Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (374) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
benyka
6819 příspěvků 19.02.19 18:55

@giuliettka Nepsala jsem nic o typu… Tradičně si vymýšlíte. Jaký typ byste mi doporučila?

giuliettka
2933 příspěvků 19.02.19 18:57
@benyka píše:
@giuliettka Nepsala jsem nic o typu… Tradičně si vymýšlíte.

Schválne vás už citujem, ked vám odpovedám, ani ja som nepísala nič o type, ale o cene. A tiskárna za 3 tisícky bude určite ten najkvalitnejší typ na trhu.

benyka
6819 příspěvků 19.02.19 19:10

@giuliettka Tak dobře. Teď jsem se dívala na tankové tiskárny v nabídce velkého e-shopu, nejdražší stála cca 8 tisíc. Preferuji značku Canon, první mi vydržela asi pět let, druhá ještě déle, ale tisk z inkoustových kazet přišel strašně draho. Poslední - tanková tiskárna má provoz nesrovnatelně levnější a stála 5,5 tisíce. Mám ji rok a půl, používám originální inkousty, které by měly bránit ucpání trysek a tisknu prakticky každý den, takže by to teoreticky nemělo zaschnout z důvodu delšího nepoužívání. Jinak u těch prvních dvou tiskáren jejich cena vlastně nebyla vůbec důležitá. Asi tak stejně, jako když vám dají mobil za korunu, když se upíšete na nějaký tarif. Cena, dle mého názoru, v takovýchto případech o kvalitě nevypovídá vůbec nic.

julie74
2783 příspěvků 19.02.19 19:23

@benyka máme v práci super obří tiskárnu, umí tisknout i stavební plány, máme tam navolené hromady lidí na skenování, prostě žádný levný šunt - a v horní třetině listu dělá jemné proužky. Ani tato se nevyplatí opravovat a už je koupená nová… nejste v tom sama :)

Jordaan
8485 příspěvků 19.02.19 21:07

@julie74 @benyka

Ja mam laserovou Samsung za asi 80 euro a tiskne jako dabel a bez prouzku :-)

dagino
763 příspěvků 19.02.19 21:16

Vo firme mám 25 rokov kopírku/tlačiareň A3 stále kupujem v tej istej firme a robia mi aj údržbu. Prvá SHARP vydržala 14 rokov a asi 2,5 násobne prekročila počet kópií doporučených výrobcom. Druhá CANON bola na tom podobne a teraz odchádza. Pýtal som sa čo mi doporučia a len krčia ramenami. Nemajú čo ponúknuť v takej kvalite ( o cene sme sa ešte nebavili /. Toľko k debate o kopírkach.

giuliettka
2933 příspěvků 20.02.19 07:08
@Jordaan píše:
@julie74 @benykaJa mam laserovou Samsung za asi 80 euro a tiskne jako dabel a bez prouzku :-)

Ten čo u Samsungu montuje kurvítka mal vtedy, keď ju vyrábali, dovolenku. :-D

benyka
6819 příspěvků 20.02.19 09:41

@giuliettka Tehdy to možná ještě nevymysleli. Já mám mixér ETA a používám ho fest čtyřicet let a věřím, že ještě dalších dvacet vydrží. Před dvaceti lety upadlo umělohmotné ovládací kolečko, tak mi tam v servisu dali nějaké jiné a jede se dál močálem černým kolem bílých skal. :-)
@Jordaan Berevnou? Taky jsme o tom uvažovali, ale potřebujeme tisknout i fotky, a na to jsou inkoustové tiskárny prý lepší. A dělit tisk jednoho dokumentu na dvě tiskárny kvůli tomu, že jsou tam tři stránky fotek, se mi moc nechce, i když laserový tisk vyjde levněji.

giuliettka
2933 příspěvků 20.02.19 09:48
@benyka píše:
@giuliettka Tehdy to možná ještě nevymysleli.

Počkajte ja tu v Liberci nie som až tak dlho. :-D Tá mikrovlnka je už z doby kedy sa o kurvítkach hovorí. Ja viem, že keď som tu raz uviedla ako dlho som v CZ, tak mi nepasovali roky a potom som to musela editovať a všetci mi to omlátili o hlavu, že si vymýšľam, ale ja som len v tej rýchlosti, ako som chcela odpovedať, uviedla všetky roky odkedy som v CZ, ale polovicu z toho som žila so slovenským chlapíkom na Morave. :-D

Jordaan
8485 příspěvků 20.02.19 10:36

@benyka

To ne, jen cernobilou. Je cela takova mini a dost rychla. Koupila jsem ji kvuli tomu, ze umi tisknout z mobilu, coz je ohromna vec. Kvalita je fajn pro bezne pouziti, disertacku bych na tom netiskla. Obrazky to tisknout moc neumi (vypada to pak jak vystrizene z Rudeho prava).

Oveeec
1957 příspěvků 20.02.19 11:16

@Ophelie Ano, na YT.

Edit: Lidi, čtěte to, tu Válku s mloky, on byl fakt génius :)

benyka
6819 příspěvků 20.02.19 11:26

@Jordaan Černobílé HP máme dvě, obě už hodně let, a když dostanou dobré „žrádlo“, tak jedou taky dobře. Ale je s nimi zase horší domluva. :-)

DruI
356 příspěvků 20.02.19 13:53

@benyka No tak je otázka jak moc kvalitně ty fotky potřebujete. Pokud je nepotřebujete extra úžasné, tak slušná laserová tiskárna stačí.

lorens
2015 příspěvků 20.02.19 15:07

@giuliettka Taky jsem si pořídila spotřebiče raději dražší v naději, že něco vydrží. Mikrovlnka odešla úplně první, potom myčka a následně se pokazila trouba. Tady stál náhradní díl polovinu ceny trouby. Naštěstí máme vedle Kanadu, tam byl za $ 90, tak jsem koupila a zatím dobrý. Jinak bych koupila novou troubu. Pračka Bosch vyrobená v Německu a taky nejdražší model, co se tady prodává, odešla dva měsíce po konci tříleté záruky. Takové věci si z dětství nepamatuji. Pračku Philco jsme měli nejmíň 17 let. Lednici určitě déle.

lorens
2015 příspěvků 20.02.19 15:18

@Oveeec Četla jsem. Výstižné a ten teď už mile staromódní jazyk. Pokud v tom vidíte paralely s dnešním světem, je to znakem toho, že lidi jsou nepoučitelní. :)

Jordaan
8485 příspěvků 20.02.19 15:32

@lorens

Pracku Bosch (tenkrat 600 euro) mam 13 let a dobry. Susicka Bosch s petiletou zarukou (za ca. 800) se rozsypala par tydnu po konci zaruky, oprava byla odhadnuta na 250. Takze susim na terase a rozmyslim, jestli koupim novou nebo dam prachy do stare.

lorens
2015 příspěvků 21.02.19 01:12

@Jordaan U nás nopak sušička drží už šest let. Koupila jsem ji s první pračkou a novou máme třetím rokem. Nová má záruku pět let, uvidím, co se stane za dva roky a den. Já bych asi koupila novou sušičku s pětiletou zárukou. Do opravy myčky jsem vrazila podobnou částku a po roce jsem ji vyhodila, protože se stejný problém objevil znovu. Jak jsem byla rozlícená , koupila jsem americkou myčku za plovic a lepší jsme neměli. Nemá dvěste programů a taky je trochu slyšet, když je člověk zrovna v kuchyni ale skutečně jen minimálně, trochu šplouchá. My nemáme kuchyň v obýváku, tak ji stejně neslyšíme. Myje líp a neporovnatelně líp suší, ale má o jeden nebo dva programy, které jsem stejně nepoužívala, míň. Naše psí kadeřnice má stejnou značku už 16 let, v něco takového už nedoufám.

Jordaan
8485 příspěvků 21.02.19 09:25

@lorens

Mame stejny myslenkovy pochody :-). Skutecne koukam po nove susicce a jedu jen levne znacky. MediaMarkt nabizi za mirny priplatek petiletou zaruku na vsechny pristroje, takze tech pet let to vydrzi tak jako tak. Tech +-800 uz za to nedam.

Temperance
1271 příspěvků 21.02.19 16:56

Stěžuju si na podprsenky. Dlouhá léta jsem se hrbila, měla krátký krk a zvednutá ramena. V poslední době jsem zapracovala na držení těla… a začala mi padat ramínka :-( (a nepomůže ani jejich zkrácení).

kobylkalucni
164 příspěvků 21.02.19 17:49

Nepomohlo by je vzadu přešít o pár centimetrů blíž k zapínání? Ale jinak soucítím, naštve to…

kobylkalucni
164 příspěvků 21.02.19 17:57
@giuliettka píše:
Tak ste si mala rovno kúpiť kvalitnejší a drahší model a nie každé 2 roky najlacnejší šunt. Keď som sa tu prisťahovala, tak som si kúpila mikrovlnku, stála vtedy 15 tisíc. Kamarátka mi vravela, že som snob a čo ja viem čo, že načo mi je taká drahá. Ona ma už 4 lacnú mikrovlnku a ja stále tu istú. A tiež trepe o kurvítkach na ktoré ma ona smlolu…

Neradujte se v půlce závodu. Levná mikrovlnka je dejme tomu za 1200. Krát 4 - to máme 4800. Kamarádka má ještě cca osm mikrovlnek k dobru, až ji chcípne ta poslední a vaše stále pojede, teprve tehdy můžete slavit vítězství :-).

Co jiného než kurvítko je kuličkové ložisko v ceně cca 50ti korun - které je už z podstaty věci spotřební součástka - zalisovaná v bubnu pračky, jehož výměna stojí přes dva tisíce? Když by snadno šlo dát mimo ten buben, jako se dělalo dřív?

Yaay
131 příspěvků 21.02.19 17:58

@Temperance musite nosit taku bez ramienok…:D

Temperance
1271 příspěvků 21.02.19 18:03

@kobylkalucni Asi jo, ale jednodušší bude začít se zase hrbit (viz nedávná debata o modelkách) ;-)
Edit: u některých to ani přešít nejde :-P
@Yaay Jo, ty mám taky, a je fakt, že u nich mi ramínka nepadaj :-D

Příspěvek upraven 22.02.19 v 14:02

giuliettka
2933 příspěvků 21.02.19 19:45
@kobylkalucni píše:
Neradujte se v půlce závodu. Levná mikrovlnka je dejme tomu za 1200. Krát 4 - to máme 4800. Kamarádka má ještě cca osm mikrovlnek k dobru, až ji chcípne ta poslední a vaše stále pojede, teprve tehdy můžete slavit vítězství :-)

Ona kupuje tak 3 tisícové, už sa blíži do finále. :-D

Pozorovatel
490 příspěvků 21.02.19 22:25

V roce 2008 jsem si koupila mikrovlnku na koleje a k nelibosti mého manžela do ní kurvítko zapomněli dát. Stála tehdy cca 4000 a hryzalo mě svědomí, že jsem marnivá a utrácím peníze od rodičů. Minulý měsíc jsme se stěhovali a manžel si vydupal, že s námi do nového nepůjde, tak teď slouží kamarádovi.

Stránka:  « Předchozí 1 1081 1082 1083 1084 1085 1086 1087 1088 1089 1090 1091 1099 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Louis Vuitton stáhne poctu Jacksonovi

Francouzský módní dům Louis Vuitton stáhne z letní kolekce modely,... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Choker: Doplněk, nebo výraz poslušnosti?

Autor: Iva

Choker – šperk, který se těší oblibě už odpradávna. Byl ozdobou... Celý článek