Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (497) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
lorens
2358 příspěvků 26.3.20 15:03

@pabylka Panika je mocná čarodějka.

giuliettka
6127 příspěvků 26.3.20 15:08
@pabylka píše:
Tak jsem ji ponukla, že mě může ostříhat, že ji to zaplatím, ale ona se bojí, že ji někdo udá…ach jo, rada bych jim nejak pomohla, ale nechci je urazit.

Kúpte si poukážku na služby, s tým, že ju využijete až to prejde. Ja som tak kúpila u pani čo mi robí manikuru a pedikuru. Kľudne by som zaplatila aj kaderníkovy vopred, ale ten nechcel.

lorens
2358 příspěvků 26.3.20 15:15

@giuliettka Tak půlroku potom, co to přejde. Jinak to moc nepomůže.

giuliettka
6127 příspěvků 26.3.20 15:18

@lorens No jasne, snáď si nemyslíte, že po tom čo otvorí budem stepovať pred salonom a jačať ja prvá, mám to zaplatené. A schválne som si dala termín do konca roka 2020. Nie na mesiac a tak. Tie prvé návštevy po karamténe mienim normálne platiť na drevo.

lorens
2358 příspěvků 26.3.20 15:24

@giuliettka Jen doufám, že si to uvědomí každý. :) Možná i nechat propadnout.

Oveeec
2374 příspěvků 26.3.20 16:38

@pabylka @giuliettka

Jestli tomu dobře rozumím, tak to předplatné služeb rozjíždějí tady, to by možná paní nebylo hloupé, když je to hromadná záležitost:

https://www.hithit.com/…icle/antivir?…hl+vaše+podnikání+COVID-19%3F&utm_medium=email

giuliettka
6127 příspěvků 26.3.20 16:49

@Oveeec Tak na to, aby sa niekto napakoval za sprostredkovanie, sa možem zvysoka vytoto. Bože, to je hyenizmus.

Oveeec
2374 příspěvků 26.3.20 17:55

@giuliettka Já nevím, jak moc se na tom kdo napakuje. Vybírají provizi, což je za jiných okolností normální, jestli ji vybírají i v tomhle případě, nevím. Mohli by si ji rozhodně odpustit. Jinak mi to jako hyenismus nepřijde. Hyenismus pro mě je, když někdo skoupí roušky, takže nejsou dostupné, a prodává je za x-násobek původní ceny. Tohle je prostě služba (i když samotné mi vadí například reklamy typu "v těžkých dobách musíme držet při sobě, nabízíme slevu 50 % na náš produkt), nikdo do ní nikoho nenutí, a myslím si, že ten formát je pro leckoho přijatelnější než osobně žádat zákazníka, aby si u mě něco koupil předem.
Ale hlavně - já to vnímám jako příklad toho, že předplácení služeb (asi) funguje a že se toho paní nemusí bát.

pabylka
1059 příspěvků 26.3.20 18:00

@giuliettka Dobrý nápad, poukážku si koupím a zkusim i nejake kolegyne jestli by nechtěli…snad ji to alespoň trošku pomůže.

MorusRubra
720 příspěvků 26.3.20 18:23

Rameno nahřívám polštářky, Ibalgin beru vnitřně i z vnějšku. Nejhorší je, že jsem zvyklá spát na pravém boku a teď nemůžu. V noci jsem několikrát probudila bolestí, když jsem se zkoušela přetočit a nešlo to. Musela jsem spát na zádech s podloženou rukou. Nic moc.
Dělat všechno levačkou je nalevačku. Chtěla jsem dnes péct, ale odkládám to.

Jordaan
8916 příspěvků 27.3.20 00:14

@MorusRubra

Mne se osvedcil Voltaren (je to takova mast/gel, pusobi protizanetlive a proti bolesti), skutecne mi pomohl, kdyz jsem si pred Vanocema zrusila kotnik. Doufam, ze v CR se to jmenuje stejne. U nas (Nemecko) je volne prodejny, coz me az udivuje :-).

Rezyna
667 příspěvků 27.3.20 08:11

@bao-baba @Oveeec Přiznám se bez mučení, že jsem na to paní psycholožce odepsala, že v této době a od člověka její profese bych čekala asi trochu jiný přístup… Myslím si, že místo toho by mohla pomáhat třeba alespoň na dálku lidem. I když se přiznám, že u takovéto psycholožky bych pomoc nehledala…
Já jsem to četla celé, ale z velké části mi to přišlo dost zvláštní, jemně řečeno.
Její zásadní argument pak byl ten, že ona tam promlouvá přeci ke konkrétnímu typu člověka. Jenomže ten korona průšvih se týká nás všech…No nic. Hlavně že je veselo.

bao-baba
798 příspěvků 27.3.20 09:38

@Rezyna
Můžeme se na to dívat také na jako formu arteterapie, někdo maluje, peče dorty, nebo dělá vitráže a paní psycholožka má spisovatelské ambice, a tak pokusila napsat povídku.

Rezyna
667 příspěvků 27.3.20 11:23

@bao-baba Jistě, v tom mailu psala, že jí přítel řekl, že tepe jak Borovský… Tak já nevím, jestli ona a přítel vůbec ví, kdo to byl a co psal. Prostě typický druh „taky“ psycholožky, k níž bych já nešla. Mustr má na všechno, sebevědomí by mohla prodávat, ale to je asi tak všechno.

kobylkalucni
313 příspěvků 27.3.20 11:47

Já si stěžuju na to, že spousta lidí si pořád myslí, že co podnikatel, to milionář, jezdí v bavoráku, šulí daně, platí minimální odvody a teď má ještě drzost fňukat. A přece by nepodnikal, pokud by se mu víc nevyplatilo být zaměstnaný.

julie74
3780 příspěvků 27.3.20 12:47

@kobylkalucni je to podobne pitome klišé jako blbá blondýna a nevzdělaný venkovan. A když jsme u toho ještě je báječná představa pražských filmařů o venkově. Viděla jsem kousek seriálu Sluneční??? A málem mě kleplo. Ty laclové džíny a kostkované košile. A všechno ostatní… :) Evidentně nebyli na venkově dál než v Dobřichovicích

Rezyna
667 příspěvků 27.3.20 12:56

@julie74 Pražská představa o venkově, asi:-)
Já to neviděla, ale to jsou opravdu takové show pro Pražany, tak trochu exotika. Na druhou stranu je zajímavé, že v Praze zavřou kavárny, divadla apod. a půlka lidí zdrha na venkov…:-)

lorens
2358 příspěvků 27.3.20 13:04

@Rezyna Vracejí se do rodného hnízda. :)

EmilyG.
1314 příspěvků 27.3.20 13:28

@kobylkalucni zapomela jste dodat “ to si prece odepíšete z daní “ a “ firma na to ma”! Kdo tohle rekne je u me jasnej, vrr.

bao-baba
798 příspěvků 27.3.20 14:12
@lorens píše:
@Rezyna Vracejí se do rodného hnízda. :)

Přesněé, většina pražáků jsou náplavy :-) a na nás opravdové Pražany přitom venkovani plijou :-).

vlm
5021 příspěvků 27.3.20 19:09

Leze mí na nervy tahle slečna

vlm
5021 příspěvků 27.3.20 19:36

Zdvojeno

Ivana32
258 příspěvků 27.3.20 20:23

@vlm
Kdo to je? :-)

vlm
5021 příspěvků 27.3.20 20:31

@Ivana32 netuším,ale poučuje v TV jak vychází jen když musí, s rouškou a tak…ono se to řeší v celebritách, což jsem si všimla pozdě

Vinca_minor
1538 příspěvků 27.3.20 22:42

Dnes jsem stříhala svídu. Jeden silnější klacek jsem ustřihla u země a chtěla ho vyndat. Zdálo se mi, že se zasekl o jiné větve, tak jsem zabrala. Ale nebyl úplně dostřižený, najednou povolil a druhý konec mě trefil přímo na špičku nosu, až se mi zatmělo před očima. No ale taky jsem se mohla trefit do brýlí, roztrhnout si pusu nebo si ten nos zlomit, dopadlo to ještě docela dobře. Jen ho mám nateklý a divně citlivý, mám pocit, že ani není můj.

Stránka:  « Předchozí 1 1279 1280 1281 1282 1283 1284 1285 1286 1287 1288 1289 1300 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek