Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (506) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
benyka
8320 příspěvků 2.4.20 17:55

Dneska jsem narazila na rozumná videa: Jedno k rouškám a rukavicím https://video.aktualne.cz/…cc47ab5f122/ a jedno k tomu testování vzorku obyvatelstva https://video.aktualne.cz/…cc47ab5f122/

Paris1789
4367 příspěvků 2.4.20 18:07
@EmilyG. píše:
@Paris1789 me to prijde hlavne podle, v unoru nebo kdy na jinem foru vytahovat muj prispevek ze zari 2016 a podat ho “ zabavneji”. Fakt chudaci kteri neumeji zaujmout jinak nez pomluvama a spinenim, musi byt asi v praci hodne oblibena.

Co naděláte? Asi jste hodně zajímavá a hodně lidí si vás pamatuje a prostě jim za tu námahu stojíte.
Když nemají nic lepšího…
Já každému přeju, aby byl hlavně šťastný, no a když někomu udělá dobře slídit po mých příspěvcích a dělat z nich kroniku…já sama bych se tím neunavovala, tak aspoň někoho to baví.

giuliettka
6715 příspěvků 2.4.20 18:23
@Paris1789 píše:
@coralline mně je jedno, kde jste, buďte si, kde chcete, jen je to takové trochu trapné.

A teraz si viem predstavit že dorazí nazad „domov“ na parfumaniu s tým, že potrebuje poľutovať, lebo my sme takí zlí. :-)

bao-baba
922 příspěvků 2.4.20 18:37
@coralline píše:
Coralline netvrdila, že jste nutila snachu čistit spáry. Coralline tvrdila, že uživatelka, jejíž identitou si již není jistá…

Dost se mi protiví, když o sobě někdo mluví ve třetí osobě, přijde mi, že tak dává najevo svou nadřazenost nad ostatními smrtelníky (tedy pokud to není malinké dítě, jež si zatím neuvědomuje svoje já).

giuliettka
6715 příspěvků 2.4.20 19:42

@Lizbeth Celý čas čo som to čítala som myslela na vás a rehotala sa u toho jak somár čo nesie čerstvé vajíčka turistom na Moun Blanc. :-D
*Moje nakupovanie v Bille.

Hlad ma donútil dobehnúť do Billy. Rázne ma zastavil SBS-kár! Nemáte 65 rokov! Juuj, zabudol som. Tak som sa otočil na päte. O hodinu som tam bol polomŕtvy od hladu znova. Postavte sa do radu, privítal ma znova rezký ujo! Počkal som kým nevyšli nejakí ľudia von a mohol som vojsť. Ešte rukavice! kričí ujo! Tak som si navliekol tie jednorazové rukavice, čo bývajú pri pečive. Zobral som si vodu, v pohode. Potom pečivo, to už bol problém. Ľudia moji, keby ste ma videli, poviete - on je retardovaný!!! Igelitovými rukavicami som sa 5minút snažil otvoriť ten debilný igelitový sáčok! Samozrejme ma po prvých sekundách pokusov napadlo fúknuť do neho ako vždy. Tak som si napľul do šatky čo som mal namiesto rúška. Tak si hovorím, na chvíľku stiahnem rukavicu a dám to. Škaredý pohľad predavačky, čo na mňa gánila spoza pultu ma od toho veľmi rýchlo odhovoril, mal som pocit, že keď si stiahnem rúško alebo tú debilnú rukavicu, vytasí 9mm Glock a dá ma dole! Tak som sa trápil, fučal som ako divá sviňa čo mi dopomohlo k tomu, že sa mi zarosili okuliare a moje pokusy otvoriť ten blbý sáčok už boli takpovediac naslepo. Ale vydržal som! Podarilo sa a víťazoslávne som sáčok otvoril a vložil som si pečivo. A hurá na banány. No čo vám poviem - zasa debilný igelitový sáčok! Ale po školení pri pečive som to dal za ultrarýchle dve minútky a šupol som tam banány a šup na váhu! Stlačil som tlačidlo s nápisom banány. Viete čo sa stalo? Vyliezol samolepiaci štítok s kódom. Tak ako vždy, v mierových časoch, som ho zobral medzi prsty a prilepil na debilný igelitový sáčok! A to bola chyba! Nikdy nechytajte samolepiacu nálepku v debilných igelitových rukaviciach!!! Zostal som v pasci! Moja pravá ruka zostala prilepená k sáčku v ľavej ruke, zozadu sa na mňa podozrievavo pozerala predavačka s Glockom, čo to stváram, poskakujem a snažím sa vyslobodiť z igelitového zovretia! Nechcite vedieť aké nervy som mal. Nejakým zázrakom sa mi podarilo odtrhnúť si končeky prstov na sáčkoruke a bol som voľný. Síce to bol pocit akoby som si strhol odtlačky prstov ale bol som šťastný že môžem ísť k pokladni! Postavil som sa za tretiu žltú čiaru a čakal som. Priznám sa, mal som trému ako pred maturitou, pretože predo mnou si jedna invalidná pani dovolila vykladať na pás nákup skôr ako predchádzajúci kupujúci zaplatil. Ihneď kričala: za žltú čiaru! Dozadu! Nevidíte nápis? Až som sa spotil. Dokážem to spraviť správne? Nespravím chybu? Nenápadne som sa pozrel na moju predavačku s Glockom, tá práve dozerala na nejakého zblúdilého dôchodcu, tak som si oddýchol. Vtom prišiel môj čas. Vyložil som nákup na pás a ako uvedomelý si rizík nákazy som vytiahol mobil, že ním zaplatím nech neohrozujem okolie mojou kontaminovanou peňaženkou plnou kontaminovaných europeňazí! Chyba. Rozpoznávanie tváre na mobile pri použití šatky nie je práve najšťastnejšia voľba! Predavačka a ostatní čakajúci v rade začali byť nervózni. A ja tiež! Automaticky moja ruka vyštartovala k tvári, že si stiahnem šatku aby ma môj mobil spoznal. Hrôza v tvári pokladníčky a čakajúcich, plus blízkosť tety s Glockom moju ruku včas zastavili. Plán B - vyťukám kód ručne! Ten debilný rúčkosáčkoigelit, je absolútne nekompatibilný s dotykovou obrazovkou na mobile! Začali sa mi klepať ruky ako dôchodcovi pri akcii v Lidli. Vtom spásonosná myšlienka! Na druhej ruke som si predsa strhol odtlačky prstov! Rýchle som si prehodil mobil do druhej ruky ako kovboj a tasil som odblokovaný mobil k čítačke. Taký šťastný keď som začul ten správny tón som bol naposledy v roku 1983 keď som pod stromčekom na Vianoce našiel oranžovú Tatrovku! Schytil som nákup a utekal k autu! Najbližšie idem do obchodu keď vyjem zo špajze všetky zaváraniny, lekváre a uhorky! Držím vám palce, dávajte si pozor a nerobte chyby!*

Lizbeth
1315 příspěvků 2.4.20 19:54

Přesné:)..sakra, kdy už budeme fasovat ty Glocky, zítra mám své tři smrtící směny.

giuliettka
6715 příspěvků 2.4.20 19:56

@Lizbeth Ešte mám v špajzi vynikajúcu sterilovanú cviklu od sestry, do obchodu idem až všetko pojem. :-D

ertz
408 příspěvků 2.4.20 20:11

@giuliettka Jájsem si vzpomněla na Vás. Nepsala jste o tomhle před týdnem? :-)
https://www.novinky.cz/…aji-40319140?…

EmilyG.
1693 příspěvků 2.4.20 20:56

@ertz jj, dnes o tom bylo na Nově, místní si stěžovali na nával turistů.
já chápu že v malém bytě s dětma je to těžké, ale proč nejedou někam kde nejsou lidi?

Temperance
2508 příspěvků 2.4.20 23:45

Stěžuju si na sebe. Nepochopila jsem situaci, něco totálně prošvihla, nejde to vzít zpátky a bude mě to nejspíš mrzet (trápit) do konce života. Stalo se to před dvěma lety, ale až teď mi plně došlo, co vlastně se stalo.

EmilyG.
1693 příspěvků 3.4.20 00:45

@Temperance to se vsakne, jak rikal Joey v Pratelich. To napravite.

Vinca_minor
1656 příspěvků 3.4.20 01:03

Jsem šťastná, že jsem ulovila v dmku poslední krabici malých jednorázových rukavic. Sedí akorát, sáček jde rozdělat jedna báseň a reaguje na ně i mobil - máte naši zákaznickou kartu? Jen se nedají navléct na malíček v dlaze, ale v Bille naštěstí došly igelitové rukavice, takže já jsem se svou jednou byla při osahávání avokáda za vzor hygieny :D

Vinca_minor
1656 příspěvků 3.4.20 01:06

A sestra líčila, jak v Kauflandu došly rukavice, takže si zákazníci museli navléct na ruce sáčky. A zkuste rozdělat sáček, když máte na rukou sáčky… :D S vypětím všech sil vložila do sáčku hroznové víno, aby o pět kroků dál zjistila, že mají i půl kilové balení v krabičce za poloviční cenu.

Temperance
2508 příspěvků 3.4.20 02:07

@EmilyG. Díky za povzbuzení, TOHLE už nenapravím… ale třeba dostanu časem novou - jinou - šanci. Jen abych ji zase nepro**ala ;-) V některých věcech mám strašně dlouhý vedení.

EmilyG.
1693 příspěvků 3.4.20 09:12

@Temperance nevim o co jde, ale viz Slunce seno : Blazena se vda a dobre se vda! Bude jinej, lepsi!

Pozorovatel
678 příspěvků 3.4.20 12:26
@Čírina píše:
Tak jsem se svými potížemi zavolala doktorce, ta mi vystavila elektronický papír že test, a měla jsem se objednat na testovací místo. Čas? 7.4.2020.
Tolik k přesnosti oficiálních čísel.

To asi hodne zalezi na odberovym mistu. Ja byla testovana vcera, objednala jsem se teda na nejblizsi termin (puvodne jsem byla odhodlana jit treba i jako samoplatce, kdyz zadanku nedostanu) - byl za 2 dny, ale byly tam 2 “fronty”, jedna na objednani a jedna bez, ve fronte bez objednani stal par, na objednani nikdo. Odbaveni trvalo tak cca 5-10 minut - optali se na priznaky, zkontrolovali karticku pojistence a obcanku, vytiskli zadanku pro laborku a stitek na zkumavku a odeslali do dalsiho stanu, kde mi udelali vyter behem asi 30 vterin. Vysledky ale budou az za 5 dni. A rozestup v tomto mnozstvi lidi opravdu byl alespon ty 2 metry (ale je mozny, ze jsem si ho udeala sama tim, ze me tam zrovna ten kasel chytil).

Jinak jedna POCHVALA na Ceskou postu, maminka mi poslala latkove ustenky, odesilala tou moznosti zdarma nekdy po obede a druhy den pred obedem uz u nas byly!

A jeste jedna vec pro zasmati, manzel naznal, ze je venku zima, tak bychom meli ty kytky z balkonu presunout domu. Mame tam narcisy (respektive smes cibulovin od tchyne, na ktery kazdorocne zapomenu, tak je vzdycky honem hodim na husto do kvetinace).

kobylkalucni
342 příspěvků 3.4.20 15:00

Já včera dala za okno bazalku. Svítilo slunce, bylo pěkně, tak jsem si řekla, že ji čerstvý vzduch prospěje. K večeru jsem ji dala zase dovnitř a dneska má půlku listů zmrzlých. Mrcha nevděčná, co by za to jiní dali…

zwedavka
1098 příspěvků 3.4.20 15:05

To je spíš od sluníčka

giuliettka
6715 příspěvků 3.4.20 16:33

@ertz O tých prepchatých "turisticky atraktivných miestach " áno, ale naozaj len tu na MP. Nikde som to nehlásila a vynadala som len jednému chlapíkovi, čo zaparkoval priamo pred vchodom. Ale ja naozaj nechápem, prečo tí ľudia nejdú fakt do lesa, niekam 5-10km za mesto a hurá nachvíľu von. Prečo musia liezť na turistické atrakcie. Tie Sloní kameny, to sú len dve väčšie skály, kde sa hore lezie po jednom. Navrchu možu byť naraz tak traja ľudia a šlus. Navyše tam musíte po stopách, takže rukami sa pri ceste nahor aj nadol dotýkate presne na miestach, kde sa chytil ten pred vami.

giuliettka
6715 příspěvků 3.4.20 16:52

Ďalšia ucpaná bola Hlavatice. Tam tiež musíte len vyznačenou stezkou. Tam sa nejde rozptýliť lesom, doľava a doprava, ak sa nechcete skoprcnuť niekam do rokliny. A pri výstupe a zostupe sa jednoducho musíte držať zábradlia a to už pred vami tie obchytali iní turisti. Ja si myslím, že oni nezakážu ísť do lesa, prírody ako takej, len výstupy na miesta, kde musíte husím krokom za sebou a čakať až ten čo je hore, zlezie, aby ste mohla hore vy.

triga
113 příspěvků 3.4.20 18:18

Já si stěžuji, že v současné situaci (myslela jsem, že budeme chodit okolní liduprázdnou přírodou-bydlíme v turisticky neatraktivní lokalitě a nějak „utužovat“ rodinné vztahy) se k nám cpe jedna návštěva za druhou. Připadám si jako hysterka, když zdvořile odmítám. Žijeme na konci vesnice, poslední odlehlé stavení, pracujeme doma. Dovršením bylo plánování návštěvy prarodičů z druhého konce republiky, kteří prostě odmítají déle dodržovat nouzový stav a chtějí vidět vnučku. Nejvíc mě mrzí, že nejsme s mužem jednotní. On uznává jediný argument-že se jim stýská po vnučce. Takže teď přijedou na dva dny. Připadám si jak vyhnanec ve vlastním domě, navíc kvůli chybějící manželově podpoře jsem za tu zlou. Dost mě to mrzí, za celou dobu u nás nikdo nebyl, takže to bylo tak nějak v klidu a pohodě..

EmilyG.
1693 příspěvků 3.4.20 18:29

@triga to je tak strasna bezohlednost a jak javam rozumim!
Otec deti ma takove rodice, bezohledni, sobecti, nacpou se do baraku, nechaji se hostit, s prominutim vsechno sezerou a nezapomenou dodat zatimco do nich pada babovka “ to je moooc my tolik nejime kdyz tak nam to zabalte at mame na cestu”.
S nicim nepomuzou, kdyby se aspon zabavili sami, ale to potrebuji pruvodce ( me) a furt zerou!
Dal bych si zmrzlinku, maminko das si taky? no ale kdo nam to koupi, my se nedomluvíme ( ukazat na cokoladovou a dat euro pade ktere je tam napsano je strasne tezky!)
A netrapte ty decka s nemcinou sak nemusi byt nejlepsi stejne budou jednou zit v Cesku…samy takovy kravsky rady, jezisi jak ti me s.rou!!!!

Edit: Otec deti to vzdycky prezentuje ze tatka s mamkou chteji pomoct s detma!
Tim ze jim v sobotu sezerou i to co jsem planovala v nedeli ( je zavreno) na svacinu?
A ze maji chudaci pres tyden honicku a ve vikend chteji jit za kamaradama atd na to se nebere ohled, musime ty deb.ly vyzvedat za mestem, oni rovne po dalnici do mesta nedojedou, vlak nebo autobus je pod jejich uroven, otriskana felicie to jisti!
Metro povazuji za vynalez dabla, pritom lidi v mem veku a ziji od mesta 2 hodiny!

Moudd
142 příspěvků 3.4.20 18:41

@triga @EmilyG. Takové návštěvy taky znám. Bývám z nich vytočená už pár dní před návštěvou a pak to odeznívá ještě pár dní po návštěvě. Jak já vám rozumím…

Temperance
2508 příspěvků 3.4.20 18:46

@giuliettka Díky, že jste mi připomněla krásné slovo „skoprcnúť sa“ :-)

EmilyG.
1693 příspěvků 3.4.20 18:52

@Moudd oni jsou tak, ale tak bezohledni a sobecti! Jasi rikam ze to asi souvisi s tim ze nejsou moc inteligentni.
Sobecti, nechaji se hostit, platit za sebe ( toz my s tema eurama neumime, my kartou neplatime - sakra se to nauc!) o ty deti jim vubec nejde, proste se nudi tak jedou na vylet!
Kdyby jim bylo 80+ asi bych to skousla, ale to jsou mi vrstevnici! A furt cumi na moje cervene nehty, a vzdycky maji poznamku ze oni nejsou tak na tu paradu! Me je jasne ze tyhle ponozky v sandalech od vietnamcu jsou na zradlo, to nemusi pripominat!

Stránka:  « Předchozí 1 1292 1293 1294 1295 1296 1297 1298 1299 1300 1301 1302 1322 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek