Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (471) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Dani17
477 příspěvků 3.12.19 16:28

@radmila.k Kdy byl stav 78 m3? Teď tam máte 103 m3, takže nárůst o 25 m3.Za kolik máte kubík nevím, u nás je za cca 86,–kč. Vodné stočné dohromady.

kobylkalucni
266 příspěvků 3.12.19 16:37
@julie74 píše:Ale podle mě kdo měl někdy psa, velmi dobře ví, jak snadno se dá pořídit pes bez PP, ovšem pokud není člověk úplně pitomej, snadno ho dokáže rozlišit od psa s množírny. Bych chtěla vidět takovou množírnu, co by sehrála kvůli každému prodeji hru na milujícího páníčka.

Samozřejmě že ano. Buď vás pustí třeba do předsíně a psy mají vzadu na dvorku, nebo vám rovnou nabídnou, ze vám stěně přiblíží třeba na benzínku nebo na parkoviště k obchodaku, at to nemáte tak daleko. Oni v tom umí chodit.

Příspěvek upraven 03.12.19 v 19:37

radmila.k
143 příspěvků 3.12.19 16:38

@Dani17 odečet byl někdy koncem léta.

kobylkalucni
266 příspěvků 3.12.19 16:42
@Oveeec píše:
@julie74 Já takovou viděla. Máme psa sice s papíry, ale kupodivu taky s dysplazií. Jeho máma to měla taky, ale baba tvrdila, že máma kulhá proto, že ji porazilo auto. Od naší rasy tam měla snad jenom tenhle jeden exemplář, ale jiných plemen pěknou směsku. No jo, zkušenost jsme neměli a ona byla nejdřív hrozně milá. Pak jsme zjistili, že tu ženskou už řešil i nějaký svaz nebo inspekce, ale jak to dopadlo, nevím, už je to drahně let. Čili jenom že ona to nemusí být taková množírna, jaké člověk vídá v těch skandálních článcích. Jak ovšem můžou tihle fungovat jako chovná stanice… Chudák pes si vytrpěl svoje a rodiče do jeho kloubu uložili celkem pěknou částku :) U jiného psa (z jiné „stanice“) se nám stalo něco podobného. Taky prý papíry, dlouhatánské jméno, ale čistokrevný teda podle vzhledu taky nebyl. Nám je to jedno, byli a jsou to senzační a krásní psi, jenže se nám stalo přesně to, čemu jsme se chtěli vyhnout koupí psa s papíry. Zkušenost jsme neměli. Každopádně já, kdybych si pořizovala jakékoli zvíře, jdu do útulku.

A tohle je další výhoda psu s Pp. Protože je možné si vyžádat testy dna a kdyby vyšly negativně, můžete majitelku žalovat, poplatek za testy jde na její náklady a měli byste i právo požadovat slevu z kupní ceny. A popravdě malokdo si to troufne, kluby si to hodně hlídají a neváhají udělit zákaz chovu. U psa bez pp tohle nejde.

Oveeec
2310 příspěvků 3.12.19 17:21

@kobylkalucni No páni! Teď už je pozdě, ale tenkrát by to možná bylo stálo za to, aby měla baba průšvih. Ale pochybuju, že by se našim bylo chtělo.

julie74
3672 příspěvků 3.12.19 17:29
@kobylkalucni píše: [citaceAle podle mě kdo měl někdy psa, velmi dobře ví, jak snadno se dá pořídit pes bez PP, ovšem pokud není člověk úplně pitomej, snadno ho dokáže rozlišit od psa s množírny. Bych chtěla vidět takovou množírnu, co by sehrála kvůli každému prodeji hru na milujícího páníčka.
Samozřejmě že ano. Buď vás pustí třeba do předsíně a psy mají vzadu na dvorku, nebo vám rovnou nabídnou, ze vám stěně přiblíží třeba na benzínku nebo na parkoviště k obchodaku, at to nemáte tak daleko. Oni v tom umí chodit.

Od někoho kdo mě přiblíží štěně na benzinku bych si nekoupila ani lízátko. Moje známá si kupovala psa, napřed ji posílali zprávy s fotkama ještě malých štěňat, pak se dvakrát sešli na okukování, podruhé jelo štěňátko s novými paničky. Po měsíci přijela bývalá panička jakože na kafe, ale samozřejmě i na kontrolu jak se daří " jejímu" ditatku. Je to samozřejmě bláznivý, ale tohle množina fakt nedá. Jinak já jsem zaujatá, taky jsme měli dalmatina s PP, kvůli uschovneni jsme museli jednou na výstavu, a to bylo i na mě moc, a to mám psy ráda. Nikdy víc. I když dalmatin byl skvělý, vnouček naší české dalmatini filmové hvězdy.

radmila.k
143 příspěvků 3.12.19 18:07

@julie74
Popsala jste postup množírníků přesně. Kvůli penězům udělají se psy takové věci, že by člověk zvracel. Sponzoruju psí útulek, který často přijímá psy z množíren a ty příběhy, fotky a videa jsem mockrát obrečela. Psi u nás doma jsou milovaní a hýčkaní, a když vidím ten rozdíl, je mi strašně.

MarryJu
384 příspěvků 3.12.19 19:34

Dnes jsem si u veterináře povídala v čekárně s paní co měla 10 týdnů staré štěně Pomeriana Puppy (malý pejsek co vypadá jako plyšák) Ležel a byl velice apatický. Že neví co s ním, že nejí a nepije a je prostě divný. Tak se jí ptám jestli kontaktovala chovatelkou a poptala se, či jsou ostatní štěňátka v pohodě. Odpověděla mi, že stěně koupila bez PP za 12 tis. a že cena s PP se pohybuje kolem 55 tis. Teď jsem si to googlila a opravdu. Jako 55 tis.za psa ( malého, škaredého) je už vážně na hlavu, ale dát někomu 12 tis. a nemít papíry to už je opravdu síla

bao-baba
629 příspěvků 3.12.19 19:36

Zase vysílají v rádiu telefonáty nějakých trubek, které kupují rodičům skvělý dárek k Vánocům - Wobenzym. Už jsem řekla potomkovi, že jestli najdu W. pod stromečkem, tak ho vydědím.

Moir
2334 příspěvků 3.12.19 21:22

Ten zmetek to fakt včera zkusil, ne zcela zakrytě se zeptal, jestli nenavážeme…já chci být drzá jako on, měla bych značně jednodušší život

Birdonawire
372 příspěvků 3.12.19 21:29
@Moir píše:
Ten zmetek to fakt včera zkusil, ne zcela zakrytě se zeptal, jestli nenavážeme…já chci být drzá jako on, měla bych značně jednodušší život

Berte to tak, že jste nezapomenutelná. Tím jsem se u podobného exota uklidňovala já.

Porkpiehat
1885 příspěvků 3.12.19 21:32

@MarryJu Takhle zní název Pomeriana Puppy honosně, když jsem si ho našla, tak jsem zjistila, že je to trpasličí špic (teda jeho ještě zmenšená verze). To si rovnou paní mohla koupit tohoto plyšáka, náklady by byly jen cena nových baterií, a ještě by byl méně apatický :-)

Kamarádka kdysi měla trpasličího pudla toys, na pohled pejsek roztomilý, ale nejdřív zjistila, že je hluchý a pak mám dojem, že i oslepl. Netuším, kolik za něj zaplatila, ani kolik platila za návštěvy u veterináře.

Sousedka (už se odstěhovali) si pořídila pejska, od pohledu jsem ho identifikovala něco jako King Charles španěl, kupodivu jsem se trefila, takže sousedka byla sdílnější. Když jsem se ptala na cenu, tak bylo vidět, že se jí do odpovědi moc nechce, tak jsem hned reagovala, že bych tipla tak 1000 euro (fakt jsem střelila od boku, ale říkala jsem si, že za takového psa to určitě nebude pár stovek). To pookřála ještě víc a nesměle pípla, že 700 euro. Pak si pořídili ještě jednoho, aby se ten první nenudil (myslím, že to byly dvě fenky), ale od pohledu to byli živí pejskové, tak asi byli z dobrého chovu nebo měli štěstí.

Vinca_minor
1372 příspěvků 3.12.19 22:21

U množíren je průšvih, že neřeší křížení příbuzných a vadných psů a štěňata jsou s prominutím psí zmetci, kteří by se vůbec neměli narodit.
Ta naše fena bez PP je jasnej čistej trpasličí jezevčík, ale kříženec černého krátkosrstého s mahagonovou dlouhosrstou. Skoro mě mrzí, že nikdy neměla štěňata, má vážně skvělou povahu a je krásná a zdravá. A na malém městě byl o štěňata i zájem, lidi se tam znají. Ale tchyně se o ni hrozně bojí a nechtěla riskovat porod.
Ale kupovat drahou rasu bez PP, třeba toho pomeranče, to je skoro jistota, že ti psi nebudou v pořádku.

Ghost B.C.
3885 příspěvků 4.12.19 09:06
@giuliettka píše: Tak zrovna vy poctivá nie ste, máte psa bez papierov, tak čo vyskakujete?

Že se vracím, ale prosím? Nemám psa bez papírů. Nemám totiž psa tak nějak vůbec žádného, takže co tím chtěl básník říci? Evidentně jste nečetla pořádně, když vás napadnul tento výkřik.

Matmys
2564 příspěvků 4.12.19 09:38

@radmila.k
Tak ale 25 m3 za rok není taková pálka. Jo, jasně, jsou lidi, co měřej 2 kubíky, ale k těm bych na návštěvu nešla :)
Záleží, odkud jste a zda se do měření započítá stočné (počítá se z vodného). Cena za 1m3 vody je v ČR od 60-100 Kč, každá vodárna má jinou cenu.
Je to bytový vodoměr? A je to na studenou vodu?

Edit … teď jsem si přečetla doplnění… tak nic :)

Matmys
2564 příspěvků 4.12.19 09:46
@Moir píše:
Ten zmetek to fakt včera zkusil, ne zcela zakrytě se zeptal, jestli nenavážeme…já chci být drzá jako on, měla bych značně jednodušší život

No tak když je to zmetek, tak jste z toho venku.
Tak ani sex radši tedy…

P. S. Pamatujete si na tu scénu z Sexu ve městě, jak Carrie přistoupila ne setkání (v posteli, tedy) se svým nějakým ex, který jí „zlomil srdce“
A říkala si, že jenom sex a pak další setkání tvrdě odmítne, jakože mu dá za vyučenou…

Moir
2334 příspěvků 4.12.19 10:36

@Matmys zmetek to byl z jistých důvodů od začátku
zmetek teď je to kvůli té neskutečné drzosti, když to začátkem roku ukončil tak, že se už neozval, víc jak 3/4 roku absolutní ticho a teď to zase zkouší a asi čeká, že prostě budu celá přešťastná, že má zase zájem

Matmys
2564 příspěvků 4.12.19 11:00

@Moir Já ho nechci nějak omlouvat, ale oni prostě muži uvažují jinak (občas i jiným orgánem…)

Moir
2334 příspěvků 4.12.19 11:03

@Matmys no, to on asi občas myslí hlavně tím…přívěskem

umad
389 příspěvků 4.12.19 11:15
@Moir píše:
@Matmys zmetek to byl z jistých důvodů od začátku
zmetek teď je to kvůli té neskutečné drzosti, když to začátkem roku ukončil tak, že se už neozval, víc jak 3/4 roku absolutní ticho a teď to zase zkouší a asi čeká, že prostě budu celá přešťastná, že má zase zájem

Pokud mu odpovídáte, tak jak mu má dojít, že se nemá ptát? Kdo se nezeptá nic nemá. Evidentně mu to prochází.

Saphena
93 příspěvků 4.12.19 11:40

@Moir pokud mu teď kývnete na sex, tak si bude myslet, že s Vámi může jednat tak jako dosud. Takže i kdyby byl sex sebelepší, tak bych si ho nechala ujít. On fakt možná nechápe, že je jeho chování divné (zvlášť pokud mu to neřeknete a prochází mu to). Navíc krátkodobě to sice na samotu pomůže, ale až se zas odmlčí, bude Vám hůř než teď. Podle mě to za to prostě nestojí.

Matmys
2564 příspěvků 4.12.19 12:01

@Saphena @umad
Já to většinou nedělám, ale teď musím napsat za @Moir
(snad se trefím, některé komentáře mi mohly uniknout)
Ona nepíše, že by se mu nějak ozývala nebo reagovala na jeho podněty.
Ona nepíše, že by do sexu šla. Ty úvahy jen tak vyplynuly z různých narážek :)
Pardon Moir, už to nebudu pitvat.

Saphena
93 příspěvků 4.12.19 12:06

@Matmys Máte pravdu, už jsem nevnímala, kdo co píše (plus proloženo diskuzí o psech a plísních). Jen vím, že osamělý člověk občas dělá i to, co úplně nechce ;-)

Moir
2334 příspěvků 4.12.19 12:25

@umad jak jsem psala výše, občas (dost výjimečně) dojde k situaci, kdy na sebe pracovně narazíme (jsme u jednoho zaměstnavatele, ale každý máme kancelář v jiné části budovy), až doteď mne krom pozdravu ignoroval (a já jeho), teď to navlékl na pracovní záležitost, takže jsme se sešli a došlo k výše uvedené „nabídce“

Tyana
100 příspěvků 4.12.19 12:46

@Moir No to je pěkné, sexuální obtěžování na pracovišti. A bylo by to ještě horší, kdybyste byli v postavení nadřízený a podřízená. Jestli to chcete řešit, tak se s tím můžete zastavit na HR oddělení.

Stránka:  « Předchozí 1 1214 1215 1216 1217 1218 1219 1220 1221 1222 1223 1224 1252 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek