Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (442) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Temperance
2028 příspěvků 18.10.19 17:17

@giuliettka atlanti (a karyatidy)
Edit: a nemusej bejt stejný.

Příspěvek upraven 18.10.19 v 17:22

giuliettka
4955 příspěvků 18.10.19 17:21

@Temperance Nie, to nie je žena, to je muž a určite to bolo iné slovo. Ten Atlas nie, ten nesie zem.

Temperance
2028 příspěvků 18.10.19 17:24

@giuliettka Já jiné označení neznám. A Wiki asi taky ne: https://cs.wikipedia.org/wiki/Atlant

giuliettka
4955 příspěvků 18.10.19 17:24
@Temperance píše:
Edit: a nemusej bejt stejný.

Jak nemusia? Ja chcem rovnakých, ja tam nechcem niekoho kto mi naruší líniu. :-D

giuliettka
4955 příspěvků 18.10.19 17:28
@Temperance píše:
@giuliettka Já jiné označení neznám. A Wiki asi taky ne: https://cs.wikipedia.org/wiki/Atlant

Tak asi to je Atlanti, netušíte ako sa to povie slovenský? Mne to slovo vobec nič nevraví.

giuliettka
4955 příspěvků 18.10.19 17:33
@Temperance píše:
@giuliettka https://sk.wikipedia.org/wiki/Atlant

Ja sa ospravedlnujem, samozrejme som si klikla na slovenskú verziu, aj keď to tak vyzerá, až taká tupá nie som. :-D
Len sa mi to slovo nevybavilo s tým, jak ste napísala Atlanti. Mala som za to, že je to niečo iné. Ale nehádam sa, ja to momentálne fakt netuším a netuším ani s čím som si to pomýlila.

Brep
705 příspěvků 18.10.19 17:41

@Eyela Diky! Jinak nosim cerne z dm, od jejich privatni znacky. Stoji 120 a jsou skvele.

Temperance
2028 příspěvků 18.10.19 17:43

@giuliettka telamon?

Porkpiehat
1636 příspěvků 18.10.19 17:57
@giuliettka píše:
To prosím viem, ale nepostavím tam vojaka každý pes iná ves, veď neladia. :-D

V Americe jsou si všichni rovni, takže musí být zastoupeni všichni vojáci. Buď ráda, že tam nepostavili i Asiata a Indiána :-)
Mně spíš irituje ta různá délka podkolenek (špatně podkasané kalhoty?).

Porkpiehat
1636 příspěvků 18.10.19 17:58
@Temperance píše:
@giuliettka telamon?

To je nějaký nový Pokemon? :-D

Temperance
2028 příspěvků 18.10.19 17:59

@Porkpiehat Jo, myslím, že to je kalhotama.

giuliettka
4955 příspěvků 18.10.19 18:00
@Porkpiehat píše:
Mně spíš irituje ta různá délka podkolenek (špatně podkasané kalhoty?).

To som si všimla až po tvojom poste. :-D
@Temperance To je ono, pokemon! :-D

Temperance
2028 příspěvků 18.10.19 18:00
@Porkpiehat píše:
To je nějaký nový Pokemon? :-D

Ne, starý dobrý argonaut ;-)

Leticia Monroe
9 příspěvků 20.10.19 15:04

@giuliettka po slovensky je to ATLAS

DanielaS
5003 příspěvků 23.10.19 15:56

Stezuju si na pokutu 990 euro a odstaveni vozidla. Ano, vedome jsem porusovala vyhlasku (ridila jsem sve vlastni auto, v Italii) a spolehala, ze me nechyti, riziko jsem si uvedomovala a holt padla kosa na kamen, ale postezovat si muzu, zejo. Litujte me.

Birdonawire
253 příspěvků 23.10.19 16:23

Neni to stiznost, ale lepsi vlakno nemame: https://www.lidovky.cz/…bra-chut_ape
Ta samolibost a povysenost z nej jen kape. A bohuzel i nazivo, potkala jsem ho v jeho prodejne.
Sbiram starozitne pribory, mam specialni vidlicky na leccos, uz leta, ne az pod vlivem zivota v cizine. Ale nikdy by mne nenapadlo delat drama z toho, kdyz dostanu k zakusku lzicku.

giuliettka
4955 příspěvků 23.10.19 16:26

@Birdonawire On sa volá Lžičař a nechce lžičku k zkusku?! :-D

Judy24
980 příspěvků 23.10.19 16:35

@Birdonawire Mně ten rozhovor přišel docela zajímavý (převážilo to tu povýšenost), ale když se tam začal rozčilovat, že běžní lidé nerozlišují v obchodech hrnky a šálky, tak jsem ztratila chuť to dočítat. Nějak bych čekala, že se přizpůsobí a bude raději počítat s tím, že když přijde zákazník a shání se po „hrnku s modrými kytičkami“, tak bude raději rovnou počítat s tím, že může jít o šálek.

DanielaS
5003 příspěvků 23.10.19 16:46
@DanielaS píše:
Stezuju si na pokutu 990 euro a odstaveni vozidla. Ano, vedome jsem porusovala vyhlasku (ridila jsem sve vlastni auto, v Italii) a spolehala, ze me nechyti, riziko jsem si uvedomovala a holt padla kosa na kamen, ale postezovat si muzu, zejo. Litujte me.

Jo a policajti cekaji, ze u sebe clovek bezne vozi 990 euro. Nastesti jsme byli v civilizaci a ja je ukecala, at me doprovodi k bankomatu, a pockaji na manzela (aby vybral i on, tolik penez naraz z jednoho uctu nejde). A jeste nemaji (nesmi mit) drobne na vraceni. Druhe nastesti - vedle byla kavarna, kde mi rozmenili.

Dalsi faze stezovani nastane, az zacnu resit prevozovou znacku.

giuliettka
4955 příspěvků 23.10.19 16:52

@DanielaS Bojazlivo sa pýtam, čo ste vlastne porušila? Aký predpis? Ja sa nejak nechytám, ak je to auto vaše, tak kde je problém?

lorens
2177 příspěvků 23.10.19 17:02
Pro giuliettku:
@Porkpiehat píše:
@giuliettka Ten první je LV, čtvrtý Elie Saab (aspoň podle mých poznámek). Ale mě se stejně nejvíc líbí ten bílý a červený. Ale jinak je téměř pořád věrná LV.
Našla jsem fotku z loňska, kde má růžový kabát. Jaj, ten by se mi také líbil (a to ani nevím, jaká je to značka).
Ona teda pochází z dost bohaté rodiny, takže problém s penězi by neměla ani kdyby nebyla paní prezidentová.

Ten vlevo je Navy (Námořnictvo - ne Marines - Námořní pěchota, ti sice patří pod Navy, ale mají jinou uniformu a jsou do jisté míry autonomní), ten vpravo je Air Force (Letectvo), ale na takovou slávu tam byli všichni i Army (Pozemní vojsko) a Marines, jen je není na tom obrázku dobře vidět. Fangle musí nést všichni, to jinak nejde :D a ladit za žádnou cenu nechtějí, naopak chtějí, aby bylo na první pohled vitět, kam patří. Každá složka si myslí, že jsou ti nejlepší a jsou na to hrdí.

DanielaS
5003 příspěvků 23.10.19 17:08

Problem je, ze pracuju v Italii; tim padem MUSIM byt nekde zapsana k prechodnemu bydlisti. A zakon pravi, ze kdo ma bydliste v Italii (nerozlisuji mezi trvalym a jinym), nesmi ridit auto s cizi znackou.
Takze ja sice mam ceske obcanstvi a ceskou obcanku a cesky ridicak a ceske auto, ale krome toho i italske bydliste, a na to konto nesmim v Italii tohle auto ridit.

giuliettka
4955 příspěvků 23.10.19 17:16

@lorens Jeeej dík. :-)
@DanielaS No nazdar, to som netušila.

Porkpiehat
1636 příspěvků 23.10.19 17:18

@DanielaS Neříkala jste tu už jinou absurditu s kolaudaci nebo číslem popisnym?

Stránka:  « Předchozí 1 1175 1176 1177 1178 1179 1180 1181 1182 1183 1184 1185 1206 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek