Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (360) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

xSx
434 příspěvků 13.10.18 22:52

@MP blanka i kdyz chapu, jak to myslite, tak by me asi zabilo nerikat takove veci takhle blizkemu cloveku.

MP blanka
1458 příspěvků 13.10.18 23:22

@xSx - sú veci pre manželstvo podstatné, a iné, nepodstatné.Moja spokojnosť či nespokojnosť s farbou bicykla je v tomto kontexte banálna a nepodstatná .Nebolo by správne, aby som manželovi nebodaj jeho výber skritizovala, ale na druhú stranu, v tom prvom momente - teda presnejšie tých niekoľko prvých hodín - ma to fakt škrelo, a MP mi prišlo ako príhodná vŕba. Dokonca som si myslela, že to bude „ vtipná historka “. A tým by som to ,s dovolením, uzavrela. Ďakujem.

PanenkaMalenka
150 příspěvků 19.10.18 09:00

@MP blanka
Mi to po tom vašem výlevu přeci jen nedá.
No tedy podle mě nevděčná jste, nebo tedy spíš naivní? s nereálnými představami?
Chcete elektrokolo s baterií s dlouhým dojezdem, dobře zpřevodované, aby nevážilo 30 kg, barevně podle vašich představ - ale co nejlevněji (z druhé ruky, cena skoro poloviční).
Když jste chtěla mít vše podle představ, měla jste zavítat do obchodu, naporoučet si co chcete, a zaplatit plnou palbu.
Klasický přístup : chci hodně muziky za málo peněz, nejlépe celý orchestr.
A technická : ta baterie mi za tu cenu kola (původní cenu) a vzhledem k roku výroby (2017)přijde hodně mohutná. Už se dělají takové, že nejsou vůbec vidět, jsou jakoby součástí sloupku (např. zn. KTM).

julie74
2397 příspěvků 19.10.18 09:43

@PanenkaMalenka a nejsme občas takové všechny? Samozřejmě že když se usebereme a pořádně nad svým životem zamyslíme, nemáme si v drtivé většině případů na co stěžovat. Ale tahle diskuze se nese v hodně lehkém tónu a přijde mi praštěné občas si vybrat nějakého stěžovatele s vysvětlit mu, že si vlastně nemá na co stěžovat. Podle toho co Blanka píše, je jí to samozřejmě taky jasné… A teď už i ví, že má nemoderní baterií :)))

PanenkaMalenka
150 příspěvků 19.10.18 09:57

@julie74 Mi zas přijde praštěné, si na tohle stěžovat…
Myslela jsem, že zde může napsat každý svůj názor. Asi to někteří mají potřebu korigovat.
Koneckonců, o nevděčnosti psala ona sama.

PanenkaMalenka
150 příspěvků 19.10.18 10:02
@julie74 píše:
@PanenkaMalenka a A teď už i ví, že má nemoderní baterií :)))

Nemoderní vzhledem k původní ceně cca 93000,– a roku výroby 2017 - obé zmíněno v příspěvku.

julie74
2397 příspěvků 19.10.18 10:03
@PanenkaMalenka píše:
@julie74 Mi zas přijde praštěné, si na tohle stěžovat…
Myslela jsem, že zde může napsat každý svůj názor. Asi to někteří mají potřebu korigovat.
Koneckonců, o nevděčnosti psala ona sama.

Většina mých stížnosti tady byla praštěná, protože jak tu jednou chytře psala myslím Marika, když mám opravdový problém, nejdu s ním na fórum. A přesně, sama Blanka psala o nevděčnosti, z toho jsem usoudila že má náhled :))))

MP blanka
1458 příspěvků 19.10.18 10:52

Fakt som to už považovala za skončené,a tak len pre @PanenkaMalenka : Poznáte termín humorná nadsádzka ? To je napríklad aj taký pohľad na svet, keď sa viem zasmiať sama na sebe, ergo kladívko - sťažovala som sa na seba.
A ináč- presne ako citovala @julie74 Mariku - skutočné problémy sa riešia inde,inakšie a skôr v súkromí, nie na verejnom fóre .

sirena007
891 příspěvků 19.10.18 11:05

Jak píše v 1. příspěvku „matka-zakladatelka“:

• je možné si stěžovat na cokoliv (vyjma rasistických, xenofóbních a podobně nezákonných příspěvků) s jedinou výjimkou: není možné si stěžovat, že někdo další si TADY stěžuje
  • další příspěvky musí být jenom pozbudivé, potlapkávající, utěšující nebo přiměřeně poskytující radu, jak z toho ven

Zhrnuto: není možné někomu jeho stížnost vymlouvat, s tím, že je blbá nána, co nechápe druhou stranu)

julie74
2397 příspěvků 19.10.18 11:10

@sirena007 :))) :))) :)))
jak je dobré se občas vracet k matkám a otcům zakladatelům

benyka
6505 příspěvků 19.10.18 11:57

@sirena007 A poslední větu tesat všude: „Komu se nelíbí, fakt sem nemusí, dalších vláken je tu dost.“ :-)

PanenkaMalenka
150 příspěvků 19.10.18 12:02

No jistě, pravidla a zakladatelé se musí ctít. Plně chápu.

Dalmitka
1530 příspěvků 19.10.18 13:10

Kúpila som si tú najnovšiu knihu od Ady - tešila som sa na ňu a hneď som ju začala listovať a čítať. Vedela som zhruba, čo v nej asi bude - tak obsah nebol sklamaním, ale - prepánajána - ten smrad, čo z tej novej knihy ťahal - niečo ako rybacina - po cca 1-2 hodinách listovania ma normálne rozbolela hlava. Druhý deň som sa do kníhkupectva vrátila a predavačka ma ani nenechala dohovoriť, sama ma predišla s tým, že smrdí, všakže? No, verabože smrdí, knihu som vrátila, nedostala som síce peniaze, ale kupón na budúci nákup. Povedzte mi - fakt to tlačiarni alebo autorovi alebo neviem komu stojí za to, aby sa použilo niečo lacnejšie, čo znehodnotí náklad knihy namiesto normálnej tlače, aj keď by to znamenalo mierne navýšenie ceny?

xSx
434 příspěvků 19.10.18 13:40

@Dalmitka zajimavy. S tim jsem se nikdy nesetkala. Vetsinou spis naopak s tim - nechci Kindle, mam rad(a) vuni novych knih :) By me zajimalo, cim to mue byt. Lepidlem?

Dalmitka
1530 příspěvků 19.10.18 13:51

@xSx - predavačka mi hovorila, že je to tým, že na kriedový papier sa používa farebný atrament; tak neviem, ale ten smrad bol fakt silný. Tiež som sa doteraz s tým nestretla; vôňu nových kníh - tak ako píšete - mám rada, ale toto sa nedalo.

Oveeec
1826 příspěvků 19.10.18 16:04

Tohle snad není ani na stížnost, ale nevím, kam jinam s tím:

„Dnes je mi měsíc. Přišel čas, abych vám svým jménem oznámil, že dne 19.9.2018 v 9:07 hod, 3.650 gramů 53 cm, vydalo bříško mojí maminky tajemství se jménem Elián Novotný.“

Spíš mozeček Dominiky Mesarošové vydal absurditu roku. Chudák kluk.

Paris1789
2815 příspěvků 19.10.18 16:54

@Oveeec
Taky to tajemmství mohlo být nádor, měla holka štěstí.

benyka
6505 příspěvků 19.10.18 17:01

U nás nastávají zřejmě dopravní manévry století. Rok a půl budou opravovat jediný most, který nás spojuje s centrem. Automobilová doprava bude převedena tam, kde už to bylo nejucpanější v Brně teď, současná podoba MHD je v podstatě zrušena, přestupní uzly přeloženy do provizorních podmínek, doporučuje se využívat vlaky na hlavní nádraží. Od pondělí na ostro. To bude nářez. Vůbec nezávidím lidem, kteří musejí jezdit do práce.

giuliettka
2254 příspěvků 19.10.18 17:07
@benyka píše:
Rok a půl budou opravovat jediný most, který nás spojuje s centrem. ce.

Kristepane, to kde bývate? Maa ostrove Skye? :-D

benyka
6505 příspěvků 19.10.18 17:09

@giuliettka To je fuk. Ale lodí to nepůjde taky. :-)

giuliettka
2254 příspěvků 19.10.18 17:17

@benyka Vírnik by to vyriešil. :-D

benyka
6505 příspěvků 19.10.18 17:52

@giuliettka Dron. Nebo koloběžka. :-) Ve středu byl o tom v novinách článek s názvem „Pět dní do kolapsu“. Někteří zoufalci v předvolebních letácích navrhovali vojenský pontonový most kousek vedle. (Což neprošlo kvůli rambajzu, který by to dělalo v dotčené obytné zóně, a kvůli zanedbatelné kapacitě.)

Vinca_minor
304 příspěvků 20.10.18 10:52

Sháněla jsem nový trenčkot (po sezóně, takže výběr mizerný), proběhla jsem všechny známé i neznámé obchody v centru Pardubic a polovina (!) prodavaček netušila, co je to trenčkot. Doprčic, když prodávají oděvy, tak by o tom mohly aspoň něco málo vědět…

Lizbeth
487 příspěvků 20.10.18 11:00
@Oveeec píše:
Tohle snad není ani na stížnost, ale nevím, kam jinam s tím:

„Dnes je mi měsíc. Přišel čas, abych vám svým jménem oznámil, že dne 19.9.2018 v 9:07 hod, 3.650 gramů 53 cm, vydalo bříško mojí maminky tajemství se jménem Elián Novotný.“

Spíš mozeček Dominiky Mesarošové vydal absurditu roku. Chudák kluk.

Když pominu osobu matky, tak musím přiznat, že jméno Elián, ač je to opravdová splácanina, tak mi nezní špatně a nijak mě nepobuřuje. Není to nic tragického, kvůli čemu bych mohla dítě litovat..ani k příjmení mi to nepřijde špatný.

benyka
6505 příspěvků 20.10.18 11:19

@Lizbeth Mně se to k tomu příjmení moc nelíbí z toho důvodu, že jméno končí a příjmení začíná stejným písmenem. Špatně se to vyslovuje. Ale uznávám, že jsou i horší, třeba Tomáš Šmíd. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 1037 1038 1039 1040 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1054 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Ralph Lauren je rytíř! Získává britský šlechtický titul

Americký módní návrhář Ralph Lauren získává britský rytířský titul,... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Mami, fakt dík aneb Pekla dětských šatníků

Autor: Janča

Říká se, že maminka má vždycky pravdu. Před pár dekádami let jsem o... Celý článek