Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (566) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Paris1789
5355 příspěvků 16.1.21 13:30

@zwedavka tohle se mi nestává, spíš mají pocit, že vědí mnohem líp než já, co potřebuju. Přezíravě se ke mně teda (v PC, elektro, IT) nikdo nechoval, jen blahosklonně.
Zato paní v galanterii byla vyloženě drzá, když jsem jí řekla, že potřebuju jehly do šicího stroje. Věděla jsem přesně, co chci, ale podle jejího chování jsem zřejmě nikdy šicí stroj neviděla ani z pendolina a dávala mi to proklatě sežrat. To byl nejhorší zážitek z nakupování evr snad za poslední dekádu, pokud tedy nepočítám chování některých prodavaček u nás v Bille, ty mají svou speciální kategorii neurvalosti.

porjk
3215 příspěvků 16.1.21 13:47

@ertz To mě znervózňuje taky, ten Blatného respirator. Vždycky čekám, kdy mu z toho nosu spadne. Nedává zrovna dobrý příklad. A to je jen prislovecna třešnička na tom dortu, co splácali v posledních měsících.

Femur
649 příspěvků 16.1.21 18:57

@ertz U nás se školka zatím drží, nesmějí se tedy spojovat třídy na odpoledne, ale zatím se nám vyhnula karanténa, kamarádčin syn už byl takhle v karanténě 2×. K té škole, jasně, že tam jde i o to, že třeba cestují MHD, jedí v jídelně, takže ano, je to rizikové. Na tom hřišti jsou sice venku, někteří se ale při příchodu objímají, nadšení, že se vidí. Což ale dělali, i když jsme je hlídali ve škole, jestli mají roušku a izolovali třídy. Ráno se potkali před školou a objali. Těm dětem to prostě chybí, kontakt s vrstevníky. I když teda by nemusel být tak těsný.
Já jsem ráda, že syn může chodit do školky, sama vysílám z domova, a dost mi chybí kontakt s lidmi. Vyrazila jsem v pátek po „vyučování“ pěšky do města, musela jsem se narovnat od sezení u PC. Šla jsem koupit nějaké látky na roušky a normálně jsem se tam zakecala s prodavačkou. (Nikdo jiný tam naštěstí nebyl)

DanielaS
5245 příspěvků 18.1.21 11:34

Ja jsem ziveho kolegu videla naposled 20. unora lonskeho roku. Zanedlouho mam vyroci. Chvalabohu mame deti dve, tak si delaly spolecnost behem tech ctyr mesicu, kdy byly jen s dospelymi. To me vpravde nenapadlo, kdyz jsme se rozhodovali o druhem diteti, jak se to bude hodit.

květušína
643 příspěvků 19.1.21 08:35

Stěžuji si na sebe. Včera jsem v práci mohla něco udělat naprosto jednoduchým způsobem. Mě to vůbec nenapadlo a teď se to bude dělat složitěji a potrvá to déle. Fakt nevím, na co jsem myslela. Říkám si, že jsem snad úplně blbá nebo co. Ach jo.

Oveeec
2822 příspěvků 19.1.21 12:48

@květušína Mně se včera stalo totéž. Strašně složitě jsem vymýšlela věc, která měla úplně jednoduché řešení, které mě mělo automaticky napadnout jako první…a ne. Naštěstí se nestala žádná škoda, ale štve mě to z principu. A teď jsem byla u veterináře, kde se řešilo víc věcí, a na jednu z nich, docela důležitou, jsem zapomněla. Přitom jsem na ni předtím myslela vlastně nejvíc. Nechápu.

pavka_l
1253 příspěvků 19.1.21 16:16

@květušína @Oveeec není to tím, že včera byl ten nejhorší den v roce?

Oveeec
2822 příspěvků 19.1.21 16:36

@pavka_l Já to ale mívám často :D

Čírina
418 příspěvků 19.1.21 17:51

Právě se mi zhroutily životní jistoty. Přišla mi zelená karta od povinného ručení, a ona je bílá!

benyka
9115 příspěvků 19.1.21 17:59

@Čírina Bílá je nová zelená. Co vám na tom vadí? :-)

Judy24
1247 příspěvků 20.1.21 08:42

@benyka Je to samozřejmě prkotina, ale mě to taky trochu naštvalo. Dokud byla zelená, tak ten název dával smysl a pro lidi, co s autům tolik nerozumí nebo jsou zmatení po nehodě a já nevím co všechno, tak se prostě může hodit, že když hledají „zelenou kartu“, tak hledají zelenou kartu. Přijde mi to nepraktické a nechápu, k čemu je ta změna dobrá. : )
Chápu, proč není černá skříňka černá, ale proč není zelená karta zelená, zatím nevím.

benyka
9115 příspěvků 20.1.21 09:15

@Judy24 Máte pravdu. Ale buďme rádi, že aspoň tráva zůstává zelená. (Já jsem teda letos ráda byla.) :-)

bao-baba
1568 příspěvků 20.1.21 10:25

Výplata ani odstupné nebude, napsal Pietro Filipi všem propouštěným zaměstnancům
Dnes 9:15 ČTK Česká módní značka Pietro Filipi chce propustit všechny pracovníky svých 23 obchodů, napsal ve středečním vydání deník Blesk…V dopise firma zaměstnancům hrozí, že pokud neodejdou hned sami na dohodu, propustí je sama na konci března z organizačních důvodů, ale až do propuštění jim nevyplatí žádné peníze. Firma proto pracovníkům píše, ať raději ukončí pracovní poměr dohodou ke konci ledna.

„Vznikne vám nárok na odstupné. To sice nebude vyplaceno, ale od 1. února 2021 se můžete přihlásit na pracovní úřad. Tam můžete požádat o kompenzaci odstupného,“ uvádí firma v dopise. Doplňuje podle Blesku, že i kdyby lidé pracovní poměr ukončili sami kvůli nevyplacení mzdy, vznikne jim nárok na náhradu mzdy zaměstnavatelem, kterou ale Pietro Filipi nemá z čeho vyplatit.

Gorilka
1369 příspěvků 20.1.21 12:25

@bao-baba Tak to semlelo i Karu.

if5
445 příspěvků 20.1.21 17:26
@Judy24 píše:
Chápu, proč není černá skříňka černá, ale proč není zelená karta zelená, zatím nevím.

Protože si ji lidé můžou vytisknou sami na domácí tiskárně a většina asi nemá zelené papíry.

Byljednoujedenživot
214 příspěvků 20.1.21 17:26
Oveeec
2822 příspěvků 24.1.21 17:38

Já su tak vzteklé. Potřebuju vyplnit přihlášku na jeden program, potřebuju do ní zadat moduly, kterých bych se tam ráda účastnila. Hledám nabízené možnosti na stránkách zapojených institucí, stránky sice všechny krásné, ale informace o tom, co pro tenhle program nabízejí, celkem žádné. Samozřejmě výraz „modul“ nepoužívá žádná z těch institucí, takže nevím, co tím naše instituce myslí. Vypadá to buď na střelbu od boku, nebo na dlouhé složité dotazování. A že bych chtěla trávit čas dlouhým složitým hledáním nebo dotazováním, to moc nechci. Překvapuje mě taky, že je nemožné k něčemu se proklikat nejen na stránkách mé domovské instituce, ale i na těch zahraničních. Taky tam mají bordel :D

trnk
332 příspěvků 25.1.21 17:03

Před vánocemi jsou koupila na e-shopu VEBA béžovou osušku gramáž 640 g/m2, kterou jsem napřed vyprala a pak po týdnu používání z ní visí nitě (v ploše nikoli po obvodu).Kdyby byla otevřená prodejna na Vinohradech šla bych to tam reklamovat, ale takhle nevím, zda to poslat zpět. Tolik k vychvalované Vebě.

Oveeec
2822 příspěvků 25.1.21 20:29

@trnk Ha. To jsem ráda, že to říkáte, protože příští várku ručníků jsem se chystala koupit právě u nich. Tak uvidím, jak se to vyvrbí s tou vaší případnou reklamací :)

Birdonawire
634 příspěvků 25.1.21 20:52

@trnk Pred casem jsem neco kupovala pres eshop Veby a vybrala si doruceni na prodejnu v Praze. Pri vyzvednuti mi prodavacka nastvane sdelila, ze reklamace at si resim primo s eshopem, ze oni spolu v podstate nemaji nic spolecneho.
Koukla jsem na reklamacni podminky na webu, bohuzel asi budete muset poslat postou, prodejna Vam ani po otevreni nepomuze. Jedine ze by Vam poradili jiny postup na zakaznicke lince.

Birdonawire
634 příspěvků 25.1.21 20:56

Od Veby mam jen nekolik sad povleceni, to ma dobrou kvalitu i po dlouhe dobe. Rucniky jsem tam nekupovala.

Temperance
3046 příspěvků 25.1.21 23:40

Dnes v Lidlu: Ve frontě u kasy přede mnou mladá žena se dvěma lahvemi sektu a čtyřmi balíčky míchaných oříšků (přesně jedny míchané oříšky a troje oříšky s brusinkami). Prima, to půjde rychle. Ó jak jsem se mýlila! Slečna po namarkování tvrdila, že oříšky mají být v akci, a ukazovala na mobilu obrázek letáku. Pokladní to konzultovala s hlavním pokladním, ten o tom také nic nevěděl, ptal se slečny, jestli to nebyla předchozí akce, slečna, že ne, že to je ode dneška. Povolán vedoucí směny, taky nic nevěděl, slečna se pořád oháněla letákem v mobilu, vedoucí nakonec ustoupil. Slečna si na kalkulačce spočítala, že to má být 52 Kč a pak rovněž na kalkulačce odečítala 378-52. Jenže stornovat to a zadat opravenou cenu systém neumožnil, tak to nakonec dopadlo tak, že slečna zaplatila plnou cenu (kartou) a pokladní jí pak vrátila 52 Kč. Doma jsem si několikrát pečlivě prohlížela papírový leták - oříšky tam nejsou. Náhodou jsem našla i leták z minulého týdne, taky tam nebyly.
PS Smekám před personálem prodejny, ani náznak rozmrzelosti.

Ophelie
1099 příspěvků 26.1.21 08:26

@Temperance jste podcenila Murphyho zákon o frontě u pokladny:o) Což se mi stává běžně.

květušína
643 příspěvků 26.1.21 08:41

@Temperance má to být akce až na víkend, tedy od 30.1., i cenový rozdíl by odpovídal. Né, že bych měla leták Lidlu tak v hlavě, ale nedalo mi to a podívala jsem se na internet na nabídku. Každopádně ve vašem Lidlu máte personál na profesionální úrovni.

MP blanka
2842 příspěvků 26.1.21 09:25

Prečo nikto - pokladníčka - hlavný pokladník - vedúci - neskontrolovali cenu / akciu / priamo v letáku? Pre podobné prípady majú na niektorých predajniach letáky na kase. V tomto prípade to nemusel byť zámer, slečna sa pravdepodobne skutočne iba pomýlila, ale že dali len na jej slovo? Keď dnes asi nebude až taký problém si na obrázku v mobile nejaký údaj „upraviť“. Ale to, že ostal perdonál kľudný by som tiež ocenila.

Stránka:  « Předchozí 1 1415 1416 1417 1418 1419 1420 1421 1422 1423 1424 1425 1434 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek