Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (467) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
julie74
3632 příspěvků 6.12.19 15:14

@benyka to mi povídejte, my už jsme po přechodu a výsledek je takový, že máme signál z modemu, kabel je tlustý a nevejde se za lištu, potřebujeme udělat díru skrz zeď a ta bude v nějakém příštím kvartálu patrně, takže se mi táhne kabel čtvrtinou obýváku. Blbá technika

giuliettka
5381 příspěvků 6.12.19 15:17
@julie74 píše:
@giuliettka Ale jo, nahlásila. Policie koukala tak nějak skrz ní s pohledem typu, jasně jasně, hlavně krátce a ven. A ujistili je, že ať rozhodně s ničím nepočítají, že takových je moc.

To presne povedali aj manželovi. Prišiel domov naštvaný jak trpaslík čo omylom vyrástol. Aj napriek tomu mu ho našli. Ja by som sa nevzdávala. Akurát, že manžel sa naštval tak, že si šiel kúpiť telefon nový a tak mal po mesiaci dva a teraz ma jeden zbytočný.

julie74
3632 příspěvků 6.12.19 15:19

@giuliettka vy jste až takováhle optimistka? Často nepotkávám někoho, kdo by mě v tomto směru trumfnul. Ale myslím, že manžel minimálně neudělal tu chybu s přihlášením. Můžu se zeptat v jaké zemi se to manželovi stalo?

giuliettka
5381 příspěvků 6.12.19 15:20

@julie74 A myslela som tento. My sme ho ako deti mali doma, detskú hračku, takže sa dalo telefonovať len z prízemia z kuchyne na poschodie do detskej izby. Mama to využívala na rozdávanie úloh, takže sme ho dosť často ignorovali, alebo si hádzali korunou kto ho zdvihne, ten čo prehral potom najčastejšie musel do tej kuchyne pomáhať. :-D A to k sebe točiť tak nejak nejde, človek to točí od seba jak mlynček.

giuliettka
5381 příspěvků 6.12.19 15:22

@julie74 Len u nás, teda v CZ. A to na našu políciu nadávajú viac ako na tu zahraničnú.
edit, ale on teda chybu s prihlásenim naozaj neurobil, to máte pravdu.

julie74
3632 příspěvků 6.12.19 15:35

@giuliettka ten je dobrý, to vypadá, že jste strávila dětství na Orlíku, ne? :)

julie74
3632 příspěvků 6.12.19 15:38

@giuliettka ono leccos je optický klam, policie je u nás jedna z nejuznávanějších institucí, tak tahle akce je patrně jedna z těch, kterou si takovou pověst pořizují. Ty jo, najít telefon. Víc takových historek…

bao-baba
567 příspěvků 6.12.19 17:19
@Saphena píše:
@Pozorovatel já vypadala v těhotenství jako tlustá tak do šestého měsíce, v autobuse na mě vždycky nevraživě koukali, jestli jako fakt nikoho nepustím sednout. I běžně nám nízký tlak, v těhotenství to bylo jen vystupňované, takže kdybych stála, omdlím. A moje tolerance k blbcům v té době prudce klesla, ale řídím se heslem, že hádky s blbci jsou fakt zbytečný. Navíc oni jsou většinou tak hrubí, že mě ta konfrontace vytočí ještě víc. Tak v rámci mého duševního zdraví mlčím :-D

U těhotných mám trošku problém: vím, že si potřebují sednout i třeba ze začátku těhotenství kdy jim klesá tlak a mohou omdlít. Ale pouštím sednout jen takové, kde je to těhotenství jasně vidět. Dvakrát jsem nabídla místo „těhotné“, která byla jen vypasená. Zatímco jedna se jen divila (jsem starší ročník), tak druhá mě rovnou sprdla.

Saphena
93 příspěvků 6.12.19 17:32
@bao-baba píše:
U těhotných mám trošku problém: vím, že si potřebují sednout i třeba ze začátku těhotenství kdy jim klesá tlak a mohou omdlít. Ale pouštím sednout jen takové, kde je to těhotenství jasně vidět. Dvakrát jsem nabídla místo „těhotné“, která byla jen vypasená. Zatímco jedna se jen divila (jsem starší ročník), tak druhá mě rovnou sprdla.

Já neměla problém s tím, že by mě někdo nepustil sednout (chápu obavu z uražení, pokud dotyčná těhotná není). V té situaci beru jako normální se prostě slušně zeptat „není mi dobře, pustíte mě sednout apod“. Chápu, že nikdo není jasnovidec, aby poznal od pohledu nemocného, těhotnou, člověka po operaci. Spíš mi bylo nepříjemné to, že když jsem seděla, všichni předpokládali mladou nevychovanou/nebo to byl možná jen můj pocit. Ono i pro mě to byl nezvyk zůstat sedět, vždycky jsem pouštěla sednout.

Oldyn
6212 příspěvků 6.12.19 19:23
@giuliettka píše:
@julie74 A myslela som tento. My sme ho ako deti mali doma, detskú hračku, takže sa dalo telefonovať len z prízemia z kuchyne na poschodie do detskej izby. Mama to využívala na rozdávanie úloh, takže sme ho dosť často ignorovali, alebo si hádzali korunou kto ho zdvihne, ten čo prehral potom najčastejšie musel do tej kuchyne pomáhať. :-D A to k sebe točiť tak nejak nejde, človek to točí od seba jak mlynček.

Pamatuju, měla jsem ho taky. Díky.

Oldyn
6212 příspěvků 6.12.19 19:25

Tak sorry, podobnost. Tenhle jsem měla.

Porkpiehat
1868 příspěvků 6.12.19 19:48

@Oldyn
Hola, hola! Tam @Oldyn .
Hola, hola! Tam @Porkpiehat .
Potřebuji vycházkové hole asi takhle dlouhé :-D

giuliettka
5381 příspěvků 6.12.19 21:24
@bao-baba píše:
Dvakrát jsem nabídla místo „těhotné“, která byla jen vypasená. Zatímco jedna se jen divila (jsem starší ročník), tak druhá mě rovnou sprdla.

Mne sa to stalo len raz, ale pani ma sprdla tak nahlas a schuti, že som sa neovládla a hlasno jej oznámila na celý bus, neměla jste se tak vyžrat a místo bych Vám nenabízela! Mrzelo ma to potom hodně, pani na najbližšej zastávke vystúpila. Evidentne som jej ublížila viac ako som zamýšľala.

benyka
7889 příspěvků 6.12.19 22:29

@giuliettka Jo, souhlasím, na to „vyžratí“ byste radšej mala zabudnút. Není všechno tak jednoduché, jak to může vypadat. :-)

Pozorovatel
633 příspěvků 6.12.19 23:27

Ocividne se mi dneska dari, prave mi naskakala koprivka na pazich, neodolala jsem dvema mandarinkam a sklence kofoly. Pritom koprivku z citrusu jsem mela naposled v puberte, to samy s kolovymi napoji.

Oldyn
6212 příspěvků 7.12.19 08:05

@Porkpiehat
Tak já znám jen : Hola, hola, škola volá.

giuliettka
5381 příspěvků 7.12.19 08:08
@benyka píše:
@giuliettka Jo, souhlasím, na to „vyžratí“ byste radšej mala zabudnút. Není všechno tak jednoduché, jak to může vypadat. :-)

Myslím, že pani vyžratá bola. Keby to mala sposobené nejakou inou príčinou, tak by mi to bola vpálila rovnako hlasno ako to, čo si dovoľujem jej ponukať miesto.

giuliettka
5381 příspěvků 7.12.19 08:17

Bola som na Mikuláša, teda deň predtým toho 5.6 na Jitku na námesti tu v Liberci. Boli tam čerti Mikuláš a k nim aj pár krampus čertov, ako oživenie. Boli úžasní, bolo síce vidieť, ktorí rodičia strašia deti čertom, tie sa krčili za matkou, ale oni v tom prípade netlačili na pílu a išli ďalej. A sťažujem sa, že sa tu teraz rieši, že títo čerti tam nepatria. Že tam patria len tí s tou zamazanou tvárou načierno, že správný český čert musí byť čierny a hotovo. Že sa už nedá ísť s deťmi pred radnicu, že sa tam bojí aj dospelý človek.
Ja nejak nechápem to lipnutie na tom jednom druhu čerta. Veď každý si ho može predstavovať ináč. Fotka nie je moja, je z Libereckého deníka.

adelaide k.
286 příspěvků 7.12.19 10:10

@giuliettka Moji kluci by mi vylezli nejspíš až za krk, kdybychom něco takového potkali. A strašením čertem to vážně není. Některé děti jsou prostě bázlivé.

giuliettka
5381 příspěvků 7.12.19 10:16

@adelaide k. Ale títo naozaj vobec nestrašili. Bola to skor fotogramiáda, ako strašenie. Nemalo to s tým čo som videla na videu z Rakúska nič spoločné. Len tam boli. Kto sa schovával, alebo poodišiel od nich ďalej, vyhol sa im, za tým nešli, nerobili nič, žiadne bu bu, ani štrnganie reťazmi. Kto nechcel, vobec k nim nemusel. Mne išlo skor o to, že niekomu na tom námestí prekážali. Pritom ani to kolo nie je typické vianočné, a to nikomu nevadí.

giuliettka
5381 příspěvků 7.12.19 10:27

@adelaide k. Tí rakúskí sú spolu, rinčia reťazami, snažia sa strašiť. https://www.youtube.com/watch?… Tí v Liberci tam boli fakt ako kuriozitka na fotenie. Vobec nestrašili. A priznávam, že mne vobec nevadili a nejak mi tradíciu nekazili. Čert k Mikulášovi patrí a nejak mi pripadá, že to nemusí byť len jeden druh čerta.

Lizbeth
1117 příspěvků 7.12.19 17:56

…a že těm všem lidem co milujou mikuláše s českým čertem nevadí si nakoupit čokoládové santa klause, vánoční kinder vejce a poslouchat v obchoďáku xmas písně na sto způsobů..Doufám, že jejich děti dostali jablíčko, bramboru a uhlí :)

Krampusové jsou lákadlem všude, kde se ukážou, mě se líbí.

giuliettka
5381 příspěvků 7.12.19 18:08
@Lizbeth píše:
Krampusové jsou lákadlem všude, kde se ukážou, mě se líbí.

No práve Libereckí radní sa fakt snažia. Keď si zoberiete, že máme za rohom Drážďany s tým ich trhom, tak ak nebudú nové lákadla, snaha, tak to možu rovno zabaliť. Ja zo svojej sociálonej bubliny nepoznám jediného človeka, čo v tých Drážďanoch na trhu nebol. Sama sa chodím vždy pozrieť aj do Görlitz, tam ma baví ta atmosféra, ľudia su takí usmievaví a milí. Ale my namiesto toho, aby sme ocenili, že sa radnica snaží radšej svorne nadávame. :-(

Porkpiehat
1868 příspěvků 7.12.19 18:31

@giuliettka
Já bych jako dítě brala takového čerta - strašidelného, ale hodného. Ne tu příšeru, která k nám domů s chrastěním řetězu a dupotem naběhla, že jsem ze sebe ani básničku nedostala.

julie74
3632 příspěvků 7.12.19 19:38

Mě teda mnohem víc vadí, že se z tradice čerta a Mikuláše, aby se děti nebály, dělá něco jako koledování, děti se převlékají za čerty už od cca 8, 9 let,, obchází městečko, bouchaji kuličky a je to všechno ohromné tradiční. Dokonce i u nás ve školce žádali, ať děti převlečem na besídku za čerty, ať se nebojí.

Stránka:  « Předchozí 1 1217 1218 1219 1220 1221 1222 1223 1224 1225 1226 1227 1241 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek