Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (452) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Porkpiehat
1770 příspěvků 19.11.19 07:24

@lorens Odhaduji, že na začátku této atrakce kromě návleků rozdávají i pampersky.
Boha, jak já soucítím s některými z těch lidí. Já bych se rozvibrovala už u vchodu. A ta šílenost s praskající podlahou, to je fakt vrchol sadismu :-)

julie74
3525 příspěvků 19.11.19 09:48

@Porkpiehat a největší sranda je, že už ty mosty a cesty ze skla v Číně zavírají, ony totiž praskaly a nebyly bezpečné úplně navážno.

benyka
7749 příspěvků 19.11.19 12:01

Ona je docela výživná i celkem běžná rozhledna, která je až dolů průhledná, vyhlídková plošina má o poznání větší průměr než schody pod ní, a ještě se citelně kýve ve větru.

Birdonawire
336 příspěvků 19.11.19 19:13

Pokračování k našemu stěhování (to už není úplně stížnost, chápu, že vše nemůže jít hladce).
Včera ráno, když jsme poprvé přišli do nové budovy, vyšlo najevo, že někomu vstupní karta funguje, někomu ne. Vyhrála jsem, moje funguje. Bez karty se výtahem nesvezete, což s ohledem na umístění kanceláře ve 13. patře je poněkud problém. Získala jsem tak spoustu nových „přátel“, co by se beze mne nedostali dovnitř, ven a hlavně do kantýny. Je prý to v řešení.
Máme nové tiskárny, jejichž použití má určitá úskalí, nikdo se nám nic nenamáhal vysvětlit, opět jsem mela štěstí a odchytla velitele IT helpdesku a získala informace. Níže postavení IT helpdeskáři netuší, v čem je problém, takže poskytuji školení místo nich. Skenování nám snad někdy půjde, musíme mít trpělivost. Školeni požární bezpečnosti, nakráčel místní hasič, plně přesvědčený, ze všichni umíme francouzsky. Neumíme. Kolega nabídl, ze bude překládat do angličtiny, bohužel jeho slovní zásoba nepokrývá pojmy jako “požární úsek”. Presentaci měl hasič na tabletu, takže ji měli šanci vidět tak 3 lidi ze 30. Prý když někde začne hořet, není důvod evakuovat celou budovu, neboť vždy dvě patra tvoří požární úsek a potrvá dvě hodiny, než se oheň prohoří ven. Když si vzpomenu na zprávu o stavu požárních ucpávek jedné budovy, která byla v pohodě zkolaudovaná…

LorelaiH.
3311 příspěvků 19.11.19 19:26

@benyka já jsem se takhle „potrénovala“ loni. Letos už jsem zvládla visutý most i rozhlednu podobného typu, jako vy.

Oveeec
2216 příspěvků 19.11.19 21:00

@Birdonawire Víte, jaký budete mít nohy a zadek, když budete chodit těch 13 pater pěšky? :D

Birdonawire
336 příspěvků 19.11.19 21:01
@Porkpiehat píše:
@Birdonawire Jen to čtu a mám zpocené ruce. V takové kanceláři bych si připadala jako Tyrion Lannister ve vězení https://www.youtube.com/watch?…

Dneska jsem to video použila k vysvětlení, jak se cítím. Děkuji!
Já to myslím časem zvládnu, kancelář už celkem dobrý, udržuji odstup 2 metry od oken. Peklo je chodba u výtahů, která taky končí oknem. Tam občas nemám možnost odstup dodržet, protože ze 4 výtahů přijede jakýkoliv. Tak jdu a koukám do země. A navíc ta chodba je prázdná, takže dojmu „ono se to začne sklápět a čeho se chytím“ nic nebrání.
Můj bývalý šéf se dneska smál, když jsem mu to líčila. Pravda je, že jsem si z toho dělala legraci, takže na litování to nebylo. Zmlknul, když jsem mu připomněla jeho fóbii z hadů. Pchch. :-) Hady mám ráda a pokud nejsou jedovatí, klidně na ně sahám. Jednu malou krajtu jsem si umísťovala v klubku na břicho pod svetr, když jsem byla na návštěvě u jejích majitelů a pololežela jsem v křesle. Krajta byla spokojená, že je v teple. Hadi mají úžasně jemnou a příjemnou kůži. „Slizký had“ je blbost.

Birdonawire
336 příspěvků 19.11.19 21:02
@Oveeec píše:
@Birdonawire Víte, jaký budete mít nohy a zadek, když budete chodit těch 13 pater pěšky? :D

A co moje stařičká kolena? :-D

Porkpiehat
1770 příspěvků 19.11.19 21:16

@Birdonawire Není zač :-) Fakt si myslím, že tohle video plně vystihuje pocity lidí se závratěmi. A ta cela je navíc mírně nakloněná.
K těm požárníkům - koukni se (znova) na Skleněné peklo https://www.youtube.com/watch?… , ať víš do čeho jdeš ;-). Nebo radši se na to nekoukej. Nebo přeskakuj pasáže s proskleným venkovním výtahem nebo zabetonovaným nouzovým východem. Manžel říkal, že kdyby měl pracovat nebo bydlet v extrémně vysoké budově (typu Dvojčata), tak má v kanceláři padák.
Raději nacházela v naprosté tmě v místnosti plné hadů (nejedovatých) než v takovéto prosklené budově.

Oveeec
2216 příspěvků 19.11.19 21:26

@Birdonawire Vidíte, to mě v mé povrchní honbě za vzhledem nenapadlo :D

Porkpiehat
1770 příspěvků 19.11.19 21:26

@Birdonawire K výtahům - když ještě teta bydlela v tom věžáku, tak jsme jednou soutěžili, kdo dojede výtahem dřív dolů. Já v jednom (tehdy mi mohlo být tak 10 let), teta, sestra a bratranec v druhém. Já jsem z toho šestnáctého patra nejdřív skončila v posledním sedmnáctém, pak někde ve třetím (myslím, že tam byly jen sklepy), pak ještě v nějakém, při dalším otevření dveří jsem vystoupila a došla do přízemí několik pater pěšky. Dole už mě všichni netrpělivě a lehce vyděšeně čekali. Dolů jsem šla po schodech několikrát, nahoru možná jednou. Zato u babičky jsem to sedmé patro dávala nahoru i dolů pravidelně, protože mě ten výtah děsil - škvírou bylo vidět na dno výtahové šachty a když se do výtahu vstoupilo, tak se podlážka s kovovým zvukem drobně snížila. Nejspíš to byl systém na vyhodnocení, že je někdo v kabině, ale mě jako dítěti to připadalo, že se to musí co nejdřív utrhnout. Také jsem jednou s maminkou a bratrancem uvízla ve výtahu v Žižkovském vysílači. Já to zvládala relativně dobře, ale moje máti byla na mrtvici, zvláště po slovech člověka, který se nám ozval interfonem - Zachovejte klid, my vás vyprostíme :-)

julie74
3525 příspěvků 19.11.19 22:12

@Porkpiehat Je to 14 dní, byla jsem s kolegyní v jedné nóbl kancelářské budově v centru města, když jsme tam dojely, bylo požární cvičení, takže všichni venku před domem. Počkaly jsme asi čtvrt hodiny, než všichni zase odjeli nahoru, pak jsme nastoupily, asi do osmého patra jsme chtěly - cca ve čtvrtém výtah zastavil, zhasnul, a pak vypnulo větrání, což při mé fobii z nedostatku kyslíku bylo dost strašné, ale pak se rozjel, a potmě nás dovezl do správného patra, tam zůstal zavřený a asi za minutu se otevřely dveře. No možná za deset vteřin, ale bylo to hodně dlouhé. fuj fuj, fóbie jsou mrchy zbabělé.
Já se bojím výšek od té doby, co jsem byla v pubertě na jičínské věži, a tam byla uvolněná cihla co se mi pod nohou jakoby propadla. No v tu chvíli jsem to viděla jako zřícení celé té jejich slavné věže… :) a já pohřbená vespod. Třeba létání mi vůbec nevadí

Oveeec
2216 příspěvků 19.11.19 22:25

Já začala mít po jedné nepříjemné zkušenosti hrůzu z létání a od té doby se k tomu přidaly i výtahy. Ve venkovních výtazích se snažím dívat ven, ale nemůžu si pomoct a představuju si přitom, jak to padá. Roštové podlahy na rozhlednách mi vadí taky, ale ty prosklené visuté mosty by mě docela lákaly (kdyby teda nebyly nebezpečné), možná proto, že se tím nejede nahoru, ale jenom se po nich jde (já vím, že je to jedno, ale mozek má holt svoji logiku).

Birdonawire
336 příspěvků 19.11.19 22:40

Létání je pro mne jak vlézt do vlaku. Nuda a nevím, proč bych se bála. Můj kamarád potřebuje tak asi půl lahve vína, aby v pohodě nastoupil do letadla. Každý máme něco.

julie74
3525 příspěvků 19.11.19 22:59
@Birdonawire píše:
Létání je pro mne jak vlézt do vlaku. Nuda a nevím, proč bych se bála. Můj kamarád potřebuje tak asi půl lahve vína, aby v pohodě nastoupil do letadla. Každý máme něco.

Novinářka Petra Procházková líčila, jak všechny ty války a tak… dejme tomu, ale nasednout do vrtulníku, na to se musela vždycky dost ožrat. Protože to je škoda psát opít. :grinning:

Oveeec
2216 příspěvků 19.11.19 23:25

@Birdonawire Chcete slyšet, proč byste se měla bát? :D

Moir
2304 příspěvků 20.11.19 08:19

@Oveeec povídejte, já viděla 16 sezon Vyšetřování leteckých katastrof, tak čím byste mne mohla překvapit

Birdonawire
336 příspěvků 20.11.19 09:01
@Moir píše:
@Oveeec povídejte, já viděla 16 sezon Vyšetřování leteckých katastrof, tak čím byste mne mohla překvapit

16 sezón jsem sice neviděla, ale nějaké díly ano. Znám se s jednou pilotkou komerčních aerolinek. Takže bych se dost divila, kdyby mne něco vyděsilo. :-D

Yaay
300 příspěvků 20.11.19 14:28

@Moir to ja som to prave musela prestat pozerat, lebo vediet co vsetko sa moze pokazit, aka malickost moze mat zasadne nasledky…pri kazdom thnuti lietadla som bola presvedcena, ze zlyhal hydraulicky system a podobne…Nie, radsej zostanem v sladkej nevedomosti.

julie74
3525 příspěvků 20.11.19 15:13

@Yaay selhal hydraulický systém, co to je. Ale co příběh kdy letadlo letělo s kapitánem vycucnutym vypadlým předním oknem a naplacnutym na čumáku letadla? A stevardem držícím ho za kotníky?

Yaay
300 příspěvků 20.11.19 16:06

@julie74 ale to sa aspon dobre skoncilo, To ked sa pokazi horizontalny stabilizer alebo lave phalange…

porjk
2884 příspěvků 20.11.19 16:13

Dejte pokoj, stačí mi moje už stávající strachy a obavy. Nepotřebuju nové :).

quebrada
201 příspěvků 20.11.19 16:23

@Yaay jo jo, levá filánž je mrcha :wink:

giuliettka
5072 příspěvků 20.11.19 16:23

@porjk Ale úprečo nie? Ja som pozerala to video od @Porkpiehat a ešte furt nechápem čo je na tom desivé. :-D

Moir
2304 příspěvků 20.11.19 17:00

@Yaay nebo Pitotovy trubice, buď se v nich zahnízdí hmyz, nebo zamrznou…

Stránka:  « Předchozí 1 1202 1203 1204 1205 1206 1207 1208 1209 1210 1211 1212 1224 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek