Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (566) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Moir
2512 příspěvků 17.2.21 20:11

@ertz já s ní osobně nemluvila, krom velmi krátkého telefonátu, kdy jsem ji odkázala na nadřízeného z důvodu toho, aby měl nadřízený přesně přehled (jeho příkaz), co s ní za komunikaci proběhlo, tak pokud telefonuje, chce s ní mluvit jen on, prý do telefonu i osobně to takhle příšerné není
paní není z Prahy, ale z Moravy, tak naštěstí přijela jen jednou, neohlášená (už za nouzového stavu!) a zrovna jsem měla HO, protože se střídám v kanceláři s kolegyní, tak jsem ji naživo ani neviděla, je ročník 1960, tak se to nedá svést ani na stařeckou demenci

if5
444 příspěvků 17.2.21 22:49

@giuliettka Ach tá slovenčina! Chvíli jsem přemýšlela, proč vás zaujaly zubařovy stoličky. :-)

Vinca_minor
2367 příspěvků 18.2.21 08:06

@if5 Byla jsem na tom stejně. U zubaře stoličky = zuby. Ale proč ji zaujaly ty zubařovy a jak se s nimi dalo fotit selfie… uh… úvaha to byla zajímavá.

Uživatel je onlinegiuliettka
8149 příspěvků 18.2.21 15:13

@if5 @Vinca_minor No ale predstava, ako zubárovi vravím, možem si odfotiť vaše stoličky ma pobavila. :-D

Paris1789
5354 příspěvků 19.2.21 14:45

Včera jsem potkala paní, která měl šedivé odrosty tak bratru 8 cm. Na její hlavě to zvláště vyniklo, protože zbytek vlasů byl až zářivě medový a ty vlasy byly docela dlouhé. I díky tomu jsem si uvědomila, jak dlouho už to tady trvá, patrně se paní nepodařilo procpat se ke kadeřníkovi v době, kdy to ještě šlo a tak byla asi jako já naposledy někdy v září.
V kontrastu s tím mají naše politické elity hlavičky jak ze žurnálu, vede to paní ministryně financí, velice opečovávaná dáma, která se o své snímky neváhá podělit s plebsem, který ty samé možnosti jaksi nemá, pokud chce tedy dodržovat pravidla (hihi)
U toho mě pak napadlo, kolik hlasů by mohla nahnat ministryně nebo jakákoli politička, kdyby se cíleně nechala zpustnout a vyrážela by denně do kanceláří a sněmoven s odrosty, nenamalovaná, v teplákách dejme tomu. Já bych to ocenila, jako vzkaz: Vím, jak vám je. Tohle je vyloženě promarněná příležitost, možná bychom si jako stát nemuseli tolik půjčovat, stačilo by prostě jen projevit účast.
A tak se do Německa nedostal ani náš ministr zahraničí, jedno, že měl připravený jistě hezký oblek a čerstvý sestřih, nikoho to zřejmě nezajímalo, nikdo to neuvidí.

Včerejší papalášské samozřejmé vysírání na tribuně Slavie mě nepřekvapilo, docela by mě ale zajímalo, kolik asi výjimek už ministerstvo udělilo, komu a proč. Protože jestli mě něco opravdu nebetyčně sere, je ta okolnost, že čutálisti dostali výjimku, zatímco děti musejí dřepět doma, kynout a lenivět, jejich rodiče se z ponorky můžou zbláznit, ale fotbal je nade všechno, na ten si sahat nedáme.

A co vy, už máte nakoupené zásoby respirátorů?

8149 příspěvků 19.2.21 16:11
U toho mě pak napadlo, kolik hlasů by mohla nahnat ministryně nebo jakákoli politička, kdyby se cíleně nechala zpustnout a vyrážela by denně do kanceláří a sněmoven s odrosty, nenamalovaná, v teplákách dejme tomu. Já bych to ocenila, jako vzkaz: Vím, jak vám je. Tohle je vyloženě promarněná příležitost, možná bychom si jako stát nemuseli tolik půjčovat, stačilo by prostě jen projevit účast.

Myslím, že nie. Pri prvom zavretí kadernictiev som sa prefarbila sama doma. Vyzerala som príšerne. Pri otvorení kadernictiev som tam bola medzi prvými, aby mi to opravil. Teraz som sa po vzoru kráľovnej Letizie, princeznej Kate a ďalších celebrit, rozhodla, že sa na to vykašlem a počkám až tie kaderníctva otvoria. Vyzerám jak skunk, ale som v robote jediná. Všetky si pozývajú kaderníčku domov, alebo oni idú k nej na byt a ja som za exota." No čo si nedojdeš, si blbá, ako kráľovná aj tak nevyzeráš a nemáš jej príjem. "

ertz
840 příspěvků 19.2.21 16:47

Až se několik kadeřnic nakazí a nedopadne to dobře (nechci říct přímo fatálně), tak to přestane. Já jsem byla naposledy u kadeřnice v září. Barvu ještě zvládnu, střih ne. Klid v duši a zdraví je mi přednější než marnivost.

bao-baba
1564 příspěvků 19.2.21 16:49

Včera v tv zprávách měla madam Schill. opět dokonalý účes - barva, střih i vyfoukání. Bohužel nejsem tak šikovná jako ona, tak to mám jako Giu a kašlu na to, co si kdo myslí.

Adeena
1430 příspěvků 19.2.21 17:09

Ja odrosty nemám, protože mi kadeřnice po předchozí domluvě připraví barvu, kterou mě normálně barví a já si to večer dám na vlasy. Odrosty jsem zkoušela na jaře a děkuji, stačilo. Bavila jsem vlasy i mamce a sestře, prostě ne každý, kdo nemá odrosty, chodí tajně ke kadeřnici.

8149 příspěvků 19.2.21 17:14
@Adeena píše:
Bavila jsem vlasy i mamce a sestře, prostě ne každý, kdo nemá odrosty, chodí tajně ke kadeřnici.

Počkajte, to som predsa nikde nenapísala! Len že moje kolegyne chodia a netaja sa tým, a že by teda u náš väčšina neocenila neupravenú političku. Už aj tým, že my sme zvyknuté urob si sám. :-D

Adeena
1430 příspěvků 19.2.21 17:22

@giuliettka Máte pravdu, nepsala jste to. Vztáhla jsem to zřejmě z té věty, že si všechny kolegyně zvou kadeřnici domů, zatím co vy máte odrosty. Omlouvám se.

Oveeec
2820 příspěvků 19.2.21 17:23

@Paris1789 Protože ve fotbale jsou prachy. Člověku je z toho všeho normálně fyzicky zle. Já si říkám, že tohle už musí dělat schválně, protože to jinak není možné.

ertz
840 příspěvků 19.2.21 17:47

@Oveeec Jo, já si taky říkám, jestli je možné, že jsou tak blbí nebo arogantní a nebo je v tom něco chytrého a bohulibého, na co já jsem ještě nedošla.

8149 příspěvků 19.2.21 17:55
ertz
840 příspěvků 19.2.21 18:40

@giuliettka Právě něco takového jsem myslela :-) Ta bohulibost už se tam asi nedá najít - nebo že by jo?

krajta
101 příspěvků 19.2.21 19:02

Já už na naši vládu z vysoka kašlu. Asi na tom s koronou nejsme tak špatně jak tvrdí, když za rok nebyly schopní vymyslet žádné řešení, narozdíl od ostatních států, takže vidíme jak jim záleží na lidech a jak to tady je vážné. Doma mám jednu roušku, zbytek dojde z Aliexpressu a budu je prát, nechci ani zatěžovat planetu dalším zbytečným odpadem ani utrácet peníze za zbytečnosti, abychom se za půl roku dozvěděli, že respirátory nejsou účinné a máme si koupit skafandry.

Singer ka
43 příspěvků 19.2.21 19:07

@krajta a ty ostatní státy prosím vymyslely co konkrétně???

Paris1789
5354 příspěvků 19.2.21 19:35

Opravdu si myslím, že ta politička, která by na sobě měla známky zanedbání vlivem lockdownu, by hodně u voličů stoupla. U mě rozhodně. Dost se divím, že to ještě nikoho nenapadlo.

ertz
840 příspěvků 19.2.21 19:37

@krajta Aliexpress je z Číny, to ty roušky poplují a pojedou „ekologicky“ přes většinu zeměkoule. Jediné fungující řešení je karanténa, už od dob moru ( a tehdy to bylo 40 dní!)

krajta
101 příspěvků 19.2.21 19:41
@ertz píše:
@krajta Aliexpress je z Číny, to ty roušky poplují a pojedou „ekologicky“ přes většinu zeměkoule. Jediné fungující řešení je karanténa, už od dob moru ( a tehdy to bylo 40 dní!)

A odkud myslíš že jsou ostatní respirátory a roušky? Jenom proto že koupíš respirátor v lékárně desetkrát dráž a je na něm napsáno vyrobeno v ČR nebo EU, fakt je vyrobili v ČR?

porjk
3214 příspěvků 19.2.21 19:47

@Paris1789 No, když vidím některé z těch žen, je celkem jedno, jestli mají odrosty nebo ne. Možná by i tepláková souprava vypadala lip, než ty halenky s potiskem levharta, hedvábné šátečky a značkové kabelky. Jen to umocní, jak z toho čouhá sláma.

ertz
840 příspěvků 19.2.21 19:47

@krajta Rozhodně je kterákoliv země EU blíž než Čína :-) I většina asijských zemí je blíž než Čína. Hlavně teda, když jde o to zatěžování planety. Já proti čínským pracovníkům nic nemám, ale ta ekologie…

Sisi_82
15 příspěvků 19.2.21 19:54

Dnes jsem v 10 měla důležité online jednání s klientem z Francie. A od 8 hodin začali nanašet k sousedovi nový nábytek. Hrozný rachot na společné chodbičce. Říkám si OK snad to brzo skončí. No a chvilku po 10 začali delnici na te společně chodbě brousit kus skříně. Tak jsem na ně vyběhla jestli jim to přijde normální at si to jdou dělat do bytu a ne před moje dveře. Ze nic neslyším. Vrátila jsem se a bylo mi tak trapně ze vlastně ani nevím jak to jednání dopadlo. :smile:
Pak jsem šla sousedům potom říct že chápu že renovuji ale že snad mohou dopředu říct že budou něco montovat rezat vrtat asi 5 hodin v kuse. Ze to považuji za slušnost. Nebo se pletu?
No tak nic jako bonus doprostřed chodby dali pytel s odpadkama. To jsme řešili hned jak se nastěhovali ze nechávat pytle s plynkama přes noc na te chodbě je hnus. Tak rok to vydrželi a teď to mám asi za trest.:smile:
Nechce někdo koupit byt…bezva sousedi included..

krajta
101 příspěvků 19.2.21 20:11
@ertz píše:
@krajta Rozhodně je kterákoliv země EU blíž než Čína :-) I většina asijských zemí je blíž než Čína. Hlavně teda, když jde o to zatěžování planety. Já proti čínským pracovníkům nic nemám, ale ta ekologie…

A odkud myslíš že je 80% výrobků, akorát je teda koupíš s přirážkou v Česku.

Paris1789
5354 příspěvků 19.2.21 20:22

@Sisi82 chodba patří do společných prostor a není to dílna, pokud by si tam teoreticky někdo chtěl něco dělat, museli byste mu to vy všichni ostatní vlastníci dovolit. Ani to by ale nestačilo, protože chodba není kolaudovaná jako dílna, navíc to odporuje protipožárním předpisům. Podívejte se do stanov, jestli tam nemáte např. smluvní pokuty pro členy, my je tam máme.
Taky se podívejte do domovního řádu, spousta lidí si myslí, že je to jen takový cár papíru, tak není, už je judikatura, kde je ustanovení domovního řádu závazné. Můžete taky tlačit společenství ke změně domovního řádu a tyhle věci, co vám vadí, v tom explicitně zmínit.

Stránka:  « Předchozí 1 1424 1425 1426 1427 1428 1429 1430 1431 1432 1433 1434 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek