Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (566) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Vinca_minor
2367 příspěvků 22.2.21 20:37

Nepotřebuju soustrast, ale musím se svěřit.
Syn mého bratrance spáchal sebevraždu. Čtrnáctiletý kluk. Kdo čtete gurmánské vlákno, tak syn chovatele ovcí a vnuk dodavatele fazolí.
Celý večer na jejich rodinu myslím a jsem z toho celá špatná. Vůbec si nedokážu představit, že se s nimi uvidím a jejich syn s nimi nebude.

Puffin
369 příspěvků 22.2.21 20:50

@Vinca_minor To je mi líto. Taková zpráva bohužel letí mezi blízkými do všech stran a zasahuje všechny.

Temperance
3042 příspěvků 22.2.21 21:06
@Vinca_minor píše:
Tak mám stížnost na poštu. Já, která pardubickou furt chválím, že fungujou dobře.
Objednala jsem si náušnice z fleru, šlo to jako cenné psaní. Sledovala jsem zásilku na webu, doručení na depo, příprava k doručení, opětovná příprava k doručení a… ticho po pěšině. Týden poté jdu na poštu, která je u depa. Tam mě poslali přímo do depa, nahlásila jsem problém na vrátnici. Přišla pošťačka a moc se mi omlouvala, že tu zásilku ztratili. Že ví, že došla, všimli si mého příjmení, ale pak se prostě vypařila, zapadla, nikdonevícosestalo. A že se ji dva dny pokoušeli najít a nenašli. Ok, stát se to může, jsme jen lidi, ale že by sakra dali vědět mně nebo odesílatelce?!

Počkejte, za 50 let to doručej Vašim vnukům a bude z toho hlavní zpráva na Novinkách ;-)

bao-baba
1563 příspěvků 22.2.21 21:10

@Femur
Nejen vaše babička, ale patrně někdo z generace vašich rodičů je již senior. Je pozoruhodné, jak je ta kravina s čipy v nose životaschopná.

Vinca_minor
2367 příspěvků 22.2.21 21:20

@Temperance Tak to abych si pohnula s dětma, abych vůbec za padesát let nějaké vnuky měla!

MP blanka
2842 příspěvků 23.2.21 09:42

@Femur -tiež máme podobné prekvapenie v rodine. Ešte že sa moj muž s bratom nesmú stretnúť, lebo by to mohlo nedobre skončiť. Stačí mi počúvať, keď spolu telefonujú / denne, lebo napriek zásadne rozdielnym názorom na Covid sa majú radi a sú si blízki /.Nejde o bežnú výmenu názoru - už padajú ostré slova a nadávky. Po skončení muž potrebuje ešte vypustiť paru a tak vykrikuje aký je preboha ten Paľo obmedzenec, blbec a chumaj, ako ho / mojho muža / s. rú jeho sprosté reči atď. Radila som, nech sa s ním už o Covidu nerozpráva, keď ho to tak rozčuluje, alebo aspoň nie denne, s čím niekedy aj súhlasí, ale pri následujúcom hovore znovu obaja potrebujú toho druhého presvedčiť o správnosti svojho názoru a telefonát má zasa rovnaký priebeh a zakončenie. Asi sa už prejavujú následky toho takmer domáceho väzenia, toho, ako dlho to už trvá, ako sa aktuálne situácia na Slovensku zhoršuje a že opatrenia proti sú niekedy chaotické, až protichodné, prijímané zo dňa na deň a spústa ďalších dôvodov.
PS - ale medzi nami, ten Paľo je so svojimi konšpiračnými teóriami vyčítanými z pochybných zdrojov naozaj chumaj.

Femur
649 příspěvků 23.2.21 11:21

@bao-baba Ano, i náš táta už spadá do této kategorie, navíc má vysoký krevní tlak. a je zajímavé, že tátu takové věci nenapadají. Že volal, ale kvůli tomu, že chtěl vědět, jak na tom malý je. Taky mohl vyšilovat, že se potkal s bráchou a že by taky šel do karantény, což by mu zkomplikovalo podnikání. Kdyby jich ve firmě šlo do karantény víc. Ale táta to vzal v pohodě, řekl, že to nějak zvládnou, kdyby musel přes kontakt s bráchou do karantény i on. A oba nás hlavně zajímalo, jak nám je. A ne, že se dohodneme, že kontakt nebudeme hlásit, jak to někteří dělají.
Je zajímavé, jak se někteří lidé bojí, aby jim někdo něco nenaimplanotval do hlavy, když si tam sami implantují dobrovolně s…ky přes sociální sítě.

Paris1789
5353 příspěvků 23.2.21 11:47

V současné době dost pochybuju, že by se někomu chtělo plýtvat čipy na takovou nesmyslnou věc, když kvůli chybějícím čipům musí autoland odstavovat výrobu. Čipy chybí globálně.
Ale je možné, že pomatenci tuhle okolnost budou přikládat tomu, že se čipy vkládají lidem do nosů a tak je jich ve výrobě nedostatek.
To, že by se to finančně absolutně nevyplatilo, asi není milovník hoaxů schopen pobrat.

Femur
649 příspěvků 23.2.21 12:27

@Paris1789 :-) Přesně. Možná už ho můj bratr v mozku má, ani neví, jak se mu tam dostal. :-) Hodně by to vysvětlovalo. :-)

Paris1789
5353 příspěvků 23.2.21 14:10

@Femur
tak třeba by ho mohl jít do Škodovky vysmrkat a ještě by za něj dostal odměnu?

zwedavka
1265 příspěvků 23.2.21 15:55

Čipy rozdávat netřeba, nosíme si je dobrovolně sami v kapse. A ještě za to platíme velké peníze.

julie74
3822 příspěvků 23.2.21 17:16

Prezentace dnešního dne..úvaha že děti by mohly jít do školy až příští rok, protože něco, rozsudek, že jedno gymnázium má začít učit prezenčně hned a další se tím prý MOHOU řídit taky, primářka jedné nemocnice komentuje, že prakticky všichni připojení na ventilaci stejně zemřou, v Brně že zas mají lék, který báječně funguje… A pacienti mohou jít domů strašně rychle… To jen za dnešek a jen pár vzorečků…

Femur
649 příspěvků 23.2.21 19:00

@Paris1789 :-) To mu řeknu, to mě pobavilo.

Bystromila Klíšťová
78 příspěvků 23.2.21 19:11

@julie74 Na mě to taky dnes fest padá. Přeplněné nemocnice, tolik mrtvých, to, že jsme pořád zavření doma, nevídáme fakt nikoho. Rodiče jsem od října viděla dvakrát. Strašně mi chybějí lidi a to jsem introvert. A je mi líto dcery, co jde do puberty a z kamarádů od října nepotkala nikoho. Máme aspoň zahradu, ale co zažívají rodiny v malých bytech, musí být strašné. A pak se člověk dočte, že Tvrdík si pro Slavii dohodnul s MinZdr výjimku a budou mít v březnu na stadionu 3000 diváků. Zatímco děti z řadových oddílů nesmějí ani na venkovní trénink. Je mi z toho všeho hrozně smutno a vzhledem k tempu očkování už ztrácím i naději.

ertz
840 příspěvků 23.2.21 20:24

A vrchol dnešního dne: Klaus má covid (a jel s tím na vyšetření do nemocnice - proč jako?)a rozhovor s ministrem Blatným - to už je nějaký humor a la Monthy Python: Vakcína není ve skladu, šetříme ji pro učitele. Celý rozhovor je plný vět, které by v jiné situaci a od někoho jiného byly vtipné. A odpoledne proběhla zpráva, že se ministerstvo v hodnocení vakcíny Astra Zeneca „možná spletlo“. V čem ještě se „možná pletou“? Fakt se mi vybavila ta scéna, jak visí (asi M. Python) na kříži a zpívají Always look on the bright side of life… Asi začnu pít.

julie74
3822 příspěvků 23.2.21 20:35
@Bystromila Klíšťová píše:
@julie74 Na mě to taky dnes fest padá. Přeplněné nemocnice, tolik mrtvých, to, že jsme pořád zavření doma, nevídáme fakt nikoho. Rodiče jsem od října viděla dvakrát. Strašně mi chybějí lidi a to jsem introvert. A je mi líto dcery, co jde do puberty a z kamarádů od října nepotkala nikoho. Máme aspoň zahradu, ale co zažívají rodiny v malých bytech, musí být strašné. A pak se člověk dočte, že Tvrdík si pro Slavii dohodnul s MinZdr výjimku a budou mít v březnu na stadionu 3000 diváků. Zatímco děti z řadových oddílů nesmějí ani na venkovní trénink. Je mi z toho všeho hrozně smutno a vzhledem k tempu očkování už ztrácím i naději.

Mě strašně štve tahle nulová sounáležitost „našich elit“ a to píšu se vším pohrdáním které pro ně mám, s námi plebsem.
A to se mě, krom občasné karantény, tyhle opatření osobně prakticky netýkají. Do práce chodím, dítě do školky, rodiče vídáme pravidelně, už měli covid, a teď co je to dýl, chodíme na Ag testy… ale když vidím okolí…
Proč si nezajdete na test a nejedete za rodiči, když stejně nikam nechodite? To musí být děsné, taková samota.

giuliettka
8145 příspěvků 23.2.21 20:42
@ertz píše:
A vrchol dnešního dne: Klaus má covid (a jel s tím na vyšetření do nemocnice - proč jako?)

Podľa mňa to vystihol tento komentár z diskusie pod článkom na novinkách.
Aha, takže po půlhodinovém vyšetření v nemocnici… Tak si to pojďme spočítat: 0,5 hod x 1.168.000 pozitivních = 584.000 hodin vyšetření. 584.000 hod/24 hod = 24.333 dní. 24.333 dní/365 dní = 67 let. Možná špatně počítám, ale kdyby lékaři věnovali stejné půl hodiny všem pozitivně testovaným občanům, jako věnovali tomuto arogantnímu panákovi, tak to trvá 67 let. Vždyť je to jen rýma Václave :joy:

Ivana32
375 příspěvků 23.2.21 21:45

@giuliettka
Tak uvidíme, jestli Václav Narcis I. bude stát pevně na svých pozicích a nebude se dožadovat péče zdravotníků.
Ale vzhledem k tomu, že je to kulich, možná už dostal ten samý lék od Regeneronu jako Trump. Přečká to jako rýmičku a pak zase bude veřejně vykřikovat, že je to mediální bublina. A jak nemusím Hamáčka, tak tahle jeho reakce se mi líbila: "18. listopadu jsem řekl: “Nikomu nic zlého nepřeji, ale obávám se, že v případě nějakých komplikací, exprezidentovi lékařskou péči neposkytne Institut Václava Klause.” Přeji mu brzké uzdravení, ale náklady na péči bych mu s chutí naúčtoval…

Ivana32
375 příspěvků 23.2.21 21:51

Klaus-19

giuliettka
8145 příspěvků 23.2.21 22:17

@Ivana32 Ten bude mať určite ľahký priebeh, aj keby nakrásne nedostal žiaden liek a tipujem, že po uzdravení si nechá vytetovať na čelo : Ja jsem to říkal, je to rýmička! :-D

ertz
840 příspěvků 23.2.21 22:43

@julie74 Já to mám skoro stejně jako @Bystromila Klíšťová, navštěvuji maminku, ale v respirátoru nebo roušce. Občas potřebuje pomoc doma nebo nákup a aby nebyla pořád sama. Jinak jdu max. 2× do týdne do obchodu. Na testy bych až tak nespoléhala, u nás se teď covid hodně rozšířil a stalo se, že byly testy negativní a až třetí test pozitivní nebo test negativní, příznaky nijak typické (krátce teplota a únava) a pak ve zprávě z nemocnice napsáno, že výsledky vyšetření (rentgen, CT..) odpovídají covidovému zápalu plic, ten ale při testu nebyl prokázán. A taky - na zač. ledna jsem zjišťovala nejbližší termín na PCR test - nejdřív za 12 dní, hledala jsem ve 3 okresech(5 odběrových míst). Nevím, jak teď, ale lepší to asi nebude.
@giuliettka Mně se líbilo na IDnes: „Tak snad bude pevnej v názorech a nepůjde pak hekat do nemocnice.“
Ale bude to jako s tím rektorem Zimou - už ho propustili a teď se vyjádřil, že mu nic moc nebylo - jen plicní embolie a stín na plicích.

Jordaan
9337 příspěvků 23.2.21 22:46

@giuliettka

Zapomel tam zapocitat pocet doktoru. 67 let by to trvalo, kdyby je vsechny vysetroval 1 doktor, ktery nikdy nespi.

kalivrata
459 příspěvků 24.2.21 07:55

@zwedavka Mě před několika měsíci bavilo, že o potenciálním nebezpečí eRoušky (zejména když už existovala anonymní verze 2.0) psali lidi na Facebook :-D

bao-baba
1563 příspěvků 24.2.21 10:04

@ertz Minulý měsíc jsem si četla knihu „Jistě pane premiére“. Je to už stará píseň, nicméně bolestně aktuální.

bao-baba
1563 příspěvků 24.2.21 10:07
@giuliettka píše:
@Ivana32 Ten bude mať určite ľahký priebeh, aj keby nakrásne nedostal žiaden liek a tipujem, že po uzdravení si nechá vytetovať na čelo : Ja jsem to říkal, je to rýmička! :-D

Přesně to jsem si řekla taky, ale nepřeju tu nemoc nikomu.

Stránka:  « Předchozí 1 1424 1425 1426 1427 1428 1429 1430 1431 1432 1433 1434 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek