Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (600) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
květušína
718 příspěvků 6.7.21 10:37

@Femur mojí mámě bylo zle taky po první dávce, ale má Astru, kdežto já Pfeizer. Muži bylo taky zle až po druhé a tak jsme si říkali, že při i ne příliš těžkém Covidu to musí být velmi vysilující, když takovýto stav trvá třeba 14 dnů. Vím, že nechám naočkovat i dceru, vzhledem k tomu že její otec žije v zahraničí, nemá šanci jej bez očkování normálně vídat.

mimi
344 příspěvků 6.7.21 19:55

Mne bolo zle po prvej davke (Astra), cca po 14 hodinach od podania. Dva dni som lezala v „chripkovom stave“, vsetko ma bolelo, chrbat, nohy, hlava, a teplota, druhy vecer dokonca vyskocila cez 38, takze som to preparalenovala a preibalginovala na striedacku. Treti den som sa uz iba citila unavene a mala potrebu dospavat. Tento tyzden ma caka druha davka, tak som zvedava, kolegyne, co to maju za sebou hlasili podobne stavy, aj po druhej davke, ale v trvani len jeden den.

Vinca_minor
2991 příspěvků 6.7.21 20:04

U mě dobrý. Po Astře jsem hned první den byla unavená a bolela mě ruka a uzliny, ale po vyspání pohoda džez. Tak jsem zvědavá na druhou dávku.

madlusa
89 příspěvků 6.7.21 20:17

@MP Janka Nějak se k tomu vašemu příspěvku pořád vracím, protože nemůžu uvěřit, že jsem to pochopila správně a fakt někoho napadlo, že při míjení naprosto cizí cyklistky ji začne někdo tlačit do kopce. Protože to snad ani není možný, že je někdo takovej dement.

MP Janka
835 příspěvků 6.7.21 21:27

@madlusa
Chápete to naprosto správně. Mně to také rozum nebere.
Jely jsme s kamarádkou na pohodu do kopce, šlapaly jsme si jen tak lážo plážo a kochaly se krajinou, protože zrovna tam jsme ještě nejely. Najednou nás začne předjíždět jeden e-kolista a pronese nějakou trapnou hlášku, jak nám to nejede a na to mě jeho kamarád začne tlačit vedle sebe. Ani jedna jsem se nezmohly na žádnou duchaplnou reakci, jak jsme byly vedle. Já mu akorát nastoupila a ujela, to trošku koukal a jel radši dál, teda k nejbližší hospodě, asi došly baterky :-D
Ono zpětně mi to přijde spíš vtipný, padesátník chytil druhou mízu, tak se potřeboval předvést před mladýma holkama. ( smajlík koulející očima)

Temperance
3339 příspěvků 7.7.21 07:22
@bao-baba píše:
Provozovatelé sdílených koloběžek předestírají veřejnosti, jaká je to úžasná, ekologická věc, což mi přijde docela na hlavu. V centru Prahy jezdí MHD a ty tramvaje pojedou stejně, ať jede někdo na koloběžce nebo ne. Případně je možné jít na kratší vzdálenosti ekologicky pěšky. Takže se něco musí vyrobit (spotřeba energie navíc), pak to jezdí (spotřeba energie navíc) a někdo to musí sbírat po ulicích a svážet na dobíjení (další spotřeba energie navíc).

Plus vysloužilé baterie…

MenthaPiperita
124 příspěvků 7.7.21 13:27
@Temperance píše:
Plus vysloužilé baterie…

A (nejen) moje nervy, když ty krámy musím někde překračovat nebo obcházet, protože tam někomu zrovna odpadly od pazoury (ve vchodu do metra, na přechodu pro chodce, v půli uzkého chodníku, všechno jedno), nebo když to hromadně navezou někam na sídliště, kde je i tak problém zaparkovat (a taky jim to někde náhodně upadne). Přiznávám, že jsem už víc nez jednou měla takový křáp chuť někam hodit.

Oveeec
3067 příspěvků 7.7.21 23:41

Chystám se na studijní pobyt a sháním ubytování. Obesílám všechno možné, ale ti lidi prostě nereagujou a to mě úplně vytáčí. Jasně že žádná odpověď rovná se negativní odpověď, ale jsem z toho nervózní, o to víc, že na tom jejich slavném portále by mohly být pokoje jednotlivých majitelů nějak seskupené, aby člověk něco nerozkliknul a vzápětí nezjistil, že toho člověka už obeslal, a taky by tam mohlo být nějak odškrtnuté, kam už člověk psal. Když už se tam dá vytvořit profil.

oliviax21
106 příspěvků 8.7.21 20:52

.

Judy24
1370 příspěvků 10.7.21 19:26

Za poslední dva dny mi vyrašily čtyři opary na puse. ČTYŘI!!!

Vinca_minor
2991 příspěvků 10.7.21 20:20

@Judy24 Tlapkám a lituji vás. Taky trpím na opary a mám jich plné zuby, i když raší jeden za půl roku.

Dalmitka
1866 příspěvků 11.7.21 15:25

Možno viac ako sťažnosť je to taký znechutený povzdych - som v rôznych skupinách na FB, napr. Predaj starožitností a podobné. Sú tam ponúkané niekedy naozaj skvosty - to sa dá poznať už z miesta, z ktorého to ponúkajú. Ale čo ma dosť prekvapuje a aj štve, väčšinou tam „optimisti“ či skôr zúfalci ponúkajú veteš, či „čarachy“ za neskutočné ceny. Ja to vlastniť /teoreticky/, tak sa hanbím odniesť to za denného svetla ku smetiaku a tu sa to núka ako RETRO - sprosté zneužívanie tohto pojmu; dnes sa takto označuje akýkoľvek odpad. A mimochodom - pred pár týždňami dom v jednom /kamennom/ bazáre našla peknú signovanú olejomaľbu, ktorá ma oslovila - vzala som ju za 20 EURO a doma zistila, že diela tohto autora sa predávajú v aukčnýh sieňach od niekoľkých stoviek EURO - po najdrahší predaj za 11.000 EURO! Ale zatiaľ si ju nechávam doma, lebo sa mi páči.

mikrob
364 příspěvků 12.7.21 08:51

@Dalmitka Tak to Vám gratuluji :-) To mi připomíná, že jsem už dlouho v sekáči neuchvátila žádný hedvábný šátek…

Dalmitka
1866 příspěvků 12.7.21 12:07

@mikrob - ďakujem a držím palce pri „lovení“ dobrých kúskov. Ja sa v tejto corona dobe sekáčom viacmenej vyhýbam; mám rešpekt a trochu aj strach; predsa len… Preto som sa viac zamerala na rôzne burzy a bazáre /nie s oblečením/; bytové doplnky, obrazy a tak. Na poslednej burze - pod holým nebom - som objavila naozaj skvostnú súpravu na šalát - veľká lyžica + veľká vidlička + veľký nôž na syry - všetko čisté striebro s puncom a gravírovaný erb nejakého grófskeho rodu na každom kuse - krása! Brala by som to hneď, ale cena bola privysoká - každý kus 150 EURO; dokopy 450 EURO; takže raz, keď budem bohatá… /smajlík/.

mikrob
364 příspěvků 12.7.21 14:25

@Dalmitka Ježíš, ani mi to neříkejte! :-) Budu muset něco takového navštívit. Bohužel, všechny moje oblíbené sekáče tak nějak zmizely…

mikrob
364 příspěvků 14.7.21 09:16

Musím si postěžovat - objednala jsem si na e-shopu začátkem června rukávy proti slunci (na kolo a jiné venkovní aktivity), cesta jim trvala měsíc a půl, to by ještě tak nevadilo, ale jediná rozumná možnost doručení byla balíkovna. Když už to konečně dorazilo, zjistila jsem, že tam mají otevřeno každý den do 15.00! Do háje, budu si muset vzít dovolenou! Pro koho asi takové služby jsou?

Singer ka
189 příspěvků 14.7.21 10:35

@mikrob tu konkrétní balikovnu ještě si vybrala sama.jako chápu že to naštve, nechte si balík přeposlat tam kde mají vyhovující otevírací dobu.neni nic jednoduššího, teda rozumím, ze to naštve.

mikrob
364 příspěvků 14.7.21 11:34

@Singer ka Je fakt, že jsem si balíkovnu vybrala sama, ale otevírací doby jsem si teda nevšimla, nenapadlo by mě, že tam nebudou mít aspoň jeden den třeba do čtyř.

MP blanka
2958 příspěvků 14.7.21 12:52

Tak trochu na poslednú chvíľu som 10.7 objednala pre vnukov, ktorí prídu na prázdniny, veselé boxerky Dedoles, s termínom dodania 20.7- 23.7. Dcéra s deťmi priletí 23.7. a 24. sa presúvame do Terchovej, odkiaľ sa už nebudú s nami vracať na Sliač. Riskla som to, veď keď to náhodou bude meškať, tak to holt budem posielať za nimi do Fr. Včera 13.7. som dostala oznámenie, že zásielka bola odoslaná, a dnes, 14,7. oznámenie z pošty o uložení zásielky. Je to vôbec možné? Samozrejme, že sa nesťažujem, :-) iba mi to nedá, ako reakciu na predchádzajúci príspevok.

květušína
718 příspěvků 14.7.21 13:36

Stěžuji si na svůj tenisový loket. Mám 14 dnů po rehabilitacích, díky kterým nastalo sice ne úplné, ale výrazné zlepšení. A teď během dvou dnů mě loket zase začíná dost bolet. Přitom ruku neustále šetřím, nijak nepolevuju ve cvičení a nedělám nic, co by mi mělo stav zhoršovat (nebo aspoň o tom nevím), myš jsem se naučila ovládat levou rukou a pletení jsem neměla v ruce ani nepamatuju! Mě z toho už opravdu mrskne. No nic, jen jsem si potřebovala trochu ulevit.

Příspěvek upraven 14.07.21 v 14:31

MP blanka
2958 příspěvků 14.7.21 13:38

A keď už som v tých sťažnostiach, tak ešte jedna, ktoré tiež vlastne sťažnosťou ani nie je. Skôr takým rezignovaným povzdychom. Bola som dnes na preventívnej prehliadke u všeobecného lekára. Len čo som vstúpila do ordinácie, povedal mi pán doktor „ a totu tu si dajte dolu “. A naozaj, ani on rúško nemal. Vyšetrenie prebehlo k spokojnosti, a ako bonus som dostala obšírne vysvetlenie, že to očkovanie je vlastne škodlivé, aj toto Covidové, aj obecne, on si svojich vnukov nedal naočkovať ani proti tým detským chorobám, a vy, kedy ste bola očkovaná proti tetanu, aha, vidím, máte to roku 2024, máte ešte čas, a ako chcete, ale ja vám to neodporúčam. Vysvetľoval dôvody a citoval odborné publikácie a ja som mu neprotirečila, pretože som sa nemienila zdržať v ordinácii viac, ako bolo potrebné, a svoj odlišný názor nemám potrebu prezentovať. Ale pobavil ma záver. Pán doktor mi sdelil, že podľa posledných výskumov sa Covid nešíri kvapôčkami vzduchom, iba priamym dotykom. Ako to hovoril, priateľsky mi položil ruku na moje / odkryté / predľaktie. Necukla som, len som mu s trochu ironnickým úsmevom odpovedala „ ďakujem, pán doktor!“ Načo pán doktor bohorovne prehlásil, že jeho sa báť nemusím, on síce nie je očkovaný, ale on je zdravý, on Covid nedostane. PS. - sestričky v predizbe samozrejme rúška mali, a ja som si tú svoju s odchodom od doktora niež znovu nasadila. A áno, máte pravdu, v ordinácii som podľahla, a nezodpovedne som si ju dala na jeho pokyn doôu.

Vinca_minor
2991 příspěvků 14.7.21 14:05

Muž byl na druhé dávce očkování. První a druhá dávka probíhala každá jinde. Místo toho, aby tam dali cedule, tak tam stály dvě zababušené holky a každého se vyptávaly a posílaly do příslušných ordinací. Dveře ordinace otevřené, sestra se velmi hlasitě ptala každého na údaje vč. rodného čísla. A lékař byl bez roušky.

MP blanka
2958 příspěvků 14.7.21 15:51

Ja si uvedomujem, že som mala ten pokyn môjho lekára ignorovať, a rúško malo ostať na mojej tvári. Ale bola som tak zaskočená, že som automaticky poslúchla. Hneď na to som to oľutovala, lenže - dať si rúško naspäť som sa hanbila. Jo, jo, autority sú holt pre autority!

Jordaan
9537 příspěvků 14.7.21 19:07

@MP blanka

Moje duvera k tomu doktorovi by po tomto vystupu byla na nule.

Jordaan
9537 příspěvků 14.7.21 19:19

@MP blanka

My jsme ted v Holandsku, rousky se tu nosi jen v dopravnich prostredcich, na rozdil od Nemecka, kde se nosi vsude vevnitr. Takze syn ji nosi. No a v jednom obchode tady ho prodavacka upozornila, ze rousku mit nemusi. Syn odvetil, ze ji chce. Zenska (nejspis v domneni, ze ji nerozumi) mu zacala naznacovat, at si tu rousku sunda. No a syn se ji zeptal, jestli ta rouska je zakazana. Kdyz rekla, ze ne, tak k tomu jen dodal „und so simple ist das“ :-).

Stránka:  « Předchozí 1 1460 1461 1462 1463 1464 1465 1466 1467 1468 1469 1470 1476 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek