Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (442) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Jordaan
8825 příspěvků 15.10.19 15:03

@MP blanka

Jj, chce stavet, dokonce o patro vys. Predtim to byl bungalov, ted to bude mit patro, takze z toho okna budeme koukat do zdi nebo do oken. Blbe je na tom to, ze ta cesta pred domem je jedina prijezdova a navic slepa. V ulici jsou jen 4 domy, on je cislo 3, cislo 4 za nim je v podstate odriznute. Doted jsme tu byli tak trochu na samote, ta prijezdova cesta neni verejna, takze tu nebyl doslova zadny provoz a krome nejblizsich sousedu ani zadni chodci, tj. cesta slouzila jako spolecne hriste pro deti v ulici, zahrady jsou zezadu tez pruchodne, takze to byla takova mestska verze Deti z Bulerbinu. Ted mame nakladaky, delniky a ridice, kteri nijak zvlast neberou ohled na to, ze zpoza krovi muze necekane vybehnout dite (v ulici jich bydli 7, od 4 do 6 let). Plus ten desny hluk cely den. No jo, sebelitost mi nepomuze…

benyka
7662 příspěvků 15.10.19 15:12

@Jordaan Vydržte, budete se pak dívat na něco krásného nového. Mně stavební činnost v okolí nevadí, ani ta hlučná, ale vadí mi, když si tam řemeslníci pouštějí celý den na plné pecky rádio, aby to slyšeli i o tři patra výš. To bych vyletěla z kůže. Jsou tak zvyklí ze staveb někde ve velkém prostoru a nenechají si vysvětlit, že v obytném bloku rodinných domů to dělat nelze.

Temperance
2027 příspěvků 15.10.19 15:21

@benyka Hlavně, aby to nové bylo i krásné ;-)

Matmys
2422 příspěvků 16.10.19 12:56

@Temperance Hlavně, aby to bylo hotové :)

P. S. V ulici, kde máme firmu, se staví nepřerušované již 8 let. Vždy v dalším a dalším domku či bytovce probíhá rekonstrukce, někdy i s bouráním původní stavby.

Zetina
64 příspěvků 16.10.19 13:27
@Matmys píše:
@Temperance Hlavně, aby to bylo hotové :)P. S. V ulici, kde máme firmu, se staví nepřerušované již 8 let. Vždy v dalším a dalším domku či bytovce probíhá rekonstrukce, někdy i s bouráním původní stavby.

Když o tom přemýšlím, a procházím historické mapy, tak v naší ulici se staví průběžně a nepřetržitě už od osmnáctého století… Zrovna teď vedle nás zbourali dům, který byl historicky mladší, než ten náš.

julie74
3446 příspěvků 16.10.19 17:26

Teda, ale náš pan prezident si z lidí vážně dělá prd..l. Pominu-li všechny závažnější témata, on kouřil tři krabičky denně, takže šedesát cigaret, snížil to jako velký úspěch na 40 a bude tvrdit národu, že má plíce jako zvon? Já mu je přeji, ale ten podtext, to je opravdu příklad národu. A když budete chlastat, prochlastáte se zcela jistě k naprosto zdravým játrům, stačí to občas proložit špekem. Teda to je opravdu elitka. xxxxx xxxxx xxxxxxxxx. Za poslední větu by mě možná zavřeli.

Matmys
2422 příspěvků 17.10.19 09:49

@julie74 Nezavřeli. Obávám se, že maximálně by se poučili a zařadili do prezidentova slovníku :(

julie74
3446 příspěvků 17.10.19 10:09

@Matmys Nedělám si iluze že v tomto směru jsem vzdělanější než on. :grinning:

Brep
704 příspěvků 17.10.19 12:46

Stížnost a přiznání v jednom. Včera jsem si koupila úpletovou sukni, že bude super hlavně na léto. No ale samou radostí z ní, jsem si jí dneska ráno vzala na sebe. Punčocháče nesnáším, tak se samodržícíma punčochama, sukně je na to dlouhá dost. Doma mi to v ranním světle připadalo ok, ale v práci máme na záchodech velmi ostré světlo, ve kterém se krajkový lem punčoch rýsuje přes sukni. Takže chodím malými krůčky, aby se látka nenapínala víc, než je třeba, nadávám si a doufám, že to na denní světle není tak zřetelné jako pod ostrými ledsvětly.

A navíc jsem si všimla, že jsem si po namazání se samoopalovacím krémem neumyla pořádně ruce a mezi prsty mám tmavou kůži. :D

Večer mam jít na schůzku, naštěstí už je brzo tma, jinak bych zvažovala, že to zruším :D

Nemáte některá tip na opravdu držící samodržící punčochy s hladkým (ne krajkovým) lemem? Dělají se takové vůbec?

Vinca_minor
1141 příspěvků 17.10.19 15:12

Předělávají u nás Tesco. Já jsem tam moc nechodila, ale protože okolo moc obchodů není, tak je všude narváno a sehnat v pět odpoledne slušné pečivo je nadlidský úkol, protože navíc probíhá i rekonstrukce blízkého pekařství.

DanielaS
5003 příspěvků 17.10.19 16:26

Stezuju si na vymirani zasevku. Jako ze v konfekci uz zmizely, no, co se da delat; i zakoupila jsem casopis se strihy, slibujici v cisle mnoho kabatu.
Ano, je jich tam mnoho, o to nic. Ale:

Model z obalky - zadny zasevek. To asi kvuli tomu vzoru, nechteli ho narusovat, chapu.

Chlupaty beranek, tak jiste, takovy kozich se projima blbe, chteji uvadet i strihy pro zacatecniky.

Velbloudi klasika, to uz bude ono! A houby.

Sportovni rozevlaty? Nejen ze nema zasevky, on nema ani podsivku a zapinani. Minimalismus, ano.

Pry cerny vlneny nadcasovy… projmuti veskere zadne, prsni zasevky veskere zadne.

julie74
3446 příspěvků 17.10.19 16:27

Jedna ekologická stížnost. Centrum Prahy. Jdu si vygooglit jak se tam vůbec dostali, každopádně tu nemají co dělat

DanielaS
5003 příspěvků 17.10.19 16:27

Dalsi chlupaty beranek, uz ani nedoufam. A spravne delam.

Dalsi bez zapinani, holt design.

Kozich s kratkymi rukavy si nic jineho nez pytlovity strih stejne nezaslouzi.

Ale tenhle by mohl…! Ne.

Clenici sev opravdu jen cleni, neni to zadne rafinovane prevedeni zasevku na vodorovne.

DanielaS
5003 příspěvků 17.10.19 16:28

Plochu opravdu nic nenarusuje…

Damsky, fakt damsky kabat! Az do velikosti 46! Takova nadhera.

A muj favorit, tak zajimave kapsy (ta naprsni!), ovsem opet je to jen podle pravitka rozstrihana rovna plocha.

Takze, ano, z trinacti ruznych modelu nema ANI JEDEN TVAROVANI.

Temperance
2027 příspěvků 17.10.19 16:54

@DanielaS Jak velký prsa mají Italky?

DanielaS
5003 příspěvků 17.10.19 17:03

Podle tabulky velikosti 84 az 100 cm, pro tyhle kabaty.

isko
1565 příspěvků 17.10.19 19:22

Tak tohle je teda za horizontem událostí. Teda v černý díře. Teda v pr…

Porkpiehat
1632 příspěvků 17.10.19 19:43

@DanielaS
Předpoklad: V obchodech nejsou na kabátek záševky.
Dedukce: Ženy to přesto kupují jako divé (z toho vyplývá) - ženy chtějí kabáty bez záševků (z toho vyplývá) - časopisy se střihy odráží aktuální módu (z toho vyplývá) - protože v obchodech ženy „požadují“ kabáty bez záševků, střihy musí být také bez záševků. Konec úvahy… :-)
Ten šedivý s úhlopříčným přestřižením je fakt krásný. Bohužel bude krásný jen takhle na ramínku, na plocho. Podle toho šedého „sportovního rozevlátého“ s kapucou si ale můžete ušít župan.

Já nosím kabáty velmi často rozepnuté, ale přece jen je jednou začas zapnu. A při mém horním objemu oceňuji, pokud mi kabát sedí dobře.

zwedavka
1030 příspěvků 18.10.19 06:53

@julie74 to jsou nutrie a utekly (byly vypuštěny když se chov přestal vyplácet) před časem z kožešinového chovu. Mají chutné maso.

Eyela
250 příspěvků 18.10.19 08:31

@Brep Zkuste z Tesca, přímo jejich kolekce. Na to, že stojí stovku, drží perfektně a ten lem je bez zdobené krajky, takže není nijak moc vidět.

julie74
3446 příspěvků 18.10.19 08:51
@zwedavka píše:
@julie74 to jsou nutrie a utekly (byly vypuštěny když se chov přestal vyplácet) před časem z kožešinového chovu. Mají chutné maso.

A taky nemají přirozeného nepřítele, mnozí se geometrickou řadou a přenáší leptospirózu. Já už jsem koukala že pražských nutrií je plný internet, ale včera mě překvapily. Můj strýček je choval, a ty fakt byly výborné.

xSx
713 příspěvků 18.10.19 09:26

@zwedavka @julie74 nemyslím, že nutrie musely nutně utéct, v Praze je potkávám už dlouho. Ale problém to je velký, jsou to mrchy a navíc válcují populaci ondater, které jsou u nás doma.

Vinca_minor
1141 příspěvků 18.10.19 09:52

@xSx Ondatra je ze severní Ameriky, žije tu posledních sto let. Ale zdomácněla a nezpůsobuje škody, jen při značném přemnožení může narušovat hráze.

xSx
713 příspěvků 18.10.19 10:18

@Vinca_minor aha, no vidíte, jak jsem pitomá :)

julie74
3446 příspěvků 18.10.19 10:48

@xSx Tady už je takový guláš v tématech, že to sem dám,… Ale v parlamentu prý leží zákon na odstranění všech nepůvodních rostlin a živočichů z české krajiny. Tak to máme brambory, jablka, švestky, modriny možná taky :grinning:… Než tohle zvládnou, nutrie si ještě hodně uzijou…

Stránka:  « Předchozí 1 1173 1174 1175 1176 1177 1178 1179 1180 1181 1182 1183 1206 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek