Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (508) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
mikrob
229 příspěvků 17.5.20 11:56

Jenom doufám, že uprchlou krajtu nenajde moje dcera, určitě by ji přitáhla domů a já bych se o ni musela starat :-)

ertz
419 příspěvků 17.5.20 14:26

@mikrob Mně kdysi přinesli manžel s dítětem užovku, kterou našli na ulici. Na štěstí utekla z kyblíku dřív, než jsem přišla domů Nebo naneštěstí - od té doby asi bydlí někde u nás na zahradě.

giuliettka
6734 příspěvků 17.5.20 14:35

@ertz Buďte ráda, že nedoniesli Bojgu, to by ste musela pozerať nielen pod nohy kam šlapete, ale aj do korun sktomov, či nad vami neletí had. :-D
Ten let toho hada je nádherný, ale kliknite len tí, čo nemáte z hadov fobiu.
https://www.youtube.com/watch?…

Pavla.Eliskova
32 příspěvků 17.5.20 15:24
@giuliettka píše:
@Pavla.Eliskova Hodím číslo na sklo? :-D

tak teď už nevím na co to byla reakce :D

Puffin
270 příspěvků 17.5.20 18:46

@giuliettka Ten had je nádherný. Fascinovaně jsem sledovala už to, jak se plazí po větvích.

Lizbeth
1320 příspěvků 17.5.20 23:06

Já bych se tak ráda podívala na toho nádherného hada, ale měla jsem tak moc příšerný den, že se bojím, že mě to dorazí. :)

Temperance
2512 příspěvků 17.5.20 23:21

@giuliettka Úúúúžasný! Ty oči!!! A ta pusinka… Díky, sledovala jsem se zatajeným dechem :-)

Femur
292 příspěvků 18.5.20 00:11

@giuliettka Let hada je báječný, díky. :-)

MP blanka
2479 příspěvků 18.5.20 09:25

Ja pri pozeraní podobných viedeí žasnem nad tou dokonalosťou nasnímania. Väčšinou to nie sú iba statické obrázky, či krátke sekvencie, ale má to dej, príbeh. A mňa udivuje, ako môže vedieť kameraman, že napr. tu had skĺzne z tej vetve a poletí vzduchom a v hustom poraste pristane práve na tamtú. Sleduje jeho let až po jeho pristátie. Aj tá korisť : vidí blížiace sa nebezpečie, ale vyčkáva, človek by pri pohľade na neho prisahal, že vidí v jeho očiach strach, a keď zvieratko uváži, že je najvyšší čas zmiznúť, kamera ho už očakáva na mieste, kam sa presunie. Presne ako podľa scénara! Nedávno som pozerala tento typ videa, išlo o druh vtáčika, ktorý niekoľkokrát za minútu mené svoje farby. Na koci bolo vysvetlenie - toto nie dlhé video je zostavené z prác 12 kameramanov, ktorí vtáča sledovali 25 dní! / nemôžem odprisiahnúť, že tie počty neboli naopak /. Je to úžasné, všetci tí ľudia musia mať naštudovné správanie toho druhu a musia byť vyzbrojení nekonečnou trpezlivosťou, znášať určité nepohodlie, občas nemyslieť aj na nebezpečie… práca v štúdiu, pri výbere z toho ohromného počtu materiálu zostaviť takrmer súvislý dej! Ale keď sa to podarí, je to úchvatné! Samozrejme, možnosti technické, môj mobil by na to nestačil, ani keby som bolo rovno tam :-)

Birdonawire
453 příspěvků 26.5.20 10:08

V nedeli let z Parize do Prahy, vcera testy na koronavirus, cekam doma v isolaci na vysledky. Pred letem jsem byla uplne v pohode, ted uz druhy den mne boli ruzne klouby, tak jestli nemam koronavirus, bude to asi kostizer nebo autosugesce, ta letiste byla vazne depresivni. :-D

Vinca_minor
1659 příspěvků 26.5.20 11:27

@Birdonawire To je jasná autosugesce. Já se zubaře nebojím, ale stejně mě v čekárně vždycky začne bolet polovina zubů.

Birdonawire
453 příspěvků 26.5.20 12:57

@Vinca_minor Dekuji, aspon nejsem sama s autosugesci!
Doufam, protoze muj imunitni system funguje az moc, takze bych mohla byt prenasec. Pred par lety jsem chytla v Bruselu cerny kasel, vubec nevim jak a kde, v Praze to ode mne dostala kamaradka, ja to mela za chvili za sebou a byla u toho schopna pracovat, ona se s tim prala dlouho.
Jsem doma a cekam na mail s vysledky. V Parizi neslo testy udelat.

EmilyG.
1694 příspěvků 26.5.20 12:59

@Birdonawire jak to vypada na letisti, jsou nejake zvysene kontroly? Me by melo prvni letadlo letet 15.6.

Birdonawire
453 příspěvků 26.5.20 13:07

@EmilyG. Na letistich liduprazdno, nekoupite si ani kafe. Coz chapu, jen je to nezvykle. My leteli starym ATR, trvalo to dele, stejne pochybuji, ze se to CSA vyplatilo, 18 pasazeru, 4 clenove posadky. V Praze kontrola, jednoho Anglicana tam dost dusili, nevim, jak ma vyreseny pobyt v Praze. Mne se policista skoro omluvil, ze musim do karanteny.

EmilyG.
1694 příspěvků 26.5.20 13:12

@Birdonawire diky!

Birdonawire
453 příspěvků 26.5.20 13:17

@EmilyG. Neni zac a hodne stesti, az poletite.

EmilyG.
1694 příspěvků 26.5.20 14:05

@Birdonawire diky, ja mam let na 55 minut, to je chvilka.

MP blanka
2479 příspěvků 26.5.20 14:35

@Birdonawire : už sme tu tému Koronavirus preberali toľkokrát a z rôznych pohľadov, ale našťastie sa tu ešte nikto nemohol „ pochváliť “ že by mohol byť medzi tými pozitívnymi prípadmi. Ako sa vše negatívne vníma ako zlé, a nič zlé vám, samozrejme neprajem, tak vám úprimne prajem, nech je váš test negatívny!

Birdonawire
453 příspěvků 26.5.20 15:30

@MP blanka Dekuji moc!

Birdonawire
453 příspěvků 26.5.20 17:24

Tak jsem negativni a mohu ven, mezi lidi.

bao-baba
931 příspěvků 26.5.20 18:43
@Vinca_minor píše:
@Birdonawire To je jasná autosugesce. Já se zubaře nebojím, ale stejně mě v čekárně vždycky začne bolet polovina zubů.

Mám to obráceně, v čekárně jakékoliv obtíže přestanou :-)

Porkpiehat
2174 příspěvků 27.5.20 07:27
@Birdonawire píše:
Tak jsem negativni a mohu ven, mezi lidi.

To je pozitivní, že jsi negativní :-D

EmilyG.
1694 příspěvků 27.5.20 08:32

@Birdonawire super, uzijte si Prahu!

Paris1789
4379 příspěvků 29.5.20 15:59

Jak jsem za nouzového režimu šila roušky, na svém starém stroji jsem si zničila všechny jehly. S koupí kalhot vyvstala naléhavá potřeba jejich zkrácení a jelikož neznám nikoho, komu bych takovou operaci s lehkým srdcem svěřila (ano, i tohle dokáže ignorant nenávratně pokazit, už se mi to stalo), zašla jsem do blízké galanterie pro jehly a nitě.
Pracují tam dámy v letech a nejsou přívětivé, takže tam moc nechodím, ale dnes se teda madam vyznamenala.
Na můj dotaz, jestli mají jehly do šicího stroje, dáma doslova vyštěkla: „a co chcete šít??!!“ Patrně vypadám jako nemehlo. Povídám „Potřebuji sedmdesátky“ a to, že jí do toho, co já chci šít, nic není, pochopitelně spolkla.
Pak se mi pokusila udat tu sadu, kde jsou samé kopáče 100+ na šití asi desetkrát přeložené džínoviny a k nim se krčí dvě sedmdesátky, což jsem odmítla. No nakonec teda ty sedmdesátky vydala, až po upozornění kolegyně, že je jistě mají.
Tortura pokračovala, když jsem žádala nitě.
Jako já chápu, že jsou už unavení z lidí, co tam po nich chtěli za koronakrize kdovíco, ale já tam byla jediná zákaznice. Takže už asi budu i tohle kupovat přes web.

Paris1789
4379 příspěvků 29.5.20 16:29

Šla jsem se podívat na nabídku tuzemských galanterních eshopů a pro krvácení z očí jsem toho musela zanechat.
Stavovská čest by mi nedovolila na takových příšerných webech nakupovat. To je běs!

Stránka:  « Předchozí 1 1313 1314 1315 1316 1317 1318 1319 1320 1321 1322 1323 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek