Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (553) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Brixie
664 příspěvků 5.12.20 04:34

@giuliettka To je docela zajímavý pohled. Chápu, jak to myslíte. Nikdy jsem nad tím takto neuvažovala :thinking: Asi na tom taky něco bude.

Brixie
664 příspěvků 5.12.20 04:46

A pak je tu můj otec, kterému můžu 169× říkat, ať mi nepíše pozdě večer, protože prostě spím, čímž nemůže očekávat, že mu odpovím. A co myslíte? Ve 22:47 jsem dávala nabít telefon před spaním a tu na mě blikne sms, jestli jako zítra půjdeme na oběd… Ach jo. Což je tedy další věc, která mě štve. Když po mně někdo něco chce takhle pozdě. Už mi to nemyslí, jsem unavená, nechci řešit věci před spaním, a navíc mi to přijde neslušné. Měl na to celý den.

Uživatel je onlineMP Janka
746 příspěvků 5.12.20 08:15

@giuliettka
To není o nepostradatelnosti, to je o stylu práce. Lidi s pravidelnou pracovní dobou tohle nechápou, což chápu. Já zase nechápu, jak lidé s klasickou pracovní dobou 5×8,5 navíc třeba s pražskou pracovní dobou 9:00-17:30, zvládají organizační věci kolem domácnosti.

giuliettka
7975 příspěvků 5.12.20 08:49
@MP Janka píše:
@giuliettka
To není o nepostradatelnosti, to je o stylu práce. Lidi s pravidelnou pracovní dobou tohle nechápou, což chápu.
Myslím, že sa hodně preceňujete. Chápem ľudí čo majú štýl práce nepravidelný, a chápu to aj všetci ostatní. Ale píšete…
@MP Janka píše:
Já nerada telefonuju, radši píšu. Když pominu práci, kde nemám často přístup na pracovní e-mail, zato mají skoro všichni nějakým záhadným způsobem můj soukromý telefon
…takže je to len o vašom pocite nenahraditeľnosti. Keby ste skutočne nenahraditeľná bola, tak máte firemný telefon, alebo ten súkromný nezískajú ľudia záhadným sposobom, ale im ho kvoli práci dáte sama.
Oveeec
2775 příspěvků 5.12.20 09:56

…já mám občas chvilky, kdy koukám na zvonící telefon a říkám si ne. NE.

bao-baba
1420 příspěvků 5.12.20 11:40

@MP Janka
Ani si nechci představovat, kolik nezodpovědných lidí jezdilo na koni minulých několik století :-)

bao-baba
1420 příspěvků 5.12.20 11:43
@MP Janka píše:
@giuliettka
To není o nepostradatelnosti, to je o stylu práce. Lidi s pravidelnou pracovní dobou tohle nechápou, což chápu. Já zase nechápu, jak lidé s klasickou pracovní dobou 5×8,5 navíc třeba s pražskou pracovní dobou 9:00-17:30, zvládají organizační věci kolem domácnosti.

Zvládají, měla jsem pracovní dobu mnohem delší a zvládala. Prostě když musíš, tak musíš. Řeší se priority a ne blbiny.

746 příspěvků 5.12.20 12:03

@bao-baba
No když ono minulých několik století to bylo o něčem jiném než v posledních 10-20 let. Já bych před takovými 100 lety byla bez nohy, nedělala jsem vůbec nic nebezpečného, kůň zakopl v kroku, jenže dost nešťastně. Nemít u sebe nikdo telefon, tak jsem nahraná. A nebýt dnešní medicíny, tak jsem mrzák.

Já vím, že zvládají, musí. A z okolí vím, že by spousta z nich nevyměnila svůj pravidelný režim, za moji nepravidelnou docházku do práce, leda, když mi náhodou vyjde týden v kuse volno, to by brali :-D

Ono to je spíš o tom, že u mě a mých nejbližších kolegů, co se týče pracovních záležitostí, ti lidé prostě neví, jestli mám volno nebo jsem v práci, pokud tedy zrovna nedělám na jejich projektu. (a i v tom mají občas guláš)

KajčaLiška
190 příspěvků 5.12.20 12:44

Stěžuji si na hloupé předsudky. V zoufalství jsem zadala do vyhledávače „co koupit tátovi“ a výsledky: alkohol, bedna, kterou si muž musí vypáčit, polštář s posměšnými nápisy o důchodu, tričko s lenochodem na větvi. Netroufám si zadat dotaz na ženy :-D

giuliettka
7975 příspěvků 5.12.20 14:25
@MP Janka píše:
@bao-baba
No když ono minulých několik století to bylo o něčem jiném než v posledních 10-20 let. Já bych před takovými 100 lety byla bez nohy, nedělala jsem vůbec nic nebezpečného, kůň zakopl v kroku, jenže dost nešťastně. Nemít u sebe nikdo telefon, tak jsem nahraná.

Nepoviem v Amerike, alebo Austrálii, kde sú miesta, že idete stovky km a nikde ani vtáčika letáčika, alebo živá duša. Ale v Čechách? Kde je je dedinka na dedinke natlačená. A ak máte u sebe spolujazdca, tak ten má koňa! a na najbližšiu cestu zastaviť auto to má za pár sekún, do tej dediny, tam a nazad za pár minút. A úprimne ak budete mať smolu, tak vám ani telefon a dnešná medicína nepomože a možete si zlomiť na mieste vaz.

Oveeec
2775 příspěvků 5.12.20 16:20

@MP Janka Já myslím, že (skoro) nikomu nepřijde divné, že máte s sebou telefon, protože to je samozřejmě zodpovědné a rozumné, ale že - jestli jsem to dobře pochopila - jste šéfovi zvedla telefon ve cvalu. Opravdu telefonujete ve cvalu? :) A neplaší se kůň, když zazvoní telefon?

746 příspěvků 6.12.20 07:05

@Oveeec
Jezdím pár koní, u který vím, že to nejhorší, co můžou udělat je, že zastaví. A pak jezdím koně, na kterých bych si telefonovat nedovolila.
Spíš hrozí, že se leknou zvonícího telefonu, než že mluvím, to je pro ně normální. Takže telefon stejně musím vyndat z kapsy a pak už mi je na hodných koních jedno, jestli ho zvednu nebo položím, v ruce ho mít musím tak jako tak. Jen někdy musím zastavit a u u některých koni to jde za jízdy.

kobylkalucni
406 příspěvků 6.12.20 16:26

@giuliettka vy jste na koni nikdy nejela, že? Poník na pouti se nepočítá :-)

ertz
770 příspěvků 6.12.20 17:49

Obarvila jsem závěsy - na režném podkladu bylo bílé písmo a růžové hortenzie. Písmo je teď růžové. To se mi nestalo aspoň deset let. Ne že by pustily ty květy, ale přihodila jsem k nim přemáchnout světle růžové tepláky (již prané).

Oveeec
2775 příspěvků 6.12.20 23:23
@MP Janka píše:
@Oveeec
Spíš hrozí, že se leknou zvonícího telefonu

To jsem právě myslela. Já bych si zvuk každopádně vypínala a vozila bych telefon jenom pro případ, že by se nedejbože něco stalo. Tak. A dostala jste zcela zdarma nevyžádanou radu :D

Edit: Překlep

Temperance
2990 příspěvků 6.12.20 23:41

@Oveeec Existujou i vibrace, ty ho nesplašej.

746 příspěvků 7.12.20 06:58

Já jsem ztracený případ a mám samé výmluvy :-D V bundě nebo kapse mikiny vibrace necítím a už se mi stalo, že volali ze stáje, třeba když jsme se kvůli nesjízdnosti terénu zdrželi. Sama vím, jak je nepříjemné ve stáji čekat na skupinu, která měla být dávno doma a nikdo z nich nezvedá telefon.

vvy
352 příspěvků 7.12.20 09:27

@Brixie nám volá manželova maminka třeba v 23 hodin a první, na co se zeptá je, jestli jsme doma :-). No, a pak jestli nespíme :-). Naopak moje maminka večerní telefonáty nesnáší, pro ní je každý telefonát po šesté hodině večerní, znamení katastrofy a neštěstí.

Birdonawire
621 příspěvků 7.12.20 10:11

@MP Janka Koukam, kolik odborniku na kone Vam tady radi. :-)
Myslim, ze sama musite vedet, co je bezpecne a co ne, jestli mobil potrebujete a tak dale.
Jo a jsem taky odbornik. Jednou jsem bezela Velkou pardubickou. Jako dite v bezeckem zavode, co se konal na casti trati.

mikrob
275 příspěvků 7.12.20 10:30

@Birdonawire A měla jste s sebou mobil? :-)

Oveeec
2775 příspěvků 7.12.20 10:50

@MP Janka Vidíte, tohle mě vůbec nenapadlo!

Birdonawire
621 příspěvků 7.12.20 11:35

@mikrob V te dobe bych k mobilu musela mit i privesny vozik, pokud vubec nejaky mobil tehdy existoval. :-)

mikrob
275 příspěvků 7.12.20 11:59

@Birdonawire První mobil jsem viděla kdysi dávno v seriálu BH 90210, vypadalo to jako normální pevná linka, ale nosilo se to v ruce :-) Do batůžku by se to jistě vešlo, ale přes překážky by to bylo jistě nepohodlné.

Gorilka
1363 příspěvků 7.12.20 12:10

@mikrob To byla pevná (digitální síť)

Paris1789
5231 příspěvků 7.12.20 13:22

@MP Janka hovory je možné přijímat i přes chytré hodinky a použít při tom bluetooth sluchátka.
Jinak se nechci do hovoru vměšovat, je to jen technická poznámka,

Stránka:  « Předchozí 1 1401 1402 1403 1404 1405 1406 1407 1408 1409 1410 1411 1420 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek