Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (577) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
bao-baba
1681 příspěvků 24.2.21 10:09
@ertz píše:
Ale bude to jako s tím rektorem Zimou - už ho propustili a teď se vyjádřil, že mu nic moc nebylo - jen plicní embolie a stín na plicích.

Hlavně, že byl měsíc v nemocnici, začínám chápat, proč ho chtěli studenti odvolat.

Oveeec
2872 příspěvků 24.2.21 10:41

@bao-baba My teď na to koukáme v televizi. A když tak na to koukám, říkám si, jak může kdokoli věřit čemukoli, co nějaký politik vypustí z pusy.

Jordaan
9357 příspěvků 24.2.21 10:48

Pred chvili jsem se vracela autem domu a za jizdy mi bez varovani vypadlo zpetne zrcatko. Jen ta sklenena, zrcadlova cast. Roztristila se na cimprcamr, takze jsem ani nezastavila. Jsem docela zvedava, jestli to pujde opravit nalepenim noveho zrcadla nebo jestli budu muset koupit cele zpetne zrcatko v kuse.

DanielaS
5252 příspěvků 24.2.21 11:44

Jako to vnitrni?

Bystromila Klíšťová
87 příspěvků 24.2.21 12:46

@julie74 Otestovali jsem se na ty dvě návštěvy. Ono to není tak jednoduché vychytat, mladší dcera do školky chodí a manžel je jeden den v týdnu na kovidáriu. Jsem pomalu ve fázi těšení, protože se snad příští týden, pokud testy dopadnou dobře, potkáme.

julie74
3828 příspěvků 24.2.21 19:19
@Bystromila Klíšťová píše:
@julie74 Otestovali jsem se na ty dvě návštěvy. Ono to není tak jednoduché vychytat, mladší dcera do školky chodí a manžel je jeden den v týdnu na kovidáriu. Jsem pomalu ve fázi těšení, protože se snad příští týden, pokud testy dopadnou dobře, potkáme.

Tak si to moc užijte. Kdy by jsme si pomysleli, jak moc docenime očkovaní.
Teď jsem mluvila se svagrovou, je po velmi těžké nemoci, pořád v dost nedobrém stavu a má za sebou první očkování. Úplně mě to dojalo…

Temperance
3114 příspěvků 27.2.21 23:19
@Kryptozoo píše:
Jsem už 10 dní v izolaci s koronavirem.Sama s předškolním dítětem v malém bytě. Tomu z toho už regulerně hrabe, ale dokud jsem neměla příznaky nějak jsme to zvládaly. Od včera je mi už opravdu zle, potřebovala bych celý den nejlíp spát. Dítě má střídavě návaly pláče a vzteku „maminko už prosím nelež“ sem..„maminko poď cvičit“ tam..Nejhorší je na tom vidina, že to takhle bude ještě 14 dní a já už teď nevím kde na to vezmu sílu..

Jak Vám je? Od chvíle, kdy jsem si přečetla tuhle Vaši zprávu, na Vás často myslím.

bao-baba
1681 příspěvků 28.2.21 12:28

Teď poslouchám otázky Václava Moravce. Na otázku, co má člověk dělat, když opatření byla vyhlášena v pátek a on potřebuje jít v pondělí ráno do práce v jiném okrese, že nebude mít v ruce potvrzení zaměstnavatele. Ministryně Benešová prohlásila, že si ho měl pohotově opatřit. WTF???

Sisi_82
18 příspěvků 28.2.21 12:41

Mě je z te baby úplně zle. Jak je skareda tak je arogantní. Za nic nemůže. Nic neví a at ji někdo ukáže jak by to dělal lip. To je takovej hnus ze mě přestalo chutnat i vino po obědě…

porjk
3227 příspěvků 28.2.21 16:57

@bao-baba, @Sisi82 Koukala jsem taky a bojovala s chutí to vypnout. Jen kňourala, že jí napadají, nic ji nikdo nepředložil, kdy se bude něčím zabývat, to taky neví. Hrozná na pohled i poslech. Myslím, že reprezentovala ten spolek, co s námi vorá, dost spolehlivě.

Oveeec
2872 příspěvků 1.3.21 15:58

„Podle vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD) nemusí současná opatření vést k radikální změně. Naopak se podle něj může stát, že za tři týdny by mohl být stejný počet nově nakažených i hospitalizovaných jako nyní.“ „Situace je špatná i podle ministryně ČSSD Jany Maláčové. „Situace je krizová, může se nám stát, že budeme za tři týdny ve stejné situaci jako dnes,” souhlasila.“

Takže oni už dneska, první den nových opatření, ví, že to nebude k ničemu (samozřejmě že nebude, to je evidentní), dělají to stejně, zakazujou lidem chodit do vedlejší vesnice, ale projednají návrh (!), podle kterého by firmy s více než 250 zaměstnanci musely od 5. března (!) testovat své pracovníky na koronavirus. Za nesplnění povinnosti by podnikům mohla (!) hrozit až půlmilionová pokuta. Ne že bych měla iluze o tom, že někdo z nich ví, co dělá, a že někdo z nich to chce vyřešit. Ale už je to i na mě moc. Já bych něco řekla nebo - ještě líp - něco udělala, ale oni by mě zavřeli.

Vinca_minor
2507 příspěvků 1.3.21 16:14

Než jsem dojela ráno do práce, tak zevnitř respirátoru kapala voda a stejně jsem skrz brýle neviděla na cestu. Chtě nechtě budu muset dělat buď nosála, nebo slepce.
Jo a musím se zeptat ségry, jak u nich probíhá distanční školka :D

Čírina
434 příspěvků 1.3.21 16:57

@Vinca_minor Já jsem dnes respirátor také podstoupila, a abych přes brýle viděla na cestu mi dalo dost práce. Kupodivu varianta nosál celou věc jen zhoršila.

MP Janka
788 příspěvků 1.3.21 17:04

@Oveeec
Však to tak tušili snad všichni, že tohle opatření zas až tak velký smysl mít nebude ( kromě naštvání spousty lidí, komplikací a papírování), zvlášť v situaci, kdy fabriky jedou naplno a zaměstnanci nesmí hlásit kontakty, jinak si můžou hledat místo. A nejen fabriky i jiné firmy jedou v open space, se zakázanou prací z domova. Jen se nesmí mluvit o tom, že to člověku přijde jako buzerace, protože jinak je hned popírač a očurávač.

A že dneska jednají o tom, že by se měli od pátku firmy testovat, mě už neudivuje. Po tom, co v pátek v noci vydali, že zaměstnavatel musí zaměstnancům zajistit od pondělí ochranné pomůcky, mě nepřekvapí asi nic. Ještě, že mám svoje respirátory, protože čekat na ty od zaměstnavatele by bylo jako čekání na Godota, se bojím, že na nákup bude muset chudák vypsat soutěž.

PS: sport bez roušky je legální stále, takže mě strašně štve, že mám kolo na chalupě, bez funkčních brzd, protože jsem pořád otálela se servisem právě v předtuše této situace a tedy nemožnosti si kolo ze servisu vyzvednout.

MP Janka
788 příspěvků 1.3.21 17:09

@Vinca_minor @Čírina
Nosála nebrat, je potřeba tu kovovou věc zamáčknout do nosu až do hranice bolesti a brýle dát přes respirátor. Sice pak horní okraj řeže do spodních víček, ale brýle se nemlží. Moje šitá rouška ale těsnila pod očima líp. Čůrky potu po bradě po vyběhnutí do 3. patra jsou už klasika. Nechápu, jak v tom můžou zdravotníci existovat. Mně je v tom děsný horko.

Temperance
3114 příspěvků 1.3.21 17:28

@Vinca_minor @Čírina Objevila jsem respirátor, který je relativně kompatibilní s mými brýlemi! Je na něm napsáno „zhishan 10217“ a koupila jsem ho na Rodinném nákupu. Pokus, který vyšel :-)

Vinca_minor
2507 příspěvků 1.3.21 17:34

@MP Janka To jsem zkoušela. Utěsnila jsem to, jak nejvíc šlo. Málem si vypíchla oko. A to Breasafe je mnohem prodyšnější a lépe přiléhá, než Goodmask. Teda potřebovala bych asi velikost S a mám jen M, eSko neměli. Pára šla krásně skrz respirátor, ale stejně mlha přede mnou, mlha za mnou. Jen díky hydrofobní úpravě má ta mlha tendenci se srážet do drobných kapiček, takže přes ni trošku vidím.
Doufám, že aspoň nezačne pršet.

MP Janka
788 příspěvků 1.3.21 18:02

@Vinca_minor
Možná by pomohl uzlík na gumičkách, aby byl respirátor na fest naražený na obličej, ale to už je otázka, co z toho je pro běžného smrtelníka pohodlnější. Nevidět nebo mít otlaky.

Já mám málo dioptrií, takže jsem rezignovala a jen se bavím, jak s naprosto zamlženými brýlemi ( hydrofilní úpravu jsem před lety odmítla jako luxus) občas tápu ulicí a snažím se nikoho nesrazit. Na přechodu sundám brýle, rozhlédnu se a tápu dál :-D

Dear_me
192 příspěvků 1.3.21 18:40

@MP Janka @Vinca_minor Já jsem už loni v březnu při první vlně roušek na brýle rezignovala a začala jsem nosit čočky. To u vás nepřipadá v úvahu? Zkoušela jsem snad všechno, nic nepomohlo a existovat x měsíců se zamlženými brýlemi jsem nechtěla.

Vinca_minor
2507 příspěvků 1.3.21 19:05

@MP Janka Mám dětskou sponu na roušky. Je to bezva. Mám pocit, že ten respirátor přiléhá dokonale, ale brýle mě přesvědčí o opaku.

Vinca_minor
2507 příspěvků 1.3.21 19:08

@Dear_me Zkoušela jsem čočky před lety. Různé. Ale mám citlivé oči a vypadala jsem angorák. No prostě je to peklo :D

Temperance
3114 příspěvků 1.3.21 20:46

@Vinca_minor @Čírina @MP Janka Pomáhá mi vydechovat ústy a foukat přitom vzduch dolů, na bradu. Pod tím krytem to naštěstí není vidět, a brýle se téměř nemlží. Vlastně jsem s tím začala už před rokem s látkovou rouškou.

Vinca_minor
2507 příspěvků 1.3.21 20:49

@Temperance To mi funguje jen pod látkovou :D Ježiš, chtěla jsem si jen tak zlehka postěžovat, a je z toho echt brýlová debata, ze které nakonec vyjdu potížista, kterému nic nefunguje :D

Temperance
3114 příspěvků 1.3.21 20:52

@Vinca_minor Nemyslím (toho potížistu), každá rada stojí za vyzkoušení.
PS Pro kluky doufám mají to udělátko s fotbalovým míčem místo kytičky ;-)

Vinca_minor
2507 příspěvků 1.3.21 20:59

@Temperance To nevím, ale viděla jsem i růžového jednorožce :D Nakupovala jsem zrovna háčkovací potřeby na e-shopu a spony měli jen dětské, tak jsem přihodila průhlednou s kytkou, jinak bych si koupila nějakou bez „ozdoby“. Ale je to fajn, jak gumky netlačí za ušima.

Stránka:  « Předchozí 1 1427 1428 1429 1430 1431 1432 1433 1434 1435 1436 1437 1447 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek