Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (441) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Vinca_minor
1134 příspěvků 6.9.19 15:39

@mimi Zkuste Co jsem měl/a dnes na sobě, str. 4390, příspěvek z 11. 9. 18. Je to ono?

mimi
177 příspěvků 6.9.19 18:35
@Vinca_minor píše:
@mimi Zkuste Co jsem měl/a dnes na sobě, str. 4390, příspěvek z 11. 9. 18. Je to ono?

Anooo, nasla som podla datumu! Dakujem krasne :-D bol to nakres, ale nie som krajcirka, tak to volam strih

Vinca_minor
1134 příspěvků 6.9.19 18:40

@mimi Rádo se stalo :) Pokud tašticku zrealizujete, tak ať vám dobře slouží!

Lizbeth
1018 příspěvků 8.9.19 20:05

Včera sled reklam v tv..první - reklama na nový model auta, kde muži ze všech koutů, děr a světadílů utíkají nové auto pořídit..( ani jedna žena )..druhá reklama na prací kapsle, kde matka dvou malých špinavých dětí převléká prostěradlo..ach jo..
Nejsem žádnej genderovej fašista, ale tohle štve i mě..

porjk
2848 příspěvků 9.9.19 06:54

@Lizbeth Protože ženská není blbá, jde si auto koupit, když ho chce a potřebuje a ne, když jí to někdo nalije do hlavy. :) A to prostěradlo…,no, kdyby to nechala, až to napadne chlapa, tak jí jedna kapsle nestačí.

VeronikK
1162 příspěvků 9.9.19 07:34

@Lizbeth naprosto chápu, měli by někdy přijít k nám. Zejména, když jsem byla na mateřské, tak jsem většinu starostí s autem řešila já, už jen kvůli otvírací době pneuservisu apod. Zato muže nechávám pokud možno měnit prostěradla, protože se mi nechce manipulovat těžkou nebo hůře dostupnou matrací :-)

Adeena
1368 příspěvků 9.9.19 09:13

@Lizbeth Mě zas drtí ta servilní reklama Reiffeisenky - „díky ženám bydlíme lépe“.

porjk
2848 příspěvků 9.9.19 10:06

@Adeena Zas budu stát za reklamou :wink:,není to snad pravda? Po vytržení z kontextu, samozřejmě.

Adeena
1368 příspěvků 9.9.19 10:16

@porjk Rozhodně bych z toho nedělala nějakou obecnou pravdu. Navíc chlap se snad na tom bydlení nepodílí?
A když bych chtěla být jo šťoura, tak žena sice uklidí a naaranžuje serepetičky, aby vytvořila útulno, ale pak z toho „lepšího domova“ dokáže leckterá udělat taky slušné peklo, když spustí lavinu výčitek, hádek, štěkání, sekýrování, komandování, citového vydírání atd.
Vadí mi to zobecňování, jak jsou ženy úžasné a ta současná tendence (v reklamě) tak trochu shodit chlapy a naopak vyzdvihnout ženy, protože bez nich by přece chlapi nic nedokázali. Já bych více ocenila, kdyby to „ocenění“ žen šlo bez shazování mužů.

bao-baba
452 příspěvků 9.9.19 10:45

@Lizbeth
Mně zase dost vadí velmi časté reklamy, které hustí lidem do hlavy, že půjčovat si peníze je cool a o nic nejde, je to hned, bez čekání. Pak se naříká nad tím, kolik lidí je v Česku v exekuci a řeší se, jak je z toho dostat.

bao-baba
452 příspěvků 9.9.19 10:54

Nemohu posoudit, zda je 100% pravdivé, nicméně vzhledem k tématu diskuze přikládám část článku z Echo 24:

Do školy už bez sukně. Ze zahraničí doráží další pozoruhodný příklad toho, jak si Západ představuje tzv. genderovou neutralitu. Na sociálních sítích kolují záběry z anglického Východního Sussexu, kde se shromáždilo na 150 studentů se svými rodiči na protest proti novému rozhodnutí školy zavést kalhoty coby povinnou součást školního úboru. Zatímco místní dívky demonstrovaly za právo a možnost nosit sukně, škola argumentuje nedávnými „obavami o délku dívčích sukní“ a snahou vyjít vstříc transgender studentům, informuje BBC. Povolala policii a zavřela bránu.

MP blanka
1999 příspěvků 9.9.19 11:03

@bao-baba - takéto reklamy by som z moci úradnej zakázala. A najhoršie sú tie oblbováky, ako že prvé 3 mesiace nemusíte platiť nič! Som zvedavá, či sa aspoň v školách deti vedú k nejakému rozumnému posudzovaniu podobných „ výhod “, lebo na / niektoré / rodiny, rodičov, sa už spoľahnúť nedá.

Judy24
979 příspěvků 9.9.19 11:05

@bao-baba Já fakt nechápu, proč nemůžou mít prostě víc možností. Ať si nosí kalhoty/sukně, kdo chce.

MP blanka
1999 příspěvků 9.9.19 11:06

@bao-baba - aj by som sa zasmiala, ale je to skôr k bezmocnému, nechápajúcemu úsmevu. Alebo k zlosti, ak sa podobné riešenia budú množiť.

Paris1789
3960 příspěvků 9.9.19 12:06

A nosit školní uniformy vám nevadí?
Jinak ten článek je pěkně manipulativní, jednak už tím, že se rodiče vzdávají volby oblečení pro své děti už jaksi část svobody ztrácejí. Ta okolnost, že škola nařídí kalhoty místo sukní, mi přijde být v řádu věcí. A u nás hned: prohnilý západ.

giuliettka
4886 příspěvků 9.9.19 12:17
@Paris1789 píše:
A nosit školní uniformy vám nevadí?

Tak nech aj ju navlečú no kalhot. :-D

porjk
2848 příspěvků 9.9.19 12:44

@Adeena Samozřejmě máte pravdu, jen si myslím, že většinou je to žena, na které stojí údržba domácnosti. Je spousta chlapů, co uvaří, uklidí i obstará děti, nicméně ve srovnání v tom vedou spíš ženy.

Kalouže
82 příspěvků 9.9.19 13:57

Mám od května koupenou letenku do UK. Na zítra. Dnes piloti British Airways zahájili dvoudenní stávku.
Doufám, že odletím :-(

bao-baba
452 příspěvků 9.9.19 14:41

@Paris1789
Zmiňujeme-li genderovou neutralitu, pak by mělo být jedno, kdo kalhoty či sukni nosí. Ostatně mužské plodnosti svědčí mít nádobíčko v chladu :-). V parném létě jsem potkala párkrát muže v plátěné sukni ve stylu safari a nepřišlo mi to nijak hrozné. Rozhodně lepší než vytahané teplákové kraťasy, které jsem potkávala ve městě a které jsou opravdu hnusné.

Paris1789
3960 příspěvků 9.9.19 14:50

@bao-baba
já bych pánům sukně ze srdce přála, důležité ale je, aby si je oni sami přáli nosit. Z mé strany tomu nic nebrání

Uživatel je onlineJordaan
8813 příspěvků 9.9.19 15:03

Dite radostne poskocilo, kdyz jsem ho dneska vyzvedavala ve skole a hlavou narazilo do meho obliceje - mam rozseknuty ret (nastesti zevnitr) a vsechno obleceni (samozrejme bud bile nebo bezove) od krve. No a ted opuchlou hubu, jen na jedne strane. Vypadam jako obet sileneho operatera :-(

Temperance
2006 příspěvků 9.9.19 15:40

@Jordaan Upřímně lituju Vás i dítě!

Uživatel je onlineJordaan
8813 příspěvků 9.9.19 17:17

@Temperance

Diteti nic neni. Nic mu nebylo, ani kdyz mi jako sotva chodici mimino temer zlomil nos. Bolelo to jak sv.. nekolik mesicu a kost se viklala. Ale robe nehlo ani brvou. Byla to moje chyba, obcas se to tak blbe sejde. Ale dekuji za ucast :-)

Temperance
2006 příspěvků 9.9.19 17:26

@Jordaan Já jsem to myslela tak, že ho to asi muselo dost mrzet - poskočí si radostí a zmrzačí matku.

Stránka:  « Předchozí 1 1151 1152 1153 1154 1155 1156 1157 1158 1159 1160 1161 1202 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek