Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (391) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Lizbeth
832 příspěvků 01.02.19 12:15

Každý má na výběr co si koupí, není chudák odkázaný na polské výrobky. O těch si nemyslím nic špatného, klidně si koupím.
Nejbizarnější jsou situace, kdy jsou v akci vejce a zákazníci hudrují a vyčítají nám, že jsou z Polska a v žádném případě si je nekoupí ( rádi mluví ostentativně nahlas,aby každý slyšel jaký mají přehled - z Blesku ), ale v momentě kdy vejce slevíme o 50% tak se seběhnou a berou 5 plat..
Cena je na prvním místě! Většina lidí jsou pozéři.

Mě zase celkem vadí nakupování blbostí z wishe..to je mor.

giuliettka
3646 příspěvků 01.02.19 12:31
@Lizbeth píše:
Mě zase celkem vadí nakupování blbostí z wishe..to je mor.

Co je vishe?
edit myslela som to tak, že jaká blbosť sa z toho vyrába?

Lizbeth
832 příspěvků 01.02.19 12:36

wish - aplikace na objednávání z Číny..obecně tento typ nákupu je mi nesympatický, i když pro většinu budu sto let za opicema.

giuliettka
3646 příspěvků 01.02.19 12:45

@Lizbeth Ja som nielen sto let za opicema, ale aj 100 let za vámi. :-D
Googlila som vishe a nič a skrátiť to na vish ma ani nenapadlo. A všetko nakupujuem v kamených obchodoch. :-D
Až na jednu knihu, (horko som oľutovala, že som ju objednala, bola to blbosť) a asi 4-5 krát hračku pre syna. :-)

Lizbeth
832 příspěvků 01.02.19 13:00

Já objednávám také hodně málo..pár drobných hraček na vánoce, dříve něco málo dekorativní kosmetiky a před pár lety nábytek..ale nic přes půl světa.
Jo a vlastně za celý život tak cca 5 kousků oblečení z Otta :)
Ráda si pročtu recenze a podobně, ale nakoupím raději přímo.

giuliettka
3646 příspěvků 01.02.19 13:21
@Paris1789 píše: Čistě teoreticky je možné, že pojídám polské produkty, aniž bych o tom věděla, když jdu na oběd. Třeba losos v Nordsee může být z Baltu ze sádek. A kdoví, odkud berou kuřata v bistrech, kde si dávám oběd.

Z Brazílie. :-) Akurát, že na Braziliu nie je módne nadávať a tak sme to veselo pojedli. :-D
https://gazduj.etrend.sk/…tislava.html
 https://www.topky.sk/…-restauracii

MP blanka
1836 příspěvků 01.02.19 15:11

@Moir stěžuji si, že jsem se nějak neuhlídala a přibrala jsem, sice to zatím poznám jen já, ale štve mne to moc a moc, takže vstávat a cvičit a nežrat.

Asi nebudete jediná! Nejakého pol kila - kila by som sa ani nebála, to sa dá, teda ak na tom trochu cielene človek zapracuje, zvládnuť. Keď je toho ale veľa, bude to horšie. Po mojej operačnej pauze sa mi vrátila sukienková zákazníčka / - viete, tie volániky a mini.. / a doniesla si látky na ďalšie. Trošku som sa na ňu pripravila, a ukázala som jej niekoľko návrhov, ktoré rešpektujú jej malinko infantilnú záľubu, a pritom by na silnejšej postave mohli vyzerať lepšie. A to som ešte nevedela, že mi s úsmevom na tvári prezradí, že cez sviatky pribrala 6 kilo!

DKU
104 příspěvků 01.02.19 15:23

@MP blanka trochu mi to připomnělo jednu mají vrstevnici,kterou občas vídám po městě, čím je s věkem silnější o to kratší nosila sukně, asi,aby poměr látky zůstal zachován :-)

Moir
2212 příspěvků 01.02.19 17:00

@MP blanka ono to není půl kila, ale oproti květnu tak 4 nebo 5 :(
mám podezření, krom toho, že jsem se krapet rozežrala, což si s klidem přiznám, na štítnou žlázu, protože jsem spavá a unavená a žláza je hmatná a jestli jsem se po skoro měsíci braní ibuprofenu na bolavý čelistní kloub (bez toho jsem se fakt nemohla najíst), trochu nezavodnila

marikahr
902 příspěvků 01.02.19 17:19

@Moir podrypnem, ale ako sa da s bolavym celustnym klbom rozozrat :-P

Moir
2212 příspěvků 01.02.19 18:04

@marikahr bolavá čelist je otázka posledního měsíce, a nerozežrala jsem se v posledním měsíci…

a rýpete zcela zbytečně, nevymlouvám se na štítnou žlázu, na zavodnění, zcela upřímně píšu, že jsem se rozežrala, jen přemýšlím, jestli zmíněné faktory nemohou mít vliv též

julie74
3046 příspěvků 01.02.19 19:10

@Moir pěkně běžte k doktorovi, malá kontrola a .....

Moir
2212 příspěvků 01.02.19 19:54

@julie74 návštěvu praktika, jakmile se registruji u nového plánuji, zatím jsem psychické síly vyčerpala objednáním k zubaři na příští týden

Jordaan
8699 příspěvků 02.02.19 21:56

@VeronikK

Doufam, ze syn uz je jako rybicka!

Anwen
671 příspěvků 03.02.19 03:57

S tou posypovou/potravinářskou solí je mi to taky záhadou, když posypová sůl v menších baleních stojí více než potravonářská.

VeronikK
1033 příspěvků 03.02.19 09:30

@Jordaan Jé, děkuju za optání. Je v pořádku, palec snad nebolí… Jinak ale druhý syn poslední den prázdnin dostal teplotu, kašlal… No týden ležel v horečkách (a to až 39,9), takž taky paráda. Když už šel po 14 dnech do školy, tak odpadl ten třetí, nic hrozného, ale už je s rýmou a kašlem doma víc než 14 dní… Ještě, že máme babičku, jinak bych se nedostala do práce ani na těch pár dnů, co se mi povedlo urvat :-)

Jordaan
8699 příspěvků 03.02.19 17:55

@VeronikK

Uf. To je teda nadeleni. Ze si to vybrali tak hned po sobe. Babicku zavidim ;-)

Ghost B.C.
3797 příspěvků 05.02.19 13:50

Jak mám brát mlžení/lhaní o víceméně nepodstatných věcech? Mávnout nad tím rukou, že je to beztak blbost? Nebo se zamyslet, jestli to nebude pokračovat i ve věcech důležitých? Mně vlastně nejde ani tak o tu samotnou věc, jako o to, že i o tomhle mi někdo musí lhát/oblbovat do očí.

sirena007
1131 příspěvků 05.02.19 16:09
@Ghost B.C. píše:
Jak mám brát mlžení/lhaní o víceméně nepodstatných věcech?

Jako varovný signál

Ghost B.C.
3797 příspěvků 05.02.19 16:37

@sirena007 Děkuji. Myslela jsem si to, jen jsem nechtěla být hysterická.

Jordaan
8699 příspěvků 05.02.19 17:25

@Ghost B.C.

Varovny signal. Otazka je, proc ten nekdo lze o blbinach nebo spis, proc nechce, abyste vedela pravdu o necem na pohled nepodstatnem. Docela by mne zajimal kontext :-)

Oveeec
2027 příspěvků 4 inzeráty 06.02.19 09:35

@sirena007 @Jordaan @Ghost B.C. Asi bych to taky brala jako varovný signál, jenže sama nevím, jak s ním pak naložit - dokdy je to ještě varovný signál a kdy už to začne být vážný problém, a jestli se podle toho zařídit hned (zase co když měl ten dotyčný pro to mlžení/lhaní nějaký nevinný, byť hloupý důvod?), nebo čekat, až přijde nějaká pořádná a zásadní lež. Ale co na to říct, než že to záleží na těch konkrétních lidech a na kontextu…

MP blanka
1836 příspěvků 06.02.19 12:29

@Ghost B.C. - ako už lepšie písali predo mnou, zatiaľ by som radila ešte nejaký čas sledovať, a potom… No ale majte na pamäti, že veľkorysým odpustením sa dá veľa vyriešiť. / pardon, nechcem zľahčovať vašu situáciu, len som si pri pohľade na tuto fotku nemohla na vás nespomenúť./

xSx
613 příspěvků 06.02.19 14:45

@Ghost B.C. Záleží na kontextu. Dovedu si představit, že mi partner zamlží to, že si koupil novou hračku poté, co jsem mu několikát vyčetla, že utrácí za hračky moc peněz (hypotetická situace). Není to rozhodně nic extrémně zdravého ve vztahu, ale nepřikládala bych tomu větší význam. Na druhou stranu to taky může být uplně jinak. Přeji pevné nervy.

Pýthia
245 příspěvků 06.02.19 17:32

@Ghost B.C. Zeptat se narovinu proč. Někteří lidé lžou v hloupostech, protože je to v tu chvíli jednodušší (stručnější) nebo mají pocit, že pravda by mohla ublížit, byť o nic moc nejde. Prostě to v tu chvíli vyhodnotí jako pohodlnější. (typickým příkladem je „sluší ti to“, „nepřibralas“, „Jarmila se mi vůbec nelíbí!“)

Stránka:  « Předchozí 1 1079 1080 1081 1082 1083 1084 1085 1086 1087 1088 1089 1131 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek