Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (566) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
ertz
840 příspěvků 19.2.21 20:36

@krajta V Číně taky rostou platy a náklady a když se k tomu přidá ta drahá doprava, tak už je to moc. Hodně firem svou výrobu už přesunulo do levnějších nebo bližších zemí. Ale kup si, co chceš - jen je zbytečné mluvit o ekologii.

Dalmitka
1803 příspěvků 20.2.21 07:28

@Sisi82 - ako Vám ja rozumiem… mohla by som o susedských vzťahoch písať romány… Môj - zatiaľ - posledný boj bol o to, aby suseda z bytu nado mnou prestala zapratávať medziposchodie a schodište neskutočným haraburdím a to až k môjmu bytu. Síce som „vyhrala“, ale za cenu, že viac spolu nekomunikujeme a zdravíme sa „cez zuby“. Som stále viac presvedčená, že podmienkou nasťahovania sa do bytových domov by mali byť testy spôsobilosti, tak ako vodičák, zbrojný pas a podobne.

Vinca_minor
2367 příspěvků 20.2.21 22:29

Tak mám stížnost na poštu. Já, která pardubickou furt chválím, že fungujou dobře.
Objednala jsem si náušnice z fleru, šlo to jako cenné psaní. Sledovala jsem zásilku na webu, doručení na depo, příprava k doručení, opětovná příprava k doručení a… ticho po pěšině. Týden poté jdu na poštu, která je u depa. Tam mě poslali přímo do depa, nahlásila jsem problém na vrátnici. Přišla pošťačka a moc se mi omlouvala, že tu zásilku ztratili. Že ví, že došla, všimli si mého příjmení, ale pak se prostě vypařila, zapadla, nikdonevícosestalo. A že se ji dva dny pokoušeli najít a nenašli. Ok, stát se to může, jsme jen lidi, ale že by sakra dali vědět mně nebo odesílatelce?!

Kryptozoo
351 příspěvků 21.2.21 09:08

Jsem už 10 dní v izolaci s koronavirem.Sama s předškolním dítětem v malém bytě. Tomu z toho už regulerně hrabe, ale dokud jsem neměla příznaky nějak jsme to zvládaly. Od včera je mi už opravdu zle, potřebovala bych celý den nejlíp spát. Dítě má střídavě návaly pláče a vzteku „maminko už prosím nelež“ sem..„maminko poď cvičit“ tam..Nejhorší je na tom vidina, že to takhle bude ještě 14 dní a já už teď nevím kde na to vezmu sílu..

Puffin
369 příspěvků 21.2.21 09:16

@Kryptozoo Soucítím, moc.
Nechytne se Váš předškolák na jakékoliv video, pohádky, televizi, poslech něčeho? Ve Vaší situaci bych pustila cokoliv a neomezeně. A jestli je Vám fakt zle, nevzal by si ho do karantény někdo jiný?

bao-baba
1564 příspěvků 21.2.21 10:07

@Puffin Nevím, je to blbé, je to blbé, obávám se, že ochota vzít si domů dítě, které může být infekční, asi moc velká nebude. Ale alespoň by ho mohla nějaká kamarádka vzít třeba na dvě hoďky ven, v okolí mám už docela dost lidí, kteří covid prodělali. Dítě by se trochu unavilo a Kr. by se mohla alespoň na chvíli vyspat.

Vinca_minor
2367 příspěvků 21.2.21 13:28

Jsem blbá. Koupila jsem si pánev, která se dá strčit do trouby. Vyndám ji a protože mi šly blbě seškrábnout přípečky, automaticky jsem šáhla na ručku…

Ophelie
1098 příspěvků 21.2.21 13:35

@Kryptozoo to je mi líto… Puffin má pravdu, cokoli, co dítě zabaví a vám dovolí „jen tak“ ležet. Přeju, ať to nejhorší je rychle pryč :hearts:️

Vinca_minor
2367 příspěvků 21.2.21 21:35

PS: Je to dobrý, bolí mě hlavně špičky prstů a část dlaně, místy mi zmizely otisky a ještě to asi napuchne, ale žádné otevřené spáleniny. Namazala jsem to hemagelem a chtěla na noc překrýt - ouha, v dm nemají kosmetické rukavice a ani lékárna nic podobného nevede. Ráno půjdu do Rossmanna, tam vím, že je mají. A přes noc budu vypadat jak válečný invalida :D

Ophelie
1098 příspěvků 21.2.21 22:12

@Vinca_minor nějak jste mi asociovala mumii. Ale foukám, kuchyň je někdy zatraceně rizikové místo.

Brep
800 příspěvků 22.2.21 07:25

@Vinca_minor a jste levak nebo je to „aspon“ na nedominantni ruce?
Soucitim, kuchynske spaleniny jsou desne.

Vinca_minor
2367 příspěvků 22.2.21 07:33

Miluju Hemagel. Ruka přes noc přestala bolet, vlastně je skoro normální. Spálená místa samozřejmě vidím, jsou necitlivá a ještě se to bude hojit, ale na to, že jsem šáhla na kovovou ručku rozpálenou na 200 stupňů, je to paráda.
Jsem pravák, pravou jsem odškrabávala přípečky do šťávy a levou si to chtěla přidržet. A bezprostřední reakce? Já su kráva!!! A pak hned studená voda.

porjk
3214 příspěvků 22.2.21 07:34

@Vinca_minor Ježíš! Ať se to dobře hojí! Mám taky takový pekáč, s plastovými uchy, které mohou do trouby. Ale je to hrozné zrádné a nebezpečné. Kov nějak odrazuje sám od sebe.

Vinca_minor
2367 příspěvků 22.2.21 09:28

Tak přemýšlím, jestli je lepší vypadat jak mumie, nebo jak Mickey mouse. Ale s mikymauzem se aspoň dá psát na klávesnici :D

Ophelie
1098 příspěvků 22.2.21 09:56

@Vinca_minor Mickey je MNOHEM roztomilejší:o)

porjk
3214 příspěvků 22.2.21 10:14

@Vinca_minor Mickey je momentálně ještě trendy ;)

mimi
284 příspěvků 22.2.21 12:15
@Dalmitka píše:
„@Sisi82“ako Vám ja rozumiem… mohla by som o susedských vzťahoch písať romány… Môj - zatiaľ - posledný boj bol o to, aby suseda z bytu nado mnou prestala zapratávať medziposchodie a schodište neskutočným haraburdím a to až k môjmu bytu. Síce som „vyhrala“, ale za cenu, že viac spolu nekomunikujeme a zdravíme sa „cez zuby“. Som stále viac presvedčená, že podmienkou nasťahovania sa do bytových domov by mali byť testy spôsobilosti, tak ako vodičák, zbrojný pas a podobne.

Suseda sa nema co urazat. Z bezpecnostného hladiska (protipoziarne opatrenia - pristup v pripade zasahu musi byt bez prekazok), schodiste a medziposchodia nesmu byt zapratane. Je to aj pre jej vlastne dobro. Takze by mala vlastne dakovat, ze Vam ide o dobro vsetkych susedov.

Dalmitka
1803 příspěvků 22.2.21 12:25

Myslím, že táto katastrofa sa nikdy neskončí… alebo môj zážitok z dnešného testovania. Čakám vonku pred odberným miestom, predo mnou veledôležitý pán s mobilom, riešiaci svoje svetoborné podnikateľské aktivity; samozrejme bez rúška; odstupy dodržané. Je to v exteriéri, neriešim. Vojdeme do odberovej miestnosti - cca 10×10 m; je nás tam 11 /4 zdravotníci + 4 ľudia už čakajúci na výsledok + 1 človek pri odbere + 2 ľudia nahlasujúci svoje údaje/, čiže celkom dosť. Pán podnikateľ si sadá po odbere na stoličku, ja taktiež. Pán bez problémov vyberie mobil, stiahne rúško a telefonuje! Pozerám - neverím; ale nikto nič. Tak ho poprosím, aby prestal a nasadil si rúško; nato použil osvedčenú taktiku debilov - začal po mne vrieskať, nech sa starám o seba. Tak som mu zvýšeným hlasom odvetila, že to práve robím! - starám sa o seba! a že sme v uzavretom priestore! Stále nikto nič! - až na to, že mobil vypol a nasadil si rúško. Atmosféra hustá; a happy end? Jeden zo zdravotníkov si dal dole respirátor, pokojne sa vykašľal do priestoru a znova si ho nasadil. Vtedy som pochopila, čo je boj s veternými mlynmi…

Dalmitka
1803 příspěvků 22.2.21 12:33

@mimi - veď práve; ja to takto vnímam - predovšetkým z hľadiska bezpečnosti, ale aj z hľadiska estetiky. Mám rada čistý, prázdny a uprataný priestor pred vstupom do bytu. Lenže to všetko je márny boj; ľudia možno síce niečo počuli /nemyslím teraz len tento problém/, ale dodržiavanie niečoho sa berie ako nezáväzný folklór. Paradoxom je, že vždy je zlý a konfliktný ten, čo sa domáha rešpektovania určených pravidiel; a ten, kto ich porušuje, je vlastne ukrivdený a v práve. To sa týka bohužiaľ všetkých oblastí ľudského spolunažívania - a nielen teraz v tejto kritickej dobe.

Vinca_minor
2367 příspěvků 22.2.21 13:17

@Dalmitka Tak v pardubské nemocnici vše v klidu. Na antigenních testech byla fronta, i když jsem byla objednaná. Ale všichni stáli venku v rozestupech, látkové roušky jsem viděla jen tři, jinak chirurgické a respirátory. Všichni měli zakrytý nos i venku před budovou. Sestra si brala kartičky pojišťovny a dotazníky, na chodbě byli max tři lidi s rozestupem, na odběru jeden lékař a jeden pacient. Čekání na výsledky venku. Byla dost zima, ale všichni byli disciplinovaní. Pohoda džez :D

Dalmitka
1803 příspěvků 22.2.21 13:43

@Vinca_minor - tak to je super; všetko je to o ľuďoch…

mimi
284 příspěvků 22.2.21 14:09

@Dalmitka tomu plne rozumiem! Tiez sme si „uzili“ so susedmi, ktori pravidelne prali o druhej rano (neviem, co to bolo za masinu, zvukom nieco medzi tatramatkou a romo-combi) za doprovodu „disco show“ hudby, a bytovka sa otriasala, dozvonit sa im nedalo. Nastastie to trvalo len po roka, potom byt kupila taka mila rodinka, ktora zapadla medzi nas susedov uplne v pohode.

Dalmitka
1803 příspěvků 22.2.21 14:27

@mimi - prebohaživého; k tomu sa ani nedá nič povedať.

Čírina
418 příspěvků 22.2.21 14:34

@Dalmitka Proboha. Začala jsem být ráda, že trčím na HO a chodím max. na nákup.

Femur
649 příspěvků 22.2.21 20:22

@Kryptozoo Přesně vím, jak se cítíte. Na podzim jsme měli to samé. Ale aspoň jsme na to byli dva. Mně bylo blbě, manžel a syn byli ok. Ale po pár dnech v uzavřeném prostoru začalo být i naše hodné dítě protivné. Teď jsme se málem ocitli ve stejné situaci, tříletý syn měl najednou horečky, bolení hlavy. po telefonátu nás dětská doktorka poslala na covid testy, to proběhlo v klidu, syn teda trošku brečel, ale dal to. Druhý den přišla zpráva, že je negativní. Ale teda dostala mě reakce mého bratra, se kterým jsme se neplánovaně potkali a museli bychom ho nahlásit jako kontakt. Strašně vyšiloval a řekl mi, že on na žádné testy nepůjde, že jsem blbá ovce a že mu na těch testech implantují do nosu čip. Jako vážně?!? Vysokoškolák?!? A že by se mělo nechat umřít těch pár procent rizikových pacientů, protože by stejně umřeli. Když jsem ho upozornila, že do té skupiny patří naše devadesátiletá babička, trošku zkrotnul. Debil!

Stránka:  « Předchozí 1 1424 1425 1426 1427 1428 1429 1430 1431 1432 1433 1434 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek