Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (550) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
7809 příspěvků 20.11.20 15:37

@xSx Takže sa naučím lyžovať a je to v cajku. :-D

giuliettka
7809 příspěvků 20.11.20 15:49

@xSx Mne to len príde ako hon na čarodejnice. Zachvíľu sa budeme sťažovať aj na prelet na rogale, (tiež majú kamery).
A mimochodom najtrafenejšiu a najviac niekomu do súkromia zasahujúcu fotku, manžel neurobil tým dronom, ale obyčajným fotoaparátom. Kde stál na verejnej ceste, otočený smerom že hľadel na lúku pred sebou, fotil ako hrajeme discgolf a skúšal rozne priblíženia a tak. Doma na pc sme zistili, že má odfotený dom, ktorý bol v riadnej vzdialenosti za námi a v kuchyni si to na kuchynskom stole rozdáva pár. Fotku zmazal a odvtedy máme všade závesy. :-D
Fakt dron, ktorý lieta vo dne, nepovažujem za nebezpečný.

benyka
8892 příspěvků 20.11.20 19:18

I každé malé dítě přece ví, že nebezpečné drony a koronavirus vyrážejí do terénu zásadně po policejní hodině.

Ivana32
357 příspěvků 20.11.20 19:29

@giuliettka
Tak ještě že nezachytil třeba vraždu. Právě jsem dočetla nejnovější detektivku od Bryndzy, tak mám tematické myšlenky. :-D

Vinca_minor
2145 příspěvků 20.11.20 20:04

@giuliettka Já myslím, že dronisti by měli dodržovat jednak oficiální pravidla, jednak pravidla slušného chování. Nemám nic proti tomu, když se sejdou na kopci a zalítají si. Ale u soukromých domů a nad zahradami nemají co dělat a nad hlavami cizích lidí taky ne. Pokud teda nemají výslovný souhlas, to je něco jiného.
A vaše obhajoba na mém názoru nic nezmění.

giuliettka
7809 příspěvků 20.11.20 20:48
@Vinca_minor píše:
@giuliettka Já myslím, že dronisti by měli dodržovat jednak oficiální pravidla, jednak pravidla slušného chování. Nemám nic proti tomu, když se sejdou na kopci a zalítají si. Ale u soukromých domů a nad zahradami nemají co dělat a nad hlavami cizích lidí taky ne. Pokud teda nemají výslovný souhlas, to je něco jiného.
A vaše obhajoba na mém názoru nic nezmění.

A ja si myslím, že 99% ľudí čo majú drony, dodržiavajú oficiálne pravidlá, zákony, aj pravidlá slušného správania. Koľko dronov vám už preletelo vo vašom živote nad hlavou? A koľko nad domom a záhradou? Mne nikdy žiaden, ak nepočítam vlastný dron. Koľko dronov ste videla lietať nad cudzími barakmi?
Celá ta honba na dron tu, mi pripadá jak debata na novinkách. Vrah číha na každom kroku.
Ale vďaka tejto debate som si uvedomila, že sa tu dohadujem s ľuďmi, s ktorými by som v skutočnom živote do styku prísť nechcela a keby som prišla, tak sa snažím obmedziť kontakt a debatu na minimum. Zatrpknutymi a negatívnymi.

Singer ka
7 příspěvků 20.11.20 20:55

@giuliettka potrefená husa

giuliettka
7809 příspěvků 20.11.20 21:01
@Singer ka píše:
@giuliettka potrefená husa

No a teliatko čo sa kvôli tomu znova zaregistrovalo, je už len čeršnicka na torte.

benyka
8892 příspěvků 20.11.20 22:01

Kdybych já měla dron a @giuliettka zahradu s dětmi, můžete jednou hádat, kdo by tady byl za čarodějnici.

Vinca_minor
2145 příspěvků 20.11.20 23:07

@giuliettka Nad panelákem či činžákem netuším, nad hlavou už pár jo. Tahle „honba na drony“ vznikla v podstatě jen kvůli vašim komentářům.

giuliettka
7809 příspěvků 21.11.20 08:10
@Vinca_minor píše:
Tahle „honba na drony“ vznikla v podstatě jen kvůli vašim komentářům.
@benyka píše:
Kdybych já měla dron a @giuliettka zahradu s dětmi, můžete jednou hádat, kdo by tady byl za čarodějnici.

Keby dron mala @benyka tak by sa samozrejme hon nekonal.

giuliettka
7809 příspěvků 21.11.20 08:25
@Vinca_minor píše:
@giuliettka Nad panelákem či činžákem netuším, nad hlavou už pár jo. Tahle „honba na drony“ vznikla v podstatě jen kvůli vašim komentářům.

Takže by som radšej mala držať klávesnicu, ale úprimne viete si predstaviť, že sa v skutočnom svete bavíte s niekým, kto do každej vety napchá Kalouska covid? Že sa mu po druhý krát radšej oblúkom nevyhnete? Ja pravdu povediac nie. Áno mám dron a áno som potrefená husa, ale vďaka tomu som si naozaj uvedomila, že sa tu dohadujem s ľudmi s ktorými by som v reálnom živote slovo neprehodila. Myslím, že @benyka by som obchádzala na sto honov. Pošta je zlá, proticovidové opatrenia sú zlé, doktori ktorých navštívila, obchodníci s ich vernostnými kartami, obchodníci so slevami, bez slev, kurýri, susedia s mačkami…
a podobne u @MP blanka, ktorá ohovára svojích zákazníkov, a pritom tu o sebe napísala toľko, že stačí dať do googlu juediný údaj a človek si nájde presne ako vyzerá ten dom, ktorý snímal ten dron. (aby bolo jasné, že nekecám, je to polovica dvojdomu :-D)

Vinca_minor
2145 příspěvků 21.11.20 09:24

@giuliettka Mně ani tak nevadí, že si mě venku někdo natočí. Ale dron mi připadá hrozně otravný, takový bzučící megakomár :D

zwedavka
1188 příspěvků 21.11.20 09:43

Stěžovat si ve Stížnostech, že si zde někdo stěžuje je porušením pravidel tohoto vlákna.

benyka
8892 příspěvků 21.11.20 09:59

@giuliettka Tak tohle je po dlouhé době prohlášení, kterým jste mě jednak potěšila a navíc s ním musím souhlasit. Taky bych se s vámi nerada potkala v reálu, takže se klidně připište do toho svého práskačského seznamu. :-)

bao-baba
1310 příspěvků 21.11.20 10:30

Dron je jen nástroj, jako je nůž nebo oheň. Zlým či dobrým se stává v rukou lidí. Nádherné pořady o přírodě často obsahují záběry pořízené z dronů, drony poslouží při hledání ztracených osob, mapování a podobně. Zrovna tak ale mohou být nástrojem zlodějů a šmíráků (mmch. šmíráctví je v našem národě oblíbený sport). A pokud je dron nasazený jako zbraň, pak je to už totální průšvih - viz Izrael či Náhorní Karabach.

Oveeec
2685 příspěvků 21.11.20 17:28

Nějakej debil tu střílí petardy a zvířata se toho bojí.

ertz
690 příspěvků 21.11.20 17:32

Zaujalo mě spojení „pošta je zlá…“ od @giuliettka, česky špatná. A jak se slovensky řekne zlá? Si vůbec nemůžu vzpomenout. To je jako horká čokoláda od Figara. Pamatuju si to překvapení, když jsem si přečetla na obalu horká čokoláda a byla studená.

kobylkalucni
384 příspěvků 23.11.20 16:59

Který blbec vymyslel, že mezi zemí a spodkem gauče nechá centimetr a půl velkou škvíru? Je to až až, aby se tam nanosila hromada čurbesu a zároveň zoufale málo na to, aby se pod tím dalo rozumně uklidit.

Vinca_minor
2145 příspěvků 23.11.20 17:19

@kobylkalucni Ten samej, kterej nechal stejnou škvíru pod naší skříňkou.

Femur
587 příspěvků 23.11.20 17:42

@kobylkalucni A taky je to super místo, kam ráda zajíždějí malá autíčka. A já abych pak měla po ruce dlouhou obouvací lžíci na jejich vytahování. To jsme minulý týden hledali červenou alfu romeo, no a co myslíte „měl ho tam“. :-)

Vinca_minor
2145 příspěvků 23.11.20 17:52

@kobylkalucni Já jsem si pořídila extra plochou prachovku. Je skvělá, jen je opruz rovnat ty třásně po vyprání, aby uschnula rovně :D

MP Janka
706 příspěvků 23.11.20 17:58

V práci mě poslali na pravidelnou prohlídku posouzení zdravotní způsobilosti. Už samo o sobě je to otrava a navíc teď v téhle době… Jsem zvědavá jak se moje praktická bude tvářit, že zrovna teď v nouzovém stavu potřebuji výpis ze zdravotní karty. Moc se mezi ty chrchlající lidi těším. Netuším, jestli je výpis elektronický, ale minimálně u závodní mě návštěva nemine.
A ještě ke všemu to znamená, že už tu jsem trošku jako inventář, stárnu a přitom jsem se v osobním životě nikam neposunula.

zwedavka
1188 příspěvků 23.11.20 19:08

Já praktické zavolala a cca za týden převzala mezi dveřmi oproti příslušné částce, bez čekání.

benyka
8892 příspěvků 23.11.20 19:24

@Vinca_minor Ta je dobrá! Já mám na to klasický tříbarevný vochometák s teleskopickou tyčí, která tou škvírou tak sotva projde, ale není to žádná sláva. I když délka je dostatečná, vymetat s tím plochu 2×2 metry pod postelemi je děsné, a přesně tam se tomu prachu líbí nejvíc.

Stránka:  « Předchozí 1 1392 1393 1394 1395 1396 1397 1398 1399 1400 1401 1402 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek