Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (467) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Lizbeth
1117 příspěvků 4.12.19 21:04
@Moir píše:
jak jsem psala výše, opravdu chápu pohled, který to vidí takhle
ale fakt bych se strašně nerada dočkala doby, kdy bude jakékoli navazování intimních vztahů na pracovišti (samozřejmě dobrovolné z obou stran!) nepřípustné a postižitelné zákonem
..tak to bych šla sedět..
benyka
7889 příspěvků 4.12.19 22:04

Já teda už neharaším, ale zato si každou „rýmičku“ vychutnávám dosyta. Manžel na tom není líp. Za poslední týden jsme vystřídali snad všechny příznaky, které taková blbá viróza, či co, může obnášet - já momentálně kašlu až se naruby obracím, a jeho bolí záda, že sotva leze. Tak jsem zvědavá, co nás do Vánoc ještě čeká a jak to bez ostudy skloubíme s převánočními povinnostmi.

Dani17
477 příspěvků 5.12.19 09:35

@benyka Před třemi týdny jsem si řekla, že už se nebudu posmívat pánské nemoci „rýmičce“. Začne to škrábáním v krku, spustí se rýma, která jen ucpává nos, že se nedá dýchat. Člověk má nos odřený a rudý, že vypadá jako zombii ;) Pak to sleze na průdušky, takže kašel, který bolí tak, že si člověk ani odkašlat neche. Do toho schvácenost a bolest těla. První týden jsem s tím odchodila noční. No zkrátím to…celá ta nemoc trvá už skoro čtvrtý týden, protože ještě stále dokašlávám. Ale už mě nebolí celé tělo a funguju. Takže obyč. rýma a vyřadí člověka na pomalu tři týdny.

xSx
755 příspěvků 5.12.19 09:55

@Dani17 souhlas, cokoli se dá přežít, ale rýma usazená v dutinách je zlo, protože mám vždycky těžkou hlavu a nejde mi myslet :)

Dani17
477 příspěvků 5.12.19 09:57

@xSx Přesně, na tu hroznou bolest hlavy jsem skoro zapomněla. Ono když se uleví, tak je to fajn. Pobavilo mě, že nosní spreje a kapky se mají používat týden, kvůli návyku. A ona ta rýma trvá fakt dva týdny.;)

Porkpiehat
1868 příspěvků 5.12.19 10:14

Stěžuji si na módu nahrávání videí vždy a všude a jejich sdílení na internetu. Samotný obrazový záznam bych překousla, ale vadí mi sdílení zvuku. Občas se dívám na videa ILoveParis, autor/ka si absolutně neláme hlavu s tím, že zveřejní i soukromé rozhovory lidí v kavárně nebo na ulici. Když jsem včera viděla to video státníků, jak mluví o tiskové konferenci D. Trumpa, tak mi to zase tehle pocit oživilo. Nedávno jsem se stala také „obětí“ podobné nahrávky, naštěstí bez důsledků. Byla jsem na jednom bleším trhu, povídala jsem si tam s kamarádkami, když k nám přišla jedna známá a řekla, že natočila propagační video, aby nalákala lidi, co to uvidí na FB, aby si přišli něco koupit. Ale prý máme být v klidu, že tam nejsou vidět obličeje. Schválně jsem si potom celé to video pustila (naštěstí se asi moc lidí na tak dlouhá videa nedívá), samozřejmě že tam bylo natočeno plno obličejů (ne tedy ty naše), ale byla tam zaznamenána část našeho důvěrného rozhovoru, skoro jsme šeptaly, ale jak jsme byly zabrané do tématu, tak jsme si té natáčející vůbec nevšimly a to byla ani ne půl metru od nás. Díky bohu, že nás zrovna natočila v tomto okamžiku, protože část rozhovoru byla opravdu hodně důvěrná a následující téma také nebylo určeno cizím uším. Nedokážu si představit, že bychom třeba řešily vážné zdravotní problémy nebo plánovaný odchod od násilnického manžela, o čemž by pak byl navždy záznam na internetu a tyto informace by byly veřejně přístupné.

isko
1628 příspěvků 5.12.19 10:30

@Porkpiehat

A té dámě, která to natáčela - a musela slyšet na tom videu - to vůbec nebylo žinantní. TVL.

Pozorovatel
633 příspěvků 6.12.19 07:03

Predem chci rict, ze to neni stiznost, ale spis udiv nad moji neznalosti a nesmelosti. Dneska jsem zjistila, ze nektere autobusy RegioJetu jsou samoobsluzne. Ma to pry byt uz od leta, ale na takovy spoj jsem narazila poprve. Prvne jsem si rikala, ze asi v rannich spojich nechteji rusit klid pasazeru, kdyz je venku tma, nebylo zadny hlaseni, nic obvykleho, ani se nezaplo hlaseni na monitorech, zadost o pripoutani… Pak mi doslo, ze stevard byl asi pan ridic (a pritom to me zas trklo do oci hned, ze pan nevypada jako stevard), tak jsem zacla googlit a nakonec jsem se osmelila a kakao si sla udelat. A byl to ocividne tak odvazny krok, ze se po mne osmelil jeste cely jeden pasazer.

xSx
755 příspěvků 6.12.19 08:25

@Pozorovatel Já už jsem se s tím setkala a taky mě to překvapilo. Chtěla jsem to potom řešit, protože jsem si schválně koupila jízdenku s fun and relax, ale jako všechno bylo stejné, jen ta stevardka nebyla. A vlastně se nerozdávala sluchátka, což mě nakrklo asi nejvíc, neb za mnou seděla nějaká šílená ženská, která se nemohla rozhodnout, jestli na své dítě má řvát, nebo mu vyprávět blbosti na celý autobus anebo křičet do telefonu. Tak dělala všechno a bylo to celkem peklo :D

Vinca_minor
1330 příspěvků 6.12.19 08:47

@xSx Sluchátka začínají být úspěchem veškerého cestování. Občas se přistihnu, že je mám ve vlaku v uších, ale mám na audioknížce pauzu, nic v nich nehraje, jen tlumí nějakého hlasitého cestujícího.

Birdonawire
363 příspěvků 6.12.19 09:15

Právě jsem koupila lístky do vlaku Praha - Vídeň a zpět. Jsem na sebe hrdá, přišla jsem na to, jak na zpáteční cestu vybrat sedadla v tzv. „tichém oddílu“, kde musí být TICHO.

Pozorovatel
633 příspěvků 6.12.19 09:25

@xSx ja si pak vsimla u jizdenky, ze bylo napsano Fun and relax Samoobsluzna , kdyz jsem to pak zkoumala. Sluchatka i noviny a casopisy byly pasazerum volne pristupne - nad dvermi, ale nikdo si pro nic nesel celou dobu.

Příspěvek upraven 06.12.19 v 09:41

Pozorovatel
633 příspěvků 6.12.19 09:39

Jinak mam jednu cerstvou stiznost (ale mozna za to muze moje soucasny permanentni nastvani a jista nevychovanost), stoji nas cca 20 lidi frontu na autobus, vcelku kosa, snih… stojim cca vprostred a prijde chlapek a nacpe se prede me. Pravda o cca 20 let starsi, ale teda jako seniora bych si ho netroufla oznacit. Tak mu slusne rikam, jestli si uvedomuje, ze predbehl pulku fronty a ze je jiste zima vsem, ne jen jemu. A on, ze ho pred revoluci ucili, ze maji starsi prednost. No kousla sem se do jazyka, abych se nezeptala, co ho ucili o tehotnych zenach a vic to nekomentovala. Hned za mnou stala jeste pani s ditetem.

Vinca_minor
1330 příspěvků 6.12.19 10:22

@Pozorovatel Ke mně si jednou ve vlaku přisedl chlap cca o čtyřicet let starší než já, takový ten žoviální pupkáč v tílku. A suverénně mi tykal a měl blbé kecy, tak jsem se na něj podívala se zdviženým obočím a řekla jsem mu: „Můžu se vás zeptat, proč mi tykáte?!“ Ztuhl, začal něco blekotat o tom, jak mu připadám mladá apod., tak jsem mu řekla, že mi je přes třicet, ale že bych na to nebyla zvědavá, ani kdyby mi bylo polovic. Zbytek cesty proběhl v klidu, chlap se neurazil, choval se ke mně normálně a slušně se se mnou rozloučil.
Ten váš byl idiot, každý normální člověk by se chytil za nos. Ano, pouštím před sebe těhotné, dětné, o berlích či o holi, ale má to své meze.

Birdonawire
363 příspěvků 6.12.19 10:46

Pouštím, ale ne ty, co se jen drze bez ptaní nacpou. Na ty jsem protivná až sprostá.

julie74
3632 příspěvků 6.12.19 11:08

Dcera byla na víkendu v Barceloně, ukradli jí drahý telefon. Vše zablokovala, podotýkám je jí skoro dvacet, její partner pracoval v jedné telefonní firmě. Takže jsou to lidé v tomto oboru velmi informovaní. Po té blokaci si zloději mohli z telefonu udělat akorát tácek pod kávu, jenomže kvůli tomu je nekradou. Včera jim přišla zpráva od Apple (ve skutečnosti od „Apple“ ) chvilku komunikovali, ona jim zadala nějaké heslo ke cloudu a pak už jen viděla jak se telefon odhlašuje a mizí v dáli. A už z něj není tácek pod kávu ale zase drahý telefon. Ach jo :)

Pozorovatel
633 příspěvků 6.12.19 12:16

@Vinca_minor no me vytocila ta drzost, kdyz byla pekne viditelna fronta, kterou proste ignoroval a nastradoval si to pred zensky. Je pravda, ze moje tehotenstvi jeste neni videt, ale tolerance k lidem mi ted prudce klesla. Jinak taky mi je trochu pres 30 a na svuj vek rozhodne vypadam a uz nekolikrat se mi stalo, ze mi pan podobneho veku rikal, ze ja jsem mlada, ale on se narodil v minulem stoleti! Na to se ptam, jestli opravdu vypadam na min jak 19 let, obzvlast k smichu to je, kdyz mi to reknou v praci, protoze tam je jasny, ze musim mit vysokou skolu.

Saphena
93 příspěvků 6.12.19 12:24

@Pozorovatel já vypadala v těhotenství jako tlustá tak do šestého měsíce, v autobuse na mě vždycky nevraživě koukali, jestli jako fakt nikoho nepustím sednout. I běžně nám nízký tlak, v těhotenství to bylo jen vystupňované, takže kdybych stála, omdlím. A moje tolerance k blbcům v té době prudce klesla, ale řídím se heslem, že hádky s blbci jsou fakt zbytečný. Navíc oni jsou většinou tak hrubí, že mě ta konfrontace vytočí ještě víc. Tak v rámci mého duševního zdraví mlčím :-D

Vinca_minor
1330 příspěvků 6.12.19 14:00

@Pozorovatel @Saphena Já jsem si po operaci se slepákem schválně sedala v mhd na místa se zeleným křížkem. Důchodci vypadali, že mě zavraždí pohledem. A pak jsem vstala a dobelhala se ke dveřím a jejich pohledy se většinou změnily. Sakra, i mladý člověk má právo si sednout a přitom se každému individuálně neomlouvat, proč sedí.
Což mi připomíná, kdysi jsem jela šalinou a bylo tak akorát plno. Nastoupil důchodce a hned se rozhlížel, kdo ho jako teda pustí sednout, a vybral si asi 10letého kluka a stoupl si nad něj. Student přes uličku se zvedl a řekl mu, ať si sedne. A důchodce, že ho ale stejně dobře mohl pustit ten malý kluk. Načež paní sedící za ním řekla, že kluk má průkaz ZTP s průvodcem. A dědek? „No stejně mě ten kluk mohl pustit sednout…“

Vinca_minor
1330 příspěvků 6.12.19 14:02

Tímto se omlouvám všem slušným důchodcům, u nás v rodině rozlišujeme pojem důchodce (normální člověk) a důchodec (viz příspěvek výše).

Birdonawire
363 příspěvků 6.12.19 14:19

Před pár lety jsem si připlatila, aby mi zlomený kotník dali do „plastové“ sádry (nevím, jak se tomu správně říká), takže to nebyla velká bílá boule na noze. Ale neviditelná nebyla. Těch naprdnutých důchodců, co měli pocit, že jako jsem mladá a měla bych je pustit sednout, když jsem si dovolila v MHD sednout na místo pro starší a pokročilé… A vždycky to zkusili na mne a ne na muže, co seděli za mnou nebo přede mnou. :-D

MP blanka
2163 příspěvků 6.12.19 14:23

@julie74 - tak zasa jeden sofistikovaný prípad, ako okradnúť človeka. Ľutujem, ale je fakt, že sú ti zlodeji čím ďalej týmvynaliezavejší, múdrejší a prefíkanejší. K zlosti je to, hrom a peklo!

giuliettka
5381 příspěvků 6.12.19 14:40
@julie74 píše:
Dcera byla na víkendu v Barceloně, ukradli jí drahý telefon. Vše zablokovala, podotýkám je jí skoro dvacet, její partner pracoval v jedné telefonní firmě. Takže jsou to lidé v tomto oboru velmi informovaní. Po té blokaci si zloději mohli z telefonu udělat akorát tácek pod kávu, jenomže kvůli tomu je nekradou. Včera jim přišla zpráva od Apple (ve skutečnosti od „Apple“ ) chvilku komunikovali, ona jim zadala nějaké heslo ke cloudu a pak už jen viděla jak se telefon odhlašuje a mizí v dáli. A už z něj není tácek pod kávu ale zase drahý telefon. Ach jo :)

Ja sa teda telefonom rozumiem ako hus do piva, ako hovorí moj synovec, tebe by stačil ten s kľukou na boku, presne toľko funkcii z toho telefonu používaš ako mal ten s tou kľukou. :-)
Ale manželovi ukradli smartphone, nahlásil to na policii a po mesiaci mu ho policajti vrátili. Presne vo chvíli keď do neho nový majiteľ strčil svoju kartu a podarilo sa mu aktivovať ho. Škoda, že to dcéra v tej Barcelone nenahlásila na policii.

benyka
7889 příspěvků 6.12.19 15:10

V souvislosti s přechodem na DVB-T2, které budu muset nějak řešit na dvou alternativních televizorech v domácnosti (protože bez televize, což jistě každý uzná, se nedá ani žehlit ani vařit), což mě bude stát nějaké peníze, které by mě to nestálo, kdyby to zůstalo tak tak to bylo, co kdyby se místo uvolňování dalších a dalších pásem pro mobily omezily všechny ty pitomosti, co s nimi lidi dělají, když je zrovna nepotřebují, tj. asi tak v 99% doby, kdy jsou v provozu. Kromě kanálů to žere i elektřinu a způsobuje závislost, nahluchost a dopravní nehody (zombie na přechodu pro chodce + telefonující řidiči). A pořídit si šlapací nabíječku bych jako bonus doporučila speciálně klimatickým aktivistům.

Příspěvek upraven 06.12.19 v 15:11

julie74
3632 příspěvků 6.12.19 15:11

@giuliettka Ale jo, nahlásila. Policie koukala tak nějak skrz ní s pohledem typu, jasně jasně, hlavně krátce a ven. A ujistili je, že ať rozhodně s ničím nepočítají, že takových je moc. Ona říkala něco o tom, že měla ten telefon pořád spárovaný a viděla ho jako připojenou aplikaci, viděla že po dvou dnech ho na pár vteřin pustili a tak, v okamžiku zadání hesla viděla jak se odpojuje a mizí. Já bych telefon s klikou mít nemohla, stoprocentně bych pletla na kterou stranu se klikou točí.
@MP blanka díky moc, zase na druhou stranu, ona to nepřizná, ale třeba se poučí a nebude si dávat na kryty telefonu 6 cm velká loga a následně je nosit v rozepnuté kapse zimní bundy.

Stránka:  « Předchozí 1 1216 1217 1218 1219 1220 1221 1222 1223 1224 1225 1226 1241 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek