Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (471) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Birdonawire
372 příspěvků 9.12.19 11:20
@Porkpiehat píše:
@Birdonawire Docela by mě zajímalo, jestli by Čechy bavila knížka napsaná o nich a jejich chování. Na FB sleduji amerického komika, který už léta žije ve Francii (možná má i fr. manželku), můžu se u jeho videí potrhat. Zrovna tak jsem teď o víkendu objevila francouzského komika (má i představení po Francii), většina videí je Paříž versus ostatní :-D Až jsem u těch videí brečela smíchy.

Jak se jmenuje? Děkuji!

DanielaS
5057 příspěvků 9.12.19 11:24
@Porkpiehat píše:
@Birdonawire Docela by mě zajímalo, jestli by Čechy bavila knížka napsaná o nich a jejich chování.

Existuje, ale necetla jsem.

Gottland: Mostly True Stories from Half of Czechoslovakia

Ophelie
764 příspěvků 9.12.19 11:32

@DanielaS jo, ta je skvělá.

Atlacoya
2745 příspěvků 9.12.19 12:50
@Porkpiehat píše:
Docela by mě zajímalo, jestli by Čechy bavila knížka napsaná o nich a jejich chování.

Kromě výše zmíněného Gottlandu ještě vyšla kniha Pepíci .

Porkpiehat
1885 příspěvků 9.12.19 13:57
@Birdonawire píše:
Jak se jmenuje? Děkuji!

Ten Američan je Sebastian Marx, jako první jsem viděla toto https://www.facebook.com/watch/?…

Ten franc. komik je Maxime Gasteuil
https://www.facebook.com/…41804918550/

Není marný ani Franjo, od něj už jsem také viděla asi všechna videa (dělá i ta Paříž vs Provincie)
https://www.facebook.com/…jcyNTgwNDQ0/

Birdonawire
372 příspěvků 9.12.19 14:40

@Porkpiehat Děkuji za tipy!
Já koukala například na Paula Taylora, na YouTube.

bao-baba
629 příspěvků 9.12.19 15:30
@Matmys píše:
Ta už byla dávno napsaná aneb Dobrý voják Švejk.

A ukazuje to hnusné v české povaze.

bao-baba
629 příspěvků 9.12.19 15:35
@Porkpiehat píše:
Zrovna tak jsem teď o víkendu objevila francouzského komika (má i představení po Francii), většina videí je Paříž versus ostatní :-D Až jsem u těch videí brečela smíchy.

Tady stand up vystoupení na téma Praha vs. Brno
https://www.youtube.com/watch?…

giuliettka
5604 příspěvků 9.12.19 15:46
@Porkpiehat píše:
@giuliettka
Já bych jako dítě brala takového čerta - strašidelného, ale hodného.

Viem, že debata je už inde, ale spomenula som si na teba. :-D Je to ale v Itálii a čerti sú vraj pod parou.
https://www.youtube.com/watch?…

Porkpiehat
1885 příspěvků 9.12.19 17:07

@bao-baba Je fakt legrační, že ty fórky Praha/Brno by se úplně v pohodě daly napasovat třeba na Paříž/Marseille (až na to metro).

Porkpiehat
1885 příspěvků 9.12.19 17:10

@giuliettka A Čechům bude někdo vyčítat mírumilovnou pomlázku :-)
Trochu to tedy vypadá jak závěr manifestace v Paříži nebo běh býků v Pamploně :-D

Katka2305
134 příspěvků 9.12.19 17:46
@Atlacoya píše:
Kromě výše zmíněného Gottlandu ještě vyšla kniha Pepíci .

A ještě taky The Czechs in a Nutshell, autorem je Nor, který žil nějakou dobu v Praze. Doteď se směju nad jeho hodnocením jedné české nadávky „somewhat acrobatic vyser si voko“ (omlouvám se citlivějším povahám za citaci včetně nadávky).

Birdonawire
372 příspěvků 9.12.19 20:23

@Katka2305 Děkuji za tip, napsala jsem Ježíškovi (nevlastní dceři).

Porkpiehat
1885 příspěvků 9.12.19 20:53

Už mám objednáno „Français, je vous haime“ (Talk to the Snail). Jsem na to zvědavá.

profesorka
114 příspěvků 10.12.19 09:17
vánoční úklid

Včera byl hnusný den. Ráno, když mne manžel přivezl do práce, musel mě na vozíku převézt přes zabetonovou dráhu(kopou vodu) a myslel si, že zebetonovaná cestička je zaschlá, ale nebyla. Kolečka toho byla plná a musel je doma čistit, protože v takovém stavu do bytu nemohla. Moje dcera nám chtěla pomoci s úklidem a tak objednlaa čištění sedačky a umytí nádobí ve skleníku. Výsledek byl úchvatný, ale u manžela vyvolal záchvat vzteku, že toho na jeden den bylo příliš.

DanielaS
5057 příspěvků 10.12.19 11:00

No jeste ze vozik v tom betonu nezaschl!

mimi
211 příspěvků 10.12.19 11:26

@profesorka
tak to nezavidím, to muselo dať práce očistiť kolesa…(a ja sem chcem postnuť niečo úplne banálne, po Vašom príspevku sa hanbím, že ma rozčuľujú blbosti)

A neberte to prosím ako reklamu…skôr ma rozčuľuje, že to povyšujú na eleganciu, a že je člvoek oblečený aj na stretnutie s kamarátkou a rovno na cvičenie a netreba si brať žiadnu tašku s vecami..do kelu a keď sa na cvičení spotí? To pôjde domov v mokrom? Nie, tento trend nemám rada.
https://tlacovespravy.sme.sk/…a-sport.html?…

DanielaS
5057 příspěvků 10.12.19 11:58

Ja myslim, ze to neni doopravdy na cviceni. Jen se pouzije puvodne sportovni obleceni na normalni noseni. To koneckoncu Cesi vymysleli uz davno!

pabylka
1048 příspěvků 10.12.19 12:15

Tak to náš sused bol athleisure už v deväťdesiatych rokoch, inak ako v teplákoch a tričku som ho nikdy nevidela…

Lizbeth
1145 příspěvků 10.12.19 19:27

Můj děda chodil doma v montérkách a v neděli si vzal sváteční montérky, které nebyly roztrhané a ještě trochu modré..To třeba do mody ještě přijde.

vlm
4885 příspěvků 10.12.19 19:39

@Lizbeth vás děda je tchán mé dcery??

Birdonawire
372 příspěvků 10.12.19 20:11

Chtěla jsem si tady dlouze zanadávat, že už nám všem stávka MHD leze krkem. Ale když jsem to začala psát cestou domů, v jedné ze dvou opravdu fungujících linek metra (ze 14), proti mně si sedla mladá opravdu krásná černoška, tak 20 let, místo obou nohou protézy. Tak mne to přešlo. Stávka mi vadí, ale co, trénuji odolnost.

benyka
7987 příspěvků 11.12.19 23:42

Všechno je teď nějak malicherné a zbytečné. Nicméně, život jde dál. Takže si postěžuji, že jsem včera spálila dvě kila cibule na ptáčky, protože jsem si šla na chvíli srovnat záda a potkala jsem po cestě noviny. Pak jsem si spálila dva nejdůležitější prsty, když jsem vytáhla pekáč z trouby a automaticky holou rukou sundávala poklici (protože se tváří jako standardní skleněná poklička na hrnec s kulatým držátkem uprostřed, které na plotně sice nepálí, ale vytažené z trouby je to docela jiné kafe). Následně už jsem radši všechno několikrát dokola kontrolovala a pořád u toho stála, abych neprovedla cosi pekelného do třetice, z čehož mě ovšem pekelně bolela záda. A protože s tou poklicí se mi to stalo už poněkolikáté, lépe řečeno zatím vždycky, napsala jsem na ni radši nesmytelným fixem „pálí“, ať si o tom myslí kdo chce, co chce.

Moir
2334 příspěvků 12.12.19 14:32

Tak na operaci odstranění štítné žlázy jdu v lednu, sice jsem akceptovala, že to asi je lepší, ale stejně se s tím smiřuju těžko, různých operačních zákroků už mám za sebou víc než dost, už jsem myslela, že vyjma hypotetické liposukce pozadí pivovarské kobyly, už je počet konečný :(

giuliettka
5604 příspěvků 14.12.19 12:21

Sťažujem sa sama na seba. Chcela som si kúpiť Estée Lauder Blockbuster - Set pod stromček a jak som zistila, že reklamnou tvárou pre CZ je Třeštíková, tak ma naňho „prešla chuť“. Poraďte inú značku s podobným kufrom. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 1219 1220 1221 1222 1223 1224 1225 1226 1227 1228 1229 1252 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek