Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (471) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Temperance
2291 příspěvků 24.1.20 18:47

@giuliettka Cestuju málo, ale jízdenku s místenkou přes net si kupuju. Pokud jedu, tak nejmíň 300 km, a to chci mít jistotu, že si sednu, nejradši k okýnku. O lounge jsem nevěděla. Je mi 55+.

marikahr
1031 příspěvků 24.1.20 19:32

@giuliettka tak ja som +50 a listky kupujem len cez internet ;-)
necestujem casto, vacsinou regiojetom alebo leoexpresom
A kedze sme v stazovacom vlakne, tak prilozim: v pripade storno listka statnych drah je pomerne vysoky storno poplatok a je to pomerne komplikovane v porovnani so sukromnymi dopravcami:-(

Temperance
2291 příspěvků 24.1.20 19:40

Hodím sem úplně jinou stížnost: před časem jsem něco dělala v kuchyni a zároveň nechtěla zmeškat začátek detektivky. V tu chvíli se mi zastesklo po starých dobrých hlasatelkách/hlasatelích, v té změti reklam a upoutávek jsem pořád odbíhala a nakonec stejně začátek propásla.

bao-baba
634 příspěvků 24.1.20 20:04

@Temperance
Tak, tak, už nenastavujou zrcadlo :-)

giuliettka
5611 příspěvků 24.1.20 20:27
@marikahr píše:
@giuliettka tak ja som +50 a listky kupujem len cez internet ;-)

Ja nie, ja chcem mať tu obalôčku s lítočkom čierne na bielom, s pekným logom a k tomu 48 papierových cestovných poriadkov, ktorými by som mohla listovať. :-D
(Ale moj otec a moj dedko boli železničiari, nie otec a syn, ale svokor a zať. A moj oco vyhľadával v čase bez netu ľuďom čo cestovali niekam s prestupom po Československu vlakové spojenia. Takže si z detstva pamatám, že najčastejšie bol prvý prestup v Kysaku a ďalší najčastejší Zábřeh na Moravě. K nám chodievali ľudia až hen z 5 dediny za humnom. :-D )
Ale najčastejšie kupujem z Liberce niekam a my sme maličké mesto, z jednej strany na druhú prejde človek za 15 minut, a odvšadiaľ na nádraží je to tak nanajvýš pár minut a tam sú strašne ochotné a ja si ten nákup lístka užívam. :-)

Temperance
2291 příspěvků 24.1.20 23:04

@giuliettka Jízdní řád jsme taky vždycky měli doma a jezdil s námi na každou dovolenou. Tatínek ho sledoval po celou cestu a maminka říkávala, že by ji bavilo ho sestavovat.

Vinca_minor
1372 příspěvků 25.1.20 11:23

@giuliettka Tak já zas neznám nikoho, kdo by si lístek přes net nekupoval, pokud teda jezdí častěji než jednou ročně. Moje maminka to řeší tak, že mi píše smsky, kdy chce jet a ať jí to koupím.

Dalmitka
1739 příspěvků 25.1.20 11:31

Neviem, či sa sťažujem, ale každopádne žasnem - dole pod týmto vláknom mám zobrazenú reklamu na nejakú CHINA TOURS - zažít Asii - myslím, že je naozaj pravý čas cestovať teraz do Číny, keď sa deje ten poprask kvôli tej novej nákaze. A neviem, či je to pravda, ale niekde som sa dočítala, že sa to rozšírilo z nejakej tržnice a síce z konzumácie polievky z netopiera! Super, fakt.

Eyela
264 příspěvků 25.1.20 11:54

@Vinca_minor V Brně, promoce 2018 :D (respektive na tom stále pracuju, momentálně na doktorátu).

Oveeec
2313 příspěvků 25.1.20 13:36

@Dalmitka Já hlavně nevím, co si myslet o těch bezpečnostních opatřeních. Minimálně naši hygienici mi připadají dost laxní. Jenomže - bůhví, kam už se to všude rozlezlo, když lidi pořád jezdí jako blázni, takže nějaká drastičtější omezení pohybu už asi stejně nemají smysl a byla by samozřejmě dost nereálná. Zároveň mám obavu, že by byla natolik prodělečná, že se do nich nikdo nepohrne (ale to už je skoro konspirační teorie - zďýlejte neš to smažou!!!).

bao-baba
634 příspěvků 25.1.20 18:06

@Oveeec Na druhou stranu by se vyřešila klimatická krize.

Ivana32
230 příspěvků 25.1.20 18:21

@Oveeec
V dnešních novinách titulek: „Koronavirus by Česko nezaskočil.“ Tak nad tím jenom žasnu. Nezbývá, než věřit.

Oveeec
2313 příspěvků 25.1.20 20:44

@bao-baba Netroufám se domýšlet, že úbytkem lidí… :-o

Sisi_82
5 příspěvků 26.1.20 12:44

Příští týden mě čeká 4denní veletrh ve Stuttgartu. Po pravdě, se kvůli šíření viru poměrně bojím nákazy. A nejsem si úplně jista jestli můžu nas produkt na stánku nabízet v roušce :smile:.

julie74
3675 příspěvků 26.1.20 14:23
@Sisi82 píše:
Příští týden mě čeká 4denní veletrh ve Stuttgartu. Po pravdě, se kvůli šíření viru poměrně bojím nákazy. A nejsem si úplně jista jestli můžu nas produkt na stánku nabízet v roušce :smile:.

Tak zhluboka dychejte a chvilku si počítejte a procházeje statistiky. Protože to je pěkná panika, toto. Tipují že úmrtí na naší domácí chřipku, přejetí autem… A podobně bude o nějaký ten řád pravděpodobnější.
Ještě jsem si vzpomněla, jestli chcete podléhat panice, co taková hantaviroza, příbuzná eboly?

BeKaa
494 příspěvků 26.1.20 15:30

Už skoro týden mám obyčejnou virózu s vysokýma horečkama a je mi fakt děsně… ale když vidím co se děje ve světě, tak je mi trapné si stěžovat.
Nicméně v úterý musím na letiště, tak snad mě pustí tam i zpět :thinking:

julie74
3675 příspěvků 26.1.20 15:47

Jestli ta červená ramínka patří jedovatému tónů, tak OK, ale jinak, máme jeden případ onemocnění v Evropě. Takže to je opravdu velké riziko…
Ale media tenhle přístup jistě oceňuji…mají TÉMA

Příspěvek upraven 26.01.20 v 15:48

lorens
2276 příspěvků 26.1.20 15:47

@julie74 Žijeme v kultuře soustavného strachu a obav, aspoň my v prospěrujícím světě. Máme se tak dobře, že se furt bojíme, aby nás o to něco/někdo nepřipravil. Tak dlouho se už nic skutečně katastrofálního nestalo, že lidi to už přestávají zvládat. :)

giuliettka
5611 příspěvků 26.1.20 15:56
@julie74 píše:
Jestli ta červená ramínka patří jedovatému tónů, tak OK, ale jinak, máme jeden případ onemocnění v Evropě. Takže to je opravdu velké riziko…
Ale media tenhle přístup jistě oceňuji…mají TÉMAPříspěvek upraven 26.01.20 v 15:48

Ja som vám červené dala tiež. Fakt mi to príšerne pripomína vyhlásenia českých politikov pred vypuknutím finančnej krízy v roku 2008. Všetci sa obávali a vaši hlásali ako sa to českej ekonomiky nedotkne, lebo je stabilná.
Trčíte doma, tak vyhlasovanie v Stuttgartu sa nikomu nemože nič stať, lebo Wu-chan je ďaleko mi pripadá praštené.

Oveeec
2313 příspěvků 26.1.20 16:01

Je pravda, že třeba BBC psalo mnohem střízlivěji, bez toho bulvárního nádechu našich médií. Ale co mě dostalo je, jak Adam tvrdí, že plošný zákaz letů z Číny nedává smysl, protože se k nám stejně dostanou jinak. Jasně, stejně by se k nám dostali, tak nemá smysl cokoli dělat.

lorens
2276 příspěvků 26.1.20 16:06

@giuliettka Pouhá vaše existence ssebou nese riziko. Jak se vás dotkla finanční krize z 2008?

giuliettka
5611 příspěvků 26.1.20 16:10

@lorens Strašne, nechal ma bohatý milenec. :-D
Ja len fakt chápem ak sa niekto bojí, na tom letisku pri lete do Sttutgartu tu chorobu chytiť može. To vyhlásenie @julie74 mi pripadá rované ako keď si známa kupovala pri tej afére s metanolom lacný chlast s tým, že aj tak na niečo umrieť musí.

lorens
2276 příspěvků 26.1.20 16:25

@giuliettka Ano, může, ale měl by se zamyslet nad tím, jaká je šance, že to skutečně chytí, aby se náhodou neblížila nule. Ale možná jej zajede autobus než na to letiště dorazí nebo se tam odpálí nějaký terorista. Ani sedět doma není jisté, protože jestli máte v baráku plyn, může to bouchnout jako v Prešove. Ale když se někdo potřebuje bát, nemám nic proti. :)

Vaše známá riziko vyhodnotila a zachovala se podle toho. Počítám, že je ještě mezi námi a ani není slepá. :) Tím nechci řít, že nejsou lidi, co rizika podceňují a doplatí na to.

giuliettka
5611 příspěvků 26.1.20 16:34
@lorens píše:
@giuliettka Vaše známá riziko vyhodnotila a zachovala se podle toho. Počítám, že je ještě mezi námi a ani není slepá. :) Tím nechci řít, že nejsou lidi, co rizika podceňují a doplatí na to.

Vidí dobre, ale my sme ju presvedčili, aby si kúpila whisky namiesto toho rumu. :-D
Ja mám muža mimo Schengen a bojím sa tiež. @Sisi82 napísala len že sa bojí, nie že nikam kvoli tomu nejde a k tomu to vlákno predsa je, posťažovať sa.

lorens
2276 příspěvků 26.1.20 17:02

@giuliettka Zachránci. Doufám, že si toho považuje. :) Ale jo, já když se postěžuji, že se bojím, bojím se následně od dost míň.

Mám příbuznou, 76 let jí je a mám ji moc ráda. Ta se taky pořád bojí ptačí chřipky, prasečí chřipky, o děti, když jedou na dovolenou - aby nespadlo letadlo, neutopily se, nesežral je žralok nebo teroristi, nechytly nějakou nemoc,… A potom odjede se svým manželem (81 let) na dovolenou do Tater Favoritem (31 let), který její můž mívá pravidelně v garáži rozebraný do mrtě a furt něco promazává a seřizuje. Nebojí se ani trochu. Než pošle sms, že dorazili, dost trpím. Každý vidí rizika jinde. :)

Příspěvek upraven 26.01.20 v 18:48

Stránka:  « Předchozí 1 1236 1237 1238 1239 1240 1241 1242 1243 1244 1245 1246 1254 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek