Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (441) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
julie74
3431 příspěvků 11.9.19 20:25
@bao-baba píše:
@julie74
Omlouvám se, ale nebudu se pouštět dál do podrobností, nechtěla bych, aby rodinu někdo identifikoval.

Ne ne, samozřejmě mi nešlo o rodinné podrobnosti, ale o obecné postupy. Rodiče se odstěhují 100 km od sebe, soud primárně dává střídavou péči, co udělá v tomto případě…

Paris1789
3960 příspěvků 11.9.19 20:38

@julie74
tak ale soud nic rozhodovat nemusí, když se na tom rodiče sami dohodnou

dajakbol
80 příspěvků 11.9.19 22:08

Zasláno (zdejší administraci)

*

Dobrý den,

mohu vědět, proč mi byl po roce od schválení a zveřejnění smazán poslední příspěvek (fotky outfitu) v Galerii inspirací? Bez upozornění, bez napomenutí, bez vysvětlení…? Z jakého důvodu najednou přestal vyhovovat? Jaké pravidlo jsem porušil, čeho se dopustil?

Děkuji za objasnění s vírou, že se mi ho snad dostane.

*

Tolik má zpráva jako reakce na zmizení mých posledních fotek (včetně komentářů) z Galerie inspirací.

Dokud se mi nedostane vysvětlení, mohu se jen domnívat, kde jsem udělal „chybu“. A, no, domnívám se. Že je to odplata za to, jak jsem si v komentáři pod těmi fotkami nelibě ulevil na adresu administrace mocně nakrknut její liknavostí ohledně schvalování fotek do Galerie. Nebylo to jednou, kdy jsem čekal déle než se mi zdálo pochopitelné, a prostě mě ty týdnové i dvoutýdnové prodlevy (odeslání - laskavé schválení) naštvaly - snad, trochu, právem, v situaci, kdy tam nic nepřibývalo a o nějakém pořadníku nemohlo být ani řeči.

Nevím, možná jsem mimo a vysvětlení je mnohem nevinnější než jaké jsem vykonspiroval já. Kéž by. Rád se pak omluvím.

*

Kdo si vzpomene, z galerie inspirací po roce z ničeho nic zmizel můj příspěvek s tímto outfitem:

Příspěvek upraven 11.09.19 v 22:28

julie74
3431 příspěvků 11.9.19 22:21

@Paris1789 no jasně, pokud se sami dohodnou, mě zajímalo jak rozhodují soudy - pokud rozhodují oni

Birdonawire
247 příspěvků 11.9.19 23:18

Není to až tak moc stížnost, spíš údiv.
https://www.novinky.cz/…cii-40296055
Koukla jsem i na francouzskou a anglickou verzi zprávy, abych se ujistila, že nejde špatný český překlad. Tak jsem konečně pochopila, proč mi můj učitel francouzštiny (rodilý Francouz) vysvětloval, že francouzský zákoník práce je jednostranný, zaměstnavatel žádná práva nemá.

Aiweli
142 příspěvků 12.9.19 06:55

@Birdonawire Puvodne jsem ten titulek jen s pousmanim preletla, ale diky vam jsem si clanek precetla a je to tedy opravdu sila. S takovou si ted kazdy Francouz, co bude chtit zkusit treba seskok padakem, pocka na sluzebku, at z jeho smrti aspon rodina neco ma :-D.

Porkpiehat
1597 příspěvků 12.9.19 06:58

@Birdonawire Také jsme na to narazila nejdřív na Novinkách a hledala jsem to na franc. internetu. Četla jsem to manželovi, kroutili jsme nad tím hlavou a já řekla, že jsme se pořád smáli americkým rozsudkům a tohle by tam mělo čestné místo. Mimochodem to samé někdo psal u toho fr. článku dole v komentářích. S manželem jsme se shodli, že kdyby škobrtnul na schodech v hotelu, nebo uklouzl ve sprše, tak bychom to ještě byli ochotni s přimhouřením všech očí akceptovat, ale tohle fakt ne. Zajímalo by mě, kdo je ta „rodina“, která to vysoudila, jestli se jedná přímo o manželku nebo jsou to děti, nebo všichni svorně dohromady.

isko
1555 příspěvků 12.9.19 09:21
@giuliettka
@giuliettka píše:
Svoju pochabú žiadosť, aby zdvihol prdel a išiel niekam, prehorko ľutujem.

Jojo, vy jste to byla.
Ale to je úplně jedno, já jsem to zmínila jenom jako takovou řečnickou otázku, takový úvod.

A ty diskuse pod tím. „Konečně řekl pravdu!“
Jak to, že těm lidem nedojde, že je to hrozně nevychovaný, zlý a mstivý člověk a dělá věci, které by neměl dělat, ale taky že to je něco, k čemu vůbec nemá pravomoc? No, ono je vlastně jasné, proč jim to nedojde.

benyka
7652 příspěvků 12.9.19 09:28

@dajakbol Je to krásný oblek, ale zdá se mi, že tam ty příspěvky různě přesouvají v čase. Třeba ho zase někdy vytáhnou na světlo boží jako aktuální. Některé jiné příspěvky už se tam takhle po čase objevily znovu.

dajakbol
80 příspěvků 12.9.19 10:28

@benyka Aha, tak tuto možnost bych netipoval, to jsem si nevšiml, že by se tak dělo. Dík.

bao-baba
452 příspěvků 12.9.19 10:53
@isko píše:
@giuliettka

Jojo, vy jste to byla.
Ale to je úplně jedno, já jsem to zmínila jenom jako takovou řečnickou otázku, takový úvod.

A ty diskuse pod tím. „Konečně řekl pravdu!“
Jak to, že těm lidem nedojde, že je to hrozně nevychovaný, zlý a mstivý člověk a dělá věci, které by neměl dělat, ale taky že to je něco, k čemu vůbec nemá pravomoc? No, ono je vlastně jasné, proč jim to nedojde.

Nedojde jim to proto, že do těch diskuzí vstupují právě takoví. Přiznávám, že jsem tuto diskuzi nečetla, i když občas z jakéhosi masochismu do nějaké nahlédnu, ale pak potřebuji karanténu na vzpamatování se. Takže si celkem dovedu představit, co se tam píše. Aniž bych se chtěla nějak panu Z. posmívat, obávám se, že není vážně nemocen jen na těle.

Porkpiehat
1597 příspěvků 12.9.19 11:19

Hledala jsem něco mezi uloženými vtipy a narazila jsem na tenhle.

giuliettka
4886 příspěvků 12.9.19 11:44

@Porkpiehat Bože, to je dobré. :-D

Vinca_minor
1133 příspěvků 12.9.19 12:09
Pýthia
277 příspěvků 12.9.19 13:01

@umad Já to ještě nedočetla, tak možná řeknu něco, co tu už padlo-odspod se rozhodně nezachoval standardně, rekace „zvykne si“ je trochu přes čáru. Podle mých zkušeností z okolí se naopak s rodiči snaží pracovat a často dělá nějakého prostředníka. Možná měla vaše známá smůlu na úředníka, možná to nebylo úplně přesně tak, jak vám vypráví.

umad
385 příspěvků 12.9.19 14:08
@Pýthia píše:
@umad Já to ještě nedočetla, tak možná řeknu něco, co tu už padlo-odspod se rozhodně nezachoval standardně, rekace „zvykne si“ je trochu přes čáru. Podle mých zkušeností z okolí se naopak s rodiči snaží pracovat a často dělá nějakého prostředníka. Možná měla vaše známá smůlu na úředníka, možná to nebylo úplně přesně tak, jak vám vypráví.

Já právě doufám, že tohle není běžné fungování ospodu. Aniž bych stála tolik blízko dveří jsem minimálně slyšela tóny hlasu, ve kterých ten rozhovor probíhal, i když né slovo od slova. Nemá důvod si to nijak přikrášlovat. Navíc tam nešla ani za účelem, že dítě nechce otci dávat, ale aby se fixovaly dny, kdy si jí bere. Protože on na ní pouze vypálí každý týden kulomet třeba pondělí, středa, čtvrtek a matko voz. A v tom se nedá žít. Přijde mi, že dítě musí mít řád a není ideální, kdy se jí to takto pořád mění. Navíc se nedají ani naplánovat nějaké kroužky atd. A největší paradox je, že si rodiče podepsali dohodu a ta sociálka do toho začla štourat ve stylu a nemáte těch dnů náhodou málo pane otče? Jako dítě brečí při předávkách, ale pojďme to zhustit.

BeKaa
448 příspěvků 12.9.19 19:12

@umad Ja jsem dnes zažila jiný šok. Bavila jsem se s klukem 15 let, od léta si je i s bratrem do výhradní péče převzal otec. Matka je ještě ani jednou nekontaktovala, prostě pro ni přestali existovat. Do té doby je měla ona přes týden, otec na víkendy.
Kluci nejsou žádní sígři, prostě normální puberťáci. Kluk je teď nemocný a je vidět, jak mu mamka chybí, jenže když ona nechce, tak nemá odvahu ji kontaktovat. Hrozně jsem se rozčílila. Která matka předá děti a nazdar, s vámi jsem skončila.
Jo a v péči je má otec na matčinu žádost.

Oveeec
2182 příspěvků 12.9.19 20:07

@BeKaa O něčem podobném jsem taky nedávno slyšela, matka se sebrala a zmizela a nechala dceru s tátou. A najednou si vzpomněla a dcera se stěhuje k mámě. Neznám podrobnosti, tak nevím, jak je to možné a jak to probíhá, ale je mi dcery i toho táty strašně líto.

Birdonawire
247 příspěvků 12.9.19 20:20

Ono je kolikrát lepší, když se matka ztratí. Přes kamarádku, co pracuje s dětmi, podporuji jednoho kluka, co žije jen s tátou. Táta to občas finančně nezvládá. Máma alkoholička, v podstatě nás zúčastněné vždycky děsilo, když se ozvala. Kluk byl rád, jel za ní, vrátil se třeba bez zimní bundy, stálo jí za to ji někde prodat za jedno pivo.

Birdonawire
247 příspěvků 12.9.19 20:21

Matka už nějakou dobu dává pokoj.

Birdonawire
247 příspěvků 12.9.19 20:27

Pro odlehčení: chtěla jsem si postěžovat, že zítra stávkuje pařížská městská doprava. V podstatě nepojede skoro nic. Nakonec se mi podařilo najít v té hromadě práce projekt, který můžu dělat z domu. Takže ušetřím jednu hodinu času (míněno dohromady cesta tam a zpátky). Co víc si mohu přát.

Porkpiehat
1597 příspěvků 12.9.19 21:01

@Birdonawire Na vás (a také trochu na sebe) jsem si při čtení této zprávy vzpomněla. Potřebuji jet za měsíc na ambasádu, takže pojedu den dopředu, abych si byla jistá, že se tam nějak doplahočím (i přes případnou stávku vlaků) a schůzku si dala raději na pozdní dopoledne, abych si posichrovala, kdybych musela jít z hotelu pěšky (při případné stávce MHD). Pak se člověk nediví, že se Francouzi dožívají tak vysokého věku - jsou permanentně ve střehu, zaměstnává to mozek, případně nohy :-D Co si víc přát?

Birdonawire
247 příspěvků 12.9.19 21:08

A to si možná neumíte představit, jak zblízka vypadá tréninkový program s názvem „žluté vesty“ v centru Paříže! :-)

Porkpiehat
1597 příspěvků 12.9.19 21:51

@Birdonawire Za chvíli budeme slavit první výročí :-) Ale zase při takové akci v Paříži může člověk zadarmo přijít k drahým hodinkám, výbavě na motorku nebo alkoholu. A skoro každou sobotu :-)

Paris1789
3960 příspěvků 13.9.19 07:32
@BeKaa píše:
Která matka předá děti a nazdar, s vámi jsem skončila.
Jo a v péči je má otec na matčinu žádost.

a když tohle dělají otcové, tak to tak nevadí?

Stránka:  « Předchozí 1 1154 1155 1156 1157 1158 1159 1160 1161 1162 1163 1164 1202 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek