Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (560) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
bao-baba
1537 příspěvků 27.11.20 19:40

@Moir
Pozor na pojem „menstruující žena“ :-), nyní je to správně „menstruující člověk“. Rowlingová kvůli tomu má docela slušný problém…

Oveeec
2807 příspěvků 27.11.20 22:41

@bao-baba Teď jsem zrovna viděla nějakou reklamu na kosmetiku nebo oblečení „pro něho“ a „pro ni“. Tak jsem přemýšlela, kde tam mají nebinární a trans a já nevím ještě jaké lidi, a kdy si toho někdo všimne a co se bude dít pak. Přidají kategorii „unisex“, „nebinární“ a podobně?

Moir
2509 příspěvků 28.11.20 08:45

@bao-baba dobře, tak menstruující osoba s dělohou :)

Paris1789
5338 příspěvků 28.11.20 10:27

Jak na nás padl 2. lockdown, chodím zase pěšky do a z práce, teď mám navíc nový telefon s appkou, která mě vždycky pochválí, že jsem byla ten den aktivní. Ale při pátku jsem už unavená strašně, a bolí mě nohy. Chtěla bych odpočívat a dělat to, co přes týden nestihnu, protože vyrazím ráno a vrátím se kolem osmé večer, ale můj muž, co je pořád doma, chce zase někam vyrazit na pochoďák.
Taky jsem od něho dostala kartičku se stravenkovným, úplně je mi blbé napsat, kolik je tam peněz, ale nemám to kde utratit. Včera jsem za jídlo v bufáči dala 65 korun. Jelikož potřebuju nějaké zimní teplejší oblečení a tomu, že otevřou obchody, už úplně nevěřím a i kdyby otevřely, na tu covid párty v obchodech si nechám zajít chuť, takže jsem vyměkla a objednala si přes internet nějaké věci a teď trnu, jestli mi to bude.
Jelikož se ke kadeřnici nedostanu až zřejmě do jara, oholila jsem si hlavu a pak jsem musela spát v čepici, protože mi byla zima na hlavu, to jsem zjara nezažila.
A jak jsem šla tuhle po sedmé večer domů, zahlédla jsem v jednom hotelu, jak si tam hned několik dam bez rozestupů nechává dělat nehty. Patrně to spadá do služeb pro ubytované hosty a na ty je výjimka? Jako na jídlo v restauraci? Nicméně si umím docela dobře představit, že jsou lidi, co se ubytují, aby si mohli zajít v hotelu na manikúru a ke kadeřnici.
Já si nehty lakovala doma, povedlo se mi to hezky, ale nakonec jsem se po týdnu rozhodla v tom nepokračovat, protože je to teď asi jedno, stejně nosím rukavice a s stýkám se akorát s manželem.
Minulý týden jsem byla nakoupit v Globusu a už nikdy víc, pohled na spoluobčany, co berou celé bedny housek, si už příště nechám ujít. Stejně skoro vůbec nemám hlad.
Děkuji, že jsem mě vyslechli.

Příspěvek upraven 28.11.20 v 10:33

Paris1789
5338 příspěvků 28.11.20 10:32

Ale má to i světlé stránky. Například tu, že bunda ze Zary, co jsem si koupila někdy letos v únoru do lesa, se ukázala jako výborný a velmi teplý kus oděvu, je to teď můj nejoblíbenější svrchník, stála pár stovek, mé vlněné kabáty ve skříni zahálejí. A taky jsem doma našla vložky do bot z Ecca, na jaře mi je vnutili s botama a já neměla už sílu je odmítnout, tak za ty jsem dnes ráda, protože na ty denní pochoďáky jsou ideální.

s_sirena
110 příspěvků 28.11.20 15:26

@Paris1789 vyrazila jsem ve středu v poledne nakoupit do lidlu, myslela jsem, jak to nemám promyšlené. Přece v poledne bude nejmíň lidí. Poté, co jsem si vystála frontu na vozík jsem taky vzala housky do zásoby a doma nastrkala do mrazáku, abych tam co nejdéle nemusela…

dagino
863 příspěvků 28.11.20 17:23

@s_sirena Nie je to skvelé, raz za týždeň nakúpite a zostane vám kopa času na koníčky ( záliby ).

Paris1789
5338 příspěvků 28.11.20 17:56

@s_sirena tak já bych bednu housek jedla asi tak rok. Možná déle. Kecám, já bych je prostě vyhodila.
Ale zase mě to donutilo nakupovat v těch malých obchodech, když jdu z práce, není tam ani noha většinou. Teď jsem objevila novou pekárnu, chleba sice nic moc, ale makovec dobrý. Možná jiné druhy jejich chlebů jsou lepší, uvidím.
Stejně moc jíst neptřebuju, v práci si většinou zajdu k okénku a po zbytek dne vždycky něco vyštrachám, no a vždycky je tu Rohlík.
Delmart je taky prázdný po většinu času. Do Globusu už mě prostě nikdo nedostane.

Lakerol
204 příspěvků 28.11.20 20:12

@Paris1789 Koloběžka? Obyčejná skládací nenabíjecí? Ve Vídni se na tom jezdí běžně. Může mít i popruh přes rameno.

s_sirena
110 příspěvků 28.11.20 21:58

@dagino no já obvykle jezdím do obchodu dvakrát týdně, a strávím tam tak půlhodinu, tak zas taková úspora to není :wink: je fakt, že co dcery nechodí do školy je spotřeba jídla vyšší, vaří se i přes týden obědy, je to dost poznat..

s_sirena
110 příspěvků 28.11.20 22:13

@Paris1789 jedna z dcer má horní i dolní zámečky a k tomu distanční destičku, když chce housky, dostane housky… Máte to fajn, tolik možností.. To vám trochu závidím

Paris1789
5338 příspěvků 28.11.20 23:14
@s_sirena píše:
@Paris1789 jedna z dcer má horní i dolní zámečky a k tomu distanční destičku, když chce housky, dostane housky… Máte to fajn, tolik možností.. To vám trochu závidím

promiňte, ale nepochopila jsem tenhle příspěvek.

Moir
2509 příspěvků 29.11.20 09:45

@Paris1789 dcera má rovnátka na obou čelistech a špatně se jí jí, takže když už něco může jíst a chutná jí to, tak se tomu vychází vstříc

Paris1789
5338 příspěvků 29.11.20 10:40

@Moir aha, tohle neznám, mé děti rovnátka neměly.

Femur
649 příspěvků 29.11.20 22:11

@Moir To si pamatuju, jak jsem některé věci nemohla s rovnátky jíst, jak jsem si na vrcholu Kriváně čistila zuby po svačině, jak jsem jednou ve vzteku hodila po bratrovi maso, protože se mi smál, že ho nemůžu ukousnout. A to maso se obtisklo na zeď nad gaučem, dlouho ten mastný flek nešel dolů. To jsem ráda, že to mám za sebou. :-)

Moir
2509 příspěvků 30.11.20 08:20

@Femur já znám naštěstí strasti a radosti rovnátek jen z doslechu, zuby mi naštěstí narostly až na jednu osmičku spořádaně v řadě a i ta osmička vybočuje jen mírně

Vinca_minor
2331 příspěvků 30.11.20 10:22

@Moir Já si nepamatuju, že bych s rovnátky na obou čelistech měla zásadní omezení. Jen jsem nemohla jíst hodně tvrdé věci, jako syrovou mrkev a oříšky, a nedokázala jsem se zakousnout do jablka :D A z pochopitelných důvodů jsem se vyhýbala máku. Jinak jsem jedla všechno jak předtím a ještě jsem si zdokonalila práci se zubním kartáčkem.

kobylkalucni
420 příspěvků 30.11.20 10:27

Fuj, destička. Strašně rada bych řekla, ze se na to dá zvyknout jako na rovnátka, ale bohužel ne… já měla teda patrový drát, ale princip podobný- potvora, za kterou se zachytava jídlo, všude tlačí a zavazí a nejde s tím mluvit. Že posílám dcerce virtuální obejmutí, ať se drží, že to rychle uteče. Když jsem už v puse měla jen ty zámečky, tak už jsem občas i na ty rovnátka zapomněla, to už bude daleko lepší.

s_sirena
110 příspěvků 30.11.20 15:54

@kobylkalucni díky, jo destička je nejhorší.. Dcera má takovou tu slídovou, má tím vyplněný horní oblouk, blbě se jí jí, a blbě mluví. Je mi jí líto, ale snáší to statečně.

Vinca_minor
2331 příspěvků 1.12.20 07:24

Pardon, že to na vás navalím, ale musím upustit páru.
Tenhle rok je úplně divnej a naši rodinu provází nemoci a úrazy. Začalo to rakovinou prsu u mámy, která se stále léčí a navíc má následkem léčby neuropatii. Pak měl synovec vážné pohmoždění sleziny, které se naštěstí obešlo bez operace. Švagrovi zjistili lymfom, je po operaci a bude chodit na ozařování. Muž ze služebky přivezl poraněné oko, já jsem měla autonehodu, naštěstí snad oboje dobrý. A jako závěrečný bonus jsem se dozvěděla, že rakovinu prsu má i strejdova žena, přičemž moje teta na rakovinu zemřela. Uf.
Aspoň že se změnou práce jsem spokojená, aspoň něco letos klaplo.

Ophelie
1089 příspěvků 1.12.20 08:33

@Vinca_minor nový rok tu bude za chvíli a v něm se snad spoustu věcí v dobré obrátí. Tlapkám…

Čírina
415 příspěvků 1.12.20 09:36

@Vinca_minor Jumanji 2020. držím vaší rodině palce.

Chichinka
102 příspěvků 1.12.20 10:42

@Vinca_minor Nejste v tom sama…příteli během roku zemřela maminka (srdíčko), strýc (rakovina) a teď nedávno i děda. Tatínek zemřel v jeho útlém věku. Odešli mu tři nejdražší lidé jeho dětství. Moje sestra je po ztrátě zaměstnání již druhým týdnem hospitalizována na psychiatrii s těžkými depresemi s psychotickými příznaky. Vše jsem iniciovala já, rodiče odmítli připustit, že je to až tak vážné.

Ale jako u Vás, práce je zatím v pořádku. Dokonce i mému muži se rýsuje zajímavá změna…

Snad nový rok přinese pozitivnější věci :-)

vvy
352 příspěvků 1.12.20 11:08

@Vinca_minor Soucítím a přeji vám, ať už je líp.

vvy
352 příspěvků 1.12.20 11:10

@Chichinka Soucítím, a jak už zde bylo uvedeno, za pár dní tenhle šílený rok končí. Držím nám všem palce, ať je ten nový výrazně lepší.

Stránka:  « Předchozí 1 1398 1399 1400 1401 1402 1403 1404 1405 1406 1407 1408 1432 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek