Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (566) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Čírina
418 příspěvků 26.1.21 11:53

@Birdonawire Je tedy možné, že Veba měla dobrou kvalitu před dlouhou dobou…

Birdonawire
634 příspěvků 26.1.21 12:13

@Čírina Podle posledniho nakupu pred Vanocemi 2020 bych rekla, ze kvalita povleceni porad dobra. Ale jeste jsem ho x krat nevyprala jako ta drive nakoupena.
Rucniky netusim.
Ale psala jsem hlavne kvuli tomu, ze mozna nema cenu cekat, az otevrou obchod na Vinohradech, reklamaci tam nejspis nevezmou.

BeKaa
633 příspěvků 26.1.21 18:38

@Temperance Hlavně je fajn, že z ní kvůli 52 Kč neudělali blbce. Dokonce si myslím, že to ten vedoucí i věděl, že je o týden vedle, ale rychle si spočítal, že 52 Kč není taková hrůza a zákazník to ocení. Ale i kdyby oprávněně slečně vysvětlit, že akce bude platit až za týden, tak jim to vrátí a kdoví jestli tam ještě někdy vkročí.
Kéž by to bylo i v jiných obchodech.

benyka
9115 příspěvků 26.1.21 18:45

To mi připomnělo, že v sobotu (na rozdíl od úterý, kdy se otevíraly papírnické potřeby) už v K. papírové tácky prodávali. A to jsem s vládou nejednala! :-)

bao-baba
1563 příspěvků 27.1.21 10:50

Otravuje mne, že z lahviček šamponu nebo prostředku na nádobí vždycky vymáčknu více než potřebuji. Je to od té doby, co se výrobci předhánějí v tom jak dodat všechno báječně husté. A navíc mám dojem, že dostávám hlavně „hustidlo“, asi jako se do potravin cpe místo plnohodnotných surovin škrob.

Paris1789
5353 příspěvků 27.1.21 10:59

@bao-baba na to je dobrý dávkovač. Kvůli tomu jsem přelila Jar do dávkovače na tekuté mýdlo. Úspora je značná.

bao-baba
1563 příspěvků 27.1.21 11:11

@Paris1789
No jasně, to udělám. Mlátím čelem o zeď, že mě to nenapadlo.

mimi
284 příspěvků 27.1.21 11:36

Jar prelievam do menšej fľaše a riedim vodou, na riady aplikujem zriedený roztok. Tiež nám teraz dlhšie vydrží. Nemám teraz voľnú fľašu s pumpičkou, ale oceňujem nápad a do budúcnosti to poriešim tiež takto.

MP Janka
774 příspěvků 27.1.21 12:10

Mně i ten dávkovač dávkuje větší dávku jaru, než potřebuji, třeba když chci umýt jen nádobí po snídani. To mi ta lahev saponátu přijde lepší, ale není to tak estetické a teď s rukou v sádře dávkovače oceňuji :-D

květušína
643 příspěvků 27.1.21 12:14

Mám jar naředěný v rozprašovači. Stejně jsou pořád reklamy, jak se hromada nádobí umyje jednou kapkou, tak, co. :)

benyka
9115 příspěvků 27.1.21 12:16

@bao-baba Taky mě to štvalo, takže si dávám prostředek na mytí nádobí půl na půl s vodou do dávkovače. Taková dávka (1,5 deci mycího prostředku + voda) mi vydrží týden na všechno (na myčku jsem se vykašlala).
@mimi Není to sice tak elegantní jako dávkovač s pumpičkou, ale snad ještě praktičtější je použít obyčejnou malou PET láhev od limonády a do víčka udělat dírku nažhaveným špendlíkem. Vedle mám totéž s octem, a když namíchám do skleničky horké vody dohromady trošku jaru a octa, báječně se tím umyje sklo, takže ani po opláchnutí čistou vodou a uschnutí na něm nezůstávají stopy vodního kamene.

Čírina
418 příspěvků 27.1.21 14:29

@benyka To už je vyšší dívčí, mně bude stačit ten dávkovač. Zvlášť když jar dochází jsou operace s celou flaškou jak z grotesky.

kobylkalucni
420 příspěvků 27.1.21 16:09

I z toho davkovace jde vymacknout jen kapka, pokud se pumpicka nedorazí až dolů. Já na tom miluju fakt, že si můžu namydlit houbicku jednou rukou, zatímco v druhé mám třeba talirek.

pavka_l
1253 příspěvků 27.1.21 20:17

@trnk Já mám z Veby ručníky, osušky i povlečení, s ničím žádný problém nikdy nebyl. Tak mě překvapuje, že osuška takhle zklamala.

if5
444 příspěvků 27.1.21 21:16

Nad dřezem mám našroubovaný takový ten držák s dávkovačem na tekuté mýdlo do koupelny a v něm naředěný jar. Dá se tak jednoručně namáčknout kapka rovnou na houbičku.

krajta
101 příspěvků 28.1.21 05:40
Pneumatiky

Hned po ránu jsem se vytočila. Jakožto člověk, který v přírodě nenechá ani papírek od bonbónů a ještě zdarma na své náklady likviduje černé sklady, jsem se konkrétně ve skupině eko waste kolotoč Swap (jací typy lidí asi v takové skupině budou, naivně jsem si myslela) vznikla diskuze o odvozu pneumatik do OZA, a že za jednu pneumatiku musíte platit 50,– Kč a co že si to OZO dovolí. Většina lidí tam měla opačný názor než já, že proč by měli tak hodně platit, že je radši vyhodí v přírodě. Těmhle lidem asi nezáleží co bude po nich, v čem budou žít jejich děti a vnoučata. Lidé jsou schopny jezdit na dovolené, pět metrů jet autem, kdyby šli pěšky upadnou jim nožičky, neustále mít plné vozíky potravin, ale když si něco koupí už jim nedojde (nebo nechce dojít) že jednou budou muset danou věc zlikvidovat, a je vcelku jedno, jestli se jedná o gauč, skříň, pneumatiky nebo elektroniku a je jim škoda dát pár korun.
Děkuji všem, kteří dočetli do konce.

marikahr
1049 příspěvků 28.1.21 08:00

@krajta ja nechápem, ako niekomu vôbec napadne naložiť napr tie pneumatiky, starý nábytok, spotrebič… A zaviezť to do prírody namiesto do zberneho dvora.
Pritom ten zberný dvor ma každá obec a pochybujem, že by niekomu odmietli prijať tieto veci

mikrob
294 příspěvků 28.1.21 09:03

Jednou jsem byla v tuzemsku na konferenci a ve volném čase jsem vyrazila na procházku do lesa. Kochala jsem se do chvíle, kdy jsem přišla ke skalní rokli, byla plná lednic, barelů, pneumatik a jiného svinstva. Kdo jede bůhví kolik kiláků s bordelem do lesa, kde ho musí ještě terénem natahat a hodit do rokle! Idioti…

bao-baba
1563 příspěvků 28.1.21 09:45

Jednou jsem při houbaření hodně daleko od civilizace našla v hlubokém lese na kopci velikou pikslu od laku na vlasy. Větší než je běžně prodávané velké balení např. Welly. Také jsem si kladla otázku, jaký člověk to donesl až tam.

zwedavka
1265 příspěvků 28.1.21 14:22

Ve sběrném dvoře nemusí vzít odpad těm, co neplatí za odpady.

ertz
840 příspěvků 28.1.21 14:31

Nebezpečný odpad ani neberou a každý nepojede 60 km autem, aby odvezl azbestové desky nebo jiné věci na speciální skládku. Ani to auto nemá - tak to někam hodí. Nesouhlasím s tím, ale změnit to nelze…

z_dediny
1120 příspěvků 28.1.21 15:20

Naše vesnice je veliká, ale sběrný dvůr nemáme. Když jsme chtěli využít ostravský ( i my platíme OZO), odmítli nás. Musíme s sebou brát někoho, kdo má správné bydliště. Nevím, jak to dělají ostatní obyvatelé naší vsi. Možná to skladují doma a jednou ročně využijí těch dvou hodin, kdy je přistaven kontejner. Nebo to někde pohodí.

Vinca_minor
2367 příspěvků 28.1.21 17:53

@z_dediny V tom případě bych zeptala na obci, kam s odpadem. Každá obec by tohle měla mít vyřešené. No ale je fakt, že některé si myslí, že kontejner jednou ročně je dostačující…

bao-baba
1563 příspěvků 28.1.21 18:03

@z_dediny
Bydlím v menší obci, součásti Prahy. Sběrný dvůr máme, nebezpečné odpady neberou, ale 2× ročně nám na ně přistaví kontejner. Takže vlastně luxus.

krajta
101 příspěvků 29.1.21 13:00

Když už tady byla řeč o Jaru. Tohle znáte?

Stránka:  « Předchozí 1 1416 1417 1418 1419 1420 1421 1422 1423 1424 1425 1426 1434 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek