Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (406) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Birdonawire
88 příspěvků 19.08.19 21:50

Ještě dnes je pro mne těžké napsat, že jsem přišla o někoho blízkého.

bao-baba
391 příspěvků 19.08.19 21:54
@julie74 píše:
@Paris1789 mám ještě lepší zkušenosti s pilates. Jóga je v našich končinách často provozovaná divné. Takže když máte štěstí paráda, když se vám podaří, je to pěkná pitomost, která spíš ublíží. Ale cvičit rozhodně to chce.

Také jednoznačně preferuji pilates, cítím se po cvičení moc dobře. Chodila jsem několik měsíců na jógu, ale asi jsme neměli dobrou cvičitelku, přišlo mi to dost násilné.

Kryptozoo
301 příspěvků 19.08.19 22:12

@Lizbeth Cviky dle Mojžíšové..není to „sexy“ ani velká zábava, ale dostalo mě to z problémů, nad kterými neurologové jen lomili rukama :)

Kryptozoo
301 příspěvků 20.08.19 17:21

Muž mi vyšplouchnul kelímek se savem na koš s vypraným prádlem..tmavým. Takže mi zbyly jediné kalhoty -červené s tartanovým vzorem, ke kterým se mi momentálně hodí maximálně jednobarevná tílka, na která je ale příšerně zima! Půjdu nakupovat ustrojená jako blázen. O vzniklých škodách se ani nechci rozpovídat, jelikož je to příliš bolavá rána..uf.

Birdonawire
88 příspěvků 20.08.19 19:59
@Kryptozoo píše:
@Lizbeth Cviky dle Mojžíšové..není to „sexy“ ani velká zábava, ale dostalo mě to z problémů, nad kterými neurologové jen lomili rukama :)

Souhlasím. Můj kamarád si pochroumal páteř, doktoři se tvářili, že skončí dřív nebo později na vozíku, běhá pořád jak čečetka, i po 30 letech od úrazu.
Díky těm cvikům.

VeronikK
1132 příspěvků 21.08.19 08:05

@Kryptozoo no tak to bych se po… Kalhoty už tak nemůžu padnoucí sehnat, soucítím. Dávám si na to bacha, jednou jsem si při mytí vany něčím silnějším odbarvila triko na břiše :-)

Kryptozoo
301 příspěvků 21.08.19 09:35

@VeronikK Moji reakci by ve filmu znázornili klasicky. Záběr na náš dům z dálky, ozývá se řev a ze širokého okolí odlétají ptáci :)

Kalouže
53 příspěvků 21.08.19 11:13

Stěžuju si, že služba České!! pošty „pohlednice online“ nemá v žádném z fontů velká písmena s háčkem. Přitom tolik jmen s háčkem začíná. Nechápu.

A taky teda, že když chce člověk poslat víc pohledů najednou, každý s jiným textem, musí pokaždé vyplnit č. zákaznické karty, č. platební karty a potvrzovací kód banky.
Proč jich nelze zaplatit víc najednou je tedy taktéž záhadou.

Vinca_minor
919 příspěvků 21.08.19 12:04

@Kalouže Odesílání jsem nezkoušela, ale text mi to normálně píše česky i s velkými písmeny s háčky, a to ve fontu, jaký si vyberu. Nevidím v tom problém. Vždyť co napíšu na klávesnici, to se mi tam objeví.

Pýthia
269 příspěvků 21.08.19 13:22

@Kryptozoo Zrovna černá jde docela dobře obarvit.

Kalouže
53 příspěvků 21.08.19 15:02

@Vinca_minor Mně to jde v adrese, ale v textu zprávy teda ne :-( Příště tedy zkusím jiný prohlížeč, jestli to není tím.

Edit: Zkusila jsem hned a ono jo!!
Děkuju za vyzkoušení a vida, občas je dobré si postěžovat :-)

surrik
2516 příspěvků 21.08.19 15:56

Chtěla jsem si koupit vstupenky na Medu a je vyprodáno. Stěžuju si sama na sebe jaká jsem káááááča

Kryptozoo
301 příspěvků 21.08.19 20:52

@Pýthia Určitě to zkusím, i když u džín, které mají odbarvený skoro celý zadek pochybuju u výsledku:)Druhé mají pár fleků na nohavici a třetí gatě jsou směsovka s polyesterem a mají drobný vzor, tam je to bohužel jasné.

Vinca_minor
919 příspěvků 21.08.19 20:54

@Kryptozoo Tak ty musíte darovat hipísákovi se zálibou v savo batice, ať si je dotvoří k obrazu svému :)

Vinca_minor
919 příspěvků 23.08.19 18:03

Moc mě dojímá osud polských speleologů. Před třiceti lety zemřel náš známý v Moravském krasu, byl speleopotápěč, uvízl v úzkém prostoru a stoupla voda… Aby jeho tělo dostali ven, tak kopali dvacetimetrovou šachtu z povrchu. Jeho žena, ředitelka zbrašovských jeskyní, tehdy měla malé dítě. Doteď mi z toho běhá mráz po zádech.

Birdonawire
88 příspěvků 23.08.19 22:55

Malicherná stížnost (když to srovnám s bouřkou v Tatrách a podobně): nemohu najít českou platební kartu. Mám francouzskou, belgickou a anglickou, českou nemohu najít. No, platit přes net s ní nejde, takže se nebojím, že by ji někdo ukradnul a použil. Ale to už mám takovou sklerózu? Kde mi ji trpaslíci schovali?!?

Porkpiehat
957 příspěvků 23.08.19 23:02

@Birdonawire Není v „české“ peněžence? Já mám dvě různé peněženky, v jedné mám české peníze, v druhé francouzské. A při cestování pak přehazuji podle místa pobytu české a francouzské /evropské/ peníze.

Birdonawire
88 příspěvků 23.08.19 23:11

Mám EUR peněženku, českou peněženku a anglickou peněženku. Jsem ráda, že v tomto rozlišení nejsem sama. Kartu jsem našla. Ono občas stačí si zanadávat. Film Sexmise: Kouzelné slovo „kurva“. Když on tenhle byt není úplně zabezpečený, takže důležité věci rozmísťuji. Karty, pas, další nezbytnosti.

Pozorovatel
592 příspěvků 23.08.19 23:22

@Birdonawire ja zas nevim, kde jsem nechala klice. Ted me to bude stvat nekolik dni. Pritom jeste vcera vecer jsem je mela a dneska v 5 rano pri odjezdu nikde.

Porkpiehat
957 příspěvků 23.08.19 23:42

@Birdonawire Přijde mi to normální, nikdy neutratím všechny české peníze (naopak si necháváme určitou zásobu mincí a bankovek menší hodnoty, protože po příjezdu nám bankomat vyplivne minimálně tisícovky). Říká se, že nejlepší je přestat hledat :-)

V3S
18 příspěvků 23.08.19 23:50

@Pozorovatel řekla bych, že klíče budou na nějakém nesmyslném místě a přitom na očích. Třeba v lednici. Večer jste byla unavená a dělala věci automaticky, mysl zaměstnávala věcmi příštími nebo důležitějšími.

VeronikK
1132 příspěvků 24.08.19 00:28

Když jsme tu s tím hledáním, hledali jsme dnes synovu tramvajenku, roztrhla bych ho, nenanšli. Za loňský rok, co dojíždí už má asi třetí… Tuhle by měl mít někde doma, ale nikde není :-(

Vinca_minor
919 příspěvků 24.08.19 00:53

@Pozorovatel Jednou jsem hledala klíče od mámina bytu asi měsíc. Byla jsem přesvědčená, že jsou v batohu, ale hledala jsem i všude v bytě. Víc jak desekrát jsem ten batoh prohledala, až jsem se jednou zdravě nasrala, obrátila ho vzhůru nohama, zuřivě s ním zaklepala - a ony z něho vypadly :D

DruI
362 příspěvků 24.08.19 00:56

@Pozorovatel Já mám se ztracenými klíči takovou legrační historku. Manžel jel na služební cestu do Austrálie a když se vrátil, tak neměl klíče od bytu a tvrdil, že si je tam přece sebou nebral, protože si zcela jasně pamatuje, jak mi je na letišti dával do úschovy. Proti tomu jsem protestovala, tak jsme pečlivě prohledali jeho zavazadla a nakonec dospěli k názoru, že klíče do Austrálie emigrovaly. O půl roku později pak jel na služební cestu do Amsterdamu, odkud mi asi po třech dnech napsal, že klíče se vrátili z výletu. Našel je v kapsičce batohu na notebook, který jsme samozřejmě oba prohledali a který celou tu dobu používall nejméně třikrát týdně. Někdy jsou klíče prostě zlomyslné :)

Kalouže
53 příspěvků 24.08.19 07:55

@Birdonawire Můžu se prosím zeptat, k těm různým kartám máte předpokládám účty v daných zemích? Je to složité si je pořídit?
Jde mi teda o Německo, jezdím nakupovat látky a zrovna na potvoru v tomhle druhu obchodů nelze platit českou kartou.
Nechci si vybírat nesmyslné částky v hotovosti, takže jsem pokaždé v mírném stresu, zda mi peníze vystačí a kazí mi to radost z nakupování (látky kupuju pro svou práci).
Děkuju.
Nebo jestli někdo jiný by věděl?

Stránka:  « Předchozí 1 1145 1146 1147 1148 1149 1150 1151 1152 1153 1154 1155 1166 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek