Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (506) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
pavka_l
1163 příspěvků 14.5.20 19:46

@MP Janka Letní byt ale znamená, že tam máte nějakého „bytného“ - tedy letní byt byl pokojík nebo část domku, kde přebýval host na letním bytě. K tomu většinou patřilo i to, že se pro hosta na letním bytě vařilo, uklízelo s emu atd.atd.

edit: omlouvám se, nečtu celou diskuzi hned a už se to vyřešilo dříve :-)

Příspěvek upraven 14.05.20 v 19:49

pavka_l
1163 příspěvků 14.5.20 19:48

@giuliettka máte novou opici a já Vás málem nepoznala, tak si tady stěžuju :-)

giuliettka
6710 příspěvků 14.5.20 20:20
@pavka_l píše:
@giuliettka máte novou opici a já Vás málem nepoznala, tak si tady stěžuju :-)

Tak ja sa vrátim k autu. :-D

giuliettka
6710 příspěvků 14.5.20 20:23
@ertz píše:
Giul. díky za odpověď.

PS čo som tým príspevkom vlastne chcela povedať je, že záleží od toho na aký kus natrafíte. Ale u Kara je tá výhoda, že reklamácia je bezproblémová. Aspoň tu bola, pani nič nerieši, ak vidí, že to nie je diera, že by ste si sama naschvál rozrezala kus kože, aby ste mala novú kabelku, tak úplne bez problémov vymení, alebo vráti peniaze.

pavka_l
1163 příspěvků 14.5.20 20:24

@giuliettka měla jste i auto? já Vás znám jen s opicí
edit: samozřejmě s opicí na obrázku :-) aby to nevyznělo jinak:-D

giuliettka
6710 příspěvků 14.5.20 20:32

@pavka_l Začínala som tým autom. Ale ja som za socializmu mala kamaráta čo mal to auto Giulietta spider a mám k nemu vážný citový vzťah. :-D Teda k tomu autu, čo je s kamarátom netuším.

ertz
405 příspěvků 14.5.20 22:25

@giuliettka Ano, já jsem to tak i pochopila. I odpověď jsem měla delší, ale pak jsem si to po sobě přečetla a radši to napsala stručně. dnes spíšu jak hotentot, už jsem nějak přetažená. Ale ta Kara se mi opravdu trefila do vkusu. Líbí se mi tam víc věcí.

mikrob
229 příspěvků 15.5.20 10:49

@Vinca_minor No dobře, tak může být i chalupa na horách, my třeba máme na horách chatu. A nejspíš může být i chata na venkově, v tom případě ať si tomu každý říká jak chce.

giuliettka
6710 příspěvků 15.5.20 11:03

@mikrob My máme chatičku jak brložtek pre krtečka. A chodíme zásadne do Neuschwansteinu. :-D

MorusRubra
727 příspěvků 16.5.20 13:16

Z vedlejšího baráku včera někomu utekl had škrtič. Byla tady i odchytová služba, chvíli jsme je s mamkou pozorovaly, ale že by se nějak snažili toho hada najít, to bych neřekla. Tuším je stále na útěku a já se bojím i na záchod nebo na balkon.

bao-baba
922 příspěvků 16.5.20 13:41

@MorusRubra
To byla ta albínská krajta? Je mi záhadou, jak se pětimetrový nápadně zbarvený plaz může tak schovat.

MorusRubra
727 příspěvků 16.5.20 13:54

@bao-baba O tu otrokovickou krajtu nejde, bydlíme jinde (v Brně). My jsme jen viděly odchytovou službu a otcův kamarád něco slyšel v rádiu. Žádné další info nemám.

Příspěvek upraven 16.05.20 v 14:00

vlm
5128 příspěvků 16.5.20 13:57

@MorusRubra já to viděla ve zprávách, mráz mí běhal po zádech.

Oldyn
6341 příspěvků 16.5.20 14:56

@MorusRubra
Nesnáším zvířata na útěku. Které lokaci se mám vyhnout? :D

giuliettka
6710 příspěvků 16.5.20 17:33

@Oldyn Ilha da Queimada Grande. :-D

MorusRubra
727 příspěvků 16.5.20 17:55

@Oldyn Starý Lískovec:-)

Oldyn
6341 příspěvků 16.5.20 19:52

@giuliettka
Tak tam to asi žije volně, ne? Něco jako u nás žáby, třeba.
@MorusRubra
Díky, se mi ulevilo.

giuliettka
6710 příspěvků 16.5.20 20:01

@Oldyn Ano, ale nesmie sa tam, je to zakázané. Je tam najväčšia koncentrácia hadov na svete. Nežijú tam ľudia, ostrov nie je obývaný. Môže sa naňho len s vládnym povolením a len ak je v skupine doktor. Sú tam aj veľmi chránené druhy.

Uživatel je onlinekobylkalucni
342 příspěvků 16.5.20 20:07

Ze škrtice strach mít nemusíte, rozhodne nehrozí, ze by vám v noci vlétl do postele a uškrtil ve spánku. S největší pravděpodobností bude zalezlý někde, kde je vlhko a teplo, bude omotany kolem nějaké teplovodni trubky nebo za lednickou u kompresoru. Odchytová služba pravděpodobně nastražila pasti - vyhřívaná, vlhká místa, třeba nějaký lavor s vodou přikrytý hadrem. A odtud se nemusí hnout klidně měsíc. I kdybyste na nej narazila, sám od sebe na vás nevystartuje, pokud ho teda nebudete popichovat koštětem do hlavy a podobné hovadiny. A kdyby vás náhodou obmotal a začal přitahovat, tak pamatujte, že musíte ve smyčkách těla najít ocas a od něho ho od sebe odvinout. Už jste klidnější? :-)

Lizbeth
1315 příspěvků 16.5.20 23:22

@kobylkalucni
Po vašem výkladu o škrtiči klidnější nejsem a to bydlím na druhém konci republiky..ihned jsem si představila hada za naší lednicí, současně jak ho omylem klepnu koštětem do hlavy a nakonec jak hledám dusíc se ocas, který nemám sílu odvinout..takže děkuju :)

KajčaLiška
123 příspěvků 16.5.20 23:56

@Lizbeth K nám za lednici leze pravidelně kočka, snad by dala vědět, kdyby tam něco neobvyklého objevila. I když jednou chodila 2 dny za uprchlým křečkem a nesvěřila se, že byl nalezen :-D

bao-baba
922 příspěvků 17.5.20 08:30

@KajčaLiška
To by spíš dala vědět krajta, že nalezla kočku :-)

Birdonawire
450 příspěvků 17.5.20 09:06

@bao-baba Možná by krajta dala vědět, ale až po obědě!

giuliettka
6710 příspěvků 17.5.20 09:14
@kobylkalucni píše:
A kdyby vás náhodou obmotal a začal přitahovat, tak pamatujte, že musíte ve smyčkách těla najít ocas a od něho ho od sebe odvinout. Už jste klidnější? :-)

To mi pripomenulo ako som si robila dajaký test, či by som prežila v rozných situáciach. A umrela som pri žralokovi, vraj mu mám dať päsťou do očí, čumáku, alebo žiabrov. A v žiadnom prípade sa mu nemám otočiť chrbtom, ale dívať sa mu z očí do očí. No už vidím jak ma drží za nohu a ja hľadám najvhodnejšiu polohu na to, aby som sa otočila a pozrela mu do očí a praštila do nosa. :-D Kde má žiabre netuším, to by som určite nenašla. :-D

EmilyG.
1693 příspěvků 17.5.20 10:08

Stěžuju si že mi tady pořád běhá reklama na Coccinelle a já jsem slabá povaha!
Nic nebude!
I když bych se měla odměnit za ty zuby…ne!

Stránka:  « Předchozí 1 1312 1313 1314 1315 1316 1317 1318 1319 1320 1321 1322 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek