Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (471) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Vinca_minor
1372 příspěvků 15.1.20 13:50

@pavka_l A šlechtěním a genetikou stromů se zase zabývá můj muž, který má vystudovanou živočišnou výrobu :)

pavka_l
1088 příspěvků 15.1.20 14:22

@Vinca_minor to to máte doma pěkně propletené :-D

xSx
783 příspěvků 15.1.20 15:19

@lorens k tématu :D

Lizbeth
1147 příspěvků 15.1.20 18:45

Zahradnictví dělá ta druhá kytka ( růžová profilovka)..taky si to pletu..

Já v práci od minulého týdne vyplňovala tabulku, která byla do té doby oficiální..
Vyplnila jsem den po dni, celý týden a pak přišlo od nadřízeného, že se má vyplňovat jiná - která je úplně stejná, ale jinak graficky vyvedená a k tomu ještě jedna, která je taky stejná a do třetice graficky jiná..
Ptala jsem se kolegů, kterou z těch dvou nových mám tedy vyplňovat a bylo mi řečeno, že obě.
Tři dny již vypisuji obě a dnes jsem se dozvěděla, že ta jedna je vlastně po mého podřízeného, který neexistuje. Je to pozice, která je léta neobsazená, nikdo ji za ty peníze nechce dělat, ale MUSÍ být, protože vykonává práci, která je stěžejní v jedné rutině, takže přiznat, že neexistuje by byl důkaz, že to děláme blbě.
Tak dál vypisuju obě i za toho, koho nemám a nikdy mít nebudu.
Aby až přijde nadřízený uvidí, černé na bílém, jak to krásně na papíře funguje.

Oveeec
2313 příspěvků 15.1.20 22:53

@lorens Asi jsem nutně potřebovala připomenout, že mám být za svoje momentální působiště, kde se dělá pořádná práce, vděčná :) Což vlastně jsem, jenom už prostě potřebuju změnu a posun. V korporátu by mě trefilo, pukla bych vzteky nad tou blbostí. Když jsem před lety naposledy pracovala v něčem, co se korporátu trochu blížilo, nejvíc mě dostalo setkání s nějakým vysoce postaveným člověkem, který nám přednesl prezentaci a vybraní šťastlivci přednesli předem připravené otázky. A pak v kuchyňce takový ten plakátek s Batmanem, jak dává tomu člověku facku, a bublina, že si máme po sobě uklízet. To už bylo trochu zu, ale už jsem tou dobou byla na odchodu.
Na druhou stranu jsem ale zjistila, že když se na nějakého firemního ducha úplně kašle, jako třeba u nás, taky to není ono (a taky postupně zjišťuju, že ne všechny manažerské „poučky“ jsou nesmysl!). Trochu mi chybí připomínka nějakého týmového ducha a tak. Sice jsme všichni dospělí a víceméně víme, jakou kdo hraje roli a za co má zodpovědnost, ale myslím, že nějaký impulz to trochu chce. Vsadím se ale, že kdyby na nás vyrukovali s nějakou korporátní nalejvárnou, stejně budu obracet oči v sloup.

Lizbeth
1147 příspěvků 16.1.20 12:09

Pravda je taková, že největším tmelitelem kolektivu je společný nepřítel..to se vždy spojí i největší rivalové..takže u nás bývá kolektivní duch a cíl stejný " zničit krtka "..lidí jsou různí, ale většinou se shodnou na tom, kdo je idiot a proti komu bojovat.

lorens
2276 příspěvků 18.1.20 14:57

@xSx :D Ty svíčky si nechám udělat a budu rozdávat.

Oveeec
2313 příspěvků 21.1.20 18:41

Je to sice hloupost, ale mě rozčiluje, že u nás v metru nainstalovali ty informační tabule, za jak dlouho jede další metro. Jenže zároveň odmontovali hodiny. Byla jsem zvyklá, že když vyjdu/vyjedu nahoru, vidím hned, kolik je, jestli musím utíkat na autobus nebo jestli stihnu jít ještě vedle nakoupit. Takhle vidím jenom černou zadní stěnu těch cedulí. Já vím, že se můžu podívat na mobil (anebo si ty cedule obejít a podívat se na ten pidi čas z druhé strany), ale jeden pohled na hodiny byl lepší.

bao-baba
634 příspěvků 21.1.20 19:49

@Oveeec
Bohužel z veřejného prostoru v Praze zmizelo hodně hodin, také mi chybí, proč hned hrabat z tašky mobil, když chci vědět, kolik je.

Oveeec
2313 příspěvků 21.1.20 20:30

@bao-baba To je pravda. Ještě teda může mít člověk hodinky, to je hned, ale stejně nevím, proč by ve veřejném prostoru nemohly být hodiny, zvlášť když se na nás valí tolik informací - a upřímně, čas považuju za důležitější informaci než to, kolik stojí v Lidlu rohlík a v Alze mixér :) Nehledě na to, že spousta těch různých slavných informačních panelů stejně nefunguje.

giuliettka
5611 příspěvků 21.1.20 21:04

Ty jo, ako nosím hodinky, tak ma nikdy nenapadlo hrabať mobil a obzerať sa po tabuliach jak debil. :-D

benyka
7991 příspěvků 21.1.20 21:26

@Oveeec Klasika. Zřizovatel považuje za důležité něco jiného než uživatel. Podobně jsem na tom byla jako návštěvník výstavy „Poklad Inků“, když jsem po prohlídce (pro mě dost náročné za záda) čekala půl hodiny na komplice, kteří se někde podrobněji začetli. Sednout nebylo kam, takže jediná možnost byla obsadit první uvolněné místo v přilehlém bufetu a půl hodiny ucucávat z papírového kelímku deci pytlíkového čaje, o který jsem nestála.

Oveeec
2313 příspěvků 21.1.20 21:55

@benyka Tak to se připojím se stížností na Hlavní nádraží. Míst k sezení je tam celkem asi 20. Já bych klidně oželela nějaký ten obchod a ocenila bych radši nějaké sedačky (a to ani nemyslím nějakou luxusní lounge), zřizovatel je ale jiného názoru :)

@giuliettka A ještě navíc máte módní doplněk :) Ono šlo fakt jenom o to, že člověk mrknul a prostě okamžitě a bez jakýchkoli prostocviků věděl, co se na takovém místě hodí vědět, což bylo prostě fajn.

benyka
7991 příspěvků 21.1.20 22:05

@Oveeec O tom nádraží jsem taky četla. Je to ostuda a škoda, protože to v očích uživatelů shazuje celý smysl dlouhotrvající a silně omezující rekonstrukce.

Oveeec
2313 příspěvků 21.1.20 23:26

@benyka No jo no, konzum světem i rekonstrukcí vládne :)

Brep
719 příspěvků 21.1.20 23:27

Tak dlouho me stvalo, ze porad koukam na mobil, ale kolik je hodin v mnozstvi jinych notifikaci nevnimam, az jsem si ty naramkove hodinky poridila. A je to skvele, zadny informacni balast, vim kolik je a jsem spokojena :)

porjk
2953 příspěvků 22.1.20 07:36

@benyka Nechce se jim poskytovat místo k sezení pro bezdomovce. Ale to je zas věc sekuriťáků, aby si ohlídali jejich zabydlování. Tenhle trend je všude, zmizely pultíky za pokladnách v obchodech, kdy mohl člověk přemístit nákup do tašky, lavičky, bohužel i odpadkové koše. O to všechno se musí někdo starat. :(

benyka
7991 příspěvků 22.1.20 09:06

@porjk Tomu se říká „vymýcení plevele zrušením pole“. Bezdomovců se zrušením laviček nezbaví, v nejhorším budou sedět nebo ležet na kusu lepenky (na rozdíl od ostatních cestujících).

Matmys
2565 příspěvků 22.1.20 10:15

@benyka Tak když jim dáte pětku, tak snad vás nechají si přisednout ;)

benyka
7991 příspěvků 22.1.20 10:25

@Matmys Naštěstí to nepotřebuji, protože vlakem nikam nejezdím, ale kdybych tam musela čekat třeba hodinu, tak bych o tom asi vážně uvažovala, protože při postávání mě za deset minut začnou děsně bolet záda.

Birdonawire
373 příspěvků 22.1.20 10:52

2/1/2020 spadly troleje (nebo neco takoveho), vlaky z Hlavniho nadrazi neodjizdely, nektere zrusili, nektere mely zpozdeni skoro 5 hodin. My cekaly „jen“ 2 hodiny a byl to tedy zazitek. Lidi sedeli na zemi, protoze tech par mist nestaci ani v normalnim provozu, na kufrech spaly deti… ale hlavne ze tam je desitka obchodu s bizuterii a podobne a vstup na WC stoji 20 korun (a stejne cistota zadna slava).

benyka
7991 příspěvků 22.1.20 11:00

@Birdonawire To je děsné. O dovolené, kdy hrozí prostoje, nosím v kabelce nebo batohu svinutý čtvereček izolační fólie, která se dává pod laminátové podlahy (je to tenké, nic to neváží a bezvadně to izoluje), abych si mohla v krizi sednout i na obrubník.

bao-baba
634 příspěvků 22.1.20 11:33

Lavičky -sorry, opakovala jsem, co už zaznělo v dřívějších příspěvcích

VeronikK
1180 příspěvků 22.1.20 12:15

@Birdonawire to je každou chvíli. Dojíždím do práce vlakem - vlaky jezdí pozdě/nejezdí, když: je mráz (popraskají koleje), je sníh (zapadají výhybky), je horko (zvlní se koleje), fouká vítr (padají větve do kolejí), prší (tam neznám důvad), někdo ukradne kabely zabezpečovacího zařízení, spadnou troleje, rozbije se lokomotiva, jsou práce na kolejích. Plus semtam nějaký sebevrah, ožrala nebo dítě se sluchátky.
Na nádražívb(Smíchovské nádraží) kovové lavičky, táhne ode dveří, pokud mám delší dobu čekat (myslím třeba hodinu) s dětmi, je to peklo. Na Hlavním je alespoň teplo a na co se dívat, případně se občerstvit, je tam i piano a obřas někdo hraje…

Temperance
2291 příspěvků 22.1.20 14:13

@Oveeec Zkuste o těch hodinách napsat Dopravnímu podniku. Já jsem před časem posílala podnět, aby na zastávkách bylo výrazněji označeno, kterým směrem se jede na přestup na jinou linku, a odpověděli mi.

Stránka:  « Předchozí 1 1234 1235 1236 1237 1238 1239 1240 1241 1242 1243 1244 1254 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek