Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (422) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
g.kala
437 příspěvků 15.5.19 23:13

Za***ný moli mi prožrali úplně nenošený svetr od Lacoste. Zajímavé je, že jdou jen na tu nejlepší vlnu, před časem totéž u jediného svetru dovezeného z USA, ostatních směsek se ani netkli. Good taste, bitches!

Matmys
2378 příspěvků 16.5.19 08:58

@g.kala A proto si každej novej kousek vezmu na sebe a tahám ho do naprostého znechucení. Následně ať si užijí i moli :)

Pozorovatel
602 příspěvků 16.5.19 15:22

@g.kala manzelovi nedavno nakousali rukavy od obleku, jen tak dibecek, ale hned 3. Taky ty nejlepsi. Taky se potvory nemohly pustit do tech, ktere se mi nelibi.

Vinca_minor
1010 příspěvků 22.5.19 22:19

Novináři šíří zbytečnou paniku, Labská je naprosto v pohodě a nehrozí vůbec nic ani přehradě, ani pod přehradou. A ten snímek je z roku 1997, aktuální by asi nebyl dostatečně akční, hladina je stále pod přelivy. A i kdyby přelivy voda tekla, tak vzhledem k průtokům v Labi půjde o zcela bezpečný stav. Ach jo…

julie74
3335 příspěvků 23.5.19 07:15

@Vinca_minor díky za info, jj chtělo by to agenturu pro uvádění věci na pravou miru

Vinca_minor
1010 příspěvků 23.5.19 07:54

@julie74 Agentura zde :) Na Labské právě probíhá oprava spodních výpustí (už třetím rokem, letos by měla být dokončená), takže Labská může upouštět jen 10 kubíků. Ovšem do přehrady přitékalo 30, takže se plnila. Ale i kdyby těch třicet kubíků šlo horními přelivy, tak o nic nejde, je to jen zvýšený průtok, který by přehrada při funkčních spodních výpustích upouštěla spodem. Během stavby už šla voda horními přelivy třikrát a nic se nedělo. Od toho tam ostatně ty přelivy jsou. (PS: Stoletá voda je 168 vteřinových kubíků.)
Ovšem novinky.cz z toho udělaly hlavní zprávu večera a pořádný drámo.

Gorilka
1155 příspěvků 23.5.19 08:02

@Vinca_minor V nejhorším případě to spláchne Dvůr Králové kousek po proudu ;-).

julie74
3335 příspěvků 23.5.19 09:28
@Vinca_minor píše:
@julie74 Agentura zde :) Na Labské právě probíhá oprava spodních výpustí (už třetím rokem, letos by měla být dokončená), takže Labská může upouštět jen 10 kubíků. Ovšem do přehrady přitékalo 30, takže se plnila. Ale i kdyby těch třicet kubíků šlo horními přelivy, tak o nic nejde, je to jen zvýšený průtok, který by přehrada při funkčních spodních výpustích upouštěla spodem. Během stavby už šla voda horními přelivy třikrát a nic se nedělo. Od toho tam ostatně ty přelivy jsou. (PS: Stoletá voda je 168 vteřinových kubíků.)
Ovšem novinky.cz z toho udělaly hlavní zprávu večera a pořádný drámo.

Teď abych šla někam do společnosti a dala k dobru jak jsem informovana :grin:

vlm
4673 příspěvků 29.5.19 10:16

Tento týden jsem doma, vím asi měsíc že 29.5 u nás nepoteče voda, vím že bude v pátek posledního, vím že má květen 31 dní, dokonce jsem včera postrehla, že je 28. tak proč si sakra myslím, že voda neteče ve čtvrtek???

MP blanka
1966 příspěvků 29.5.19 10:50

@vlm Hneď som si išla skontrolovať, na kedyže to máme nahlásené, že budeme mať pol dňa vypnutú elektriku - a je to teda tesne : zajtra! Vďaka za pripomenutie!

vlm
4673 příspěvků 29.5.19 11:01

@MP blanka no za málo :-), a kdo to připomněl mě??

MP blanka
1966 příspěvků 29.5.19 12:55

@vlm – no, nechcem byť škodoradostná, ale hádam, že sa „ to “ pripomenulo samo, keď ste otočila kohútikom? Snáď máte v blízkosti aspoň dobrých susedov, čo sa s vami podelia o svoju vopred napustenú vodu!

vlm
4673 příspěvků 29.5.19 13:31

@MP blanka nene, já to zjistila, když přijela cisterna :-) ale už je to dobré, po dvanácté už tekla a snad už to tak zůstane

MorusRubra
679 příspěvků 29.5.19 14:39

@MP blanka Nejsme sousedky? Nám taky zítra půl dne nepůjde elektřina.

MP blanka
1966 příspěvků 29.5.19 16:05

@MorusRubra - nie je to nákazlivé?!

Judy24
951 příspěvků 30.5.19 14:13

Upozornění: First World Problem

Google chrome začal z nějakého mně neznámého důvodu preferovat při zadání čehokoliv do adresního řádku napovídání toho, co jsem naposledy googlila místo webu, na který často chodím.
Takže jelikož jsem si nedávno hledala Mánes restaurace, tak když zmáčknu m, vyskočí mi tohle místo Módního pekla, jak jsem zvyklá. Chodím na pár webů pořád dokola (v podstatě). Nechápu, jakou to má logiku, přece zpravidla když člověk něco vyhledává, tak mu to stačí jednou.
Grrrr…

benyka
7473 příspěvků 30.5.19 14:45

@Judy24 To je stejná logika jako když si koupím křeslo a další tři měsíce mi ještě posílají reklamy na křesla, i když potřebuji motorovou pilu.

Mimochodem, zakoupila jsem si u Mounfieldu dva zahradní stroje, aniž bych si předem přečetla recenze na tuto firmu (spokojenost 46%, tisíce „děkovných“ ohlasů.) Nemám sílu to rozbalit a vyzkoušet.

pavka_l
1005 příspěvků 30.5.19 14:56

@benyka třeba budete mít štěstí a budete patřit mezi těch pár spokojených.

Kajuli
518 příspěvků 30.5.19 15:59

@benyka na toto existuje doplněk do prohlížeče, jmenuje se Ghostery. Zobrazování cílených reklam mají na svědomí skripty, které sledují vaše internetové preference a pak podle toho zobrazují třeba křesla. Ghostery je nenačte, v kombinaci s adblock nástroji výborná věc, bez které bych na internet nevlezla.

@Judy24 zkuste vlézt do nastavení prohlížeče, tam se dá zvolit možnost predikce

dagino
786 příspěvků 30.5.19 17:33

@Judy24 Určite sa priučili od azijských pouličných obchodníkov. Kúpili sme si koberček a okamžite sa okolo nás zbehli predajcovia koberčekov z okruhu 20 km. Ukazoval som im, že koberček už mám, ale oni boli presvedčený, že keď mám jeden, určite potrebujem ďalšie.

Dalmitka
1685 příspěvků 30.5.19 18:42

Píšem to do sťažností, ale ja sa chvalabohu nemôžem sťažovať. V nedeľu predpoludním sa vraciam do bytovky a vo vchode - vodová clona, vodopád, proste katastrofa. Voda sa liala zo stropu vchodu, po schodoch poschodí, šokovaná som vybehla pešo až hore, lebo do výťahu samozrejme som sa bála vstúpiť. Našťastie - vďaka Bože - sa to stalo na poschodí dosť nižšie podo mnou - prasknutá akási rúra - a výsledok - štyri zatopené byty, voda nielen na dlážke, ale lejúca sa zo stropov. Pomáhali všetci ako mohli, ale aj tak - neviem, ako sa s tým vyrovnajú postihnutí susedia, aj prípadné odškodnenia od poisťovne nenahradia všetko. Strašné.

Temperance
1886 příspěvků 30.5.19 18:46

@Dalmitka Něco podobného se stalo v domě, kde bydlí moji známí. Nejhorší na tom bylo, že obyvatel bytu, kde praskla trubka, nedlouho před tím zrušil pojistku, protože chtěl ušetřit…

Dalmitka
1685 příspěvků 30.5.19 19:03

@Temperance - u nás - v tom byte, kde sa to stalo - bývajú len nájomcovia; ostáva len dúfať, že majiteľka tohto bytu má nejakú slušnú poistku; inak naozaj neviem, ako sa to bude ďalej riešiť.

Lizbeth
954 příspěvků 31.5.19 18:08

Tak já jsem myslela, že když viník nemá pojistku, jdou ztráty z pojistek postihnutých pojištěných lidí..

BeKaa
429 příspěvků 2.6.19 20:41

Zkouškové je v plném proudu…tzn., že mám všude utřený prach, naleštěnou koupelnu, polička, která půl roku padala je opravená, jen o Tridentském koncilu toho pořád moc nevím… :-)

Stránka:  « Předchozí 1 1110 1111 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 1179 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek