Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (471) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
benyka
7987 příspěvků 27.1.20 11:22

@sirena007 @julie74 Jo! Naši známí si to opatřili a nic. Chřipka je zato řádně sklátila letos, prý teploty 42 atd. Kdoví, třeba už ten virus tady je dlouho, jenom to lidi nějak přečkali doma. Možná ty těžké zápaly plic, které se musí složitě léčit v nemocnici, nejsou pravidlem. Letošní vánoční nemoc se nevyhnula v naší rodině vůbec nikomu, předávali jsme si to jako štafefu. To jsem ani u poctivé dřívější chřipky nazaznamenala, i když jsem se o ty nemocné starala, převlékala peřiny a tak, takže možností nakažení bylo dost.

Momentálně mám den blbec. Chtěla jsem si ušetřit jednu cestu do schodů a zpátky, tak jsem dala na tác jídlo do mrazáku, puštěný tablet s televizním pořadem a kafe. Tác jsem položila na ledničku, a když jsem z něj brala jídlo, abych je dala do mrazáku, celé jsem to na sebe zvrhla. Polila jsem se kafem od brady po podprsenku. Tablet na zemi - v černé louži, maso rozházené tamtéž. Prostě apokalypsa. Naštěstí všechno funguje, jenom jsem zvědavá, co se mi vyklube z těch zarudlých fleků v dekoltu.

julie74
3672 příspěvků 27.1.20 11:47

@benyka no, tak za tohle,… to je fakt na potlapkani a politování.

benyka
7987 příspěvků 27.1.20 11:58

@julie74 Dík. :-) Doufám, že to nebude tak zlé. Naštěstí jsem měla volné triko, tak jsem to hned odtáhla od těla a na kůži to snad dostatečně rychle zchladlo.

Co se týče nákazy, narazila jsem na hezký článek: https://www.novinky.cz/…rdy-40311263?…

VeronikK
1180 příspěvků 27.1.20 14:16
@bao-baba píše:
Takhle jsem si stěžovala v restauraci na zprzněné jídlo (záměna surovin za levnější a jídlo špatně připraveno). Nijak konfliktně jsem to nehrotila, nemám scény v oblibě, spíše jsem to dala formou zpětné vazby pro kuchaře. Také jsem se dozvěděla, že jsem první, kdo má výhrady, že to tak bylo vždycky a nikdy to nikomu nevadilo. A vo tom to je! Lidé si o to méně stěžují na místě samotném, o clo více pak nadávají jinde.

Máte pravdu, že se pak lidé raději neozvou. Náhodou jsem si zrovna včera postěžovala na chuť a kvalitu synova jídla (na dotaz, jestli nechutnalo, když jsme vraceli nedojedené), omlouvali se nám a jídlo nepočítali. Ostatní 4 jídla byla dobrá. Už jsme ve stejné restauraci několikrát jedli, vždy bez problémů, takže jsem ráda, že kritiku přijali konstruktivně a budem tam rádi chodit i nadále.

VeronikK
1180 příspěvků 27.1.20 14:33

@Vinca_minor já třeba jezdím denně a mám kupón a ten si kupuju osobně :-)

Oveeec
2310 příspěvků 27.1.20 20:09

@lorens „Tati, ty nevěříš na konec světa, viď. Ale počkej, až to přijde. Ty budeš pěkně zaskočenej.“ :D No já se nehádám, protože jestli máte pravdu, tak je to samozřejmě jenom dobře!

Lizbeth
1145 příspěvků 28.1.20 21:22

Já byla dnes po 25 letech na hokeji a přišla ztuhlá na kost ( přičtěte si moji ponožkovou fobii)..půl hodiny jsem povolovala ve vaně..takže jestli neodmarodím tohle, tak jistě v klidu přechodím i koronavirus a budu v řadách těch pár přeživších, co mají imunitu naprosto na vše.

AjazRyb
155 příspěvků 28.1.20 21:53

@Lizbeth Já byla včera za účetní, která má kancelář přímo na zimním stadionu v 2. patře. U led. plochy tam měli kupičku sněhu a já jsem si cestou ven trochu vzala, udělala kouli a venku se s tím strefila do stromu. Jsem to neudělala ani nepamatuju. Taková blbost a jak mi to rozsvítilo den:-)

MP blanka
2263 příspěvků 28.1.20 22:10

@AjazRyb - vy ste môj človek! Ja som sa dnes ráno rovnako zaradovala, keď som uvidela tie asi 2 cm snehu na zemi a k tomu ešte stále snežilo! Krása! Veľa ľudí v mojom okolí hovorí, že už aby bola jar, a že zima bez snehu je jednoduchšia a bezpečnejšia. Pre mňa je ale zima bez snehu ako sex bez orgazmu. Citlivejšie povahy prosím o prepáčenie,

AjazRyb
155 příspěvků 28.1.20 23:57

@MP blanka Já bydlím u Prahy a sníh několik let víceméně žádný. Milovala jsem, když začalo sněžit v noci, já šla na záchod, a koukala se na tu nádheru. Těsně za okny máme les, většinou vysoké borovice.. a ono když takhle v noci sněží, je ticho, svítí měsíc, to je vám lidi taková krása!
Ještě tak pět let dozadu, a další roky předtím, jsem věděla přesně, kdy napadne - a skutečně to vždycky tak vyšlo, haha - to když jsem měla týdení službu před barákem na sníh :-) Známí dokonce ze srandy volávali, kdy že si mají zamluvit lyže, kdy napadne… Letos mělo „podle mě“ sněžit 13.1. a ono nic…

mikrob
216 příspěvků 29.1.20 08:35

@AjazRyb Já to měla s úklidem sněhu úplně stejně :-) Teď mám uklízí nějaká služba, takže už vůbec nesněží…

MP blanka
2263 příspěvků 29.1.20 08:49

Ako ja rada odpratávam sneh! To ticho, ten vzduch, tá krása! Keď ešte manžel chodil do práce, vstávala som o 5.hod.s ním, urobila som raňajky, a kým si išiel do garáže pre auto, vyhŕňala som sneh z dvora. Väčšinou som sa potom, čo odišiel, pustila aj do chodníka, a nakoniec, trošku vymrznutá, som si urobila nový čaj, a s hrnkom v dlaniach na zohriatie som vybehla schody a hupky ešte na chvíľu do postele! Ach, kde tie časy sú! Kde je ten sneh?

bao-baba
629 příspěvků 29.1.20 10:19

Už je to tady zase! Hned od rána! „..á volaly študente, ty malý premiante..“ Stěžuju si do vlákna stížností, že se mi do mozku vpálily některé melodie, které se mi pak celý den přehrávají v hlavě. Nechápu, kde se vzaly, většinou jsou starší než já a ani nejsou nijak pěkné. Hudebně z nich je nejlepši asi Pochod padlých revolucionářů :-). Když jsem já šel tou putimskou branou mě pronásleduje nejvíce, ty panenky se dívají za mnou dost často.

Vinca_minor
1372 příspěvků 29.1.20 11:09

@bao-baba Co bych dala za putimskou bránu. Trénujeme teď ve sboru těžké skladby na soutěž a když vám pak v hlavě zní nemelodické Kyrie eleison a navíc ve druhém altu, to je teprv peklo. Většinou si po příchodu ze sboru musím dát rockové lázně.

bao-baba
629 příspěvků 29.1.20 11:40

@Vinca_minor
Naštěstí jako člověk bez hudebního sluchu netuším, co je druhý alt :-), takže mne nemůže pronásledovat.

Kajuli
585 příspěvků 29.1.20 12:57

@Vinca_minor Tlapkám… Vždy si vzpomenu na léto, kdy jsme se sborem pilovali (pokaždé jiné) pásmo koled a rybovku. Koledy byly vesměs pořád to samé dokola, ale jinak za sebou řazené a hlavně i jiné harmonie v hlasech, takže po pěti letech byl kumšt zapomenout ta stará pásma.
A prozpěvování v parném létě Narodil se Kristus Pán mi přineslo spousty udivených pohledů…

Vinca_minor
1372 příspěvků 29.1.20 13:02

@Kajuli Já už jsem Adeste fideles zpívala asi v pěti různých verzích. Takže na koncertě, kde to mělo být zpaměti, jsem jen doufala, že se trefím do té správné.
A nikdo nemá Vánoce dřív, než sboristi :D U nás začínáme s repertoárem v září.

Temperance
2286 příspěvků 29.1.20 14:04

@Vinca_minor @Kajuli Já jsem kdysi na letní brigádě, kdy se teploty pohybovaly nad třicítkou, používala koledy jako psychoklimatizaci :-D

Temperance
2286 příspěvků 29.1.20 14:06

@bao-baba Mně občas ráno naskočí Tři tamboři - fakt nevím, proč. Nebo Maluj zase obrázky - ale to je proto, že mám na buzení podobnou melodii.

Temperance
2286 příspěvků 29.1.20 14:11

@Vinca_minor @Kajuli Tak to my koledy až s adventem. Jsme kostelní sbor, takže po prázdninách je napřed sv. Václav, pak Rekviem a koncem listopadu Kristus Král. Teď jedeme Popeleční středu.
Z koled mi celoročně nevyhnatelně naskakuje Tu scendi dalle stelle - už řadu let, od té doby, co jsme ji začali cvičit.

julie74
3672 příspěvků 29.1.20 14:22

@Temperance mě taky celoročně dobrý král Václav, ten je fakt neodpáratelný…

Vinca_minor
1372 příspěvků 29.1.20 15:21
@Temperance píše: Nebo Maluj zase obrázky - ale to je proto, že mám na buzení podobnou melodii.

To bych si rychle změnila budící tón. Anebo bych hodně rychle vstala, abych to mohla vypnout :D

giuliettka
5604 příspěvků 29.1.20 16:33
@Vinca_minor píše:
nemelodické Kyrie eleison a navíc ve druhém altu, to je teprv peklo.

Prosím, prosím, čo je to nemelodické Kyrie eleison? Čo je druhý alt nemám poňatia, ale to ma ani tak netrápi ako to Kyrie eleison. Mne sa tá hudba páčila. Alebo to nie je to čo v kostole?

Temperance
2286 příspěvků 29.1.20 16:37

@giuliettka To kostelní Kyrie eleison zhudebnila asi miliarda skladatelů ;-)

giuliettka
5604 příspěvků 29.1.20 16:40

@Temperance Ale v tom kostole to spievajú furt rovnako. A to je to čo ma zaujímalo, či tá kostolná melodia je nemolodická. :-D
Ale ja som hudobné poleno a mám hudobný hluch a nerozoznám notu od husľového kľúča. :-D

Stránka:  « Předchozí 1 1238 1239 1240 1241 1242 1243 1244 1245 1246 1247 1248 1252 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek