Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (534) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Oveeec
2594 příspěvků 2.8.20 20:31

@Vinca_minor Teď jsem zrovna o tom četla článek na Novinkách - to o tom policajtovi, co byl jeho syn v tom nechvalně proslulém klubu. Taky se nemohli nikam dovolat, posílali je od čerta k ďáblu, až skončili zase u obvodního, a hygiena taky nehodlala nikoho kontaktovat. To je to jejich slavné trasování.

vlm
5400 příspěvků 2.8.20 20:48

@Oveeec tak článek na novinkách bych nebrala moc vážně. manzel mé kolegyně byl začátkem března na dovolené s partou, koncem března byl jeden kamarád pozitivně testován, manžel volal obvodnímu, ten ho odkázal na hygienu, druhý den šel na testy, kolegyně musela zůstat doma, řekli mu že když se do dvou dnů neozvou je to v pořádku, nakonec volali večer že je negativní, aby jeho žena mohla do práce.

Oldyn
6401 příspěvků 2.8.20 21:58

Nemám ve zvyku si stěžovat, ale vadí mi klesající úroveň tady. Zlatej NYX a Hofylant jako.

porjk
3158 příspěvků 3.8.20 11:46

@Oldyn Lehká pomoc…

Temperance
2830 příspěvků 3.8.20 13:48

Stěžuju si na online vyhledávání spojení. Opakovaně se mi stalo, že bych „jim“ nejradši nakopala. To, co mi našli, bylo nesmyslné a nepraktické.

Birdonawire
524 příspěvků 3.8.20 22:25

Už asi měsíc se mi občas po ránu stává, že kašlu a pak je mi nevolno, na zvracení. COVID to nebude, testy jsem měla vícekrát negativní. Asi to bude stres. Od začátku roku mám vybráno jen 4 dny dovolené.
Nebaví mne chodit po doktorech. Zase a znova vysvětlovat, že můj imunitní systém si funguje po svém. Spíš to rozchodím a zkusím si udělat pár dnů volna.

kilgor
352 příspěvků 3.8.20 22:51

Jste si to pěkně řekla..ono to tak i z mého pohledu vypadá..z něčeho se vám chce zvracet..vykašlete se na to..pár dní..ale dejte si víc, než jste si vymyslela..to chce delší odpočinek, věřte mi :) sama si musíte dát víc dnů klidu..fakt už jste asi víc přetažená, než tušíte. vypadá to tak.

Moir
2427 příspěvků 4.8.20 08:24

@Birdonawire reflux?

Porkpiehat
2485 příspěvků 4.8.20 13:10

@Birdonawire Černý kašel? ;-) A nebo tubera, když jsi v Paříži. Alergie na roztoče (v posteli)? Stres a vyčerpání jsou hrozné potvory, projeví se těmi nejpodivnějšími příznaky. Kamarádka (perfekcionistka) dočasně ochrnula. Doktor jí řekl, že jestli nepoleví, tak to příště bude nafurt.

Doktor: „Kouříte?“
Pacient: „Ne.“
Doktor: „To je škoda.“
Pacient: „Proč?“
Doktor: „Protože kdybyste kouřil, tak by pomohlo přestat.“

Temperance
2830 příspěvků 4.8.20 14:34

@Birdonawire Já mívám „ranní nevolnosti“ při rýmě, když jsem hodně zahleněná a v noci mi ten sekret stéká jícnem do žaludku (omlouvám se citlivějším povahám).

Birdonawire
524 příspěvků 4.8.20 15:47

@Porkpiehat Můj otec říká, že jsem perfekcionalistická koza. :-D Černý kašel to nebude, ten jsem úspěšně přechodila 2012.

Děkuji za možnost se tady vykecat. Uznávám, že mi je houby zle, mám práci, plat mi chodí.

Zkouším najít čas, kdy si vzít dovolenou. Zatím jsem si koupila letenku do Prahy a naplánovala pár věcí, co tam budu dělat. Jeden kurs vaření už zaplacen, doufám, že zase nebude poslední záchrana něco jako „výroba nábytku z dřevěných palet“ (to už jsem zažila a další poličku na DVD nepotřebuji).

bao-baba
1197 příspěvků 4.8.20 17:32

@Birdonawire
Pozor, ať si to těmi plánovanými aktivitami nezaplníte příliš, abyste nebyla celou dobu v poklusu…třeba by stačilo jen tak zpomalit a nechat čas zvolna plynout.

Lizbeth
1404 příspěvků 4.8.20 19:30

Já mám dovolenou a celý den jsem natírala topení..meditace hadr..hrozně jsem si to užila :)

if5
330 příspěvků 5.8.20 13:56

@Lizbeth Blahopřeju! Já si taky musím na začátek odpočinku naplánovat nějakou duševně nenáročnou, nejlépe mechanickou činnost (natírání, pletení, pletí záhonků), abych dokázala z workoholického flow přejít do odpočinkového módu a neměla špatné pod-/svědomí, že se flákám.

Porkpiehat
2485 příspěvků 6.8.20 13:30

@Birdonawire To jako, že kurz vaření se nekonal, ale byla náhradní survivalistická aktivita ve stylu výroba nábytku z palet? DVD už tolik neletí, třeba bude inovace „Výroba poličky pro externí paměť“ ;-)

Doufám, že kurz vaření se jmenuje „Vaříme a pečeme bezlepkově, abychom mohli pohostit kamarádku z jižní Francie“ :-D :-D :-D

Birdonawire
524 příspěvků 6.8.20 16:26

@Porkpiehat „Připravujeme mořské ryby a plody moře“. Co Ty na to?

Porkpiehat
2485 příspěvků 6.8.20 19:49

@Birdonawire Potvory z moře vytažený? Něco jako „Frkni tam levanduli, ať je to maso nebo zákusek“ by nebylo?

květušína
527 příspěvků 6.8.20 20:12

Procházím teď velmi náročným obdobím, musím to nějakou dobu ještě vydržet, ale nervy mám už natažené k prasknutí, ze stresu špatně spím, vůbec nemám chuť na jídlo, takže i málo jím. Neptejte se prosím proč, nebudu to tady psát, jedině, až se vše vyřeší. Jak se z toho ještě dva a půl měsíce nezbláznit to opravdu nevím. Ještě že aspoň muž je mi velkou oporou.

Lizbeth
1404 příspěvků 6.8.20 20:18

Jen si klidně obecně a nedetailně zanadávejte..ono i to někdy pomůže :)

bao-baba
1197 příspěvků 6.8.20 21:15

@květušína
Vzhledem k tomu, že jsem měla období těžké stresové nespavosti - několik dnů jsem spala jsem 3-4 hodiny denně a pak, zcela vyčerpaná, jsem vždycky po několika dnech spala o něco déle, dovoluji si podělit o svou zkušenost. Kromě toho, že je to dobré řešit s lékařem, což jsem zbytečně odkládala, časem jsem se dopracovala k tomu, že jsem přestala panikařit z toho, že nespím, takové to „ježíšmarjá, zase nespím, to budu ráno vyřízená“. Říkala jsem si, že budu jen tak klidně ležet se zavřenýma očima a alespoň si odpočinu. Snažila jsem se vyprázdnit si mysl od problémů a představovala jsem si různé živé obrazy, třeba jak jdu po cestě, vidím ušlapanou hlínu s kamínky, prach na okraji, vlnící se stébla trávy v mírném vánku, jak se cesta stáčí do zákrutu na kopci… sice se žádný hutný spánek nedostavil, ale alespoň chvilková zdřímnutí, která mi pomohla.

EmilyG.
2149 příspěvků 6.8.20 21:27

@květušína uf uf, tak at je to brzo za vami. To utece, brzy bude po prazdninach, prekuli se to a bude to zas dobry.

Oveeec
2594 příspěvků 7.8.20 02:00
@bao-baba píše:
@květušína časem jsem se dopracovala k tomu, že jsem přestala panikařit z toho, že nespím, takové to „ježíšmarjá, zase nespím, to budu ráno vyřízená“. Říkala jsem si, že budu jen tak klidně ležet se zavřenýma očima a alespoň si odpočinu.

Nepsala jste tu tohle před pár lety? :) Od té doby, co jsem tu něco podobného četla, na to myslím, když nemůžu usnout a panikařím a utěšuju se tím, že aspoň ležím a odpočívám. Ne že by mi to pomáhalo usnout, ale tu paniku to trochu mírní.

MP blanka
2710 příspěvků 7.8.20 08:39

Aj ja poznám noci, kedy nemôžem usnúť, a tiež si preberám, ako sa mám dobre že ma nič nebolí / alebo menej /, že sú deti v poriadku, že to nešťastie, o ktorom sa hovorilo v TV je ďaleko… ukľudňuje to a niekedy to zaberie, ale často ani to nie. A najspoľahlivejším plašičom spánku je ale nervózny opakovaný pohľad na hodiny. Čo, už je pol druhej a stále nespím?! Vtedy nepomôže ani vedomie, že sa nič nedeje a ráno môžem dospať to, čo teraz nejde.
Raz som si povedala, že keď som tak čerstvá a neužitočne sa iba prevaľujem na posteli, že by som mohla ísť niečo robiť. O druhej v noci som zišla dole a čosi som vyžehlila. Po návrate do postele som sa znovu dlho trápila, kým som zaspala a odvtedy takéto bláznivé nápady zavrhnem hneď, keď sa objavia.

Paris1789
4932 příspěvků 7.8.20 09:12

Na dobrý spánek je dobrý orgasmus. Protože se vám krev přemístí do oblasti pod pasem a díky tomu lépe usnete. Nemáte-li partnera, doporučuji vibrátor, dildo, whatever.
A stále platí, že pokud chcete dobře spát, jezte už od oběda málo a lehká jídla. Taky pomáhá jóga, ale chápu, že ne každý má na to prostor/chuť/znalosti.
K neurolu a podobným chemickýcm berličkám bych se uchylovala jen v nejzazších případech a rozhodně bych varovala před dlouhodobým užíváním.

bao-baba
1197 příspěvků 7.8.20 10:32

@Oveeec
Asi nepsala, sice MP sleduji roky, ale zase moc dlouho nepřispívám.

Stránka:  « Předchozí 1 1339 1340 1341 1342 1343 1344 1345 1346 1347 1348 1349 1359 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek