Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (520) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
EmilyG.
2068 příspěvků 15.7.20 15:10

@MarryJu to je skvělé, moc vam to preju. Ja mam na domacich vajickach zavislost, skoro kazdy den mam aspon 2.

giuliettka
7309 příspěvků 15.7.20 15:18

@MarryJu Ja som bola minulý rok na dovolenke u sestry na dedine a keď išla kráva okolo, tak som sa jej tak bála, že som zdrhla z ulice, vbehla do dvora a vybehla na hornú terasu a stade čumela doďaleka na krávu. A švagor, ktorý práve prechádzal okolo, mi sucho oznámil, že tá kráva nie je z Jurského parku, takže si pyskom neotvorí bráničku, kopytom nestlačí diaľkové ovládanie na bráne a nevyjde po schodoch ku mne na poschodie, a okrem toho, že je to síce kráva, ale ľudí nežerie. :-D Moj malý syn sa spýtal či si može ísť tu krávu k susedom pohladiť. Takže ja tiež chválim, že možete k susedom, nevyrastie vám z dcérky taký bojko ako ja. A to som dievča z dediny a do mojích 10 sme krávu mali aj doma. :-)

Moir
2407 příspěvků 15.7.20 17:05

@Ophelie u mne nějaký chytrák třikrát zatroubí ve čtyři ráno už týden v kuse…debil

madlusa
71 příspěvků 15.7.20 17:42

@Moir tipuju, že to bude někdo, kdo někoho vyzvedává a troubí, aby nemusel vystupovat a zvonit. Nebo je to čistokrevnej blbec a troubí jen tak. Naštve to každopádně.

Temperance
2699 příspěvků 15.7.20 18:19

@madlusa Asi jo, ale v době mobilové to je ještě hůře odpustitelné.

MarryJu
466 příspěvků 15.7.20 19:44

@giuliettka Vy jezdíte na koních pokud si pamatuji dobře..?Já mám celkem respekt právě z těch koní. Dcera koně bere stejně jako třeba psy či kočky. Tuli se k nim, přechází jim pod břichem, čistí jim kopyta. Koně si přivede k zídce, nasedne a chce jezdit bez sedla. To nedávám. Mám strach. Já jsem vyrůstala se zvířaty, ale koně jsou pro mne něčím jiným a úplně neumím číst jejich řeč těla.

EmilyG.
2068 příspěvků 15.7.20 22:20

@MarryJu s konmi je veselo, oni jsou tak trosku casto previti, stejne jako velci psi poznaji kdyz se jich clovek boji a pak si s vami hraji. Ja kdyz vejdu jsem hned oslintana, lezou mi do kapes, tuhle mi jedna potvora ozvykala kus Drahe saly, kabelka pozvykana… vnucka v jejich peti letech vejde a prisel nekdo!
Konici poslusni, jen se teteli ze promluvila velitelka…no ja uz to nedozenu, zadnej respekt.

Příspěvek upraven 16.07.20 v 10:35

Jordaan
9026 příspěvků 16.7.20 01:56

@EmilyG.

Moje kamaradka ma kone, o kterem mluvi zasadne jako o drahouskovi, ktery by ani mouse. Clovek by ocekaval mazliveho ponika. Ten kun je ale nejaka obrovska rasa a i v ramci te rasy je hrozne velky. Je cerny a budi respekt. A tak nejak citi, ze se ho spis bojim, takze vzdycky, kdyz se objevim, tak se pomalu podiva, skloni hlavu, jako by me chtel nabrat na rohy a nahlas zafuni. A vykroci ke mne. Takze ja okamzite couvam. Ona mele neco ve smyslu „ze si chce jen hrat“, ale na to to zvire kouka az moc potmesile. Pritom jine kone normalne krmim z ruky a nemam pocit, ze me hned sezerou zaziva.

EmilyG.
2068 příspěvků 16.7.20 10:35

@Jordaan jj, úplně si to umím představit. Jsou to šprýmaři.

Oveeec
2524 příspěvků 1 inzerát 16.7.20 12:52

@MarryJu To vaší dceři ze srdce závidím. Koně miluju a kdysi jsem i jezdila, ale mám z nich čím dál tím větší respekt, což oni samozřejmě poznají. A nevím nevím, jestli vládnu takovou silou ducha, abych to v sobě potlačila. Ale ježdění je pořád můj velký sen, a kdybych mohla jezdit na koni, asi už bych od života víc nechtěla - ale muselo by to být bez nehod, a kdo mi to zaručí :)

EmilyG.
2068 příspěvků 16.7.20 13:50

@Oveeec jeden stajny Spanelske jezdecke skoly si mi stezoval, ze obcas se nektery kun vykope a otevre i dalsim :-). Oni umi, jednoduchy zamek otevrou jazykem jakoby nic.

Vinca_minor
1826 příspěvků 17.7.20 17:38

Ve vlaku jede rodina s dvěma chlapečky. Všichni sedí v prvním kupé, jen jedna paní sedí se mnou v posledním kupé. Takže chlapečci trajdají sem a tam, přijdou do kupé, já musím uhnout s nohama, páč sedím u dveří a ta jejich paní u okna. Jsou tu minutu, já zase musím uhnout s nohama, odejdou a za pár minut se to opakuje. Jsem na cestě jen 45 minut a už mám chuť vraždit.

chitrá alex
333 příspěvků 17.7.20 19:36

@Vinca_minor doufám, že už jste v cíli a chlapečci to přežili

Oveeec
2524 příspěvků 1 inzerát 17.7.20 19:39

@Vinca_minor Mohla jste navrhnout, že se prohodíte, třeba by to paní došlo. Anebo by řekla, že děkuje, že to je dobrý, že jí to nevadí :)

Vinca_minor
1826 příspěvků 17.7.20 20:32

@chitrá alex @Oveeec Přežili :D, v takové situaci mám chuť vraždit dospělé, ne děti, které za to nemůžou. A byli to normální hodní kluci, jen prostě trajdali.
Prohodit se mě taky napadlo, ale sedám si ke dveřím kvůli klimatizaci, u okna hrozně táhne.

Oveeec
2524 příspěvků 1 inzerát 17.7.20 20:40

@Vinca_minor To já taky, já myslela jako že byste jí tím naznačila, že vám to vadí - ale možná by to nepochopila a vy byste byla skončila v průvanu no :)

Vinca_minor
1826 příspěvků 18.7.20 00:41

@Oveeec Dopadlo to dobře, kluci se pak usídlili u nás i s tatínkem a ten jim zakázal trajdat :D Byl to Regiojet, čili místenkový, ale u nás bylo volno. Kluci byli v pohodě, trochu ukecaní, ale milí, 4 a 7 let. Takže místo vraždy to skončilo příjemným rozloučením, když jsme společně vysedali :D

giuliettka
7309 příspěvků 18.7.20 09:51

Vo Francúzku horí ďalšia katedrála.
https://www.lci.fr/…2159581.html

BeKaa
564 příspěvků 19.7.20 21:48

Tak už to začíná… jedna kamarádka přišla o místo kvůli škrtům (módní průmysl), druhá se vyhazovu zatím vyhnula, ale vyházeli třetinu zaměstnanců napříč všemi segmenty (bankovnictví). Říkala, že to byla jatka, každou chvíli zavolali někoho do zasedačky a bylo to, nikdo nevěděl, kdo bude další. Některým to volali na dovolenou… Samozřejmě to jsou často lidé s velmi nadprůměrnými příjmy, kteří sice nějakou rezervu mají, ale mají taky brutální hypotéky a práci se stejným příjmem budou hledat těžko.
No, myslím, že probuzení z časů velkého blahobytu bude ještě hodně krušné.

Oveeec
2524 příspěvků 1 inzerát 19.7.20 23:12
@BeKaa píše:
No, myslím, že probuzení z časů velkého blahobytu bude ještě hodně krušné.

Nejhorší je, že člověk si většinou uvědomí, jak se měl dobře, až když o to přijde. A já zrovna měla docela plány, a bůhví, jak to teď všechno bude. Je těžké si připustit, že se žádné velké plány konat možná nebudou.

A stížnost na odlehčení - přišel mi kamarád spravit větrák v koupelně a rozbil mi přitom hezké nové a drahé záchodové prkýnko.

MarryJu
466 příspěvků 20.7.20 12:57

@Oveeec Připomenula jste mi, když jsem si zavolala do kanceláře údržbáře, ať mi opraví okno ( zasekla se ventilace ).Přišel, opravil a poškodil žaluzie. Přišel jiný vyměnit žaluzie v okně a poškodil mi zámek od dveří ( nesl nářadí v bedně a vrazil s ní do klíče, který se v zámku zlomil). Přišel další na výměnu celé fabky a když odjížděl, tak mi škrábl mé auto.

Vinca_minor
1826 příspěvků 20.7.20 13:08

@MarryJu Tak to by se mi stát nemohlo, protože fabku umím vyměnit sama :D

vlm
5322 příspěvků 20.7.20 13:16

@MarryJu mě šla při čtení z ničeho nic hlavou melodie z,,A je to,,

benyka
8495 příspěvků 20.7.20 19:56

Zase jsem si jednou ověřila, že jsem asi neviditelná. Kdykoli stojím ve frontě dlouho jako poslední, přijde nějaký vykuk a snaží se mě předběhnout. Dneska jsem musela paní, která se drala přede mě s drzým argumentem, že jsem přišla až po ní, oznámit, že jsem si speciálně ji hlídala od okamžiku, kdy vystupovala z auta, protože jsem tam stála už deset minut, tak ať se laskavě zklidní. Nejsem žádné tintítko k přehlédnutí a divím se, že to těm lidem znova a znova stojí za to.

EmilyG.
2068 příspěvků 20.7.20 23:44

@benyka ja nevim, me vzdy pripada ze zijete na nejake jne planete nez ja.
Ja ( blbka ) jsem dnes znemoznila vystup z auta panovi, popojela jsem, omluva prijata, kompliment.
V Lidlu jsem si nevsimla pana u rajcat, omluvaprijata, kompliment.
Ja nevim, tady je divokej severozapad, ale na me jsou lidi hodni, tak treba je videt ze uz to mam za par.

Stránka:  « Předchozí 1 1334 1335 1336 1337 1338 1339 1340 1341 1342 1343 1344 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek