Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (422) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Vinca_minor
1010 příspěvků 30.4.19 22:44
Je to tak, ty velké sušené „brusinky“ z Lidlu i od jinud jsou klikvy. To, co roste v Tatrách a ujídám to medvědům, jsou pravé nahořklé brusinky.
@julie74 O Lidlu tu psala
@zwedavka píše:
Takhle mi už x měsíců či spíše let leze na nervy Lidl s „brusnicemi“. Ty plody jsou přece brusinky!!! Brusnice je rodové jméno rostliny (brusnice brusinka a brusnice borůvka). Ale nějak nemám chuť psát mail, aby si to dali do pořádku, to je snad učivo z prvouky.
Uživatel je onlinegiuliettka
4470 příspěvků 30.4.19 22:51
@Vinca_minor píše:
Přiznávám se, že jsem borůvky i brusinky v Tanapu drze ostošest sbírala. Do pusy. Ale nesešla jsem při tom ze značené cesty, tak snad na medvědy něco zbylo.
Muž jednoho viděl asi sto metrů nad sebou na stráni, byl to pohodář, jen koukal, co se děje, a v klidu dál ožíral brusnicové keříčky.

A viete prečo bol ten maco kľuďas? Lebo naňho ostali brusnice. :-D Viete aký by bol naštvaný, keby tam nič nebolo? :-D

4470 příspěvků 30.4.19 23:03

A aby som sa pohla od tej klikvy brusnicovej, tak sa sťažujem na seba. Ja chodievam občas s kámočkou čo má syna autistu na kadejaké akcie. A dnes som bola u arény na čarodejnice a po tom čo som strávila skoro celé popoludnie tým, že som vždy išla tam kam chcelo jej dieťa a nakoniec skoro odišla aj s ňou predčasne domov, lebo ona je už unavená a už sa jej nikam ani nechce, mi moj syn oznámil: maminko a musíme pořád poslouchat Veroniku, vždyť ani není naše rodina, som si prvýkrát uvedomila, že mám dosť. Rozlúčila som sa, otočila na pate a na tej akcii s malým zostala a uvažujem, že už s tou kámoškou a jej synom nikam nepojdem. Cítim sa totálne vyžmýkaná a „preprisposobovaná“. Tie 2 hodiny bez nich boli milionkrát krajšie ako ten čas s nimi.

Vinca_minor
1010 příspěvků 30.4.19 23:38

@giuliettka Běžte s ní i příště, mít autistické dítě není žadný med a kamarádka určitě vaši společnost ocení. Ale domluvte se třeba na hodinku na dvě a pak si udělejte svůj program. Pokud je kamarádka normální, tak to pochopí. Ale pokud vyžaduje, abyste se jí bezpodmínečně podřizovali na půl dne, tak to bych do toho taky nešla.

Uživatel je onlinejulie74
3335 příspěvků 1.5.19 09:39
@Vinca_minor píše:
Je to tak, ty velké sušené „brusinky“ z Lidlu i od jinud jsou klikvy. To, co roste v Tatrách a ujídám to medvědům, jsou pravé nahořklé brusinky.
@julie74 O Lidlu tu psala

Jo jasně, tak pak samozřejmě má chyba… Je to klikva. Blbý brusnice :grinning: :grinning:

Lizbeth
954 příspěvků 1.5.19 17:18

@giuliettka
Rozumím vám..dříve jsem intenzivně kamarádila s maminkou a její" hyper " holčičkou. Ač bych si nikdy nedovolila něco nahlas podotknout, protože si uvědomuji, že za náročné chování nikdo zúčastněný nemůže, bylo to opravdu vyčerpávající. A protože jsme se časem odcizily a děti už nejsou v takovém kontaktu, tak si přiznávám, že se mi ulevilo a vůbec mi nechybí.

4470 příspěvků 1.5.19 18:43

@Vinca_minor Už som troška vychladla, ale aj tak to asi bolo naposledy. Mne nevadil ten chlapček, mňa včera vytočila ona. To ona bola unavená, jej sa už nechcelo, ona mala hlad a tak sme najprv museli opekať špekáčiky na ohni, lebo boli grátis k vstupenke a vraj ked je veľa ľudí, tak to býva tak, že sa na všetkých nedostane, tak sme tam išli najskor. Tým pádom sm k tým hrám pre deti, kde si mohli vyskúšať baseball, hokej, basketbal a tak došli až ked už sa jej dietatu nechcelo. Ten moj si na konci chcel vyskúšať prekážky závodu Beedřichovský Bastard, ten jej to chcel vyskušat tiež, ale ona už bola unavená a musela nutne domov. Navrhla som jej, že vezmem obe deti a ona nech si sadne a hrá sa s mobilom, celý čas bud telefonovala, alebo bola na FB, ale ona nie, že chce domov a hotovo. A ja blbec som za ňou kráčala jak poslušná ovca a ešte k tomu vliekla za ruku svoje sklamané dieťa. Až po tej vete som sa prebrala z toho skákania ako ona píska a išla na toho Bastarda. Možno jej krivdím, ale mám pocit, že ona chorobu toho dieťaťa využíva.
Ja som strávila u tých prekážok Bastarda skoro hodinu a pol, kecala s pánom Rudolfom Pinkasom a bola som z jeho nadšenia taká nadšená, že som sa málem sama prihlásila na ďalšie preteky. :-D A on naučil malého ako prebehnúť tie šikmo položené prekážky tak, ako to videl v telke v tých japonských súťažiach. :-D

Příspěvek upraven 01.05.19 v 18:53

4470 příspěvků 1.5.19 18:50
@Lizbeth píše:
A protože jsme se časem odcizily a děti už nejsou v takovém kontaktu, tak si přiznávám, že se mi ulevilo a vůbec mi nechybí.

My sa asi odcudzíme tiež, ja som včera nechala jej dopravu domov na ňu. :-D

marikahr
966 příspěvků 1.5.19 18:58

@giuliettka to je ta kamoska, čo s ňou plánujete wellnes pobyt?

4470 příspěvků 1.5.19 19:02

@marikahr Nie, to je Češka, tu z Liberce. Ja tu žijem už fakt dlho a mám sociálne kontakty aj tu. Na ten pobyt na Slovensku idem so Slovenkou, kamarátkou z detstva.

Lizbeth
954 příspěvků 1.5.19 19:40

A já myslela, že problém byl dítě - že měl náročné chování a vše se točilo kolem něj..no tak chápu vaše rozčarování, asi bych také neměla potřebu být v kontaktu..

Atlacoya
2713 příspěvků 2.5.19 09:05

@Veselka10 Popravdě mám pro zasahující „orgány“ pochopení. Roky tam řeší nelegální chov, majitel se jim vysmívá. Kraj, obec, policie roky řeší stížnosti dalších obyvatel, s majitelem to nehne. Teď měli možnost letitý problém vyřešit.

A že neměli propracovaný nouzový plán pro odlov nelegálně chovaných velkých šelem umístěných v pododomácku stlučených ubikacích? Šokující. Vsadím se, že ani nemají postupy pro výlov velryby z Orlíku.

Četla jsem si facebook stránky, které chovatele podporují, a nevycházím z údivu. To je pro mě nakouknutí do úplně jiného světa, kde sen mít „velkou kočku“ převálcuje úplně vše. Proč dodržovat zákony, proč reagovat na obavy sousedů, mám svého Fufíka a zbytek světa ať mi vleze na hrb.

Jordaan
8765 příspěvků 2.5.19 10:52

Vcera jsem byla svedkem toho, jak lze z vlastniho ditete udelat losera. Mame v sousedstvi nove dite, ktere bylo vcera poprve na mistnim hristi. Bylo hezky a volno, tj. na hristi byli „vsichni“. Petilety kluk, ktery jde v srpnu do stejne skoly, do ktere chodi nebo budou chodit vsechny ostatni deti. Rodice s sebou prinesli kolo (cervene monstrum s obrazkama a vsemoznym „vytunenim“), navlekli klukovi cervenou vytunenou helmu a cervene chranice na kolena, lokty a zapesti. Pak ho posadili na to kolo, ktere melo sedlo moc nizko, takze si pri slapani tema chranicema na kolena skoro narazel do brady. Drzet se mohl jen tak divne, protoze „diky“ tem dalsim chranicum nemohl poradne ohnout lokty a zapesti. Vypadal jako Forrest Gump. Pak se ukazalo, ze neumi jezdit na kole, neudrzi rovnovahu a hystericky kvici. Maminka ho musela nestale drzet, dite se neodvazilo slapat, celkovy dojem velmi spatny. Mnohem mladsi mistni deti jezdi na kole uplne bez problemu. Ke cti mistnich musim rict, ze se tomu klukovi nikdo nesmal (scena to byla absurdne komicka a mne cukaly koutky). Pozdeji si i hral s ostatnima na hristi, az do chvile, kdy jine dite pri behu zakoplo a zavravoralo - tohle nove dite se jako jedine zastavilo a zacalo se hlasite vysmivat. Jeho maminka delala, ze nic nevidi a cela ta detska parta si s nim prestala hrat. Mam dojem, ze kluk to projel hned prvni den.

Lizbeth
954 příspěvků 2.5.19 10:56

Moje holky se naučily jezdit na kole také docela pozdě - cca 6-7 let:)..a že má blbou povahu? Buď zůstane se svými posměšky sám, nebo ho parta vyškolí.

Jordaan
8765 příspěvků 2.5.19 11:09

@Lizbeth

Tady jezdi uz trilete deti, jsou jak cirkusove opice. Ono ani neslo o to, jestli umi jezdit. Spis cely ten vystup, jak ho do toho navlekali, vsechen ten material, sebevedomi - byli jak z jine planety.

PanenkaMalenka
243 příspěvků 2.5.19 11:59

@giuliettka
Víte, ono je taky možné, že ta vaše kamarádka od vás ani žádnou/tak velkou míru přizpůsobení se ani nečeká.
Tak samozřejmě, nebyla jsem u toho, neznám vás ani ji, jen mě to tak napadlo.
Párkrát jsem se v takové situaci ocitla, že jsem se někomu pořád přizpůsobovala, vycházela vstříc, protože to pro mě byly věci nepodstatné, malicherné a nezáleželo mi na konkrétních detailech (např. kam jít, jestli na kole jet doleva/doprava,…), až jsem časem nabyla dojmu, že jsem já ten blbec, který se pořád „obětuje“. A když jsem se ozvala, že jako bychom taky někdy mohli/y cosi udělat podle mě, tak jsem najednou zjistila, že to není vůbec žádný problém, stačí říct, a netřeba v sobě dusit nějaký pocit ublíženosti.
Ale jak to je, tak tohle musíte nejlépe vědět vy, píšu o svém osobním problému.

Temperance
1886 příspěvků 2.5.19 16:32

Nadhodím něco úplně jiného: před pár dny jsem poprvé vyšla v lodičkách, které jsem si koupila už hodně dávno, protože se mi líbily a seděly mi, což se mi moc nestává, a dodatečně jsem zjistila, že je nemám k čemu nosit. No a protože jsem si v mezičase pořídila pár nových kousků, lodičky jsem vytáhla. Cestou domů si říkám, že asi nějak divně chodím, protože mi každý podpatek jinak klape - a co myslíte? Ano, ztratila jsem jeden plátek :-(

Jessa Madrin
99 příspěvků 2.5.19 16:50
@Atlacoya píše: …A že neměli propracovaný nouzový plán pro odlov nelegálně chovaných velkých šelem umístěných v pododomácku stlučených ubikacích? Šokující. Vsadím se, že ani nemají postupy pro výlov velryby z Orlíku…

No ale to je chyba! Pak si tu bude letět pták Noh od moře domů, nad Orlíkem se mu velryba vysmekne, plácne sebou do vody a máme problém! :D

VeronikK
1149 příspěvků 2.5.19 18:56

@Jordaan tady taky jezdí už tříleté děti - někdy mám pocit, že jen kromě těch mých, přestože jinak jsou celkem pohybově použitelní, tak to kolo asi až mezi 4. a 5. rokem věku…

MorusRubra
679 příspěvků 6.5.19 11:31

To, jak hnusně a debilně umřel seriál Game of Thrones, to se jen tak nevidí. Naprosto zničili vývoj většiny postav. Po 4. dílu končím, další dva už nedokoukám a budu se snažit na tuto poslední řadu zapomenout. Weiss a Benioff jsou opravdu „Blbý a blbější“.

Naposledy mi něco zanechalo tak hnusnou pachuť v ústech, když Prometheus zavraždil mou milovanou vetřelčí ságu. Přes ten film jsem se nikdy nepřenesla.

Jinak, „Blbý a blbější“ a Rian Johnson(vrah Lukea Skywalkera) jsou budoucností Star Wars. To je velmi depresivní výhled do budoucna ságy, se kterou jsem vyrůstala. Nemyslím, že bych kterýkoli z jejich filmů chtěla vidět. Snad se povedou aspoň seriály.

Dogmeat
196 příspěvků 6.5.19 13:11

@MorusRubra šmarja ten díl vyšel před pár hodinama a už jsou spoilers i tady, člověk by čekal, že aspoň na českých internetech bude v bezpečí!!

MorusRubra
679 příspěvků 6.5.19 13:22

@Dogmeat Kde vidíš spoiler? V tom, že ten díl je s*ačka?

Dogmeat
196 příspěvků 6.5.19 13:26
EJK
264 příspěvků 6.5.19 17:44
@giuliettka píše:
Myslím, že na Slovensku všetci čučoriedkujú a na brusnicu si nikto ani nespomenie :-D

Dočítavam až teraz, takže jedna opozdená reakcia. Na Slovensku sú čučoriedky, brusnice a borievky tri rozdielne veci (rastliny, plody).

Atlacoya
2713 příspěvků 7.5.19 15:56

@MorusRubra Na to je tu samostatné vlákno .

Stránka:  « Předchozí 1 1109 1110 1111 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1179 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek