Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (600) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Judy24
1370 příspěvků 24.6.21 10:56

@krajta A zkoušela jste ten jejich poptávkový formulář ? Já takhle sehnala náušnice na míru celkem bez problémů. A nemusela byste alespoň řešit, že vás výrobci odmítají.

Ale jinak mě teda zase na fleru totálně vytáčí jejich vyhledávání. Spousta lidí nedodržuje kategorie (když hledám bílé náušnice, tak prostě kruciš hledám jen bílé!) a i ten systém je zmatečný.

Jordaan
9537 příspěvků 24.6.21 11:24

@Moir

To je opravdu blbe a soucitim s Vami.

Jordaan
9537 příspěvků 24.6.21 11:32

@Moir

Nezkousela jste kontaktovat nejakeho fyzioterapeuta? Lekarske vysetreni to samozrejme nenahradi, ale ja s tim mam velmi dobrou zkusenost. Od minuleho podzimu az do zacatku jara me trapily dost neprijemne bolesti, castecne jsem skoro nemohla hybat rukou. Termin kdekoliv byl obtizny, nehlede na to, ze se mi v dobe pandemie nechtelo chodit do nemocnic na vysetreni. Pak jsem si vzpomela, ze jedna moje znama je fyzioterapeutka, popsala jsem ji jak a kde me co boli a ona mi doporucila 3 divna cviceni. No a ono to pomohlo, jsem v podstate bez problemu. Je mi jasne, ze Vas problem je slozitejsi, nez moje zkroucena zada od nedostatku pohybu, ale mozna by to prineslo aspon ulehceni problemu.

Moir
2597 příspěvků 24.6.21 11:35

@Jordaan na soukromé fyzio (celkem drahé) chodím pravidelně cca co 5 týdnů už několik let, při prvním výskytu těchto potíží pomohl, při druhém se to zlepšilo jen trochu a už si se mnou neví rady, přece jen jsem kvůli sešroubované páteři dosti speciální případ

Aroosak
648 příspěvků 24.6.21 11:39

@Moir Pokud vám nechtějí napsat magnetickou rezonanci, lze jít jako samoplátce. Vím tak o dvou, možná třech místech v Praze, kde vám ji bez problémů udělají. Cena je cca 5000,–.

Jordaan
9537 příspěvků 24.6.21 11:41

@Moir

Tak aspon drzim palce, at najdete toho spravneho doktora.

Moir
2597 příspěvků 24.6.21 11:50

@Aroosak nejde o to, že mi nechce napsat MR, jde o to, že u mne nejde z důvodu kovu v páteři bezpečně udělat, protože nikdo neví, jaký kov byl před 30 lety použit, a jde i o to, že se neuroložka nesnaží přijít na příčinu problému jinými dostupnými metodami

květušína
718 příspěvků 24.6.21 12:32

@Moir a proč vám praktik nechce vypsat žádanku na ortopedii? A musíte ji mít? Já mám určitou vrozenou vadu a když jsem popsala do telefonu, o co se jedná, tak mě ortoped v krajském městě vzal i bez žádanky. A raději zavolejte, email se odmítá snáz.
Jinak soucítím. Chodím zrovna na rehabilitace kvůli tenisovému lokti a asi by mě mrsklo, kdyby mi rehabilitaci a s tím spojenou naději v podobě úlevy od bolesti zrušili.

Moir
2597 příspěvků 24.6.21 13:39

@květušína nezdůvodnil, prostě přes opakovanou žádost mi ji bez zdůvodnění nevypsal

Judy24
1370 příspěvků 24.6.21 18:06

„Máš miminko, že?“ řekl asi osmiletý mladý muž, vedle kterého jsem stála v tramvaji a sáhl mi na břicho.
Jestli ve skutečnosti miminko mám, nebo nemám, vás nechám hádat. Nápověda se ukrývá v názvu vlákna, do kterého to píšu.

Vinca_minor
2991 příspěvků 24.6.21 23:43

Ta reklama v kombinaci s katastrofou… jdu si dát panáka.

Vinca_minor
2991 příspěvků 25.6.21 00:13

Oveeec
3067 příspěvků 25.6.21 11:00

@Vinca_minor To je teda něco, to kdybych viděla kolovat po netu, myslela bych si, že je to koláž. Kdysi jsem viděla obrázek článku o nějakém znásilnění v Indii a nad tím byla reklama na nějakou indickou leteckou společnost, nápis „Objevte kouzlo Indie“ nebo tak něco a pod tím fotka rozesmátých Indek. A teď jsme koukali na jeden pořad o starých vraždách a do toho každých asi třicet sekund reklama na maso. Přece jenom jsou tydlety umělý inteligence zlo :D

@Judy24 Já vím, je to stížnost, ale hrozně mě pobavilo, jak jste to napsala :)

Vinca_minor
2991 příspěvků 25.6.21 11:17

@Oveeec Umělá inteligence umí i pobavit. Pod článkem o Harrym Potterovi byla reklama na odstranění bradavic :D

Judy24
1370 příspěvků 25.6.21 13:42

@Oveeec To jsem ráda, to bylo mým hlavním cílem. :) A taky si postěžovat, samozřejmě. :D

Porkpiehat
3021 příspěvků 25.6.21 14:39

Šimek a Sobota, Kurzy první pomoci.

• Když už jsem byl prakticky vybrán jako nejlepší.
  • Ne jako nejlepší, jako krajní jste byl vybrán.
  • Jako nejlepší z celého našeho kraje.
  • To by ten kraj vypadal, to bych mu nepřál. Jako nejlepší od kraje, ode zdi, od omítky. ˇ

(to používám v okamžiku, kdy pochybuji o kvalitách dotyčné osoby, která byla vybrána)

• My jsme přijeli autobusem.
  • Chápu, dostali jste vycházku.

a

• To jsem dostal od Ježíška.
  • To jste asi celý rok zlobil. Vypadáte jako manekýn z Domu hrůzy.
giuliettka
9094 příspěvků 25.6.21 15:13
@Vinca_minor píše:
Ta reklama v kombinaci s katastrofou… jdu si dát panáka.

Ja si asi dám panáka aj bez reklamy. Tá katastrofa je niečo hrozné. Som hľadala dajaké solidne číslo účtu zaručenej organizácie, kam by sa dali poslať peniaze. Nechcem posielať dárcovskú sms, sme sa s manželom dohodli, že pošleme väčšiu sumu. Tak ak o niečom čomu veríte viete, tak dajte link. (okrem orgaizácie člověk v tísni, tam nepošlem ani halier)

Vinca_minor
2991 příspěvků 25.6.21 15:56

@giuliettka Tady je článek o tom, jak pomoci. Např. Český červený kříž bych považovala za dostatečně důvěryhodnou organizaci. https://www.idnes.cz/…_domaci_rapc

Vinca_minor
2991 příspěvků 25.6.21 16:01

Já osobně moc oceňuju bleskovou reakci záchranářů a mezinárodní pomoc Rakouska a Slovenska. Tihle lidé jsou fakt úžasní profesionálové.

kalmar
228 příspěvků 25.6.21 21:04

@giuliettka
z ověřených organizací můžu doporučit člověk v tísni https://www.clovekvtisni.cz/
diakonii čce, diecezni charitu brno
adra
armada spasy

všechny tyto organizace umějí efektivně a rychle pomáhat v zasažených oblastech a můžete si být 100% jistí, že peníze přijdou, kam mají.

Vinca_minor
2991 příspěvků 25.6.21 23:12

@giuliettka Jak @kalmar zmínila organizaci Adra, tak tu si pamatuju už od moravských povodní. Mají s katastrofami v ČR hodně zkušeností.

giuliettka
9094 příspěvků 25.6.21 23:21

@Vinca_minor Poslala som to cez tu aplikáciu na nadáciu Via.

@kalmar píše:
@giuliettka člověk v tísni https://www.clovekvtisni.cz/

U nich mi vadí, že sa angažujú aj v politike a vysoká miera korupcie.

Vinca_minor
2991 příspěvků 25.6.21 23:47

Podruhé v životě jsem volala měšťáky. V ulici máme nový bar, který byl díkybohu přes covid zavřený. Zato dnes si před ním desítky lidí udělaly párty. Měšťačka byla moc milá, říkala, že už jsem třetí, kdo volá, a hlídka je na cestě. Tak jsem jí řekla, že předevčírem jim jela zahrádka do půl dvanácté a že jim asi budeme volat často… Když jsem jí popřála hezký večer, tak se zasmála a poděkovala :D

Vinca_minor
2991 příspěvků 26.6.21 00:11

Měšťáci dorazili, vyřešili. Z okna jsem jim poděkovala. Říkali, že jejich pravomoci jsou bohužel omezené a že je neštěstí, že někdo takovýhle podnik povolil uprostřed města, že si asi užijeme…

czDanda
656 příspěvků 26.6.21 05:08
@giuliettka píše:
Ja si asi dám panáka aj bez reklamy. Tá katastrofa je niečo hrozné. Som hľadala dajaké solidne číslo účtu zaručenej organizácie, kam by sa dali poslať peniaze. Nechcem posielať dárcovskú sms, sme sa s manželom dohodli, že pošleme väčšiu sumu. Tak ak o niečom čomu veríte viete, tak dajte link. (okrem orgaizácie člověk v tísni, tam nepošlem ani halier)

Nejlépe / a nejcíleněji/ pomůžete, když zašlete peníze přímo na účet některé z postižených obcí.

Stránka:  « Předchozí 1 1457 1458 1459 1460 1461 1462 1463 1464 1465 1466 1467 1476 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek