Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (360) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

giuliettka
2254 příspěvků 20.10.18 18:59

@Pýthia @Gorilka Strašné slovo, to človek na to ani nemá chuť a nezdá sa mu to také drahé ako lanýže. :-D

giuliettka
2254 příspěvků 20.10.18 19:01
@benyka píše:
@giuliettka To už nevyžehlíte. :-)

Ja ten záskok umlátim česko-slovenským slovníkom. :-D

benyka
6504 příspěvků 20.10.18 19:06

@giuliettka To by byla škoda, je aspoň vtipnej. (Teda proti tomu minulému myslím, samozřejmě.) :-)

giuliettka
2254 příspěvků 20.10.18 19:16

@benyka Tak ja sa nechám od neho zaškoliť ako sa nevytočiť pri slove podměrečný a priemerná výška a zistím aké berie antidepresíva. :-D A budeme sekať latinu všetci. :-D

benyka
6504 příspěvků 20.10.18 19:21

@giuliettka Už se těším. :-)

Vinca_minor
303 příspěvků 20.10.18 21:30

@giuliettka :) Děkuji za rozšíření znalostí, ačkoli slovensky rozumím velmi dobře a během týdne v Tatrách jsem nenarazila ani na jedno neznámé slovo, tak hľuzovku neznám. A vy jste mě o to chtěla ochudit! Český záskok dostane za uši.
PS: Lanýž teda zní výrazně luxusněji.

julie74
2397 příspěvků 20.10.18 21:44

Můj drahý má propadlý řidičák, nabíral starší dceru a zastavil na kraji zastávky autobusu, aby ji nabral, dojela městská policie, stání na zastávce, zjistili že má propadlý řidičák, místo aby jim řekl, že už se vyrábí nový a nechal si dát pět stovek pokutu, diskutuje tam s nima a … doufám že mu dají deset let. Natvrdo..... . Následuje několik nadávek asi na šest až sedm banů.

Mohito
645 příspěvků 20.10.18 22:24
@benyka píše:
@Mohito Záleží na tom, jakou dobu myslíte stejně. Ale už to nebudu rozpatlávat, stačí, že se rozpatlávají ty tyčinky. Ta koupě byl jednoduše nostalgický omyl. Teď už to vím a přecházím na 86% Sladkou vášeň od Figara. :-)

Myslím tak 30 let, ale je pravda, že už mi paměť taky moc neslouží. Ale já nejsem směroplatná, čokoláda, co by měla být fakt čokoláda, mi zase třeba nechutná :-D

Mohito
645 příspěvků 20.10.18 22:31

Okénko hypochondra:
Bolí mě patro v ústech. Tak jako když si spálíte pusu. Ale až tam úplně vzadu, kam si sotva dosáhnete jazykem. Mám to červené a trošku nateklé. O tom, že bych se spálila nevím. Občas mě při polknutí zabolí v uchu. Manžel mi nahlídl do pusy a prý mám angínu jak hrom. Jenže mě NEBOLÍ v krku! Je pravda, že bílý povlak a zarudlé to tam vzadu mám, ale to já mívám skoro pořád. Ucho mě bolelo nedávno taky. Pokaždé to přešlo.
K doktorce se mi nechce, pokaždé když mám pocit, že jsem nemocná jak hrom, řekne mi, že mám akorát rýmu. Člověk si pak připadá jak blázen.
Jenže, mám strach, že nakazím dítě, pokud mi vážně něco je.
A příští týden máme jet na víkend na wellness.
Tak jsem si postěžovala. Třeba to přejde :-)

julie74
2397 příspěvků 20.10.18 22:44
@Mohito píše:
Okénko hypochondra:
Bolí mě patro v ústech. Tak jako když si spálíte pusu. Ale až tam úplně vzadu, kam si sotva dosáhnete jazykem. Mám to červené a trošku nateklé. O tom, že bych se spálila nevím. Občas mě při polknutí zabolí v uchu. Manžel mi nahlídl do pusy a prý mám angínu jak hrom. Jenže mě NEBOLÍ v krku! Je pravda, že bílý povlak a zarudlé to tam vzadu mám, ale to já mívám skoro pořád. Ucho mě bolelo nedávno taky. Pokaždé to přešlo.
K doktorce se mi nechce, pokaždé když mám pocit, že jsem nemocná jak hrom, řekne mi, že mám akorát rýmu. Člověk si pak připadá jak blázen.
Jenže, mám strach, že nakazím dítě, pokud mi vážně něco je.
A příští týden máme jet na víkend na wellness.
Tak jsem si postěžovala. Třeba to přejde :-)

Ne, objednejte se k té děsně doktorce. PAK to přejde..

Adeena
1292 příspěvků 20.10.18 23:33

@Mohito Když jsem absolvovala svůj první zánět močového měchýře, tak jsem nepociťovala žádné pálení či bolest. A zánět tam přesto byl. Možné je vše. Šla bych k doktoru.

julie74
2397 příspěvků 20.10.18 23:56
@julie74 píše:
Můj drahý má propadlý řidičák, nabíral starší dceru a zastavil na kraji zastávky autobusu, aby ji nabral, dojela městská policie, stání na zastávce, zjistili že má propadlý řidičák, místo aby jim řekl, že už se vyrábí nový a nechal si dát pět stovek pokutu, diskutuje tam s nima a … doufám že mu dají deset let. Natvrdo..... . Následuje několik nadávek asi na šest až sedm banů.

Tak o tohle vás nemůžu ochudit. V rámci diskuze mu kluci od městské policie sdělili, že s propadlým řidičákem nesmí jet dál, můj muž jim řekl, že chce aby zavolali státní policii, tvářil se tak a komentoval to (umím si to představit), že státní policii opravdu zavolali. Přijela státní policie,příslušník po hlášení od městské došel za mým mužem a řekl mu , že městští jsou neskutečně nas..ní, že mu žádný zákaz odjezdu nedá, ať počká čtvrt hodiny a jede domů. Odjeli, městská donesla mému muži sloh o tom, že má zákaz další jízdy a že si má někoho zavolat. Tvl, podle mě se jednalo o finále soutěže o pitomce roku. Jenom mě mrzí, že neproběhlo to zastřelení…

vlm
4237 příspěvků 21.10.18 09:09

@julie74 pak ty mešťáky má někdo brát vážně.

Puffin
113 příspěvků 21.10.18 09:23

@julie74 Jela jste je odvézt? S takovou malou krizovou intervencí pro dceru…

MP blanka
1457 příspěvků 21.10.18 09:47

@Mohito -nikdy sa mi nechce ísť ku doktorom menej,ako vtedy,keď už meliem z posledného ,to mám fakt odskúšané a v tom poslednom prípade pred niekoľkými rokmi som bola na môjho muža, ktorý na prevoze trval a donútil ma vstať a obliecť sa poriadne hrubá.

rozmlsaná
392 příspěvků 21.10.18 10:44

@MP blanka Mám to stejně. Ale na preventivní prohlídky chodím zodpovědně. Pár let nazpět mně chytli záda tak že jsem 4 dny ležela doma na podlaze podložená polštářky kolem léky, ovladače, knížky, pití, na WC jsem chodila po kolenou ale k doktorovi jsem šla poté co jsem byla schopná se sama osprchovat a vyměnit si kalhotky. Musím říct že můj muž byl v té době asi 2 tis. km daleko a doma byl jenom syn, tenkrát v pubertě. Staral se o mně hezky, ale tu bolest už nechci zažít.

julie74
2397 příspěvků 21.10.18 11:58
@Puffin píše:
@julie74 Jela jste je odvézt? S takovou malou krizovou intervencí pro dceru…

To už jsem vynechala, protože to je tak absurdní, že byste mi to nevěřily. Pět minut daleko byl jeho brácha, přijel, prohodili si auta a po čtvrthodině odjeli. Kdyby zastavili totéž auto, našli by tam úplně stejného pana s doklady v pořádku. Bratr je totiž jednovaječné dvojče. A příslušníci by skončili v Klecanech na léčbě duševního zdraví. A já se včera měla chuť vydat taky ..

Vinca_minor
303 příspěvků 21.10.18 14:06

@Adeena Chudák má sestra při zánětu močového měchýře nemá nikdy žádné potíže. Takže zánět pozná, až když vleze na ledviny, a skočila kvůli tomu v nemocnici na antibiotikách během těhotenství. Nutno dodat, že se chová zodpovědně - v chladu nosí ledviňák a hlídá si to, v tom těhotenství to bohužel byla výjimka…

lorens
1941 příspěvků 21.10.18 15:13

@julie74 Pobavila jsem se a taky mi u toho došlo, že od 12, 10, jezdím na propadlý řidičák a nový suším v zásuvce stolu. Nebýt vašeho muže, jezdím tak než by mě taky chytli - nejlépe stovky kilometrů od domova. :)

julie74
2397 příspěvků 21.10.18 17:12

@lorens To mu zcela jistě nevyřídím, jakákoliv pochvala by ho ještě víc pobavila. Tsss…
JInak za jízdu bez platného řidičáku vám nemohou zakázat další jízdu, to je přestupek za který je jasná sazba, takže je jedno jak daleko by vás chytli, případně jestli máte dvojče :)))

Temperance
1049 příspěvků 21.10.18 17:19

@julie74 Ta pointa s bráchou dvojčetem je geniální. Být to ve filmu, tak přemejšlím, co kdo tomu scénáristovi namíchal. Skutečný události bývají mnohem lepší než vymyšlený :-D

julie74
2397 příspěvků 21.10.18 17:29

@Temperance podle mě skutečné události jsou občas tak střelené, že do filmu snad ani nejdou použít, protože by je diváctvo odsoudilo jako překombinované a nepravděpodobné.
Třeba - kamarádky současný partner má v ordinaci obraz, který vznikl cca před osmnácti lety, kdy kamarádky bývalý partner, malíř, nevydýchal že si našla jiného, mladšího a fyzicky lepšejšího, dojel za nimi k lesnímu rybníku, kde se oba koupali nazí, a pokusil se nového , mladšího a silnějšího chlapce zbít. Dostal na budku, ovšem celá událost ho tak zaujala že ji zvěčnil na celkem velkém plátně. S patřičným množstvím rudé a žluté. Navíc ten současný partner nemá ten obraz od kamarádky …
se flinkám, protože mám volno a mám se učit…

Temperance
1049 příspěvků 21.10.18 17:31

@julie74 Zvěčnil to koupání, nebo ten výprask ;-)?

Edit: Končím, jdu se učit Biblickou píseň, kterou si přeje můj nejbližší na pohřeb svý maminky (a ne, není to „Hospodin je můj Pastýř“).

giuliettka
2254 příspěvků 21.10.18 17:54

@Temperance Jaká je to pieseň? Už ma obkľúčili smrteľné stony úzkosti záhrobia…? Chcípnem od zvedavosti. Úprimnú sústrasť.

Temperance
1049 příspěvků 21.10.18 18:30

@giuliettka „Skrýše má“. Díky za účast.

Stránka:  « Předchozí 1 1039 1040 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1054 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Ralph Lauren je rytíř! Získává britský šlechtický titul

Americký módní návrhář Ralph Lauren získává britský rytířský titul,... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Mami, fakt dík aneb Pekla dětských šatníků

Autor: Janča

Říká se, že maminka má vždycky pravdu. Před pár dekádami let jsem o... Celý článek