Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (367) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
if5
206 příspěvků 31.01.19 14:59

@julie74 U té soli to byl, pokud vím, normální chlorid sodný, jenom neměl certifikaci na potravinářskou kvalitu - hygiena a především kontroly výsledný produkt pořádně prodražují.

Paris1789
3102 příspěvků 31.01.19 15:05

Já kupuju mražený listový špenát Bonduell a ten je z Polska.

chitrá alex
235 příspěvků 31.01.19 15:13

Polsko mám moc ráda. Poláky taky. Z mých osobních zkušeností – potraviny tam člověk může koupit dobré i špatné. Zapiekanky v Krakově jsou pro mě nesmrtelná vzpomínka. A čerstvé zákusky v cukrárnách taky. Po některých cukrovinkách, které byly běžně v prodeji v českých řetězcích (a už nejsou) se mi stýská. Kdo nemá rád krowky, ať se přihlásí. Jsou jiné cukrovinky, v jiných řetězcích, které tak skvělé nejsou, ale nikdo nám je nenutí. Myslím si, že za špatný obraz Polska v českém prostředí částečně můžou i sdělovací prostředky – za každou cenu a teď hned publikovat cokoliv, bez ověření, jen abychom zaujali a nahnali si sledovanost. Čím horší zpráva, tím víc ji rozmažeme.
Nijak nezpochybňuji zprávu o prodeji masa z uhynulého dobytka, ale možná si pamětnice vzpomenou na fenomén nuceného výseku – a fronty před prodejnami, kde se prodávalo maso nuceně poráženého, rozuměj nemocného, dobytka. (Ano, žádná z nás jsme tam nikdy nenakupovaly. Ale určitě si vzpomeneme na někoho, kdo byl častým návštěvníkem.)

lorens
1989 příspěvků 31.01.19 15:15

@julie74 Není každý chytrý, nějak se mu s tou solí vymklo. Taky jsem dlouho nekoukala, až jsem koupila polský sýr, ementál to měl být, ale byla to čirá hrůza, co šla do koše. I jiné jejich mléčné produkty prodávané u nás mi těžce nechutnají. Mléko bych samozřejmě nepoznala, vejce asi taky ne. Ale jelikož nejdu hlavně po ceně, tak koupím radši česká vejce, české máslo, sýr, byť dražší, protože si myslím, že to tak má být. Samozřejmě za předpokladu, že mi to chutná, blafy z patriotizmu nekupuji.
V Polsku mi chutná moc. Na beraní klobásu s nejlepším chlebem vzpomínáme s mužem ještě teď. Klobásu normálně skoro nejím a muž téměř nikdy. Tady taky není o co stát.

MP blanka
1671 příspěvků 31.01.19 15:20

@julie74 : … když ošulíte maso, jo, to je jistě ekonomicky přínosné…

Neviem, ako by sa dalo mäso ošuliť, tu ide o to, že pochádza zo zdravotne závadných zdrojov,že to nie je ojedinelý prípad / 7 bitúnkov zatiaľ / a že sa vyváža nielen na Slovensko ale „ do krajin EU “ .Bude to mať širší dopad. Ale zasa v tejto súvislosti by ma zaujímalo, o ktoré krajiny konkrétne ide, presnejšie, či si to nechali doviesť aj tie na západ od nás , a nemyslím iba Česko.

VeronikK
907 příspěvků 31.01.19 15:25
@if5 píše:
@MP blanka On je v tom i konkurenční boj - když je podobný problém u nás, nerozmazává se to v médiích tolik, leda by byl průšvih opravdu velký. A hlavně si to lidi vždycky spojují - „no jo, zase Poláci“. Je to podobný jev jako „český turista v Tatrách“.

Jak je to s českým turistou v Tatrách? Já znám jen ruské turistky v Tatrách :-) Jako že vyrazí v sandálkách s pořádným podpatkem…

marja.morevna
81 příspěvků 31.01.19 15:31

V Polsku jsou normální kvalitní potraviny, tz. když jdete v polsku do obchodu, tak si normálně nakoupíte normální suroviny v normální kvalitě. Jen k nám se dováží prakticky jen ten levný artikl, protože Polák to prostě pořád umí udělat levněji než my. Od gothaje za 5,90 se nedá čekat nic dobrého, ani od hovězího za 80kč kilo. Ale taky bych to negeneralizovala.
Je o zajímavé, že u nás Poláky většina lidi opovrhuje a oni nás mají hrozně rádi. A mám pocit, že např. současní polští autoři Szczygiel, Surosz i Olga Tokarczuk k Čechům dost vzhlížejí a všechno české je dobré. Szczygiel to někdy až přehání. :)

Matmys
2015 příspěvků 31.01.19 15:45

No tak to sem asi už z umělý hmoty a v tělesné dutině mám plech, ale mléčné polské výrobky (sýry, smetanu, mléko…) z LIDLU považuji za nejchutnější.

Edit: a nikdy nikomu z rodiny po nich nebylo nic špatného.

Gorilka
1008 příspěvků 31.01.19 15:59

@chitrá alex I při nuceném výseku prošlo maso veterinární kontrolou. V tomto polském případě bylo razítko veterináře zcela formální.

Paris1789
3102 příspěvků 31.01.19 16:19

@chitrá alex
já v nuceném výseku nakupovala, a to proto, že to dělal můj tehdejší bojfrend. On měl psa a tak tam nejdříve nakupoval pro něj, jenže zjistil, že v nucáku, tak se tomu tehdy říkalo, mají i kousky, které se v normálním řeznictví sehnat nedají. Třeba prasečí srdce. A tak jsme odtamtud měli třeba guláš z prasečích srdcí. Byli jsme mladí, přežili jsme to. Ale nemyslete si, že to byl nějaký zapadlý krám, kam nikdo nechodil, naopak, ve dnech dovážky zboží se táhla fronta přes celé náměstí. Pamatuju si to jako dnes, bylo horko, smrad v krámě se dal krájet - nesmělo se to mrazit ani uchovávat, ale okamžitě prodat - a do toho chodil jeden z prodavačů a pořád podlahu sypal solí.

JarkaJ
554 příspěvků 31.01.19 16:22

Aha, tak po té diskusi zde se za tu paušalizaci Polákům omlouvám, ale opravdu mám s kvalitou polských potravin špatné zkušenosti a navíc každou chvíli nějaký nešvar vyjde najevo, takže se nelze divit. Proti jejich domácím jídlům, lidem, historii, oblečení ani dovolené nemám nic. Poláci umí téměř všechno vyrobit velmi levně - od potravin po nábytek (dřevo jako surovina se vyváží ze Slovenska i ČR a oni to zpracují)a Češi samozřejmě chtějí především levně nakupovat. Často na úkor kvality. Je smutné, že jsou levnější jablka a jiné potraviny včetně nákladů na jejich dovoz z Polska nebo z daleké tramtárie, zatímco tuzemské výpěstky jsou dražší a od českých zemědělců se vykupuje za směšný peníz. Ale to už bych se dostala k jiné kapitole - životního prostředí, proč se třeba běžné věci jako mléko, voda, brambory, jablka, musí vozit přes celou Evropu i kontinenty - doprava, nafta, ovzduší atd. Už i proto preferuji, pokud lze, české produkty.

Paris1789
3102 příspěvků 31.01.19 16:30

@JarkaJ
to máte pravdu, taky dávám přednost domácím produktům čistě proto, že se to nemusí vozit takovou dálku. Ale jak jsem tak přemítala, co všechno kupuju, uvědomila jsem si, že toho moc nekupuju ani nejím. Ty základní potraviny kupuju české, včetně masa a poslední dobou se snažím kupovat bio, pokud to jde.
Nepiju kávu ani alkohol, maso skoro nejím a když už, taky se snažím o bio kvalitu, uzeniny nekupuju vůbec. Sice je bio dražší, ale v tom množství to není taková pálka. Sýry taky skoro nejím, spíše jen jogurty a semtam máslo. Ty polské produkty u mne připadají v úvahu fakt jen u ovoce a zeleniny.
Když to tak po sobě čtu, jsem asi fakt hroznej suchar.

Paris1789
3102 příspěvků 31.01.19 16:35

Čistě teoreticky je možné, že pojídám polské produkty, aniž bych o tom věděla, když jdu na oběd. Třeba losos v Nordsee může být z Baltu ze sádek. A kdoví, odkud berou kuřata v bistrech, kde si dávám oběd.

lorens
1989 příspěvků 31.01.19 17:09

@Matmys Lidl nevím, nenakupuji tam, nemám žádný poruce. Ale zkuste někde jinde 5 deka polského ementálu ukrojeného z bloku, jestli si pochutnáte. Nebo takový řídký, vodnatý tvaroh ve vaničce z plastu. Značku si za nic na světě nemůžu vzpomenout. Ale je možné, že je chyba v nás a našich chutích. Zle nám z toho samozřejmě nebylo, jen to nikdo nechtěl jíst.

Příspěvek upraven 31.01.19 v 17:44

marikahr
785 příspěvků 31.01.19 17:21

Mam pocit, ze tuto histeriu okolo vsetkeho zleho z polska zivia zakomplexovani jedinci, ktori naleteli spekulantom na trhu v Nowom Targu, Tesine alebo v Jablonke a kupili nejaku haraburdu za lacny peniaz :D A dalej do Polska sa neodvazili :D

benyka
6745 příspěvků 31.01.19 17:28

Právě jsem ve zprávách slyšela, že toho podezřelého masa bylo 4,5 tuny a dostalo se na dvacet míst. Do Česka nic. Ale v zájmu vyváženosti musím říct, že se mi párkrát podařilo koupit v Makru tak smradlavé maso (nebylo z Polska a nemělo prošlé datum spotřeby), že jsem je hodila do popelnice. Speciálně krůtí prsa jsem kvůli tomu úplně vyškrtla z jídelníčku.

marikahr
785 příspěvků 31.01.19 17:28
marikahr
785 příspěvků 31.01.19 17:33

@MP blanka nie nezlahcujem, ale metanolova kauza si myslim bola daleko vacsi pruser a nikto nevyhlasuje, ze cesky alkohol je zavadny

julie74
2718 příspěvků 31.01.19 19:05

@if5 no právě, prachobyčejná sůl v technické kvalitě. Nevím, ale podle mě na výrobě, i superlevných potravin, je sůl jedna z nejlevnějších ingrediencí, takže nechat profláknout že nepoužívám sůl pro potraviny… prostě mi přijde, že by se měly, minimálně česko-polské, vztahy nějak vyladit. Ale zase prý na Baltu o Čecha nezavadíš, to taky zní dobře

julie74
2718 příspěvků 31.01.19 19:08

@benyka já krůtí stehna, dvakrát se mi to povedlo, v normálním obchodě a teď se mi dělá špatně jenom si je představím. … je někomu blivno při představě belgických vajíček? A měli skandál nemlichstejný jako poláci :)))

Moir
2144 příspěvků 31.01.19 19:10

stěžuji si ,že jsem se nějak neuhlídala a přibrala jsem, sice to zatím poznám jen já, ale štve mne to moc a moc, takže vstávat a cvičit a nežrat :P

lorens
1989 příspěvků 31.01.19 19:47

@julie74 Tak to pozor. My se v létě chystáme do Gdaňska a pak se dáme buď na východ a podíváme se do Pobaltí nebo na západ a pojedeme do Švédska.

My tady máme místo Poláků Mexičany. To se v nějakém řetězci po požití salátu nakazí několik stovek lidí e.coli a hned je jasné, že to byl salát z Mexika a kdoví, čím to hnojili, hygienu málo hlídají a vůbec bychom to sem pro jistotu neměli tahat. No a pak se zjistí, že ten zamořený byl z Kalifornie. Ale přístě bude zase jasné, že to musí být produkt z Mexika.

julie74
2718 příspěvků 31.01.19 20:36
@lorens píše:
@julie74 Tak to pozor. My se v létě chystáme do Gdaňska a pak se dáme buď na východ a podíváme se do Pobaltí nebo na západ a pojedeme do Švédska.My tady máme místo Poláků Mexičany. To se v nějakém řetězci po požití salátu nakazí několik stovek lidí e.coli a hned je jasné, že to byl salát z Mexika a kdoví, čím to hnojili, hygienu málo hlídají a vůbec bychom to sem pro jistotu neměli tahat. No a pak se zjistí, že ten zamořený byl z Kalifornie. Ale přístě bude zase jasné, že to musí být produkt z Mexika.

No jo, prostě kdekdo je hrozně rád když si najde někoho nad kým může ohrnovat nos. My jedem k Lebe, a strašné se mi tam chce… :)))

Atlacoya
2616 příspěvků 01.02.19 10:58
@julie74 píše:
a hlavně produkují obrovské množství potravin, takže je otázka,kdyby se to převedlo na procenta, jak by jsme z toho vyšli ve srovnání s nimi.

Přesně. Z Polska se doveze x tun potravin, z toho je 1 % špatně a je průšvih, protože to jsou metráky. Když je 10 kilo salámů z Portugalska (třeba) vadných, tak se to do novin nedostane, však je to pár kilo. Že to je třeba 10 % dovozu už se nedozvíme. Poláci prostě vyrábí to, co si české řetězce objednají. Asi si dnes udělám procházku kolem polské ambasády, když byl průšvih s posypovou solí tak tam měli nástěnku na tém „nebojte se polských potravin“.

marja.morevna
81 příspěvků 01.02.19 11:31

@julie74 Nejsem úplně velký cestovatel, ale něco jsem pojezdila a severní Polsko je jedna z mých nejoblíbenějších destinací. Duny v národním parku Leba jsou krásné, Gdansk je krásné město a jako uzené ryby jsou úplně nejlepší. :D

Stránka:  « Předchozí 1 1076 1077 1078 1079 1080 1081 1082 1083 1084 1085 1086 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Zemřel Karl Lagerfeld

V noci na 19. února zemřel německý módní návrhář Karl Lagerfeld.... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Papírové tašky a jiné ekologické blbosti v módě

Autor: Monika

Nikdy by mě nenapadlo, že ve volném čase začnu sbírat odpadky nebo... Celý článek