Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (584) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
mimi
317 příspěvků 13.3.21 11:27

@MP Janka
Breasafe dorazili. Co sa tyka velkosti, tak ta teens mne aj mamke sedi ako „prdel na hrnec“.
Dakujem za tip ;-)
Zatial neviem ako s mlzenim okuliarov, vonku som ich este nemala. Ale poreferujem.

Ophelie
1204 příspěvků 13.3.21 12:33

@Vinca_minor díky za opráskový příspěvek, je moc hezký, smutně vtipný.

K zkušenostem s ochrannými výrobky ze Spuru- nanoroušky dobře sedí a jsou z o dost příjemnějšího materiálu než klasické jednorázovky. Ty s cibulákovým vzorem si šetřím, ale předpokládám, že to bude totéž. Respirátor od S. používá muž v práci a chválil též. Dýchá se v něm o něco lépe i dobře těsní.

Jordaan
9420 příspěvků 13.3.21 14:58

@Ophelie

Jste v dobre spolecnosti ;-)

Ophelie
1204 příspěvků 13.3.21 19:29

@Jordaan och, teď mám po náladě:o)

kalivrata
646 příspěvků 13.3.21 20:03

@Byljednoujedenživot Ty se soby jsou skvělé, dobře se nosí, ale nosím teď klasické repirátory. Stála jsem frontu v Bille, kde měla paní prodavačka potřebu tu moji nanoroušku komentovat. Ne napřímo, jen pitomými poznámkami k jiným zákazníkům, takže jsem ani neměla možnost jí to vysvětlit, pokud jsem nechtěla pokřikovat na celou frontu. Nebylo mi to příjemné a nechci to zažívat. Někdo se mě tam sice zastal, ale i tak.

Ophelie
1204 příspěvků 13.3.21 20:21

@kalivrata u nás na maloměstě nanoroušky zatím v pohodě, v autobuse totéž kabelce, ale máte pravdu. V záloze mám i respirátor, kdyby náhodou.

Jordaan
9420 příspěvků 15.3.21 19:39

Dneska jsem pri vychazeni z parkoviste koukala do telefonu a ne na cestu. Takze mi uniklo, ze jdu po spatne ceste, tak periferne jsem postrehla jen, ze kus prede mnou jede auto, ktere na chvili zastavilo a pak se zase rozjelo. A pak jsem dostala desnou ranu do nosu. A kdyz jsem se rozkoukala, tak jsem zjistila, ze mi spadla na nos sranka na vyjezdu z parkoviste. Vysledek je krvavy sram na nose a rozseknute bryle. Nastrahy velkomesta po par tydnech nechozeni do mesta ;-).

Temperance
3204 příspěvků 15.3.21 22:51

@Jordaan To psaní bez diakritiky (chápu důvod) občas vyzní docela zábavně, v první chvíli jsem nevěděla, jaká „sranka“ Vám to spadla na nos. Jinak Vás lituju, ne že ne!

MP blanka
2876 příspěvků 16.3.21 08:52

@Jordaan - ani si nechcem predstavovať, čo za bolesť to bola! Ale aj tak ste mala šťastie, že nemáte nos rozdrúzganý. Koľko z nás si teraz pri výjazde z parkoviska na vás spomenie, aj keď budeme bezpečne schovaní za sklom auta? A ešte taká maličkosť - nos bude teraz nejakú dobu precitlivený, to asi bude každé rúško prekážať?

bao-baba
1803 příspěvků 16.3.21 09:34

@Jordaan Jsem náruživý čtenáč. Čtu všude a kdykoli, když jsem byla mladší a neměla jsem co číst, sedl na mě vyložený absťák, že bych četla i lístky na tramvaj. Jednou jsem takhle šla po ulici a četla si zaujatě časopis a narazila hlavou do lampy veřejného osvětlení :-)

Ophelie
1204 příspěvků 16.3.21 12:07

@bao-baba jste můj člověk - jsem chronický čtenář, který prostě MUSÍ přečíst i reklamy v MHD.

Uživatel je onlineOveeec
2956 příspěvků 16.3.21 12:54
@Ophelie píše:
@bao-baba jste můj člověk - jsem chronický čtenář, který prostě MUSÍ přečíst i reklamy v MHD.

A můj! Jak někde leží popsaný kus papíru, musím to „zkonzumovat“ :D

MP blanka
2876 příspěvků 16.3.21 13:33

@Oveeec @Ophelie @bao-baba - pridávam sa do klubu, súčasne s povzdychom nad tým, že ja mám potrebu tak nejako mechanicky čítať aj všetko, okolo čoho ideme v aute.Ak sme doma, je to OK, aj keď ma tie oznamy nezaujímajú, ich prečítane - vnímanie, ma nevyrušuje. Ak sme v nemecky hovoriacich krajinách, ešte to tiež ide, lebo ak aj niečomu hneď nerozumiem, ukľudňuje ma, že to viem prečítať. Nervná som pri prejazde Francúzskom - nemôžem sa ubrániť, oči mi automaticky skáču po nápisoch, ale ouha - písmenka vidím, slová prečítať nedokážem. Rozumiete - mne by nevadilo, že nerozumiem, tomu, čo čítam, ale neznalosť toho, ako rozdielne sa tá ktorá hláska číta - alebo nečíta - ako sa vyslovujú skupiny hlások, ma dráždi. A prestať civieť na tie bilbordy, firemné nápisy, apod. neviem.
Ale kľud, čítam aj normálne knižky. :-)

Uživatel je onlineOveeec
2956 příspěvků 16.3.21 13:58

@MP blanka Ideální příležitost vrhnout se na studium! :)

julie74
3830 příspěvků 16.3.21 17:00
@Ophelie píše:

Když byl absťák, četla jsem i přepravní podmínky v MHD…
Jordaan také lituji váš nos, ale strašně jsem se tomu smála… Musel to být zajímavý pohled

Puffin
376 příspěvků 16.3.21 19:04

@bao-baba Taky čtu s velikým zaujetím cokoliv. Za chůze po městě běžně. Jednou mě zachránila cizí paní - na známé místo, do té doby běžně průchozí, dali lešení, a jak jsou ty trubky tenké, tak jsem ho ani periferně neviděla. Byla jsem paní za varování hodně vděčná.

Vinca_minor
2683 příspěvků 16.3.21 21:35

Zkušenost s nanorouškami Breasafe - jsou supr, velikost Teen je akorát pro mě, dobře se v nich dýchá. Ale - nemají drátek! Jen taková lepítka na nos, která mi ale vůbec nedrží. Takže brýle zase neutěsním.
Jejich respirátory jsou asi to nejlepší, co jsem dosud vyzkoušela - dobře sedí, drátek je tak akorát pevný, ale zase ho dělají jen pro dospělé a velikost M je mi velká. Nemám žádnou bradu. Něco jako Kuní ksicht :D

Temperance
3204 příspěvků 17.3.21 00:27

@Vinca_minor Nedal by se tam ten drátek voperovat?

Ophelie
1204 příspěvků 17.3.21 07:53

@MP blanka úplně vás chápu, mě takhle „týrá“ maďarština. nějaká pravidla znám, ale stejně, ta nejistota, ta nejistota…
@julie74 podmínky v MHD, přesně!
@Puffin jsem spadla do výkopu. Ale poprvé a naposled, čestně:o)

Uživatel je onlineOveeec
2956 příspěvků 17.3.21 11:23

@Ophelie Tuhle jsme se zrovna doma dohadovali, za jakých podmínek se smí v MHD přepravovat zvířata, což mám díky čtení přepravních podmínek (ze kterých mě nejvíc zajímají právě ta zvířata) v malíčku, na mě si nikdo nepřijde! :D

mikrob
320 příspěvků 17.3.21 11:26

Víte, kolikrát mám přečtený osvěžovač vzduchu na záchodě? :-)

sirena007
1223 příspěvků 17.3.21 11:29

@mikrob Zřejmě to bude svěží čtivo :-)

zwedavka
1275 příspěvků 17.3.21 11:31

Ano a nápisy na obalu toaleťáku, návody na tampónech, složení vložek…

Ophelie
1204 příspěvků 17.3.21 12:05

@zwedavka Ó ano, to jsou požehnané chvíle pro srovnávací lingvistiku. Možeš me baciti u WC.

Uživatel je onlineOveeec
2956 příspěvků 17.3.21 12:51

@Ophelie Srovnávací lingvistika, ano! Já takhle občas studuju lahvičku s mýdlem Dove, kde je napsáno něco jako Zažijte luxus při každém umývání nebo tak něco v různých, hlavně slovanských jazycích. Tekoče milo, Občutek raskošja pri svakom pranju nebo jak to je… Tak je poctivě porovnávám, ale hrozně mě trápí, že to pořád ještě neumím nazpaměť a hlavně se mi pletou všechny dohromady.
Taky stojí v koupelně ve výklenku opřená ještě zabalená dvířka k odpadům, nebo co to je, s anglicko-rusko-německým popisem a návodem. Zaměřila jsem se na němčinu a učím se výškově stavitelné magnety, přísavky, nosnou desku a těsnění :D

Stránka:  « Předchozí 1 1430 1431 1432 1433 1434 1435 1436 1437 1438 1439 1440 1460 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek