Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (506) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
pavka_l
1164 příspěvků 5.4.20 20:27

@Vinca_minor Vy máte poslední dobou nějak moc úrazů.. minule ten prst. Tak ať se to dobře hojí.

Vinca_minor
1656 příspěvků 5.4.20 21:03

@pavka_l Prst i špička nosu už jsou v pořádku :D Teda do toho prstu a do lokte jsem se dnes praštila taky, ale dobrý. Kdybych seděla na zadku a nestarala se o zahradu, tak se mi nic nestane :D

Vinca_minor
1656 příspěvků 5.4.20 21:09

A aby to nevypadalo, že jsem úplné jelito, odedřela jsem na zahradě spoustu dnů i bez úrazů a kupodivu bez bolesti zad. Jen teď kvůli otokům nemůžu nosit brýle, asi jsem se při pádu pohmoždila i o obroučky. Ale brýle přežily bez úhony :D

Vinca_minor
1656 příspěvků 6.4.20 10:43

Dnes po převazu vypadám o dost líp, i otok od rána trochu ustoupil. A tímto chválím doktory a sestry na chirurgii v Hranicích, příjemní, ochotní, rychlí. Asi teď mají míň pacientů, ale jsem z nich nadšená.

pavka_l
1164 příspěvků 6.4.20 13:14

@Vinca_minor Tak ať jste brzy v pořádku, S těmi brýlemi to byla teda klika.

Lizbeth
1315 příspěvků 6.4.20 14:30

S těmi návštěvami to nechápu, ale o tom jak zlá jsem já, jsem tu už psala, takže já mám vyřešeno. Navíc nechuť se navštěvovat jsem zdědila po mé mamce, takže ta se mi sem necpe a voláme si každý den a stačí.
Ale kamarádka je prudce společenská i s manželem a v sobotu se mi v práci prokecla, když vyprávěla o jedné své známé ŽE JAK MINULÝ VÍKEND JAK BYLI U NICH NA NÁVŠTĚVĚ…takže jsem pochopila, že více extrovertní lidé prostě jedou ve starých kolejích a neodpustí si kafe a krafání po návštěvách.

Mé tři pracovní byly lepší než minulá sérka..už jsem neměla tolik nutných věcí k dodělání a opustil mě spasitelský komplex. Mezi zákazníky se nic nezměnilo, dělají to co dělali i před týdnem a všemi dny se táhne jako červená nit DROŽDÍ..Není opravdu normální, aby se VŠICHNI ptali na droždí..a VŠICHNI chtěli droždí..Když se mě pán zeptal po milionté na droždí a já mu řekla, že není, tak se podivil a v dobrém rozmaru se mě ještě zeptal JAK TO? Přiznám, že jsem zvýšila hlas a přes roušku na něj zahulákala PROTOŽE HO TEĎ CHCETE VŠICHNI JAK PITOMÍ..
Naštěstí se začal smát a já taky :)

Paris1789
4367 příspěvků 6.4.20 14:36

@Lizbeth
to opravdu všichni pečou? Nemyslím si. Já si teda užívám, že nemůžu péct, i kdybych chtěla, není droždí… Čas mazanců prostě.

Stejně nechápu, proč ty lidi nevyužijou možnost, že nemusejí nic dělat, protože je nakupování i vycházejí de facto téměř zakázáno? Dnes jsem na ostrůvku MHD stála s takovou přednasranou paní i s jejím manželem, paní celou dobu brblala, že to nestihnou, a to kvůli pánovi, který má na všechno DOST ČASU! No, všichni máme dost času, to to té paní ještě nikdo neřekl?

Lizbeth
1315 příspěvků 6.4.20 15:03

Já chápu droždí na mazanec, na to jsem v tomto období zvyklá léta, ale tohle kutilství v době „karantény“, kdy mají lidi lístečky z kdejakého receptu z internetu a you tubu je peklo.
Nechají se inspirovat a šup pro všechno do krámu, protože právě mají čas :)
Minule pán hledal Baziliškový olej..s chutí jsem mu vrazila do ruky bazalkový, protože mi bylo jasný, že vůbec neví co kupuje, ale má to v receptu.( a nebo chtěl možná balzamikový ocet a v tom případě měl smůlu, že neví co chce) A takových paskvilů je denně deset.

Vinca_minor
1656 příspěvků 6.4.20 15:14

@Lizbeth Já chci taky kvasnice, stačí mi jedny či dvoje. Měly jsme s mámou v plánu upéct kynutý tvarohový koláč a uvařit kvasnicovou polévku nebo knedlíčky. Ale tak mrknu na čerstvé, nejsou, na sušené, nejsou, tak koupím zbytek na lístečku a jdu domů, ne? A ten baziliškový olej :D

Příspěvek upraven 06.04.20 v 15:15

budejka
122 příspěvků 6.4.20 15:15

@Paris1789
Já třeba bych neměla droždí na pečení, ale na drožďovou pomazánku a polévku.

Paris1789
4367 příspěvků 6.4.20 15:19
@budejka píše:
@Paris1789
Já třeba bych neměla droždí na pečení, ale na drožďovou pomazánku a polévku.

zamítá se!

MP Janka
568 příspěvků 6.4.20 15:31

@Paris1789
Já peču právě proto, že nejde nic moc dělat. Měla jsem to tak už před koronavirem, když jsem byla omezena úrazem. Nemohla jsem provozovat své obvyklé činnosti, tak jsem pekla. Naštěstí mám k dispozici strávníka, do kterého to padá bez následků na figuře.

giuliettka
6715 příspěvků 6.4.20 15:34
@Lizbeth píše:
prokecla, když vyprávěla o jedné své známé ŽE JAK MINULÝ VÍKEND JAK BYLI U NICH NA NÁVŠTĚVĚ…takže jsem pochopila, že více extrovertní lidé prostě jedou ve starých kolejích a neodpustí si kafe a krafání po návštěvách.

Prokecla? Ja to mám od nektorých na fb aj s fotodokumentáciou. Žiadne zatlkanie sa nekoná.

Vinca_minor
1656 příspěvků 6.4.20 16:58

Přidám vám i foto z dnešní cesty na převaz, neodolala jsem a pořídila si selfí :D Nos i oči krásně nateklé, levé oko hraje všemi barvami, lidi si mě se zájmem prohlíželi a dítě na chirurgii se ptalo, co to má ta paní na hlavě :D

MP blanka
2476 příspěvků 6.4.20 17:07

@Vinca_minor - tak tie úrazy práve byť nemuseli, ale ináč vám ten úsmev aj pod rúškom svedčí!

Vinca_minor
1656 příspěvků 6.4.20 17:29

@MP blanka Já se neusmívám, ty škvíry místo očí mám kvůli otokům :D A kulaté tváře mám od přírody.

Čírina
256 příspěvků 6.4.20 19:01

@Vinca_minor Vidíte, pod rouškou to vypadá na úsměv! A zadarmo, no neberte to.

Femur
290 příspěvků 6.4.20 19:17

@Vinca_minor A mně se líbí ta vaše rouška. Ty puntíky, ty barvy. :-)

bao-baba
922 příspěvků 6.4.20 19:21
@Femur píše:
@Vinca_minor A mně se líbí ta vaše rouška. Ty puntíky, ty barvy. :-)

Mně taky!

Paris1789
4367 příspěvků 6.4.20 19:22
@Lizbeth píše:Minule pán hledal Baziliškový olej..s chutí jsem mu vrazila do ruky bazalkový, protože mi bylo jasný, že vůbec neví co kupuje, ale má to v receptu.( a nebo chtěl možná balzamikový ocet a v tom případě měl smůlu, že neví co chce) A takových paskvilů je denně deset.

Tohle jsem vyprávěla manželovi a smáli jsme se tomu nahlas. Máte velký vypravěčský dar, vaše příhody z hypáče ráda čtu :-)

Paris1789
4367 příspěvků 6.4.20 19:24

@Vinca_minor
vypadáte jako má neteř. Teda takhle asi ona vypadá, když má taky roušku. Teda zraněná snad není.

Vinca_minor
1656 příspěvků 6.4.20 19:25

Usoudila jsem, že ta tvarovaná rouška by mohla být lepší kvůli brýlím. A teď se hodí - k tomu obvazu je za uši pohodlnější, než vázací. Koupila jsem si ji u své švadleny na Fleru, skvěle zpracovaná, za 88 korun. Měla jsem k ní červené kulaté puzetky :D

Příspěvek upraven 06.04.20 v 19:27

Lizbeth
1315 příspěvků 6.4.20 19:27
Lizbeth
1315 příspěvků 6.4.20 19:28

@Paris1789
děkuju..ono je to fakt na knihu:)

Čírina
256 příspěvků 6.4.20 20:07

@Lizbeth To jako že vážně? všechno droždí je z dovozu?

Stránka:  « Předchozí 1 1294 1295 1296 1297 1298 1299 1300 1301 1302 1303 1304 1322 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek