Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (550) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Vinca_minor
2145 příspěvků 16.11.20 14:40

@Femur Přitom chrudimská nemocnice je takové malé zařízení, od kterého by toho člověk moc nečekal :D A pardubická už má za sebou pár skandálů…

ertz
690 příspěvků 16.11.20 15:08

@Jordaan Někdo tady psal „Oko si zvykne, paninko.“ Ale třeba v sobě objevíte nový talent. V ČR jsou kadeřnictví zavřená úplně.

Femur
587 příspěvků 16.11.20 15:16

@Vinca_minor No právě. Já samozřejmě chápu, že ty negativní zprávy jsou čtenější, že se rychleji šíří. Když se pak na ty kauzy podívám, většinou jde o selhání jednotlivce, někdy je to samozřejmě systémový problém viz třeba případ toho chlapečka, který po operaci krčních mandlí začal krvácet a doktorka ho tam nechala na chodbě.
Jenže já právě nemám ráda takové ty řeči, jako že ta a ta nemocnice/škola/radnice… (dosaďte si, co chcete) je prý hrozně špatná, a jde pověst, že…
Ale když si pak představím ty doktory a sestry, kteří dělají svoji práci dobře a sveze se pak na ně kritika za něco, co sami nemohli ani ovlivnit.
Tak možná právě proto ráda pochválím, když je za co.

Vinca_minor
2145 příspěvků 16.11.20 15:24

@Femur No já jsem se ptala, jestli mě nemůžou odvézt do Pardubic, když tam bydlím. Řekli, že musíme do nejbližší, což byla Chrudim. A nakonec k mé naprosté spokojenosti.

Temperance
2918 příspěvků 16.11.20 16:16

K těm pochvalám: já jsem kdysi jedné mladé ženě, kterou jsem potkala v práci a která musela chvíli čekat v mé blízkosti, řekla, že má krásný úsměv (což tedy opravdu měla). Viditelně ji to potěšilo a svěřila se mi, že je po několika operacích dolní čelisti :-) Trefa do černého :-D

Dani17
505 příspěvků 16.11.20 17:06

Přidám též svůj zážitek. Před pár roky jsme si o vánočních svátcích udělali procházku do vedlejšího lázeňského městečka a najednou zvoní tel. Neznámé číslo a tam policie, že jestli máme syna XY. Se mi udělalo mdlo a dala jsem to manželovi k vyřízení. No…náš puboš si ve slunečném dni taky vyjel ven, ačkoli my se domnívali, že se válí doma u PC. A v nedaleké pískovně zapadl do měkkého písku až po…po koule ;) a nemohl ven. Ale měl telef. a tak si zavolal pomoc. Hasiči ho vytáhli, policajti doprovodili domů, s těmi jsme ještě mluvili a poděkovali hned. No a doma dostal domluveno a říkám, převleč se a jdeme za hasičema poděkovat. Se styděl a bylo mu trapně. No tak jsem doma nabrala cukroví, měla jsem i balení kávy, tak jsme tam dojeli a na vrátnici vzkázali poděkování, protože kluci už zasahovali přes silnici u hořící svíčky. Pán na vrátnici říkal, že budou moc rádi, protože se jim to fakt moc často nestává, aby někdo přišel s poděkováním. Což nechápu…

zwedavka
1188 příspěvků 16.11.20 17:55

Přidám z jiného soudku, příbuzný zkolaboval, volala se záchranka. (Dobře to dopadlo.) Další příbuzný stál na křižovatce a mával na sanitku, když přijela, rozběhl se tryskem domů a sanitka za ním. U vrat mu řekli, pane XY, nemusel jste běžet, my bychom vás svezli. Co udělá stres…

BeKaa
611 příspěvků 16.11.20 18:28
@Jordaan píše:
Moje hezke dite si vcera samo ostrihalo vlasy a vypada jako uplny bl uplne silene. Sama to opravit nedokazu a kadernictvi jsou v pondeli zavrena.

Oživila jste mi vzpomínky. Dcera šla ve třech letech za družičku a své krásné dlouhé blonďaté vlasy si střihla přímo u hlavy. Neměla jsem tu sílu vzít ji na „trestance“, takže měla ve třech letech asymetrický střih a postupně jak dorůstala jedna půlka vlasů jsme zkracovali tu druhou.
Syn zase své sestřenici ostříhal ofinu, zarovnával a zarovnával, až jí zbyla půl centimetrová odstávající ofinka… ale rovná! :-)
Teď už se tomu smějeme, ale tehdy mi do smíchu nebylo. Ještě, že vlasy dorůstají…

MP blanka
2783 příspěvků 16.11.20 18:53

Ako dieťa som mala pekné dlhšie blond vlásky a maminka si zakladala na tom, že mi ich zapletala. Od toho, aby som si do nich zastrihla ma odradil môj medvedík. Úplne živo si vybavujem, ako som vystriehla chvíľu, keď som bola doma sama / podvedome som cítila, že nerobím dobre, ale pokušenie bolo veľké / sadla som si s medvedíkom a s nožnicami do kúta a začala som mu vystrihovať vo „ vláskoch “ cestičku, čo mala byť čelenka. A bola som tak sklamaná, keď som dielo dokonala, vôbec sa mi to nepáčilo a tak som si bola vedoma toho, že to nemôžem vrátiť späť! Bola som smutná a neutešilo ma ani to, že ma rodičia nevyhrešili. Ale zasa pre život to bolo celkom dobré poučenie / múdry sa učí na chybách druhých, hlúpy na tých vlastných /

ertz
690 příspěvků 16.11.20 19:29

@BeKaa Zarovnávala jsem ofinu před 3 týdny - a byly tam zuby, po týdnu jsem to srovnala a zuby se jen přesunuly jinam. A na jaře mi to tak šlo. Je vidět, že jsem přes léto netrénovala (a byla otevřená kadeřnictví).

Femur
587 příspěvků 16.11.20 19:56

@Jordaan Můj bratr si taky ustřihl ofinku těsně u hlavy, prý ho lechtala a maminka zrovna neměla čas mu ji ustřihnout. Vypadal jako dement. A tak ho mamka vzala strojkem, ať to má pěkně všude stejně dlouhé. Nevypadal už jako dement, ale vzhledem k tomu, že byl navíc hodně hubený, tak jsme to nazvali Dachau.

krajta
75 příspěvků 16.11.20 20:21
TV Nova

Stěžují si, že i venku kde je čerstvý vzduch musíme nosit roušky. Chudáci prodavačky je mají nasazené dvanáct hodin a více. Ale reportéři na Nově roušky nosit nemusí, stejně jako politici.

Jordaan
9228 příspěvků 16.11.20 20:30

@BeKaa @Femur @ertz

Uriznul si miniofinku detskym nozem na vyrezavani ze dreva. Nejspis, aby se predvedl pred svou nejoblibenejsi kamaradkou, jaky je frajer. Vlastne bych mela byt rada, ze si nevypichnul oko. Ale je fakt, ze slecna docela zirala :-).

eriam
433 příspěvků 17.11.20 08:04

Vnučka kdysi ve škole kreslila lachtana ( či něco podobného ) a potřebovala něco na vousy. Tak si odstřihla kus ofiny a na obrázek nalepila. Snachu málem ranilo :-D

Jordaan
9228 příspěvků 17.11.20 09:04

@eriam

Prakticka slecna :-).

Jordaan
9228 příspěvků 17.11.20 09:09

Stezuju si na vrtulnik, ktery uz asi 20 minut lita nad nasi ctvrti. Rozbolela me z toho hluku hlava a stresuje me to. Pod „nasim“ kopcem je nemocnice s velkym plicnim oddelenim, posledni dobou jsou cele dny a casto v noci slyset sanitky, ten vrtulnik tomu dodava skoro apokalypticky rozmer. Nejspis nekoho hleda, protoze krouzi velmi nizko.

BeKaa
611 příspěvků 18.11.20 11:39

Tenhle pocit znám. Když jsme na chatě, která je na samotě a u lesa, lítá tam poměrně často vrtulník… někdy je to třeba ČEZ, ale dost často není označený a lítá pomalu a nízko. I když to tam považuji za bezpečnou oblast, tak ten vrtulník mě stresuje, zvlášť když v další vesnici je uprchlický tábor (a dle místních tamtamů už pár cizinců uteklo…), jestli je to pravda, nevím, ale klidu to člověku nepřidá.

Vinca_minor
2145 příspěvků 18.11.20 11:50

Žádná stížnost, naopak. Ale nechci zaplevelit všechna témata.
Pohmožděniny se hezky hojí, otoky splaskávají, nic nového nebolí. Vzorně všechno mažu, ruku chladím a procvičuju, prostě zodpovědný rekonvalescent :D Jsem plně soběstačná, vypadá to, že volno do konce týdne bude stačit :D

benyka
8892 příspěvků 18.11.20 14:04

@Vinca_minor Tak to je dobře. Některé naraženiny umějí bolet jako čert hodně a dlouho, i když vůbec nejsou vidět.

Vinca_minor
2145 příspěvků 18.11.20 14:38

@benyka Pravda, mažu se Ibalginem Duo effect, který sice tlumí i bolesti, ale jen proto, že pomáhá na záněty, otoky a modřiny. A za celou dobu jsem spolkla jen dva brufeny v nemocnici na noc. Sestry docela hleděly, že nechci injekci a den zvládám bez léků. Chtěla jsem vědět, co přesně kde bolí, nejsem příznivcem zbytečného tlumení.

benyka
8892 příspěvků 18.11.20 14:57

@Vinca_minor Taky se lékům vyhýbám, co to dá. Tak doufám, že dostanete pochvalu od lékaře. :-) Asi jdete ještě na kontrolu?

Vinca_minor
2145 příspěvků 18.11.20 21:05

@benyka Na kontrole jsem byla dnes odpoledne. Doktorka nevěřícně: Tady čtu, že jste měla autonehodu? A pak prohlásila, že na mně není nic vidět. Předváděčka fotek a zhmožděnin. Absolutně nechápala :D a gratulovala mi.

Příspěvek upraven 18.11.20 v 21:10

Vinca_minor
2145 příspěvků 18.11.20 21:10

@benyka Já se lékům vyloženě nevyhýbám, ale léky na bolest skoro nepoužívám. Na bolesti netrpím a beru je jako běžný projev. Díky tomu mi po sekání osmiček stačily poloviční dávky a po rozseknutí čela na jaře doktor nevěřícně kroutil hlavou, že jsem si dala prášek jen noc, a to ibalgin dvoustovku :D

benyka
8892 příspěvků 18.11.20 21:40

@Vinca_minor Tak to je skvělé. :-)

Vinca_minor
2145 příspěvků 18.11.20 23:14

Asi bych měla doplnit, že kontrola byla u obvoďačky, která nevěděla, co se mi stalo. Chodím do ordinace, kde je lékařů víc. Takže jí tam naklusala pacientka s úsměvem, jejíž zranění jsou vidět jen, když si sedá, používá pravou ruku anebo se svlékne :D

Stránka:  « Předchozí 1 1392 1393 1394 1395 1396 1397 1398 1399 1400 1401 1402 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek