Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (520) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Oldyn
6400 příspěvků 1.7.20 09:43
@giuliettka píše:
@Vinca_minor Pozerám na mape kde sú Modřice a tam som teda nebola. Ale bola som v Tišnove na tej Květnici a v tom Předklášteří v Rosa Coeli. A z toho kláštora som bola tiež nadšená.

V Přdkláštěří je brána nebes, ne? Porta Coeli. Naopak Rosa Coeli je v Dolních Kounicích. Jezdíme koncerty na tato místa, jsou to úchvatné prostory a dost lidem se to plete.

Oveeec
2524 příspěvků 1 inzerát 1.7.20 10:48

@Oldyn

Na celém světě není tolik ticha
jako když sněží v Dolních Kounicích
a probořenou střechou katedrály
snáší se k zemi bílý sníh

https://www.divokevino.cz/4510/skacel.php

:)
bao-baba
1106 příspěvků 1.7.20 15:07

@Oveeec
Krása…člověk ty verše tiskne k půnebí jak lahodné víno.

krajta
64 příspěvků 2.7.20 08:27
Pousmání nad vyčůr.... některých

Nejedná se o stížnost, spíše o pousmánim nad inteligencí některých lidí.
Máme rodinného známého, který před deseti lety koupil dům a v něm má muzeum. Dům je stavěn před 2 sv. válkou a při každé přeháňce jsou minimálně sklepy zatopeny. Celou dobu mu všichni říkáme ať si dům buď odizoluje nebo si koupí čerpadlo s plovákem. Místo toho při každé přeháňce dává na Facebook statusy jaký je chudáček a že lidé mu musí přispět, že už nemá peníze, přitom si nežije špatně a peníze má. Jeho jediné řešení je si zavolat dobrovolné hasiče, kteří mu vodu zdarma odčerpají a za vybrané peníze si opravuje auto, místo, aby je konečně věnoval do oprav domu proti povodním. A na skupinu muzea na Facebooku se chlubí že za peníze si opravil auto, a někteří lidé mu dal přispívají.

EmilyG.
2082 příspěvků 2.7.20 11:16

@krajta tak asi to tem lidem nevadi a jako vycuranost jim to neprijde, kdyz o tom vi?
Proc s nimi nediskutujete v te Fb skupine?

Paris1789
4762 příspěvků 2.7.20 11:33

@krajta @EmilyG. takhle jsem poslala peníze jednomu aktivistovi na pokutu, abych pak na fb sledovala jeho fotky z nějakého supr koncertu, kde vstupenky stály několik tisíc. Byl tam i s manželkou.
Nezávidím mu to, ale nemusel o ty prachy na pokutu žebrat s tím, že to dělá pro záchranu demokracie. Nebo si aspoň mohl odpustit ty fotky.

Vyrazila jsem ho z přátel, ale nepsala mu, že se mi jeho přístup nelíbí.

EmilyG.
2082 příspěvků 2.7.20 12:57

@Paris1789 on to asi bral že to dělá pro blaho lidstva, takže lidstvo by se mu mělo složit na pokutu a koncert je jeho Privataktion :).
Ostatní jeho fanoušci to asi brali právě tak, nebo, byli prostě tak pitomí a schvalovali mu veškeré počínání.
Samozřejmě že se mi to nelíbí, jenže ci s tím.
Vůbec všechny ty Děti Země aspol., to si vždy řeknu, čí prachy jsou asi v pozadí?

Paris1789
4762 příspěvků 2.7.20 13:54

@EmilyG. já bych úplně neřekla, že byl jeho záměr vytáhnout z obecenstva lístek na koncert, akorát že je asi trochu hloupý a nedošlo mu, že si řekneme, že když už měl cca 5 tis. na lístky na koncert, že neměl 1000 korun na pořádkovou pokutu?
No nic, já stejně přispívám i aktivistům, přijde mi to v pořádku, akorát by se teda nemusel chlubit na sockách tím, co si jeho přispěvatelé nemůžou dovolit. Je to kontraproduktivní.
Koknrétně já bych si teda lístky dovolit mohla, ale co jsem tak viděla, tak přispěly hlavně takové ty důchodkyně a pravdoláskařské lehce vyšinuté ženy středního věku (jako já), žádní milionáři, prostě lidi, jako on sám.

Čírina
329 příspěvků 2.7.20 17:16

Já si stěžuju sama na sebe. Po několikátém důrazném propruzení od mého PC jsem se rozhodla, že tedy aktualizuji. Nic zlého netuše jsem to spustila přes oběd, a vše by bylo OK. Kdyby mi ten update neodpálil přístup k databázím, teda…
Perná hodinka na obnovení, kterou mi nikdo nezaplatí…

MP blanka
2610 příspěvků 2.7.20 19:45

@Čírina - obdivujem vás a všetky, čo si viete zrejme ľavou zadnou poradiť s rôznymi počítačovými problémami. Nie, že vám tu hodinu nikto nepreplatí, ale vv nemusíte za tú hodinu práce platiť! Tiše, ale úprimne a fest závidím :-)

Čírina
329 příspěvků 3.7.20 09:46

@MP blanka Nebojte, před kolegy jsem byla za debila. :)

Zetina
83 příspěvků 4.7.20 23:09
@Eyela píše:
Ale zase je fakt, že předtim byly Modřice městska čast a odtrhly se relativně nedavno (=pamatuju si to), tak bych to počitala jen tak napůl.

Modřice nikdy nepatřily pod Brno, pozor! Vždycky byly samostatné, ale teprve v roce 1994 byly povýšeny na město.

julie74
3791 příspěvků 5.7.20 09:04
@giuliettka píše:
@julie74 Wauv, ten druhý obrázok je čo? Ten kríž na tej stene. Zaujímavé. To je kláštor?

Promiňte, nestíhám sem chodit, ano je to ten klášter Nový Dvůr, můj strýček dokonce stihl návštěvu než po stavbě zavřeli klauzuru. Ale i tak je kus přístupný, a vy kláštery navštěvuje že, ne? Jsou tam trapisté… A krásná architektura

Dani17
494 příspěvků 7.7.20 11:59

@julie74 Před měsícem nás tam zastihla parádní bouřka přímo v aleji. Dovedl nás tam geocaching. Ale ku klášteru jsme ještě nezajeli. Četla jsem, že se tam dá dojet, dojít, prohlédnout si to tam. Ale jemi to takové blbé, když tam mniši žijí, očumovat jim domov. Ale myslím, že je to skvělé, když se opuštěné stavby takto zvelebí. A na fotkách to vypadá moc pěkně.

Temperance
2702 příspěvků 7.7.20 13:35

@Dani17 To není očumování domova, prohlížet si to můžete zvenku plus kostel (nevím, nakolik už je hotový dům pro hosty, byla jsem tam před více lety). Vnitřní prostory si mniši střeží, do jejich soukromí se nechodí. Rozhodně to stojí za návštěvu.

julie74
3791 příspěvků 8.7.20 00:29

@Temperance přesně, právě jak píšu, můj strýček si to ještě stihl prohlédnout celé když byl den otevřených dveří, pak klauzuru zavřeli. Beru to tak, že je to krásné a chtěli se pochlubit a předvést to veřejnosti. Teď jsou přístupné už jen části co od počátku byly určeny veřejnosti… @Dani17 to vám vůbec nemusí být hloupé. Pravda nedávno mě napadlo při dnech otevřených zahrad jaké to je, vodit návštěvy po dva dny po své soukromé zahradě.

Lizbeth
1382 příspěvků 8.7.20 12:07

Včera na mě byl jeden z nejbližších lidí pasivně agresivní. Když jsem se ohradila, zahrál to do autu - to jsem se nepochopili, byla to legrace haha a podobně..
Hrozně mě to rozbilo..nečekala jsem to..zklamání ze mě ukapuje..Já neví, že to mají lidi zapotřebí.

kobylkalucni
367 příspěvků 8.7.20 19:50

@Lizbeth dobře že jste se ohradila, právě tím, že to zahrál do autu potvrdil, že to přepískl. Tyhle situace nikdy nejsou příjemné, ale máte velkou šanci, že si dotyčný příště dá na pusu větší pozor.

Lizbeth
1382 příspěvků 8.7.20 20:03

I já jsem z další konverzace poznala, že se lekl, jak jsem reagovala..tak snad se to nebude opakovat..asi neodhadl, že jsem ve fázi životního restartu a momentálně se neseru vůbec s ničím..Začínám být na sebe skoro hrdá :)

kobylkalucni
367 příspěvků 9.7.20 00:28

@Lizbeth skoro? Pořádně a plným právem!

Ghost B.C.
3932 příspěvků 9.7.20 10:03

Je opravdu nezměrná „radost“ znát člověka, se kterým KAŽDÝ hovor skončí u druhé světové války. I kdybyste vyprávěli o tom, že hodláte založit firmu, která bude vyrábět povlečení z latexu (nebo cokoliv, co je na světelné roky vzdálené druhé světové), tak nejdéle v druhé větě plynule naváže něčím jako „a nacisti za války…“.
Fakt, jako fakt to musí být?
Nedovedu si představit ten myšlenkový pochod, který toho člověka pudí to vytáhnout opravdu při každičkém i sebekratším setkání, i na rodinné oslavě 90 leté tetičky (a ne, tu válku nezažil a ani dobu dlouho po ní).

Yaay
378 příspěvků 9.7.20 10:19

@Ghost B.C. to asi nepoznate britsky serial Only Fools And Horses a postavu strycka Alberta :D

bao-baba
1106 příspěvků 9.7.20 10:22

@Ghost B.C.
Je studium historie, jmenovitě období 2 sv. v. jeho koníček? Mám kamaráda, který je svým koníčkem pohlcen do té míry, že také po druhé větě jakékoli konverzace plynule přejde k reprosoustavám :-)

Ghost B.C.
3932 příspěvků 9.7.20 10:33

@Yaay Nepoznám, ale děkuju za tip :)

@bao-baba Pár „dokumentů“ na YouTube bych studiem určitě nenazvala. Já to chápu, každý se zajímáme o něco, ale tyhle jeho vpády dokáží konverzaci a její náladu hlavně zkazit, než jakkoliv obohatit. V dlouhodobém horizontu je to fakt otravné. Aniž bych tím chtěla jakkoliv snižovat vážnost tématu. Ale opravdu nekroutím očima sama.

Temperance
2702 příspěvků 9.7.20 12:55

@Ghost B.C. Možná by mu pomohlo, kdyby potkal skutečného odborníka na tu dobu ;-) (třeba by pochopil, že to je trochu složitější, než si myslí).

Stránka:  « Předchozí 1 1332 1333 1334 1335 1336 1337 1338 1339 1340 1341 1342 1345 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek