Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (470) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
MP blanka
2251 příspěvků 11.1.20 17:54

@giuliettka - všetko je možné, v spálni s nimi nie som.

MP blanka
2251 příspěvků 11.1.20 17:57

@porjk - súhlasím s vami, že si za to tento konkrétny muž môže sám. Ale na začiatku som písala, že by ma zaujínalo, či žena, ktorá väčšinu, ak nie všetko v domácnosti necháva na muža, či mu prejaví aspoň vďačnosť, uznanie, či mu to vynahradí inakšie…, a to v tomto prípade ani náhodou.

MP blanka
2251 příspěvků 11.1.20 17:59

@eriam - cítim s vami, ale nenechajte si pokaziť večer. Vytancujte sa z toho!

Porkpiehat
1879 příspěvků 11.1.20 18:06

@eriam Představila jsem si toho člověka, co si normálně kupuje gothaj a sekanou a přinese si domu šunku od kosti a další lahůdky. Musel mít pocit, že mu cestou ten balíček vyměnil Ježíšek.

Birdonawire
370 příspěvků 11.1.20 18:31

Už máme stávky městské dopravy v Paříži plné zuby. To je jak bojová hra. Každý den si ověřit, kudy to půjde se dostat do práce, vyzkoumat nejlepší čas kdy vyrazit, zpátky to samé. Asi bych neměla tolik remcat, já to mám ještě celkem jednoduché, někteří kolegové jsou na tom hůř. Ale prostě už je to dlouhé, začali 5/12. Moje rodina a přátelé mi hlásí, že český tisk a televize o tom neinformují. Chápu, top novinka to není, jenže pak se stane, že nějaký nešťastník z ČR vůbec netuší, kam jede…

giuliettka
5576 příspěvků 11.1.20 18:55
@Birdonawire píše:
Moje rodina a přátelé mi hlásí, že český tisk a televize o tom neinformují. Chápu, top novinka to není, jenže pak se stane, že nějaký nešťastník z ČR vůbec netuší, kam jede…

Ale no tak, nerobte z ČR tisku niečo sto rokov za opicami. Najviac informácii sa momentálne dotýka skor toho ukrajinského lietadla, ktoré zostrelili Iránci, ale správy o štrajku sú normálne aj tu.

MP blanka
2251 příspěvků 11.1.20 19:06

@Birdonawire : v utorok letím do Paríža, ale štrajk nie je iba v Paríži - aktuálne je aj na slovenských cestách, takže som skutočne zvedavá. Musím sa dostať na, aj z letiska. Dúfam, že nebudem po návrate písať „ veselé historky “.

Birdonawire
370 příspěvků 11.1.20 19:20
@giuliettka píše:
Ale no tak, nerobte z ČR tisku niečo sto rokov za opicami. Najviac informácii sa momentálne dotýka skor toho ukrajinského lietadla, ktoré zostrelili Iránci, ale správy o štrajku sú normálne aj tu.

Já netvrdím, že tisk v ČR je zaostalý. Vycházím z informací, co mi píší kamarádi z Čech.

giuliettka
5576 příspěvků 11.1.20 19:29

@Birdonawire Možno by to chcelo pozrieť aj niečo iné ako Novinky a Novu. :-D

Birdonawire
370 příspěvků 11.1.20 19:32
@giuliettka píše:
@Birdonawire Možno by to chcelo pozrieť aj niečo iné ako Novinky a Novu. :-D

Děkuji za milou zprávu, ono ani ČT není úplně dobrý zdroj informací o tom, jak to tady vypadá.

giuliettka
5576 příspěvků 11.1.20 19:39

@Birdonawire Nechcem byť hnusná, ale myslím, že 99% ľudí v ČR je ten francúzky štrajk ukradnutý. Fakt sú oveľa doležitejšie veci na svete, ako to, že vo Frnacúzku sa štrajkuje. Kedy sa tam vlastne neštrajkuje? To až nastane, tak to bude vo všetkých svetových správach správa číslo jedna. Vrátane Al-Jazeera. :-D

Birdonawire
370 příspěvků 11.1.20 19:51

Chápu, že lidem v ČR je stávka ve Francii ukradená. Ale moje stížnost v závěru směřovala k tomu, že se mi hromadí případy lidí, co se teď rozhodli jet do Paříže a jsou děsně překvapení, že to nebyl úplně super nápad.
A s ohledem na původní záměr tohoto vlákna, snad si mohu postěžovat, že mne už to nebaví.

giuliettka
5576 příspěvků 11.1.20 20:05
@Birdonawire píše:
A s ohledem na původní záměr tohoto vlákna, snad si mohu postěžovat, že mne už to nebaví.

Na to prosím áno, ale nemožete sa sťažovať na to, že o tom neinformujú v cz. :-D
My prosím riešime Popocatépetl. :-)
Ale s ohľadom na zameranie vlákna už čuším. :-D

julie74
3666 příspěvků 11.1.20 21:04
@Birdonawire píše:
Já netvrdím, že tisk v ČR je zaostalý. Vycházím z informací, co mi píší kamarádi z Čech.

U nás se 80 procent času sledují zprávy a myslela jsem, že stávka už je dávno minulostí. Už dlouho jsem o ní neslyšela. Je to staré, přece…

giuliettka
5576 příspěvků 11.1.20 21:13

@julie74 A viete, že umrel sultán? Alebo, že vo Varšave štrajkujú sudcovia? Fakt sú večne štrajkujúci Francúzi tak nejak už obohratá téma, o čom by ste chcela stále informovať? Streda metro nejde, štvrtok, metro nejde, ale uvidíme čo bude v piatok. Piatok, metro nejde, to je ale novinka!…24 dneň predstavte si, že nejde metro! :-D

giuliettka
5576 příspěvků 11.1.20 21:19

@julie74 https://www.irozhlas.cz/…01111805_cen
(námatkou, aj dnes je o tom správa)

julie74
3666 příspěvků 11.1.20 21:53
@giuliettka píše:
@julie74 A viete, že umrel sultán? Alebo, že vo Varšave štrajkujú sudcovia? Fakt sú večne štrajkujúci Francúzi tak nejak už obohratá téma, o čom by ste chcela stále informovať? Streda metro nejde, štvrtok, metro nejde, ale uvidíme čo bude v piatok. Piatok, metro nejde, to je ale novinka!…24 dneň predstavte si, že nejde metro! :-D

Já jsem neříkala že je to zajímavá informace, ani že o tom chci slyšet, pouze jsem potvrdila, že naše média o tom už neinformují.

julie74
3666 příspěvků 11.1.20 21:55
@giuliettka píše:
@julie74 https://www.irozhlas.cz/…01111805_cen
(námatkou, aj dnes je o tom správa)

No a teplické káznici změnili status, to zas neušlo mne. Bohužel :grin:

giuliettka
5576 příspěvků 11.1.20 22:13
@julie74 píše:
Já jsem neříkala že je to zajímavá informace, ani že o tom chci slyšet, pouze jsem potvrdila, že naše média o tom už neinformují.

A ja prosím tvrdím, že informujú. :-D Príďte mi jednu švihnúť, alebo informujte o tom aký kabát ste si kúpila, nech tu nie je taká nuda. :-)

Birdonawire
370 příspěvků 12.1.20 08:22

@giuliettka
Informují minimálně a takovým způsobem, který případnému zájemci o cestu do Paříže nijak nevysvětlí, jak se stávka dotkne jeho pobytu tady.

julie74
3666 příspěvků 12.1.20 08:39
@giuliettka píše:
A ja prosím tvrdím, že informujú. :-D Príďte mi jednu švihnúť, alebo informujte o tom aký kabát ste si kúpila, nech tu nie je taká nuda. :-)

Jo, žádný kabát, chtěla jsem bundu. A mám tohle. Původně jsem myslela že chci dlouhou bundu… Ale v téhle se se líbím.

giuliettka
5576 příspěvků 12.1.20 08:53
@Birdonawire píše:
@giuliettka
Informují minimálně a takovým způsobem, který případnému zájemci o cestu do Paříže nijak nevysvětlí, jak se stávka dotkne jeho pobytu tady.
?! robíte si srandu? Ak nie, tak chválabohu, že správy nemáme v štýle, vybuchla Popocatépetl, ak tam pocestujete, tak Vám v Ciudad de México vynechajú spoje mhd a na taxík budete čakať o hodinu dlhšie.
triga
90 příspěvků 12.1.20 10:00

@Birdonawire
Já toho sice tolik nenacestovala, ale než jsem se někam vydala, tak jsem si aktivně sháněla aktuální informace o dané destinaci, které by pro mne mohly být významné. V tomto případě bych asi měla myšlenkové pochody: jedu do Paříže, někde psali, že tam byly stávky řidičů MHD, Google - „paříž stávka“ časové omezení-poslední týden…
Byli jsme kdysi takto v Londýně, taky nějaká stávka a na internetu jsem našla úplně přesně, jak a kde to jezdí, kde se opravují jezdící schody a kudy se dají obejít.

Dalmitka
1739 příspěvků 12.1.20 11:28

@julie74 - tak neviem, ale ste s tou bundou fakt spokojná? Na zimu /chlad/ príliš krátka a okolo pása voľná; na teplejšie obdobie príliš „zimná“; ale je to Váš výber, koniec-koncov…

julie74
3666 příspěvků 12.1.20 11:46
@Dalmitka píše:
@julie74 - tak neviem, ale ste s tou bundou fakt spokojná? Na zimu /chlad/ príliš krátka a okolo pása voľná; na teplejšie obdobie príliš „zimná“; ale je to Váš výber, koniec-koncov…

Jste se domluvila s mým mužem, ne? Samozřejmě by byla rozumnější delší, ale já jsem se v ní sama sobe tak líbila. :grin: Navíc jsem rozumné argumentovala, že si k ní můžu koupit ještě jednu serióznější. nestála moc. :grin: A v pase neodstava, to je špatná modelka. Vůbec modelky v Reserved moc nelákáji ke koupi.

Stránka:  « Předchozí 1 1232 1233 1234 1235 1236 1237 1238 1239 1240 1241 1242 1250 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek