Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (360) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

lorens
1941 příspěvků 21.10.18 21:11

@julie74 Mne by to stálo $100, ale kdyby to bylo blízko k domovu šla bych před soudce, ten by mi po předložení platného, pokutu pravděpodobně snížil na $10. A já bych tam šla, ne kvůli penězům, ale abych viděla, jestli to tam fakt je jako ve filmu. :D

julie74
2397 příspěvků 21.10.18 21:16
@lorens píše:
@julie74 Mne by to stálo $100, ale kdyby to bylo blízko k domovu šla bych před soudce, ten by mi po předložení platného, pokutu pravděpodobně snížil na $10. A já bych tam šla, ne kvůli penězům, ale abych viděla, jestli to tam fakt je jako ve filmu. :D

Taky pěkně praštěný plán :))) :))) nemůžete tam jít jenom jako veřejnost, aby byla vaše zvědavost spokojená? :)))

lorens
1941 příspěvků 21.10.18 22:57

@julie74 Já už seděla v porotě, ale to byl federální soud a vážná věc.
Ale jako „zločinec“ a na našem lokálním přestupkovém to ještě neznám. :)

rozmlsaná
392 příspěvků 21.10.18 23:36

@Vinca_minor
Chudák má sestra při zánětu močového měchýře nemá nikdy žádné potíže.
Od pátku nemyslím na nic jiného. Manžel mojí sestřenice mi poslal zprávu že byla operována. Bohužel kvůli velkému nádoru ji odebrali celý žaludek :( V srpnu jsme měli u nich velkou rodinnou grilovačku a před 14 dny mi poslali fotografie
z wellness víkendu na kterém byli i
s vnučkou. Nechápu to.

Jordaan
8274 příspěvků 22.10.18 01:25

@julie74 @lorens

Ja byla nedavno v Cechach, autem. A takhle asi po 5 hodinach jizdy mi doslo, ze k tomu autu nemam papiry. Zadne. Po CR jsem se tahla padesatkou uplne vsude a pri zahlednuti policejniho auta se mi delalo mdlo. Diskusi s kandidaty podobnym tem, o kterych pise Julie, si ani nechci predstavovat. Nejspis bych hnila dodneska ve vysetrovaci vazbe a auto na sbernem parkovisti.

lorens
1941 příspěvků 22.10.18 03:45

@Jordaan Můj muž a já jsme spolu i samostatně jezdili po EU bez papírů k autu tři měsíce v domnění, že jsou v přihrádce na rukavice. Zjistilo se to až u našeho odjezdu, když se bratr zeptal, jestli jsem je vrátila tam, odkud jsem je vzala nebo dala jinam, aby je našel, kdyby někam jel naším autem. On je totiž z opatrnosti po mém předešlém odjezdu z přihrádky vybral a odložil na bezpečnější místo. Tam se taky našly, vracet nic nebylo potřeba. Když si vzpomenu, kde všude jsme takto byli, radši si ani nic nepředstavuju. :D

julie74
2397 příspěvků 22.10.18 08:08
@lorens píše:
@julie74 Já už seděla v porotě, ale to byl federální soud a vážná věc.
Ale jako „zločinec“ a na našem lokálním přestupkovém to ještě neznám. :)
:)))) :))))

julie74
2397 příspěvků 22.10.18 08:11

@Jordaan to se mi to směje, cizím zadrhelum :)))

Matmys
1847 příspěvků 22.10.18 08:57
@Vinca_minor píše:
@giuliettka Sakra Giuli, jaktože najednou píšete česky? Já jsem v úplném šoku! Začínám věřit, že pod vaším jménem pracuje víc lidí na směny a že nějaký nováček neumí slovensky :)

No vida a vy jste tomu nevěřila ? ;)

Judy24
697 příspěvků 22.10.18 09:57

Jsem zvyklá na tři podmínky tohohle typu, ale s tímhle mě už dneska DHL fakt naštvalo. Doprčic každý ajťák, kterého se na to někdo zeptá, říká, že to je kontraproduktivní, a že dlouhé heslo (i bez ultraspeciálních znaků) funguje dobře.

Atlacoya
2582 příspěvků 22.10.18 10:04

@Judy24 Pak mě napadá heslo inspirované větou z Pelíšků: „Proletáři všech zemí…“

Teď jsem si uvědomila, že by mi tam stejně chyběla číslice.

sirena007
891 příspěvků 22.10.18 10:11

@Atlacoya Stejně by vám to pak napsalo, že heslo už je obsazené :-)

Mohito
645 příspěvků 22.10.18 16:02

Tak jsem k té doktorce teda šla. Zánět nosohltanu.

julie74
2397 příspěvků 22.10.18 19:34
@Mohito píše:
Tak jsem k té doktorce teda šla. Zánět nosohltanu.

No vida

Vinca_minor
303 příspěvků 22.10.18 20:49

@Judy24 Odborníci se shodují, že složitá hesla jsou kontraproduktivní v tom, že si je uživatelé většinou někam napíší, aby je nezapomněli:)

isko
1177 příspěvků 22.10.18 22:14

@Judy24
Využijte české klávesnice. Najděte si slovo, nebo dvě slova, která spojíte dohromady. Nejlépe ryze česká slova, jako např. „peklíčko“. Lépe „Peklíčko“. A místo toho „č“ pište číslo 4 a místo „í“ napište 9, protože jsou na stejné klávese. Čili „Pekl94ko“. Nebo „ModniPekl94ko“

Judy24
697 příspěvků 23.10.18 09:03

@isko To je dobrý trik! Děkuji!

VeronikK
757 příspěvků 23.10.18 16:16

@Jordaan v tom mi byla moje maminka vzorem -jednou mě esenbák převáděl přes ulici, ačkoliv původně šel mámě vynadat, že na daném místě nemá co zastavovat. Vždycky přece můžete zkusit říct, že jste si vzala jinou kabelku. Pokud to zrovna nejsou nějaký namistrovaný blbci, který se chtějí předvést, tak se nechají obměkčit. Jednou jsem plakala, až mě sami utěšovali (ale to jsem nehrála, jen mě botička prostě dorazila).

Veronika P
363 příspěvků 25.10.18 12:15

No jako není to úplně stížnost, ale když má člověk vylézt z vyhřáté postele a jít do práce a přijde mu tahle fotka od manžela… něco kolem sedmé ranní, Tyrhénské moře někde mezi Korsikou a Elbou. Ale musí tam být fakt nádherně.

Moir
2108 příspěvků 25.10.18 13:35

Naši koupili byt, s tím, že se bude pronajímat, je no, 30 let se v něm bydlelo, jen se vyměnila okna a někdo byl umělecký s pokusy o vymalování, koupelna klasický umakart, elektrika patrně v hliníku
otec nevidí důvod, proč tam dělat víc, než výmalbu, matka chce rekonstrukci, ale trvá na debilovi truhláři, co u něj nechává dělat vše a ten člověk je řemeslník typu „paninko, takhle…“ a je to nemyslící blb a dělá ošklivé věci
navíc trvá na nerez pracovní desce, neb má matka jakousi mánii na nerez…
ach jo
a já se zmítám mezi tím, to nechat být, ať si to vyřeší sami a vložit se do toho, hádat se s nimi a dosáhnout nějakého rozumného stavu k pronájmu

MP blanka
1457 příspěvků 25.10.18 14:30

@Moir - kúpili to rodičia, asi to aj budú financovať - nechajte to na nich, zvlášť, ak - ako cítim z vášho príspevku - poradiť si nedajú. Sú koniec-koncov dospelí a majú ešte aj v tomto veku právo na vlastné omyly .A možno budú spokojní s vlastnou verziou,kdežto na vašej,v prípade,že by sa riadili vašimi názormi a radami by stále hľadali nejaké chyby.Vždy je tu ešte možnosť,že časom prídu na to, že ste im radila v dobrom a dobre a potom budú vaše postrehy cennejšie .

Moir
2108 příspěvků 25.10.18 15:39

@MP blanka ovšem já budu řešit většinu, ne-li všechny průšvihy s nájemníky

VeronikK
757 příspěvků 25.10.18 17:34

@Veronika P Nic si z toho nedělejte, mám taky stížnost. Sice se chystáme o podzimních prázdninách do Říma (konečně se to povedlo - děti už řadu let touží vidět Koloseum). A předpověď počasí hlásí na celou dobu déšť…

andano
716 příspěvků 25.10.18 18:24

@VeronikK
Nestresujte se předem. Vždyť víte, že ta předpověď většinou nevyjde. :-)

VeronikK
757 příspěvků 25.10.18 19:11

@andano dobře, tak si kdyžtak postěžuju pak :-)

Stránka:  « Předchozí 1 1040 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 1054 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Ralph Lauren je rytíř! Získává britský šlechtický titul

Americký módní návrhář Ralph Lauren získává britský rytířský titul,... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Mami, fakt dík aneb Pekla dětských šatníků

Autor: Janča

Říká se, že maminka má vždycky pravdu. Před pár dekádami let jsem o... Celý článek