Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (599) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
květušína
698 příspěvků 17.7.21 09:20

@Lakerol v situaci, jakou popisujete bych taky volila opravu, i když rozmrzelá bych z toho byla, to zas jo.

květušína
698 příspěvků 17.7.21 09:34

A k mému lokti :) Ortoped byl s vývojem v celku spokojený, prý to zhoršení klidně mohlo být po druhé dávce vakcíny, na které jsem byla před 14 dny. Posílá mě na další rehabilitace, pokud by to nepomohlo, tak prý by byl schopný mi ještě píchnout injekci z vlastní (mojí) krve. Kortikoidy mi píchat nechce a já s ním souhlasím.
@eriam „babské“ recepty jsem zkoušela, ale spíše mi loket zhoršily, takže do dalších pokusů už raději nepůjdu, ale děkuji.
@Shameeka ano, ortoped mi to vysvětloval podobně a je fakt, že mám zatím cviky na trapézové a zádové svaly
Chtěla jsem už odpovědět v jiném vlákně, ale nemohu najít tu všeobecnou diskusi o zdraví, tak se omlouvám. Ale můžete si zde na mě když tak postěžovat. :)

Vinca_minor
2948 příspěvků 17.7.21 11:12

@květušína Všeobecná diskuze o zdraví tu je, ale nikdo ji nepoužívá :D

xSx
1147 příspěvků 17.7.21 14:27

@květušína já vim, al byla to takova pitomost… Diky za ucast. Zatim to vypada dost blbe, no. Nicmene musim rusit vsechno, vsechno to byl sport a ten se v sede bohuzel neda :(

bao-baba
1960 příspěvků 21.7.21 17:20

K článku o budoucím nádraží v Brně je připojená vizualizace. Bohužel někdo umístil popisky přes obrázky tak fikaně, že z nich moc vidět není.

https://www. seznamzpravy. cz/clanek/po-letech-odkladu-je-rozhodnuto-tak-bude-vypadat-hlavni-nadrazi-v-brne-170263#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy. sznhp. box&dop_req_id=nyV9cgBbhE9-202107211512&dop_id=170263&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

ertz
1021 příspěvků 21.7.21 17:58

@bao-baba Když na fotku kliknu, popisek zmizí. Já jen doufám, že než půjdu do důchodu (za asi 20 let), tak tam to nádraží bude.

ertz
1021 příspěvků 21.7.21 18:04

Byla jsem u kadeřnice a nechala si nabarvit vlasy - odstín ve vzorníku středně hnědá. Když se podívám do zrcadla, vybaví se mi píseň „…cigán, černý cigán…“. Černé vlasy nemám, ale hodně temně hnědé. Tak to měsíc vydržím, ale vadí mi to.

Ophelie
1254 příspěvků 21.7.21 19:44

@ertz třeba se to ještě vymyje… (pokus o útěchu)

Judy24
1360 příspěvků 22.7.21 09:06

Stěžuju si, že z internetu zmizel blog Sushi queen Báry Rektorové. Nepřekvapuje mě to, chápu to, ale chodila jsem si k ní pravidelně pro správný poměr octa, soli a cukru v rýžovém octu na sushi a na poměr rýže a vody při vaření. Vím, že si to samozřejmě můžu najít kdekoliv jinde, ale stejně mě to nějak zabolelo.

Vinca_minor
2948 příspěvků 22.7.21 21:25

Narazila jsem na háčkovací videa, která mi vyhovují jasným a srozumitelným anglickým komentářem a přehlednou ukázkou postupu. Ale - celou dobu čumím na ruce, sleduju, jak má ta černoška tmavší klouby a jak má nalakované nehty. A ty laky se mi ukrutně nelíbí.

Porkpiehat
2986 příspěvků 23.7.21 14:24

@Vinca_minor Tmavší klouby považuji u lidí z tmavou pokožkou za normální, ale ten lak/ty laky jsou hrozné.

Temperance
3305 příspěvků 23.7.21 14:28

@Vinca_minor Já jsem zase onehdy fascinovaně čučela na fotku dlaní nějakého myslím Inda, který měl výrazně tmavé rýhy.

Vinca_minor
2948 příspěvků 23.7.21 15:06

@Porkpiehat Jo, tmavé klouby jsou normální, ale stejně na ty ruce koukám. A ty laky jsou psycho :D

Vinca_minor
2948 příspěvků 23.7.21 17:25

Jedu dvě hodiny vlakem s nefungující klimatizací. Bez roušky, mám úplně zpocený obličej. Naštěstí mě před cestou něco osvítilo a koupila jsem si vodu - nesladkou, ale s příjemně osvěžující chutí citronu a máty. Jediné plus je, že mi Regiojet dá kompenzaci 100 % jízdného.

Titia
100 příspěvků 23.7.21 21:44

Taky mám tmavší klouby oproti zbytku prstů a čím jsem opálenější, tím je ten rozdíl vetší. Občas se zapomenu a snažím se si to umýt. :D

Vinca_minor
2948 příspěvků 23.7.21 23:40

Ten Regiojet byl celkově masakr. Když procházel vlakvedoucí (byla jsem zrovna na chodbičce), upozornila jsem ho, že v našem vagonu přestaly splachovat oba záchody a asi by je to chtělo zamknout. Reagoval slovy - funguje tu vůbec něco? Chvilku jsme se bavili, že nefunkční klima začíná být evergreen a že možná budu do konce léta jezdit zadarmo :D Při vystupování jsme zjistili, že nejdou otevřít ani dveře od vagonu, a ve vedlejším vagonu byly taky nefunkční, tak jsme museli proběhnout celý vagon a modlit se, že to stihnem. Venku jsem to řekla vlakvedoucímu, ten už šel chudák do vývrtky a unaveně říkal, že se na to podívá…

Vinca_minor
2948 příspěvků 23.7.21 23:42

A tohle není stížnost - prachy za jízdné už mám zpátky na kreditové jízdence. Automaticky, bez žádání.

BeKaa
681 příspěvků 26.7.21 18:55

Ulomila se mi půlka stoličky… jen tak, nebouchla jsem se, nic tvrdého jsem nekousala. Nejdřív jsem si myslela, že se mi uvolnila plomba a najednou jsem držela půlku zubu v ruce. Zubařka má dovolenou, vezme mě až na konci příštího týdne. Do prkýnka…

oliviax21
103 příspěvků 26.7.21 21:28

@BeKaa Tak to je velice nepříjemné, vůbec Vám to nezávidím. Vy jste v jiném stavu, je to tak? Těhotné prý mívají problémy se zuby…

BeKaa
681 příspěvků 27.7.21 06:55

@oliviax21 Děkuji, dvě těhotenství jsem zvládla bez ztráty zubů nebo kazů, ale u toho třetího je všechno nějak složitější :-)

Paris1789
5510 příspěvků 27.7.21 12:38

Stěžuju si, že jsem vyjádřila jisté pochybnosti o vhodnosti červených šatů na prezentaci paní ministryně financí a byla jsem vzápětí obviněná z bodyshamingu.

Bystromila Klíšťová
104 příspěvků 27.7.21 18:26

@Paris1789 Už jsem si všimla, že někteří bijci zaměňují bodyshaming a slušné negativní zhodnocení nevkusu veřejně činných. A tím nevkusem nemyslím jen odění, nýbrž i způsob prezentace na sociálních sítích. Bylo vaše vyjádření k těmto šatům, ve kterých zjevně nelze volně dýchat? :-D

chitrá alex
408 příspěvků 27.7.21 19:33

@Bystromila Klíšťová
ta paní vypadá jako vysloužilá správkyně domu s červenou lucernou v nových šatech s novým zajíčkem. že to nevidí ona, no budiž, ale proč to nevidí ani ten fotograf?

Puffin
379 příspěvků 27.7.21 20:19

@Bystromila Klíšťová Jak jí to vizuálně půlí to prso… To prostě bolí do očí.

Paris1789
5510 příspěvků 27.7.21 21:24

@Bystromila Klíšťová no nesluší jí to. Přitom je znát, že asi chtěla, aby jí to slušelo. Jindy jí to i sluší, nebývá to sice často, ale i jí se zadaří. Navíc je znát, že v tomto směru na sobě pracuje, zhubla a i její účes je lepším, než býval. Jen tohle se nepovedlo.
Já si ani nemyslím, že je tlustá, je kyprá, ale v jejím věku je to spíše výhoda, obličeji dělá mírná nadváha dobře.
No ale ty šaty jí prostě nesluší. I když si úplně neumím představit, komu by mohly slušet.

Stránka:  « Předchozí 1 1460 1461 1462 1463 1464 1465 1466 1467 1468 1469 1470 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek