Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (424) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
MarryJu
360 příspěvků 16.6.19 20:20

@mimi A co by se mohlo stát tak strašného kdyby jste vyzkoušela sandále " po někom"? Jaký scénář následuje?

Oveeec
2120 příspěvků 16.6.19 20:33

@MarryJu Upadne vám noha! :D

julie74
3337 příspěvků 16.6.19 21:07
@Oveeec píše:
@MarryJu Upadne vám noha! :D

Za hlasitého zasycení.
Ne, je to poněkud nechutná představa, ale bude to to samé jako chodit bos v bazénu nebo kdekoliv jinde. Coz mi nevadí. Málokomu to vadí a komu vadí, přijde mi divný…:grinning:

MP blanka
1966 příspěvků 16.6.19 21:42

@mimi - presne to bol dôvod, prečo som ja na zákazníčku poslala predavačku, namiesto toho, aby som ju upozornila sama.

mimi
163 příspěvků 16.6.19 22:23

Ale jasne, ze noha neopadne. Len mi je to divne a pride mi to, nechutne. Kazdy sme nejaky, no, trochu tolerancie k tejto mojej uchylke prosim.:-D

Oveeec
2120 příspěvků 17.6.19 00:13

@mimi Já vám rozumím, kdybych viděla, jak si to někdo zkouší naboso, rozhodně bych si tu botu po něm hned nezkusila. Ale normálně, když si zkouším boty, vůbec na to nemyslím. Mozek asi nahodí iluzi, že jsem první, kdo je kdy z krabice vybalil :)

benyka
7477 příspěvků 17.6.19 00:24

Tak, jestli věříte, že silonová ťapka zabrání tomu, aby se vaše plíseň přenesla na další lidi, musíte věřit i tomu, že zabrání, aby se plíseň od lidí, kteří si boty zkoušeli před vámi, přenesla na vás. A jestli věříte, že desinfekční sprej zbaví boty všech breberek, můžete si koupené boty doma vydesinfikovat po libosti dočista do čista. Když jsou k dispozici zkoušecí ťapky nebo máte svoje v kapse, v čem je pak problém?

mimi
163 příspěvků 17.6.19 09:49

@benyka
nie, neverim. Ale to len pre moj osobny psychologicky efekt (rozumejte iluzia, o ktorej pise Oveec). S tou krabicou som to myslela tak, ze beriem novu, v pripade kupy (tych nestastnych sandalov, pri inych topankach mi to vlastne ani nenapadne). Ked skusam, tak skusam samozrejme to, co je k dispozicii. To, ze mi je to neprijemne, este neznamena, ze vsetko dezinfikujem :-)
Boze, teraz vyzeram fakt divne ked to po sebe citam, a pritom takova blbost :-D :-D

Oldyn
6156 příspěvků 17.6.19 17:14

A je tu další spiknutí. Mám fcb a nemám v přátelích svého muže, nicméně mi od něj včera přišla nabídka k přátelství, tak mu doma říkám, co je? A si představte, nic mi neposílal.
Takže moje. Jestli Vám někdy přišel návrh na přátelství, vězte, že to mohlo být úplně jinak. Schundware.
A ano, chodím mu šmírovat jeho zamčený profil, tudíš se asi fcb domnívá, že po tom přátelství toužím, nebo co.

Paris1789
3960 příspěvků 17.6.19 17:24

@Oldyn
Tak ale nabídka k přátelství je cosi jiného, nežli žádost o přátelství přeci? po tom skandálu s Cambridge Analytica zřejmě fb naznal, že bude raději podněcovat tvorbu sociálních bublin, aby tak komunity snáze odolávaly trolení z Moskvy a z Číny apod.

Oldyn
6156 příspěvků 17.6.19 17:34

@Paris1789
Přesněji tedy, je to napsáno takto: Máte nový návrh na přátelství od XY. Pravdu máte v tom rozdílu.

Adeena
1355 příspěvků 17.6.19 17:38

@Oldyn Mně se stalo, že se mě ptal jeden mladík, odkud se známe, že jsem mu poslala (prý dvakrát) žádost o přátelství. Nic jsem neposílala, vůbec ho neznám. Pouze máme jednoho společného známého.
Někdy se dějí podivné věci.

Oveeec
2120 příspěvků 17.6.19 20:56

@Adeena A teď si vemte, co všechno může kdo vaším jménem na netu vyvádět a vy se o tom nikdy nedozvíte a nebudete tak mít příležitost to uvést na pravou míru! Vlastně ono se to děje docela často, takové ty spamy jakoby od kamarádů, ale tam je to většinou jasně poznat, že to psal robot. Mně se kdysi stalo, že mi na FB někdo komentoval moje vlastní fotky mým jménem, což vypadalo strašně trapně. Změnila jsem si heslo a byl pokoj, ale co to tenkrát bylo, netuším dodnes.

bao-baba
408 příspěvků 18.6.19 23:25

Ach jo, je mi smutno. Moje příbuzná pořídila dítěti kotě. Je ještě moc malé (kotě) a navíc nejsou moc doma. Takový mrňous nemůže být doma sám den nebo dva a není to žádná hračka. Snažila jsem se jí to vymluvit, ale marně.

MarryJu
360 příspěvků 19.6.19 21:35

@bao-baba Tak to máme stejnou známou..

MorusRubra
682 příspěvků 19.6.19 21:58

Máme nové sousedy. Žijí tady několik týdnů a již skvěle obohatili naši komunitu. On je věčně v lihu, ona na něj sprostě řve a vyhazuje ho z pokoje, do toho jim brečí dítě, které matka klidně posílá do p_dele. No krása. Momentálně poslouchám jejich další hádku a už toho mám dost. Člověk aby musel nosit po večerech sluchátka, aby si odpočinul. Takový tu byl klid, a pak stačí jedna povedená rodinka a je konec.

Když je tak poslouchám, říkám si: „je ona tak hnusná, protože on je alkáč, nebo je on alkáč, protože ona je tak hnusná“? Co asi bylo dřív, vejce nebo (uřvaná) slepice.

bao-baba
408 příspěvků 20.6.19 07:49

@MorusRubra
Správně je za c) oba jsou děsní

isko
1502 příspěvků 20.6.19 08:39

@MorusRubra
Jaký šel, takovou potkal :(

Atlacoya
2713 příspěvků 20.6.19 09:15
@MorusRubra
Jaký šel, takovou potkal :(

Další příklad, jak nám pohádky lžou. Dítě čte, jak Pán bůh se svatým Petrem chodí krajinou a jak to Pán Bůh zařizuje, aby byla na světe rovnováha - kliďas si vezme hádavou, lenoch pracovitou… A realita je zase jinde.

Matmys
2378 příspěvků 20.6.19 14:04

@Atlacoya
Bůh za to nemůže. Ona to myslela dobře ;)

Temperance
1896 příspěvků 20.6.19 14:31

@bao-baba @MarryJu A taky máte podobný profilový obrázek ;-)

Temperance
1896 příspěvků 20.6.19 14:33

@MorusRubra Tak to Vás upřímně lituju… a co asi vyroste z toho chudáka dítěte?

Mandlík
36 příspěvků 20.6.19 20:04

Stěžuju si na sebe, že se nechci hádat.
Předem teda musím říct, že s mámou mám komplikovaný vztah. Já a ségra jsme z rodiny jediní, kdo se s ní zvládne bavit a ještě to její hysterčení trpíme. Dost se hádáme, protože jakmile jí všechno neodkývete a není po jejím, tak je to špatně.
A už měsíc jsem na neschopence, rizikové těhotenství (bohužel opravdu rizikové, ne jakože rizikové). A moje matka nabyla dojmu, že se doma musím nudit a nemám co dělat. Na zahradě všechno zraje a moje tempo je vražedné, takže dělám všechno možné, ale rozhodně se nenudím.
Volá denodenně (minimálně jednou). Když ten telefon nezvednu hned (ale třeba na třetí zazvonení, než k němu dojdu), pozdraví mě větou ´co ti tak trvalo?´… pokaždý se zeptá, co novýho- překvapivě nic se za tu dobu, co jsem spala, nestalo.
Hovor s ní nejde ukončit, jinak hned hysterie, že jí nikdo nemá rád…

Takže se od včera psychicky připravuju na obr hádku, protože to telefonování začalo lézt na nervy už i manželovi…toho mám jako ukazatel vážnosti situace, protože je to flegmouš jako poleno :D

A ačkoliv je červen, už teď nás přepadl strach z Vánoc. To bude další obr hádka, že jí ani vnouče nedopřejeme na Štědrý den a že umře někde sama :/ Vzhledem k tomu, že na Vánoce mi bude končit šestinedělí, nechci doma nikoho (nebo max na otočku, ale to ona neumí). Všichni to pochopí, ale ona bohužel ne :(

bao-baba
408 příspěvků 20.6.19 21:58

@Mandlík
Nezbývá než se zachovat „sobecky“. Teď je na prvním místě Vaše rodina - manžel a budoucí dítě. Neznamená to, vykašlat se na matku úplně, jako starší člověk bude občas objektivně potřebovat pomoc, ale nenechte se vydírat. Takovým chováním Vás může matka rozvést. Chvíli budete mít z toho špatný pocit, ale zkuste si představit, jak by to vypadalo, až se dítě narodí, kdybyste jela v současném módu.
Přeju hodně sil.

bao-baba
408 příspěvků 20.6.19 22:05
@Temperance píše:
@bao-baba @MarryJu A taky máte podobný profilový obrázek ;-)

Ale já jsem fakt jenom já :-)

Stránka:  « Předchozí 1 1117 1118 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1180 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek