Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (577) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
MarryJu
572 příspěvků 3.4.21 21:06

Já mám plné zuby @Oveeec @Anička dušička

Paris1789
5402 příspěvků 3.4.21 22:32

Nedokážu číst ty tapety, ovládejte se prosím!

kilgor
372 příspěvků 4.4.21 11:34

@Paris1789 Prosím vás, jaké tapety :)?

Vinca_minor
2491 příspěvků 4.4.21 22:08

@kilgor Příspěvky na půl stránky, nejlépe několik za sebou. Taky je nedokážu číst, první přečtu, ostatní po dvou řádcích vypnu.

kilgor
372 příspěvků 4.4.21 23:46

@Vinca_minor jo aha, jsu nedovtipná…tomu se říká tapety :)

Anička dušička
131 příspěvků 5.4.21 00:01

@kilgor Tapetovanie diskusií je pridávanie príspevkov, obsahujúcich rovnakú informáciu v rôznych častiach diskusie. Dĺžka príspevkov s tým nemá nič spoločné.

Brep
810 příspěvků 5.4.21 08:39

@Anička dušička Neni to spis pleveleni?

Anička dušička
131 příspěvků 5.4.21 09:20

@Brep Plevelení je vyjadrovanie sa úplne ku všetkému, a/alebo písanie mimo témy, a/alebo diskusia o ničom… Plevelenie diskusie = kazenie diskusie.

Oveeec
2866 příspěvků 6.4.21 09:47

A nějaký povolený počet nebo délka a témata příspěvků? Jinak já mám takový dobrý tip - co mě nezajímá nebo nebaví, přeskakuju.

Vinca_minor
2491 příspěvků 6.4.21 09:54

Mně je to též jedno, prostě mrknu, přejedu očima a přeskočím.

Čírina
433 příspěvků 6.4.21 13:42

Stěžuji si, že je duben, sněží a navíc je po svátcích. Mám takovou pondělní depku na druhou.

Vinca_minor
2491 příspěvků 6.4.21 14:25

Tak jsem dnes byla na PCR testu. Nejspíš to je obyč jarní alergie, ale i přes prášek mám teplotu, škrábe mě v krku a jsem hrozně unavená. A kdo si dnes může být jistý, že…

Judy24
1266 příspěvků 7.4.21 19:46

Ach jo, kdybych dostala stovku pokaždé, kdy do mě můj otec rýpne kvůli tomu, že ještě pořád nemám dítě, byla bych už pomalu docela dost bohatá. :(
Jen jsem si potřebovala povzdychnout…

Vinca_minor
2491 příspěvků 7.4.21 19:56

Hm, tak test negativní, ale teplota a únava přetrvávají, půl dne prospím. A teď babo raď, jestli mám jít do práce, nebo ne (a jestli tam usnu, nebo ne).

pavka_l
1273 příspěvků 7.4.21 20:08

@Vinca_minor neschopenka?

Vinca_minor
2491 příspěvků 7.4.21 20:18

@pavka_l Neschopenku mám od pondělí, přemýšlím, co s tím. Test negativní, nekašlu, ale mám mírnou teplotu a furt spím.

bao-baba
1656 příspěvků 7.4.21 21:20

@Judy24 Bohužel tlak některých rodičů na svatbu a vnoučata je až neomalený. Vzpomínám si, jak jsem se hrozně cítila, když jsem byla ještě na gymnáziu a můj otec často ve společnosti s gustem prohlašoval, že když budu v 25 ještě svobodná, tak mě postaví mezi futra, rozběhne se a „strašlivě“ kopne. Takových historek mám víc. Jo, jo, byl tedy opravdu svůj. Když se ale podívám zpět bez emocí, uvědomuju si, že mě měl rád a nejednou mi pomohl. Vzpomínám si, že byl u toho, když se ke mně jeden člověk zachoval hnusně. Vystartoval na něj a vypadal přitom směšně, už to byl opravdu starý pán a já se lekla, že si opravdu koleduje. Ta jeho snaha mě ochránit mě dojala.

Brixie
668 příspěvků 8.4.21 07:15

@Judy24 Fakt, že si někteří rodiče myslí, že se k vám mohou chovat, jak se jim zachce, a to jen proto, že jste jejich dítě, mě vždycky dokáže zvednout ze židle. Věci, které dokáží rodiče říct svým dětem mě kolikrát udivují. Je zvláštní, že ke svým dětem, které by měli milovat nadevše, se leckdy chovají hůř než ke kamarádovi z hospody. Prostě jen proto, že můžou… Vůbec jim nedochází, jak vám ubližují.

Bystromila Klíšťová
87 příspěvků 8.4.21 07:55

@Vinca_minor Některé mutace se liší, takže záleží který protein se v dané laboratoři hledá. Nechodit do práce a případně zajít na test do jiné laboratoře. Z osobní zkušenosti: Sousedi byli v kontaktu s nakaženým a všem jim vyšly negativní PCR testy. Sousedčin test nebyl vyhodnocen, ale laboratoři trvalo asi týden, než dohledala, že se stala chyba ve zpracování. Celá rodina se chovala, jako by byli nakažení, příznaky měli všichni. Sousedka to po pěti týdnech nakonec „dotáhla“ se zápalem plic až do špitálu, kde jí vyšel pozitivní PCR test. Asi pátý za tu dobu marodění. Zbytek rodiny pak musel znovu do karantény, takže celkem byli mimo provoz krásné dva měsíce. Nechci domýšlet, kolik lidí by to odneslo, kdyby se bývali chovali jako nenakažení.

Chichinka
114 příspěvků 8.4.21 08:01

@Judy24 Moje maminka mi celou moji pubertu a následné roky po dvacítce říkala, že dítě nepotřebuji, že jsou to jen starosti a výdaje. Nyní po třicítce, kdy s mužem stavíme dům úplně obrátila, když jsem se zmínila, že po dětech vlastně moc netoužím. Slyším jen, na co že máme tak velký dům (není velký jen to není ležaté 2+kk ve formě bungalovu, který se nám nelíbí), když neplánujeme děti. Na co je nám, když ho nebudeme mít komu dát…to si opravdu nemohu užít život bez dětí? To si nic nezasloužím pro sebe? Podotýkám, že v budoucnu jedno nevylučujeme, pokud nám zdraví a finanční možnosti dovolí, ale nebaví mě si připadat před okolím jako méněcenná.

Bystromila Klíšťová
87 příspěvků 8.4.21 08:10

@Chichinka Osobně si myslím, že život bez dětí je chudší, což je závěr, ke kterému jsem došla až poté, co jsem se stala matkou. Nejspíš z psychohygienických důvodů ;-) Nicméně tu potřebu cpát to jiným necítím a nechápu, proč to jiní tak mají. Ale měla jsem to v rodině podobně. Vyrůstala jsem v osmdesátkách, kdy jsem neustále slýchala o tom, jak si tamta „zkazila“ život nebo musela na potrat, babička pořád vyprávěla, jak se vdávala zbytečně a příliš mladá apod. Prostě to ve mě zanechalo dojem, že s dítětem nebo svatbou život končí. A pak se všichni v rodině divili, že jsem nezabřezla hned po škole.

Chichinka
114 příspěvků 8.4.21 08:22

@Bystromila Klíšťová Rozumím, také jsem byla odrazována, vlastně i od pouhého randění. Ačkoli se moje maminka vdávala ve dvaceti a to jen z důvodu, aby se mohla odstěhovat a mě prvorozenou měli až za šest let.

Já jsem asi pěkný sobec. Když totiž vidím, co dítě udělalo s kamarádkami, kdy už to nejsou ony, vidí jen tunel a na konci své dítě, nechci být taková. Nechci strávit tři roky rutinou a další léta naháněním práce, školy, domácnosti a do konce života se bát, aby se tomu človíčkovi něco nestalo.

Možná tomu v mém případě nepomáhá politika nastavená v naší zemi. Kdy je malé dítě pro ženu překážkou v hledání práce, nefungují jesličky ani podnikové hlídaní. Toto je kompenzováno dlouhou mateřskou dovolenou, která paradoxně následně ubližuje, protože zapříčiní „odříznutí“ od okolí. Samozřejmě práce není všechno, ale bohužel průměrný plat muže celou rodinu už neuživí.

MP Janka
788 příspěvků 8.4.21 08:32

@Vinca_minor
Asi taky záleží, jaké máte příznaky alergie běžně, tedy v dobách předcovidových, kdy se lidé tak nepozorovali. Já teplotu nikdy u alergie nemám, škrábání měkkého patra, bolest hlavy, svědění očí a tlak v očích, v horších obdobích i únava, je u mě na jaře naprosto běžný stav, suchá teplá jara mě to doprovází březen - květen. Letos to ještě jde, ale stačí, když si v práci jdu odpoledne vypít kafe na dvorek, kde to kvete, zrovna když sluníčko všechno vysušilo, a druhý den se probudím se svěděním očí, že bych si je nejradši vyndala a podrbala kolem dokola.

Bystromila Klíšťová
87 příspěvků 8.4.21 10:12

Teď nevím, jestli je to zařadit do stížností nebo co mě pobavilo. Ale před časem jsem se rozhodla v naší firmě ucházet o jinou pozici. Od potencionálního šéfa už asi týden vím, že si nakonec vybral jiného kandidáta. Akorát teď se mne už tři dny telefonicky snaží kontaktovat personalistka, aby mi to oznámila osobně. No snaží. Zhruba v 9 večer pošle mail s omluvou a dotazem, zda může volat. Ačkoliv po prvním takto pozdním mailu jsme se dohodly, že jsem na příjmu od 8 do 19 každý den. Sídlí tedy v jiném státě, ale ve stejném časovém pásmu. Jsem zvědavá, za jak dlouho jí dojde, že otravovat lidi večer kvůli prkotinám, je přes čáru. Jen dodávám, že se nejedná o pozici ministra zdravotnictví, hlavní hygieničky nebo ředitele jaderné elektrárny.

Oveeec
2866 příspěvků 8.4.21 10:51
@Chichinka píše:Já jsem asi pěkný sobec. Když totiž vidím, co dítě udělalo s kamarádkami, kdy už to nejsou ony, vidí jen tunel a na konci své dítě, nechci být taková. Nechci strávit tři roky rutinou a další léta naháněním práce, školy, domácnosti a do konce života se bát, aby se tomu človíčkovi něco nestalo.

Mluvíte mi z duše! Navíc mě představa mít dítě vůbec neláká, nic mi to neříká, spíš naopak. Bojím se ale jedné věci - že když se rozhodnu děti nemít, začnu toho litovat, až už bude pozdě.

Stránka:  « Předchozí 1 1437 1438 1439 1440 1441 1442 1443 1444 1445 1446 1447 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek