Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (506) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
bao-baba
922 příspěvků 18.2.20 19:08

@Judy24
Na přelomu milénia mi vyskakovaly reklamy na zvětšení penisu…nevím, o tím sledovali :-)

Birdonawire
450 příspěvků 18.2.20 21:33

Tahle reklama na mne sice nevyskočila, ale přišla mailem: „Podívejte se na svůj penis. Už nikdy nebude tak malý!“ :-D

zwedavka
1098 příspěvků 18.2.20 22:31

Dámy, nemá to souvislost se zhlédnutým filmem pro dospělé?

Birdonawire
450 příspěvků 18.2.20 22:44
@zwedavka píše:

Bylo to na služebním mailu, na který jsem nechodila ze soukromého počítače. Takže i kdybych koukala soukromě na filmy pro dospělé, spojení nevidím. Spíš to nějak posílali kam to šlo… Teda doufám, že nikdo o mém malém penisu neví. ;-)

Ophelie
788 příspěvků 19.2.20 08:29

@Birdonawire u mě přímo nulový, takže svým způsobem bych byla dobrý cíl.

andano
835 příspěvků 19.2.20 08:56

@zwedavka
Vy si s těmi písmenky zahráváte, takhle to napsat… víte, na co vám teď budou chodit odkazy?

Judy24
1119 příspěvků 19.2.20 09:16

@andano No nám taky, podle zkušeností ostatních v tomhle vlákně. Tak předem pěkně děkuju. :)

bao-baba
922 příspěvků 19.2.20 20:18
@zwedavka píše:

Bylo to na počítači v práci, nenechala bych se kvůli tomu vyhodit. Že by ředitel chodil na moje PC po večerech, protože neuměl vymazat historii prohlížení? :-)
Kdysi k mojí matce chodil šéf do kanceláře telefonovat do zahraničí, a pak po ní chtěli náhradu asi 8 tisíc, což byly tehdy asi tři čisté platy.

Oldyn
6344 příspěvků 20.2.20 08:00

@Kryptozoo
Včera jsem byla jako doprovod na zubní klinice, přesně jak píšete, v mobilu všechno vypnuté a večer doma zapnu noťas a facebook je samý navrhovaný příspěvek na zubaře, zubařská křesla, nástroje. Říkám Vám, není daleko doba, že budeme mluvit mezi sebou v šifrách a informace hledat v knihách.

VeronikK
1184 příspěvků 20.2.20 08:57
@Oldyn píše:
@Kryptozoo
Včera jsem byla jako doprovod na zubní klinice, přesně jak píšete, v mobilu všechno vypnuté a večer doma zapnu noťas a facebook je samý navrhovaný příspěvek na zubaře, zubařská křesla, nástroje. Říkám Vám, není daleko doba, že budeme mluvit mezi sebou v šifrách a informace hledat v knihách.

Naštěstí tak polovinu informací hledám v knihách, jenže já mám slabost pro slovníky a atlasy…

Lizbeth
1315 příspěvků 20.2.20 09:02

Já včera posílala životopis a motivační dopis ( mimochodem pěknej opruz ten dopis) do jedné společnosti a reklamy mi skáčou na jejich konkurenci, ale na ně ne..tak to je nějaká záškodnická reklama.

umad
395 příspěvků 20.2.20 10:54

@Lizbeth Taky teď posílám a ty dopisy, to bych fakt zrušila. Jestli je tu nějaký personalista nemohl by mi fakt vysvětlit ten účel? Hledá se třeba mezi řádky, jestli člověk umí interpunkci nebo co přesně.

Oldyn
6344 příspěvků 20.2.20 10:59

Šiš, tak jsem zas na facebooku a mám tu od youtube, co by mě mohlo zajímat: Facebook toho o vás ví víc než si myslíte. Josef Holý v Hausbotu Petra horkého.

julie74
3781 příspěvků 20.2.20 18:58
@umad píše:
@Lizbeth Taky teď posílám a ty dopisy, to bych fakt zrušila. Jestli je tu nějaký personalista nemohl by mi fakt vysvětlit ten účel? Hledá se třeba mezi řádky, jestli člověk umí interpunkci nebo co přesně.

Ale tak účel je jasný, musíte zaujmout a ještě navíc ne negativně :) Já jsem už týden PO fázi hledání, a například jsem si ověřila, že skvělým tématem motivačního dopisů je, nereagují na žádný váš inzerát, ale píšu vám protože je mi vaše společnost… Pochválit… A chtěla bych u vás pracovat. Pokud jenom trochu někoho potřebují, ozvou se. Takový ten klasický motivační dopis co se doporučuje bych nikdy nenapsala. Kdybych měla popojit hlady, fakt ne. Jsou desne. Nejlíp se mi psal, když jsem hledala brigádu u člověka v tísni, byla jsem značně emotivní a pan co hned volal se dost smál.

giuliettka
6715 příspěvků 20.2.20 19:23
@Oldyn píše:
Facebook toho o vás ví víc než si myslíte. ¨

Hlavne ak si človek vymyslel mesto kde sa narodil, je mu tam skoro sto rokov a všetci mu k vymysleným narodeninám slepo blahoželajú, lebo ich k tomu fb vyzval. :-D

julie74
3781 příspěvků 20.2.20 21:07

@giuliettka jo přesně, mě pár lidí blahopřáli k 82 narozeninám… Asi bych měla být litostiva

Titia
86 příspěvků 20.2.20 23:07

Velký Bratr ví asi vážně všechno, až mě to malinko děsí. Zrovna mi přítel psal, že mu vyskakuje nějaká reklama na učebnici z mého oboru, tak jestli jsem si nepůjčila jeho mobil a nevyhledávala jsem to na něm. No, nevyhledávala. Že budu potřebovat tu konkretní učebnici, která se mu zobrazovala, jsem zjistila až dneska, kdy jsem byla nějakých 150 km od něj. Opravdu nechápu, jakým způsobem to propojili a nevěřím, že je to náhoda. Na webové stránky knihkupectví nechodí a už vůbec si neprohlíží vysokoškolské učebnice. :D Ani jsem mu o ní nepsala, takže z žádného komunikátoru ta informace být vytažena nemohla.

Oveeec
2416 příspěvků 21.2.20 00:19

Já jsem si zase právě vyhledávala na Bookingu ubytování v jednom městě, vyhodilo mi to pár nabídek, a ještě než jsem si něco vybrala, napadlo mě podívat se na stránky místního dopravce, jak bych se dostala vlakem do druhého města. Pak jsem přepnula zpátky na Booking a ejhle, místo původně nalezených nabídek jsem tam měla nabídky v tom druhém městě. Docela mě to vylekalo, že se to změnilo úplně samo, až pak jsem zjistila, že se mi otevřelo nové, už předvyplněné okno, abych si mohla najít hotel i v tom druhém městě. Nejspíš to není žádná záhada a je to nějaká čupr vychytávka, ale mně se nelíbí, jak to něco dělá samo od sebe věci, které po tom nikdo nechtěl (jako nemůžu vyloučit, že jsem někde na něco neklikla, ale pochybuju o tom).

krajta
51 příspěvků 21.2.20 07:33
Wi-Fi

Včera jsem byla jako doprovod v jedné bance, protože nemám ráda data v mobilu (nemusí o mě každý vědět všechno, že) na zkrácení času jsem si zapla Wi-Fi dané banky. Všechny servery, počínaje bleskem, seznamem, módním peklem, e-miminem a podobnými mi Wi-Fi zablokovala odůvodněním že se jedná o nevhodné stránky a že jsem na Wi-Fi, z které si o mě můžou všichni přečíst mé informace (omluvte mě, přesnou formulaci si nepamatuji). Tak hlavně že mě Wi-Fi pustila na facebook, ktery je nejhorší.

Oldyn
6344 příspěvků 21.2.20 08:55

@Titia
Bacha na to, facebook pozná dřív než vy, že jste těhotná. Takže žádnej pes, jak se tu psalo posledně, ale pěkně na facebook a rozdávat like, algoritmy to poznají!

giuliettka
6715 příspěvků 21.2.20 15:04
@julie74 píše:
@giuliettka jo přesně, mě pár lidí blahopřáli k 82 narozeninám… Asi bych měla být litostiva

Jasom šla dokolien jak mi k tým narodeninám zablahoželala spolužiačka. Takže možem vás uistiť, nikto ten vek nepozerá. Hlavne že sa zúčastnil blahoželania. :-D
Aj keď mna na začiatku točil práve ten fb.Furt mi posielali výzvy, nech si opravím dátum narodenia, že zrejme došlo k omylu. Tak som im schuti vynadala na tému, diskriminovane starých ľudí a je pokoj. :-D

Lizbeth
1315 příspěvků 21.2.20 17:58

@julie74
Bylo to balancování mezi lezením do p*dele, vychvalováním se, žovialitou nebo příliš slušňáckým kostrbatým stylem..hrůza. Vůbec nevím, co to o mě mohlo napovědět - snad že mám schizofrenii v rozpuku.

julie74
3781 příspěvků 21.2.20 19:40
@Lizbeth píše:
@julie74
Bylo to balancování mezi lezením do p*dele, vychvalováním se, žovialitou nebo příliš slušňáckým kostrbatým stylem..hrůza. Vůbec nevím, co to o mě mohlo napovědět - snad že mám schizofrenii v rozpuku.

A nebo že u nich chcete pracovat a jste ochotna kvůli tomu na sobě spáchat násilí v podobě motivačního dopisu :)

Oveeec
2416 příspěvků 21.2.20 20:15

Já si stěžuju na svoji hlavu. Nikdy mi nešla matika, ale teď mě na rozdíl od dřívějška docela zajímá, a kolikrát mě napadlo, že kdyby mě ji někdo učil teď, možná že bych ji díky tomu zájmu chápala mnohem líp. No a teď čtu text (z humanitních věd!), kde se asi dost jednoduchým způsobem vypočítávají nějaké poměry (něco mi říká, že je to asi hodně složitě rozepsaná trojčlenka, čili pořád dost základní úkon) a dost se v těch vztazích ztrácím. Tak jsem zase jednou přišla o iluzi. To by bylo něco do motivačního dopisu :-D

benyka
8320 příspěvků 22.2.20 09:01

Zatímco vláda konečně uvažuje o zákazu nesmyslných slevových akcí, Kaufland právě rozdjíždí věrnostní karty. Takže se mě pokladní pokaždé ptá, jestli kartu mám a jestli ji chci, eventuálně proč ji nechci. Nemám, nechci, chci nakoupit a jít.

Stránka:  « Předchozí 1 1245 1246 1247 1248 1249 1250 1251 1252 1253 1254 1255 1322 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek