Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (471) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
marikahr
1031 příspěvků 12.1.20 12:43

@giuliettka kúpila som si krátke čižmičky, ktoré som musela vrátiť, lebo boli úzke cez priehlavok :-(

takvselijak
317 příspěvků 12.1.20 21:54

@Birdonawire Informace jsou třeba zde https://www.mzv.cz/…i/index.html Mimochodem stránky MZV doporučuju zkotrolovat vždycky před cestou do zahraničí. Bývají tam aktuality z dané země, co se může dovážet/vyvážet a jiné užitečné informace.

lorens
2276 příspěvků 13.1.20 16:46

Pracuji většinou z domova jen občasně docházím do firmy, jen od 1.1. do 15.4. je to naopak. Už dva týdny jsem v práci každý den 8 a víc hodin a je to děs. Jak doma nejsem vystavená různým korporátním zhůvěřilostem, už jsem se dvakrát vytočila do běla a každý rok je to horší a horší. Když si představím, že ještě tři měsíce… Když jsem tam kdysi byla denně, nevnímala jsem to tak intenzivně. Nebo už ve svém věku nemám trpělivost. :(

Oveeec
2313 příspěvků 13.1.20 21:02

@lorens A jé :/ Já jsem zatím v kanceláři většinu času, ale pracuju na tom, abych si to mohla obrátit a docházet občas. Vůbec mě nenapadlo, že bych to mohla začít snášet ještě hůř! A to u nás nemáme žádné korporátní zhůvěřilosti, jenom je to ne moc pěkné prostředí a hlavně je tam absolutně nemožné se soustředit. A tímto si stěžuju, že jsem o Vánocích absolutně vypustila internet a všelijakou prokrastinaci, protože jsem prostě neměla tu potřebu. Doufala jsem, že mi to po svátcích vydrží, ale monotónnost všedního dne, nezáživnost úkolů a ta nemožnost se soustředit mě dohnala a už v tom jedu zase jako dřív :-/

Anwen
692 příspěvků 13.1.20 22:32

@Birdonawire V posledním mlesíci jsem měla zaplou ČT 24 skoro každé dopoledne a hlavně v prosinci informovali o stávkách v Paříži pořád a pořád. Teď se jaksi posunuli trošku jinak, protože si přiznejme, že sestřelení Íránského letadla a následná eskalace politické situace je trošku důležitější. A stávka kamionů ze Slovenska, změna stavebního zákona a vražda Jána Kuciaka jsou zase důležitější pro náš region.

if5
268 příspěvků 14.1.20 12:02

@Oveeec Jak já vám rozumím…

Vinca_minor
1372 příspěvků 14.1.20 13:41

@Oveeec Mám moc hezkou novou kancelář v historické budově, jednoduše bíle vymalovanou, ale se zajímavým stropem a asi někdejším portálem. A za zády mi visí velký obraz od krajináře Ullmanna, který se v současnosti prodává za statisíce. Prej byla škoda, aby obrazy ležely ve skladu, tak visí po kancelářích. A protože o nich rozhodovala spolusedící v kanclu, tak ten nejhezčí máme my :D

Temperance
2293 příspěvků 14.1.20 14:22

@Vinca_minor Můžete něco vyfotit a poslat? Třeba ten strop?

pavka_l
1088 příspěvků 14.1.20 15:31

@Vinca_minor prosím, prosím, taky bych ráda kousek viděla. Vy jste vlastně měnila práci, že?

Vinca_minor
1372 příspěvků 14.1.20 16:04

@Temperance Pro @pavka_l : je to zadní trakt radnice, kam se vchází z Wernerova nábřeží.

Temperance
2293 příspěvků 14.1.20 16:21

@Vinca_minor Díky, hezké :-) Ty kytky jsou Vaše, nebo erární?

Vinca_minor
1372 příspěvků 14.1.20 16:40

@Temperance Kytky jsou kolegyně, já si chci taky pár dovézt. Zatím jsem se ujala jen dvou velkých fíkusů na chodbě, jmenují se Karel a Ivan po bývalých kolegách :D

Birdonawire
373 příspěvků 14.1.20 20:22
@Anwen píše:
@Birdonawire V posledním mlesíci jsem měla zaplou ČT 24 skoro každé dopoledne a hlavně v prosinci informovali o stávkách v Paříži pořád a pořád. Teď se jaksi posunuli trošku jinak, protože si přiznejme, že sestřelení Íránského letadla a následná eskalace politické situace je trošku důležitější. A stávka kamionů ze Slovenska, změna stavebního zákona a vražda Jána Kuciaka jsou zase důležitější pro náš region.

Tímto se českým médiím omlouvám. Všichni známí mi hlásili, že zprávy skoro nic. Teda na dopolední vysílání asi nikdo nekouká, ale stejně podávali mylné informace. Já český tisk a TV sleduji jen v rychlosti, víc mne zajímá zdejší.

lorens
2276 příspěvků 14.1.20 22:08

@Oveeec Nevadí mi prostředí, ani kolegové. Soustředit bych se mohla, kdybychom furt neproduktivne nemítingovali a neobesílali se pitomostma. Doma nereaguju a mažu, v kanclu je nejaký frikulín schopný volat, jestli jsem jeho veledůležité memo dostala a jestli bych mu mohla napsat, co o tom soudím. Dnes jsem se na ranním mítingu dozvěděla, že si budeme dělat po odděleních nástěnky - sami si to vymyslíme a uděláme jako na základce - a budeme na nich dělat obdivné wow nad výkony kolegů. Stupidní e-maily s tímto obsahem už obíhají. Neotvírám a promptne mažu, nástěnku dělat nebudu, chválit též nebudu, ale obávam se, že mnoho takovýchto už nevydržím a pokud mě s tím budou otravovat, ač mi to bude líto, pojednám je jako Meghan Royal Family.

Birdonawire
373 příspěvků 14.1.20 22:26

@lorens Překvapila jste mne, že někde se blbne ještě víc než u nás. Tak jo, díky za motivaci.

lorens
2276 příspěvků 14.1.20 22:39

@Birdonawire Jsem u stejné firmy už skoro deset let a je to skutečně horší a horší. Nápady, které se u nás za poslední tři roky realizovaly, by před deseti lety vyvolaly akorát LOL a nikdo by se tím víc nezabýval. Nestačím se divit, kam jsme to dopracovali.

BeKaa
495 příspěvků 15.1.20 06:20

@lorens A nemáte taky nějakou manažerku štěstí? Kdysi jsem četla o nějaké slečně, která to měla jako náplň práce. Vymýšlet takové pitomosti, aby se všichni cítili v práci úžasně.

pavka_l
1088 příspěvků 15.1.20 10:29

@Vinca_minor Pěkné to tam máte :-)

Vinca_minor
1372 příspěvků 15.1.20 11:16

@pavka_l Díky, nově teď pracuju na magistrátu, ale naštěstí jako zaměstnanec, ne jako úředník :D

lorens
2276 příspěvků 15.1.20 12:18

@BeKaa Myslím, že něco takového v centrále angažovali a nějak nechápou, že obtěžováním blbostma nás šťastnými neudělají. Nástěnka mě dostala natolik, že jsem se přestala rozčilovat a naopak se zatajeným dychem sleduju dění. Jistě bude i nějaký vytůněný team building. :)

pavka_l
1088 příspěvků 15.1.20 12:40

@Vinca_minor Tak teď marně přemýšlím, jaký je rozdíl mezi úředníkem a zaměstnancem magistrátu :-)

Vinca_minor
1372 příspěvků 15.1.20 12:45

@pavka_l Zaměstnanec zajišťuje chod magistrátu jako takového, nechodí za ním veřejnost, úředník vydává rozhodnutí a skládá úřednické zkoušky. Konkrétně já se podílím na správě budov.

pavka_l
1088 příspěvků 15.1.20 12:48

@Vinca_minor Děkuji za vysvětlení. Správa budov? A proč já jsem si vždycky myslela, že máte něco společného s botanikou, stromy, parky a podobně?

Vinca_minor
1372 příspěvků 15.1.20 13:13

@pavka_l To nevím, předtím jsem byla deset let projektant vodních staveb. Ale jinak jsem vystudovaný krajinář :D

pavka_l
1088 příspěvků 15.1.20 13:45

@Vinca_minor tak asi proběhla někdy zmínka o krajináři nebo nevím…

Stránka:  « Předchozí 1 1233 1234 1235 1236 1237 1238 1239 1240 1241 1242 1243 1254 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek