Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (596) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
8848 příspěvků 17.6.21 15:41

@Jordaan Za tých 20 milionov euro. Má to v zmluve, že bude na vyžiadanie tajtrlíkovať.

Jordaan
9487 příspěvků 17.6.21 15:49

@giuliettka

Real ho zcela urcite neplati za rozhovory, ktere dava potom, co hral za Nemecko s narodnim mancaftem. Pletes jabka a hrusky.

giuliettka
8848 příspěvků 17.6.21 15:51

@Jordaan No jasne, za národak hral zadara.

Jordaan
9487 příspěvků 17.6.21 16:13

@giuliettka

Ne zadara, ale take ne za penize Real Madrid.

giuliettka
8848 příspěvků 17.6.21 16:18

@Jordaan Za ten rozhovor mu zaplatili a on si tie prachy zobral. Nech už v Realu berie tých milionov koľko chce. Ukájaj sa ďalej sama. Čau.

Jordaan
9487 příspěvků 17.6.21 17:00

@giuliettka

Copak? Urazena? Oooh :-(

Porkpiehat
2968 příspěvků 17.6.21 17:10

Kdo tu psal, že je manžel sportovní novinář? Nikdy jsem neslyšela o tom, že by se za rozhovory platilo, tak by mě to fakt zajímalo.

@giuliettka Ta moje úvaha byla svěřovaná na to, že musí být hrozně příjemné, když se někdo šťourá v tom, proč dotyčný neuspěl. Teď mě ještě napadá maturant, který propadl u maturity. „Myslíte, že by vám prospělo, kdybyste se na maturitní zkoušku lépe připravil?“ :-D

MP blanka
2900 příspěvků 17.6.21 17:20

Nesledujem šport nejak cielene, a tým pádom ani rozhovory pred zápasmi, ani tie o tom, aká bude taktika, či aké sú nadeje, a ani rozhovory po zápasoch - víťazných, alebo prehratých. Len sa tomu niekedy nedá vyhnúť, a z toho, čo počúvam mi príde polovica ako už dávno prešvihnuté, stále omieľané frázy. „ Najlepšia “ hláška mi príde tá o srdcu. „ Dáme do toho srdce.“ „ Naši chlapci hráli úžasne, dali do toho srdíčko! “

Vinca_minor
2866 příspěvků 17.6.21 17:39

@MP blanka Dali jsme do toho srdíčko! Ale chybělo nám štěstíčko…

Singer ka
145 příspěvků 2 inzeráty 17.6.21 17:47

@MP blanka @Vinca_minor mysleli jsme, že to ustojíme, ale neustáli jsme to.

Jordaan
9487 příspěvků 17.6.21 18:01

@Vinca_minor @Singer ka @MP blanka

Souper nas prekvapil :-D

Singer ka
145 příspěvků 2 inzeráty 17.6.21 18:04

@Jordaan jako silničáře sníh :-)

chitrá alex
406 příspěvků 17.6.21 21:05

tak určitěěě
nemohla jsem si to odpustit

zwedavka
1276 příspěvků 17.6.21 22:14

Proč myslíte, že jste prohráli? Protože byli lepší než my. Nevzpomenu si kdo a kde a kdy to řekl, ale bylo to fakt osvěžující.

Shameeka
66 příspěvků 17.6.21 22:55

@chitrá alex tak urcite, kdyz se zranis tak ses zranena a kdyz ses zranena tak nemuzes hrat a kdyz nemuzes hrat tak je to spatny no.

Oveeec
3013 příspěvků 17.6.21 23:09

@Bystromila Klíšťová @kalivrata Já vám nevím. Jako ano, jakmile je ten systém takový a někdo nehraje podle jeho pravidel, pak se ten systém naruší. Mně jde spíš o to, že ten systém je na hlavu postavený. Jak se zapomíná, že hlavní je tam ten hráč a ne nějaký sponzor nebo výrobce sportovních oblečků a jejich zisky. Pravda, ani hráči by pak nevydělávali takové sumy za to, že jsou dobří. Já jenom že když si člověk vezme, v jakých podmínkách trénoval třeba Zátopek, tak mi to přijde takové směšné.
A úplně bych to nesrovnávala s herečkou, ta chce hrát pro lidi. Tenista u toho teoreticky mít plné tribuny nemusí, možnosti lidského těla nebo techniky hry může posouvat i bez nich. Jsou samozřejmě jiné profese, kde musí lidi skousnout spoustu věcí, které jsou jim bytostně nepříjemné, když tu profesi chtějí dělat. Jenže když se zamyslíte nad těmi otázkami, které novináři se sportovci řeší, to většinou opravdu není nic, bez čeho bychom nemohli být. A nutit někoho podstupovat otázky typu „Proč si myslíte, že jste prohrála“, no, já nevím…

Oveeec
3013 příspěvků 17.6.21 23:13

A stížnost: byla tu před časem nějaká debata o dronech. Tak dneska tohle:

https://www. novinky. cz/koktejl/clanek/jediny-dron-znicil-celou-generaci-ptaku-40363650#seq_no=5&source=hp&dop_id=40363650&dop_ab_variant=0&dop_req_id=ALfk1SOfe0r-202106172049&dop_source_zone_name=novinky. sznhp. box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Já nevím, já už nějak přestávám zvládat, jaký jsou lidi zlo.

MP Janka
821 příspěvků 18.6.21 07:06

@Oveeec
Nemusí plné tribuny? A co poslední rok? To si pomalu každý druhý sportovec stěžoval, že bez diváků to není ono. Dokonce i mezi těmi, kteří slyší diváky až v cílové rovince se našlo dost těch, co jim divácká kulisa chyběla.
A je to o penězích, astronomické příjmy mají díky divákům a z toho plynoucím sponzorům. Opět se stačí podívat na poslední rok, jak menší sportovní akce přicházeli o jednoho sponzora za druhým, protože bez diváků a u ještě menších akce i bez dostatečného množství hobby sportovců, to pro sponzory nemělo smysl. Není divák, není sledovanost, není reklama, nejsou peníze.
Ono snad každé malé dítě, které touží být profi sportovec, vidí, že ty rozhovory a mediální publicita k tomu vrcholovému sportu dnes patří, tak se může v rozmyslet, zda do toho jít.

Accuracy
67 příspěvků 18.6.21 07:46

Není divák, není sledovanost, není reklama, nejsou peníze.

A ono to nějak vadilo? Podle mě je vrcholový sport finančně značně přeceňovaný. Nicméně si nemyslím, že nechtít lézt do médií je špatně. A pokud ta sportovkyně nepřijala peníze za rozhovor, který následně odmítla udělat, je to vyloženě v pořádku.

Gorilka
1434 příspěvků 18.6.21 07:49

@Accuracy Spousta věcí je definována ve smlouvě.

kalivrata
657 příspěvků 18.6.21 08:17
@Porkpiehat
@Porkpiehat píše:
Kdo tu psal, že je manžel sportovní novinář? Nikdy jsem neslyšela o tom, že by se za rozhovory platilo, tak by mě to fakt zajímalo.

:-D To je různé. Na nižších úrovních platí sportovec nebo novinám za to, že s nimi novinář udělá rozhovor. Typicky třeba ti hokejisti. Čím víc je o nich slyšet, tím větší je šance, že klub získá sponzora a tím větší je ochota fanoušků kupovat si lístky a merch.

Nebo to probíhá formou nějaké spolupráce. Typicky třeba: uděláte s nimi rozhovor na jejich soustředění na Mallorce, kde s nimi budete týden na naše náklady. Nebo: uděláte s nimi rozhovor a když se pak někdy objeví nějaká stěžejní informace, budete ji vědět mezi prvními.

U lidí na republikové úrovni, kteří nějak výrazně zazářili (třeba Sáblíková nebo Samková) probíhají rozhovory z obou stran bezplatně. Novinář se ten rozhovor snaží získat, sportovec zase potřebuje publicitu, která by mu sehnala sponzory ke stabilnímu fungování.

U velkých hvězd se za čas rozhovoru opravdu platí. Zadarmo jsou jen velké tiskovky, tam se ale nemáte šanci dostat k otázce.

kalivrata
657 příspěvků 18.6.21 08:34

@Oveeec Jenže tenhle cirkus je součástí tohoto. Jestli chcete vidět někoho, kdo má talent a je ochotný na sobě dřít, ale nemá rád publicitu, jděte se podívat na lokální kurty. Bez špičkového vybavení a kvalitního trenéra, fyzioterapeuta a jiného personálu to zas takový pohled není. I když mě třeba nejvíc bavilo koukat se na florbalistky, viděla jsem, jak do toho ty holky dávají všechno, ale současně nepředvádějí hysterické scény, když prohrají, protože jejich strop nebyl tak vysoký, aby je pád bolel. Je tam víc vztahu ke sportu a menší tlak.

Ale jako mnohem větší problém vidím to, že se do toho kolotoče dostanou už ve věku, kdy ještě nemají možnost si rozmyslet, jestli to tak chtějí nebo nechtějí. Ve dvaceti jste dospělý člověk, který se může rozhodnout, jestli je spíš extrovert a dokáže si tak vydělat na dobré tréninkové podmínky, nebo introvert, tím pádem ty podmínky budou horší, ale budete mít klid. Ale můžete být desetiletá extrovertní holčička, která se ráda předvádí na kurtu, ale vyroste z vás ostýchavá dospělá žena, která z té situace couvá jen obtížně.

MP Janka
821 příspěvků 18.6.21 09:27

@Accuracy
Jenže ono se to netýká jen vrcholového sportu. Tahle rovnice platí už od té nejnižší úrovně. Klidně na soutěži v Horní Dolní, kterou sponzorují lokální podnikatelé. Když jim tam nikdo nepřijde, tak proč by si dělali reklamu a cpali tam peníze. Když ale nebudou sponzoři, nebude ta událost, protože kdo by to pořádal jen tak ve volném čase a za své, a také kdo by tam jezdil a soutěžil, když nebude zázemí a patřičná organizace.

Jakýkoliv sportovec na jakékoliv úrovni musí počítat s tím, že bude dělat rozhovor. Sestra běhá, hobby úroveň, žádný klub, trenér, peníze, nic takového, ale občas se jí povede se dostat na stupně vítězů, a když je to nějaký známější závod, dělá se s ní rozhovor.
Kamarád jezdí parkur, zase lokální úroveň, žádná mediální publicita, ale občas se mu zadaří a také už rozhovor pro média zabývající se tímto odvětvím poskytoval. Zkrátka mi přijde, že to ke sportu na jakákoliv úrovni patří. Jasně, že fotbalista ze Zálesní Lhoty nebude poskytovat rozhovor pro iSport, ale pro Záleský zpravodaj asi ano.

Accuracy
67 příspěvků 18.6.21 10:03

Jakýkoliv sportovec na jakékoliv úrovni musí počítat s tím, že bude dělat rozhovor.

S tímto já vcelku souhlasím. S čím nesouhlasím je muset dělat rozhovor, i když s tím dotyčný sportovec nesouhlasí a není k tomu vázán (třeba tou zmiňovanou smlouvou).
Dělat rozhovory s kýmkoli není povinnost kohokoli, leda by se k ní dobrovolně zavázal.

Vinca_minor
2866 příspěvků 18.6.21 10:07

Synovec skáče na kole, zcela amatérsky, opravují si sami trať a jeden z tatínků to zastřešuje, sehnal i nějaké dotace na materiál a nářadí od radnice. A tyhle kluky si vyhlídl výrobce sportovního oblečení a nabídl jim, že když si je bude moct vyfotit za účelem reklamy na stránky, dostanou každý batoh a příspěvek na trať. Nikdy bych nevěřila, že takhle podpoří naprosté amatéry, kluci byli nadšení.

Stránka:  « Předchozí 1 1454 1455 1456 1457 1458 1459 1460 1461 1462 1463 1464 1468 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek