Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (599) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
MP blanka
2939 příspěvků 14.7.21 20:29

@Jordaan - toto je moja prvá negatívna skúsenosť s pánom doktorom. Naopak, prešla som ku nemu od inej pani doktorky, ktorá bola skôr úpradníčka - podľa želania predpísala liek a s úsmevom skončila. Nemala absolútne záujem skúmať, prečo pacienta čosi trápi, teda zisťovať príčinu, a pod. To nebola iba moja skúsenosť. Pán doktor naproti tomu s pacientom trpezlivo preberie čo ho sužuje, hľadá možné príčiny a súvislosti pošle k odborníkovi a následne sa zaujíma, čo sa zistilo. Takže ho asi meniť nebudem, ale dnes ma teda skutočne jeho názor prekvapil.
Zato postoj vášho syna sa mi páči - je taký dospelácky, vie si presadiť svoj názor, ten sa v svete nestratí!

Jordaan
9518 příspěvků 14.7.21 20:50

@MP blanka

Taky by se dalo rict, ze je mirne pridrzly. Ale v tomhle pripade to trefil.

BeKaa
681 příspěvků 15.7.21 05:29

Se sundáním respirátoru jsem se setkala v lékárně, kde mi ji paní magistra málem strhla sama, že dusím dítě a pak v nemocnici, kde jsme všechny těhotné na chodbě čekaly poslušně v respirátorech. Sestry měly pouze roušku a lékaři neměli nic. Jeden prošel a ještě se nám vysmál, že je dobře, že ty náhubky máme, že měl právě česnek, tak nám aspoň nebude smrdět.
Mě ty respirátory taky štvou, zvlášť když jsou horka, tak se mi opravdu špatně dýchá, ale tak je to přece nařízení, ne?
Jsem laik a nedokážu zhodnotit, jestli má nošení respirátorů víc kladů nebo záporů, ale faktem je, že u mě i kolem mě ubylo různých rým a virózek.

Moir
2591 příspěvků 15.7.21 08:03
@Singer ka píše:
@mikrob tu konkrétní balikovnu ještě si vybrala sama.jako chápu že to naštve, nechte si balík přeposlat tam kde mají vyhovující otevírací dobu.neni nic jednoduššího, teda rozumím, ze to naštve.

zrovna dneska jsem viděla provozní dobu opravny oděvů Drutěva - od 10 do 14 hodin
Pro koho takové služby a obchody jsou? Pro zaměstnané nikoli.

PanenkaMalenka
306 příspěvků 15.7.21 08:53

@květušína na tenisový loket je dobré nosit takový odlehčovací stahovací pásek, k dostání ve zdravotnických potřebách. Dokonce myslím, že je tam při doporučení lékaře nějaká sleva. Jinak já mám odoperované oba lokte, a opravdu je to úleva.

květušína
698 příspěvků 15.7.21 09:17

@PanenkaMalenka děkuji za odpověď. Tu pásku samozřejmě nosím. Momentálně to mám i zatejpované, což jsem právě po poslední rehabilitaci už téměř nepotřebovala. Jako pořád tam zlepšení je, ale štve mě, že se to nyní zhoršilo. No asi něco dělám blbě. Zatím jsem omezila ovládání mobilu pravou rukou. Zítra jdu na kontrolu na ortopedii, tak uvidím, co dál. Už jsem přemýšlela i nad rázovou vlnou, i když je to dost drahé a četla jsem na to rozporuplné názory. Do operace se mi moc nechce, ale říkáte, že úleva tam, je? Jak dlouho vám trvala rekonvalescence a máte po operaci nějaká omezení nebo můžete ruce používat jako dříve? Pokud nechcete odpovídat na mé otázky, tak nemusíte.

PanenkaMalenka
306 příspěvků 15.7.21 09:28

Prvně jsem měla udělanou pravou ruku. Byl to před tím rok trápení, už jsem nemohla ani vyložit zboží na pás, když jsem nakupovala. Po šesti týdnech jsem hrála squash. Samozřejmě s páskou. Levá mi trvala o něco déle, než se to dalo dohromady, tak 2 měsíce. Ale to už jsem s operací tak dlouho nečekala. V obou případech po operaci rehabilitace. Dělám úplně všechno.

květušína
698 příspěvků 15.7.21 09:39

@PanenkaMalenka to zní nadějně. Děkuji. A je fakt, že na levé ruce už tu námahu pociťuji, jak zastupuje pravou.

Příspěvek upraven 15.07.21 v 09:40

PanenkaMalenka
306 příspěvků 15.7.21 09:40

Ale je fakt, že já jsem blázen, když jsem viděla, že injekce a rehabilitace jsou k ničemu, tak jsem chtěla rychle postoupit k dalšímu možnému řešení. Ta pravá ruka byl vlastně úraz, levá byl klasický únavový stav. Mám už takhle odoperované i oba vnitřní menisky kolen.

květušína
698 příspěvků 15.7.21 09:44

@PanenkaMalenka já jsem teprve na začátku léčby, pravděpodobně to vzniklo jednorázovou námahou při sportu v kombinaci s trvalým zatěžováním. Navíc jsem to v počátcích zanedbala, jelikož jsem si myslela, že je to obyčejné namožení, co odezní samo. Já budu spokojená, když budu po léčbě moct plést a hrát na klavír.

PanenkaMalenka
306 příspěvků 15.7.21 09:50

Přesně takhle mi to začalo. Uvidíte jak vám to pomůže, a když tak se té operace opravdu není třeba bát.

chitrá alex
408 příspěvků 15.7.21 09:54

@květušína @PanenkaMalenka
omlouvám se, že vstupuji do vašeho privátního rozhovoru :-)
Okoukala jsem ve svém okolí, že je velmi důležité, kdo ten loket operuje (nebo vlastně kdo operuje cokoliv). Takže doporučuju tím začít - najít správného operatéra se zkušenostmi v oboru.

květušína
698 příspěvků 15.7.21 10:06

@chitrá alex vůbec se nemusíte omlouvat, přivítám jakékoliv názory a zkušenosti. Jen nevím, zda se nepřesunout do jiné diskuse. Nicméně jsem nad tímto taky přemýšlela, komu se když tak svěřit, jelikož jsem i na operaci četla různé názory.

PanenkaMalenka
306 příspěvků 15.7.21 10:50

@chitrá alex tak to určitě, na první operaci jsem šla na konkrétní doporučení doktora, a po dobré zkušenosti jsem k němu šla i s druhou rukou.

Lakerol
252 příspěvků 15.7.21 13:39

Rozpadly se mi boty, v záruce. Když jsem je chtěla reklamovat, obchod jsem už nenašla. Podle webu snad přešli na on-line prodej. Telefony neberou (číslo neexistuje), kontaktovat se nedají, na Heurece mají 10%. Poslední příspěvky na sociálních sítích cca rok staré.
Vada by mohla být způsobena i opotřebením. Výrobce je zahraniční. Přemýšlím, jestli mám ty boty poslat do vzduchu s rizikem, že je už nikdy neuvidím, nebo zkusit opravu trošku dražší než poštovné. Jsou kožené, pohodlné a zas tak úplně levné nebyly.

Temperance
3305 příspěvků 15.7.21 16:30

Já bych asi volila radši jistotu opravy než nejistotu reklamace, zvlášť když Vám boty vyhovují.

xSx
1147 příspěvků 16.7.21 10:21

Stežuju si… No asi na sebe. Mám před sebou spoustu celkem důležitých věcí, je léto, spousta plánů. A já si udělám mega výron na kotníku, že aspoň tři týdny nebudu chodit. Mám chuť se jít zahrabat, jaká jsem trouba.

ertz
1021 příspěvků 16.7.21 13:36

Ty záplavy v Německu - to je děsné. Doufám, že Vás @Jordaan to minulo.

Ještě se vrátím k tornádu na Hodonínsku - ptala jsem se hasičů, kteří tam jezdili pomáhat - prý je to měsíční krajina a je jedno jestli byl dům starý nebo nový, zničené jsou v tom pásu všechny.

Jordaan
9518 příspěvků 16.7.21 13:52

@ertz

Dekuji! Jsem ted na dovolene, ale normalne bydlime v jednom z tech vic postizenych mest. Nastesti na kopci nad mestem, takze nase ctvrt z toho vyvazla rel. dobre. Nicmene mam stejne obavy z navratu, mesto i prijezdove cesty jsou dost ponicene, dlouho byl vypnuty proud, takze lednicka se samovolne rozmrazila, ze zahrady je bazen a garaz bude nejspis plna vody. Ale v porovnani s lidmi, kteri bydli jen kousek od nas a kterym to sebralo/znicilo vse mozne, jsme na tom samozrejme velmi dobre, takze jsem vdecna za to, ze jsme vyvazli bez vetsich skod.

Příspěvek upraven 16.07.21 v 23:23

Jordaan
9518 příspěvků 16.7.21 13:56

@ertz

Hrozne me desi ty zvysujici se udaje o poctu obeti, je to jak z hororu a jeste neni konec.

Shameeka
70 příspěvků 16.7.21 14:34

@PanenkaMalenka @květušína k tomu tenisovemu loktu, memu muzi rekl ortoped ze ma tenisovy loket, rehabka nezabrala a nastesti meho muze napadlo zajit si k fyzioterapeutce. ta mu doporucila nekolik cviku s tim ze ma neco blokleho a telo si naslo nove drahy a aby se vyhlo bolesti, proto ho ten loket boli. cvicil ty cviky a do tydne byl v pohode. nerikam ze je vas pripad, jen ze nekdy je fajn mit jiny nazor :)

eriam
448 příspěvků 16.7.21 18:09

@květušína Kamarádka kdysi měla také problémy s tenisovým loktem. Dostala radu - tvaroh, do něj zamíchat pár namačkaných stroužků česneku. Vše naplácat na loket, omotat potravinářskou folií a nechat pár hodin působit. Hlavně ne přes noc, kůže by se od česneku popálila. Pár dní to takhle opakovala, při kontrole doktor nevěřil a za 3 týdny jí rušili termín operace. Dodnes na operaci nebyla a je to už cca 10let.

Lakerol
252 příspěvků 16.7.21 18:58

Tak nakonec jsem to dala k ševcovi, i když je to prý vada šití. Radši podpořím místní služby než státního molocha. Cena je 2× balíček u České pošty, ale bez nervů.

Porkpiehat
2986 příspěvků 16.7.21 23:20
@Lakerol píše:
Tak nakonec jsem to dala k ševcovi, i když je to prý vada šití. Radši podpořím místní služby než státního molocha. Cena je 2× balíček u České pošty, ale bez nervů.

Takhle se mně snažil přemluvit francouzský švec, že bych s reklamací bot určitě uspěla. Už jsem skoro odcházela, když mě napadlo se zeptat, kolik by mě u něj ta oprava stála. Byla to cena phm do obchodu s obuvi a zpět ( od nás byl obchod skoro 80 km) a to vše s nejistym výsledkem ( plus další cesta na vyzvednutí bot). Tak jsem mu je tam rovnou nechala a s výsledkem jsem byla spokojena. V obchodě by mi možná nabídli vrácení peněz, ale já si ty boty chtěla nechat.

květušína
698 příspěvků 17.7.21 09:19

@xSx to mě mrzí, ale je zbytečné se trápit tím, že to mohlo být jinak, už se stalo (ehm, říká ta, která si už xkrát říkala, jestli bylo nutné ten pinec hrát tak dlouho) Ale tak třeba uzdravování půjde rychle, jste mladá a tělo se ještě dobře regeneruje. Je něco, co musíte zrušit úplně a nebo se něčeho dá účastnit i v sedě?

Stránka:  « Předchozí 1 1460 1461 1462 1463 1464 1465 1466 1467 1468 1469 1470 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek